Kūno losjonas itin sausai, atopinei odai EUCERIN ATOPICONTROL, 250ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Kūno losjonas itin sausai, atopinei odai EUCERIN ATOPICONTROL, 250ml

Nutraukia atopinio dermatito ydingą ratą- švelniai.
12,96 € (su PVM) 10,71 € (be mok.)
Su mokesčiais
  • Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00) Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse

Aprašymas

Eucerin® AtopiControl nutraukia atopinio dermatito ydingą ratą - švelniai

Naujas Eucerin® AtopiControl Acute Care kremas su mentoksipropanediolu, flavanoidu Licochalcone A, dekanedioliu ir omega-6 riebiosiomis rūgštimis yra veiksmingas atopinio dermatito gydymas ir net pakankamai švelnus naudoti jautriai kūdikio odai. Eucerin® AtopiControl sudaro aktyvios priežiūros linija ūmiam atopiniam dermatitui gydyti ir atrinkti bazinės priežiūros produktai, kurie rūpinais oda besimptomės fazės metu. Kartu šie produktai atspindi unikalų, holistinė būdą švelniai ir veiksmingai net veiksmingai palengvinti atopinio dermatito simptomus.

 

Iki penkių procentų suaugusiųjų populiacijos ir vienas iš penkių - dešimties vaikų visame pasaulyje kenčia nuo atopinio dermatito. 90 procentų šių žmonių su šia lėtine, neinfekcine odos liga susidūrė iki penkerių metų amžiaus. Tačiau šie skaičiai neparodo tikro vaizdo. „Žvynuotų, uždegimo apimtų odos sričių simptomai ir stiprus niežėjimas yra matoma atopinio dermatito pusė. Tačiau ko žmonės nemato, jo poveikis psichikai. Daug atopiniu dermatitu sergančių žmonių jaučiasi suvaržyti, nepatrauklūs ir atstumti. Ypač vaikai yra paveikiami bendraamžių prietaisų ir erzinimo,“ aiškina gyd. Gitta Neufang, Eucerin® Actives tyrimo vadovė.

 

Pacientai pageidauja švelnaus, bet veiksmingo gydymo

Eucerin® Research supranta odą ir sujungia savo žinias su veiksmingų produktų kūrimu, kad atitiktų vartotojų poreikius ir pageidavimus. „Didėjantis atopiniu dermatitu sergančiųjų skaičius ir ypač vaikų motinų ieško švelnių, bet veiksmingų dermokosmetinių odos priežiūros sprendimų, kurie padėtų palengvinti ūmios fazės simptomus ir net galėtų būti alternatyva vietiniams vaistams, pvz., hidrokortizonui,“ sako gyd. Gitta Neufang. Naujausias Eucerin® mokslininkų sukurtas produktas, naudojant pažangią technologiją intensyvių tyrimų ir naujausių žinių pagrindu, yra Eucerin® AtopiControl.

 

Acute Care kremas: inovatyvus, veiksmingas produktas

Ūmių atopinio dermatito fazių metu pacientus vargina niežėjimas, uždegimas ir, sunkiais atvejais, šlapiuojančios opos. Pasak gyd. Gitta Neufang, „Pacientai, ypač vaikai, labiausiai kenčia dėl šių simptomų. Jei gali juos pažadinti naktį, o tik kasymasis tik pablogina būklę.“

Ūmių fazių metu veiksmingai simptomus sumažina Eucerin®Acute Care kremas, kuris yra Eucerin® AtopiControl Active Care linijos dalis ir tinka jautriai kūdikio odai. „Kremą gerai toleruoja pažeista oda, todėl jis yra saugus ir veiksmingas ūmios fazės lengvo - vidutinio atopinio dermatito gydymo būdas,“ komentavo Neufang. „Eucerin® Active Care kremo naudojimas net gali sumažinti vietinių vaistų, pvz., hidrokortizono, poreikį.“

Atopiniu dermatitu sergantys pacientai susiduria su ydingu ratu: kai pažeista odos barjerinė funkcija, patogeninės bakterijos, ypač auksinis stafilokokas, aktyvina ir skatina uždegiminius procesus. Dėl impulso kasytis dar labiau susilpnėja odos barjerinė funkcija. „Active Care“ linijos produktuose - „Acute Care“ kreme ir purškiamame skystyje nuo niežėjimo skubiam niežėjimo sumažinimui - yra veiksmingų veikliųjų medžiagų, kurios nutraukia atopinio dermatito ydingą ratą. „Acute Care“ kreme derinamos keturios veikliosios sudėtinės medžiagos:

·         Formulė su mentoksipropanedioliušvelnina niežtinčią odą.

