Ampulės nuo plaukų slinkimo PHYTOCYANE 7.5ml,12vnt.
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
−20%

Ampulės nuo plaukų slinkimo PHYTOCYANE 7.5ml,12vnt.

KOSMETIKA
53,95 € (su PVM) 67,43 € Šio pirkimo metu Jūs sutaupysite: 13,49 € 44,58 € (be mok.)
Su mokesčiais
  • Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00) Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse

Aprašymas

Specialiai moterims sukurtos ampulės nuo laikino plaukų slinkimo. Kiekviena PHYTOCYANE ampulė stiprina plaukus ir skatina sveikų naujų plaukų augimą bei iš karto suteikia plaukams sveikų ir gražių plaukų įspūdį. Sinergiškai veikiantys aktyvūs ingredientai (amino rūgštys, ginkmedžio ir putino ekstraktai) skatina medžiagų apykaitą ląstelėse bei keratino gamybą. Vynuogių sėklų procianidai apsaugo šaknies svogūnėlį nuo laisvųjų radikalų ir prailgina kiekvieno plauko gyvavimo ciklą. Ampulės praturtintos B vitaminais bei šilko proteinais, kurie tankina plaukus ir atstato natūralų plaukų žvilgesį, neapsunkinant plauko. Sudėtyje esančio tirozino (amino rūgšties) dėka stabdomas plaukų senėjimo procesas, plaukai vėliau žilsta. Jau nuo pirmos ampulės juntamas plauko stiprėjimas, jie tampa puresni ir sveikai žvilgantys.
VEIKSMINGUMAS STABDANT PLAUKŲ SLINKIMĄ:  85% (nepriklausomos laboratorijos klinikinis tyrimas, kuriame dalyvavo 77 moterys).
KOSMETINIS POVEIKIS: plaukai tampa puresni: 94% iš tirtų atvejų ; pagerina bendrą plauko būklę bei žvilgesį: 100% iš tirtų atvejų (nepriklausomos laboratorijos klinikinis tyrimas, kuriame dalyvavo 77 moterys).
NAUDOJIMAS:  ampules naudojamos intensyviai stabdant laikiną plaukų slinkimą ar visus metus siekiant puoselėti plaukus bei atitolinti plaukų senėjimą. Intensyviai stabdant laikinai atsiradusį plaukų slinkimą - 3 k/sav., 1 mėnesį., kaip profilaktika - 1k/sav., 2 mėn. Po šampūno ant drėgnų plaukų su aplikatoriumi paskirstyti 1 ampulę ant galvos odos. Kruopščiai įmasažuokite produktą per visą galvos odą. Šukuokite plaukus kaip įprasta. NEREIKIA SKALAUTI.