Burnos skalavimo skystis vaikams ORALFLUX JUNIOR, 500ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
−25%

Burnos skalavimo skystis vaikams ORALFLUX JUNIOR, 500ml

Stipresni dantys. Gaivesnis kvapas. Platesnė šypsena!
4,53 € (su PVM) 6,04 € Šio pirkimo metu Jūs sutaupysite: 1,51 € 3,74 € (be mok.)
Su mokesčiais
warning Paskutinė prekė
  • Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00) Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse

Aprašymas

ORALFLUX  JUNIOR  Fruitmint,  500ml

Stipresni dantys.  Gaivesnis kvapas. Platesnė šypsena!

ORALFLUX JUNIOR  Fruitmint yra fluoridu (0,05% NaF) praturtintas burnos skalavimo skystis vaikams nuo 6 metų, kurio veiksmingumas stiprinant dantų emalį yra kliniškai įrodytas. Reguliarus OralFlux vartojimas apsaugo nuo ėduonies. Gaivaus kvapo, malonaus vaisių skonio, be alkoholio ir parabenų. Dozatorius, esantis butelio viršuje, leidžia tiksliai dozuoti fluoridą kasdien.

 

OralFlux Junior Fruitmint yra malonaus vaisių skonio fluoridu praturtintas skalavimo skystis, skirtas 6-12 metų vaikams.

OralFlux Junior Fruitmint rekomenduojama kaip pagalbinė priemonė dantų priežiūrai.  Nepamirškite dantis valyti pasta du kartus per dieną.
Dozavimas, jei odontologas nepaskyrė kitaip:
vaikai vyresni nei 6 metų:
skalauti 10 ml 1-2 kartus per dieną.
Naudojimas: norėdami gauti 10 ml skysčio, švelniai paspauskite butelį kol skystis atsiras virš purškimo prietaiso. Skalaukite burną skysčiu apie minutę, po to išspjaukite. Nenurykite. Kad poveikis būtų geresnis, nevalgykite ir negerkite dvi valandas po skalavimo.
Laikyti vaikams, jaunesniems nei 6 metų amžiaus, nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Pagaminta Islandijoje.