Plaukų putos RENE FURTERER augaliniu pagrindu ,200 ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Plaukų putos RENE FURTERER augaliniu pagrindu ,200 ml

KOSMETIKA
16,99 € (su PVM) 14,04 € (be mok.)
Su mokesčiais
  • Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00) Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse

Aprašymas

Rene Furterer putos plaukams 200ml

 

Iki šiol yra žinoma, kad per dažnas šukuosenų darymas tam skirtomis priemonėmis gali pažeisti plaukus. Rene Furterer sukūrė kolekciją "Les Coiffants" - šukuosenų darymo priemones. Jos ne tik nesausina plaukų, bet ir aprūpina plaukus drėkinančiu kompleksu. Šios priemonės yra moksliškai ištirtos, taigi, moterys gali darytis įvairias šukuosenas, nebijodamos prarasti plaukų spindesio, minkštumo ir sveikatos.

Visos "Les Coiffants" priemonės palaiko fiziologinį drėgmės lygį.

Išlaiko natūralų plauko balansą.

Atstato blizgesį ir apsaugą.

Jose nėra alkoholio.

Anatide + Vitamino B5 kompleksas, naudojamas tik Rene Furterer produktuose. Dvi organinės molekulės – lipofilinis ir hidrofilinis derinys. Apsaugo ir sulygina plauko skales, suteikia plaukams švelnumo, elastingumo, atsparumo ir išskirtinio blizgesio.

Anatide - yra tikra kopija biologinės molėkulės išsiskiriančios pas plėvialetenius paukščius, kurios suteikia apsaugą plunksnoms nuo šalčio ir vandens. Tai puikus plonas sluoksnis apsaugo plaukus nuo drėgmės praradimo ir žalingo aplinkos poveikio, neapsunkinant plaukų. Suteikia plaukams elastingumo, atsparumo, apsaugos ir blizgesio.

Vitamino B5 – yra naudingas vitaminas plaukams. Jis yra giminingas amino rūgštims ir lengvai prasiskverbia į sausą ar pažeistą plauką. Puikiai drėkina plauko keratiną. Apsaugo trapius ir skilinėjančius plaukus nuo dehidratacijos.

Mikro polimerai – naujos kartos gaminys, kuris suteikia ploną apsaugą ir dar daugiau elastingumo, neapsunkinant ir nepaliekant riebaus pojūčio.

Putos suteikia plaukams lengvumo ir purumo, tuo pačiu padeda suformuoti norimą efektą. Putos lengvai ir tolygiai pasiskirsto, nepalieka jokių likučių ant plaukų ar pirštų. Lengvai išsišukuoja.

 

NAUDOJIMAS:

Prieš naudojant gerai suplakti ir apvertus lengai paspausti. Paskirstyti per visą plaukų ilgį ant nusausintų plaukų ir tada foruoti šukuoseną ar džiovinti.