·         Licochalcone A, kuris ekstrahuojamas iš saldymedžio šaknų, pasižymi raminamuoju ir priešuždegiminiu poveikiu.

·         Antibakteirnis dekanediolas kovoja su auksiniu stafilokoku, bakterija, kuri aktyvina uždegiminius procesus atopinio dermatito metu.

·         Omega-6 riebiosios rūgštys iš nakvišų ir vynuogių sėklų aliejaus stabilizuoja odos natūralų lipidų barjerą.

 

 

Bazinė priežiūra: pailgina atopinio dermatito „remisijos“ fazes

Atopinis dermatitas neišgydomas. Tačiau jame būna remisijos. Šių enūmių fazių metu oda atrodo tik sausa, paraudusi ir šiek tiek pleiskanota, tačiau jai vis tiek reikia specialios priežiūros. Štai čia Eucerin® AtopiControl bazinės priežiūros produktai yra nepamainomi. Bazinės priežiūros liniją sudaro kūno priežiūros losjonas, priežiūros kremas ir veido priežiūros kremas. „Reguliariai naudojant produktus galima pailginti fazes be paūmėjimų ir sumažinti simptomus, pvz., sausumą, pleiskanojimą ir nepatogų odos tempimą“ aiškina gyd. Gitta Neufang.

Eucerin® AtopiControl bazinės priežiūros formulėje derinamos dvi veikliosios sudėtinės medžiagos, kurios, ilgai naudojamos, ilgam pagerina atopinės odos būklę:

·         Omega-6 riebiosios rūgštys iš nakvišų ir vynuogių sėklų aliejaus stabilizuoja odos natūralų lipidų barjerą.

·         Licochalcone A iš saldymedžio šaknų sumažina uždegimo mediatorių kiekį ir sumažina paraudimą.

Kaip priedas aktyvios ir bazinės priežiūros produktams, Eucerin® siūlo kasdien naudoti AtopiControl valomąjį aliejų. Visi Eucerin®AtopiControl odos priežiūros produktai yra be parabenų, dažiklių ir aromatinių medžiagų. Jų veiksmingumas ir odos toleravimas buv patvirtinti klinikiniuose ir dermatologiniuose tyrimuose.

 

Odos priežiūra švelniam ir patikimam atopinio dermatito simptomų sumažinimui

Eucerin® AtopiControl aktyvi priežiūra:

Tinka kūdikiams: Acute Care kremas, 40 ml

Vyresniems nei 3 metų amžiaus vaikams: Purškimo skystis nuo niežėjimo, 15 ml

Eucerin® AtopiControl bazinė priežiūra (tinka kūdikiams)

Kūno priežiūros losjonas, 250 ml ir 400 ml

Veido priežiūros kremas, 50 ml

Priežiūros kremas, 75 ml

Eucerin® AtopiControl Cleansing

Valomasis aliejus, 400 ml

 

Apie „Beiersdorf AG“

Kosmetikos kompanijos „Beiersdorf AG“ būstinė yra Hamburge, Vokietijoje ir joje dirba apytikriai 16500 darbuotojų visame pasaulyje. Jos pardavimai 2012 m. siekė 6 milijardus eurų ir nuo 2008 m. gruodžio mėn. ji yra įtraukta į DAX. „Beiersdorf“ NIVEA yra pasaulyje nr. 1 odos priežiūros prekinis ženklas*. Kiti pavadinimai jos sėkmingoje tarptautinėje prekinių pavadinimų grupėje yra „Eucerin“, „La Prairie“, „Labello“, „8x4“ ir „Hansaplast“. Padalinys „tesa SE“ yra vienas pasaulyje pirmaujančių lipnių produktų ir sistemų sprendimų pramonei, amatų įmonėms ir vartotojams gamintojų. „Beiersdorf AG“ turi daugiau nei 130 metų odos priežiūros patirties ir žinoma dėl savo inovatyvių ir aukštos kokybės produktų.

 

*Šaltinis: Euromonitor International Limited, NIVEA by global brand name in the categories Body Care, Face Care and Hand Care; in retail value terms, 2012.

 

 

 

Kontaktinė informacija

Beiersdorf AG
Corporate Communications
Tel: +49 (0) 40 4909-2001

El. paštas: CorporateCommunications@Beiersdorf.com

http://www.Beiersdorf.com