Kūno kremas GELBĖTOJAS su sidabro koloidais ir pieno lipidais, 50 g
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
−30%

Kūno kremas GELBĖTOJAS su sidabro koloidais ir pieno lipidais, 50 g

KOSMETIKA
1,68 € (su PVM) 2,40 € Šio pirkimo metu Jūs sutaupysite: 0,72 € 1,39 € (be mok.)
Su mokesčiais
  • Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00) Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse

Aprašymas

KREMAS GELBĖTOJAS®  

Atstatomasis kosmetinis kremas naudoti išoriškai

 

Kremas Gelbėtojas® - odos priežiūrai skirtas riebus atstatomasis kremas su sidabro koloidais ir pieno lipidais. Mažina inkštirus ir spuogus (esant sausai odai), padeda apsaugoti odą nuo įvairių neigiamų aplinkos veiksnių poveikio (vėjo, šalčio, saulės spindulių), puoselėti šiurkščią, jautrią, sausą, įtrūkusią rankų bei kojų odą.

 

 Poveikis.

Kremas turi regeneruojamųjų ir apsauginių savybių. Mažina odos sudirginimą ir niežulį, greitina regeneracijos procesus. Kremas palaiko reikiamą odos drėgmės lygį ir suformuoja apsauginį barjerą nuo odą dirginančių veiksnių. Dėl minkštos konsistencijos kremą galima lengvai ir tolygiai paskirstyti po visą sudirgusios odos paviršių nesukeliant nemalonių pojūčių. Sudėtyje esančios veikliosios medžiagos veiksmingai ramina paraudusią, įtrūkusią odą (taip pat lūpų).

 

Kremo atstatomąsias savybes lemia balzamo Gelbėtojas® pagrindiniai komponentai su koloidiniu sidabru, turinčiu stiprų regeneruojamąjį poveikį.

 

 Naudojimo būdas.

Kremas tepamas ant gerai nuplautos ir nusausintos odos. Kūdikiams ir mažiems vaikams: užtepti ploną kremo sluoksnį kiekvieną kartą keičiant vystyklus (sauskelnes). Suaugusiesiems esant būtinybei tepti ant švarios ir sausos odos.

 

GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

Atsargiai naudokite balzamą, gelį, kremą bei kreminį gelį Gelbėtojas®, jei jų sudėtyje yra medžiagų, galinčių jums sukelti alerginę reakciją.

 

 LAIKYMO SĄLYGOS

Atstatomuosius preparatus – balzamą, gelį, kremą ir kreminį gelį Gelbėtojas® – reikia laikyti sandariai uždarytą. Saugoti nuo saulės spindulių, laikyti 2–30°C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenaudoti pasibaigus galiojimo laikui, nurodytam prie „E“ ženklo ant tūbelės galo.

 

 PAKUOTĖS

Atstatomieji preparatai Gelbėtojas® įpakuoti į specialias 30 g talpos penkių sluoksnių laminuotas tūbeles. Kiekviena tūbelė įdėta į kartono dėžutę.

Kosmetika su prekės ženklu Gelbėtojas® turi kelis apsaugos nuo klastotės lygius. Apsaugos elementų aprašą ir nuotraukas galima rasti interneto puslapyje www.e-spasatel.com