Apie Camelia

Prekių nėra

0,00 Eur Viso

Pirkti

Pradinis / Receptiniai vaistai / SILDENAFIL INGEN PHARMA (GLADIX) 100mg plėvele dengtos tabletės N4
Sužinokite apie mūsų geriausius pasiūlymus pirmi

SILDENAFIL INGEN PHARMA (GLADIX) 100mg plėvele dengtos tabletės N4

Receptiniai vaistai

Receptinis vaistas. Atsiėmimas ir apmokėjimas tik vaistinėje. Atsiimant būtina turėti galiojantį gydytojo išrašytą receptą. Užsisakyti galite ne daugiau kaip gydymo kursui, kuris nurodytas recepte.

Šį vaistą galite užsisakyti telefonu 8 700 55170 darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val. Vaistą galite įsigyti tik vaistinėje.
Klauskite vaistininko
Klauskite vaistininko
Svarbi informacija
Svarbi informacija
Pakuotės lapelis: informacija pacientui
Gladix 50 mg plėvele dengtos tabletės
Gladix 100 mg plėvele dengtos tabletės
Sildenafilis
Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti šį vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.
- Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
- Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją, vaistininką arba slaugytoją
- Šis vaistas skirtas tik Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos požymiai yra tokie patys kaip Jūsų).
- Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją, vaistininką arba slaugytoją. Žr. 4 skyrių.
Apie ką rašoma šiame lapelyje?
1. Kas yra Gladix ir kam jis vartojamas
2. Kas žinotina prieš vartojant Gladix
3. Kaip vartoti Gladix
4. Galimas šalutinis poveikis
5. Kaip laikyti Gladix
6. Pakuotės turinys ir kita informacija

1. Kas yra Gladix ir kam jis vartojamas
Gladix sudėtyje yra veikliosios medžiagos sildenafilio, kuris priklauso vaistų, vadinamų penkto tipo fosfodiesterazės (FDE5) inhibitoriais, grupei. Seksualinės stimuliacijos metu vaistas skatina varpos kraujagyslių išsiplėtimą, todėl į varpą priteka daugiau kraujo. Gladix skatina varpos erekciją tik tokiu atveju, jeigu yra lytinė stimuliacija.
Gladix tabletėmis gydomi suaugę vyrai, kuriems yra sutrikusi erekcija, kartais dar vadinama impotencija. Tai tokia būklė, kai vyro varpa nesustandėja arba standi neišlieka tiek laiko, kiek reikia lytiniam aktui atlikti.

2. Kas žinotina prieš vartojant Gladix
Gladix vartoti negalima
Jeigu yra alergija sildenafiliui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje).
Jeigu vartojate vaistų, kurie vadinami nitratais, nes vartojant šių vaistų kartu su Gladix gali pavojingai nukristi kraujospūdis. Pasakykite gydytojui, jeigu vartojate šių vaistų, kuriais dažnai malšinama krūtinės angina (arba krūtinės skausmas). Jei abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
Jeigu vartojate bet kurių vaistų, kurie vadinami azoto oksido donorais, pavyzdžiui, amilo nitrito , nes vartojant šių vaistų kartu, gali pavojingai nukristi kraujospūdis.
Jeigu Jums nepatariamas lytinis aktyvumas (pavyzdžiui, sergant sunkiomis širdies ligomis, įskaitant krūtinės anginą ir sunkų širdies nepakankamumą).
Jeigu sergate sunkia širdies ar kepenų liga.
Jeigu neseniai ištiko smegenų insultas ar širdies priepuolis arba jeigu yra mažas kraujospūdis.
Jeigu sergate tam tikra paveldima akių liga (pigmentiniu retinitu).
Jeigu anksčiau buvote netekęs regėjimo dėl ne arterito sukeltos priekinės išeminės regos nervo neuropatijos.
Įspėjimai ir atsargumo priemonės
Pasitarkite su gydytoju, vaistininku arba slaugytoja, prieš pradėdami vartoti Gladix:
- jeigu sergate pjautuvo pavidalo ląstelių mažakraujyste (sergant šia liga, atsiranda pakitusios formos eritrocitų), leukemija (kraujo ląstelių vėžiu), daugine mieloma (kaulų čiulpų vėžiu);
- jeigu yra varpos deformacija arba sergate Peirono liga;
- jeigu sergate širdies liga. Gydytojas turi labai atidžiai patikrinti, ar Jūsų širdis išlaikys papildomą krūvį, kuris atsiranda lytinių santykių metu;
- jeigu sergate skrandžio opa arba yra kraujavimo sutrikimas (pvz., hemofilija);
- jeigu staiga susilpnėja arba išnyksta regėjimas, nutraukite Gladix vartojimą ir nedelsdami kreipkitės į gydytoją.
Kartu su kitais geriamaisiais vaistais ir lokaliai naudojamomis priemonėmis nuo erekcijos sutrikimo Gladix tablečių vartoti negalima.
Jei erekcijos sutrikimo nėra, Gladix vartoti negalima.
Moterims Gladix vartoti negalima.
Specialus nurodymas pacientams, sergantiems inkstų ar kepenų liga
Pasakykite gydytojui, jeigu sergate kepenų ar inkstų liga. Jis nustatys, ar Jums reikia vartoti mažesnę dozę.
Vaikams ir paaugliams
Jaunesniems kaip 18 metų asmenims Gladix vartoti negalima.
Kiti vaistai ir Gladix
Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.
Gladix tabletės gali sąveikauti su kai kuriais vaistais, ypač tais, kurie vartojami nuo krūtinės skausmo. Ištikus priepuoliui, pasakykite savo gydytojui, vaistininkui ar slaugytojai, kad vartojote Gladix ir kada išgėrėte vaisto. Kartu su kitais vaistais Gladix vartoti negalima, nebent tik gydytojo leidimu.
Gladix vartoti negalima, jeigu vartojate vaistų, vadinamų nitratais, nes vartojant šiuos vaistus kartu gali pavojingai nukristi kraujospūdis. Jeigu vartojate bet kurių vaistų, kurie dažnai vartojami krūtinės anginos (krūtinės skausmo) priepuoliams šalinti, būtinai pasakykite gydytojui, vaistininkui arba slaugytojai.
Gladix vartoti negalima, jeigu vartojate vaistų, vadinamų azoto oksido donorais, pavyzdžiui, amilo nitritą, nes vartojant šiuos vaistus kartu, gali pavojingai nukristi kraujospūdis.
Jei vartojate vaistų, vadinamų proteazės inhibitoriais, pavyzdžiui, ŽIV infekcijos gydymui, gydytojas gali iš pradžių skirti vartoti mažesnę (50 mg) Gladix dozę.
Kai kuriems pacientams, vartojantiems alfaadrenoreceptorių blokatorių nuo padidėjusio kraujospūdžio arba prostatos išvešėjimo, gali svaigti galva arba atsirasti nesunkus galvos svaigulys, kuris pasireiškia dėl kraujospūdžio sumažėjimo per greitai atsisėdant arba atsistojant. Kai kurie pacientai, kuriems pasireiškė šių simptomų, Gladix vartojo kartu su alfaadrenoreceptorių blokatoriais. Išgėrus Gladix, jie dažniausiai pasireiškia per 4 valandas. Kad sumažėtų šių simptomų atsiradimo tikimybė, turite reguliariai vartoti alfaadrenoreceptorių blokatorių paros dozę prieš pradedant gerti Gladix. Gydytojas gali iš pradžių skirti mažesnę (50 mg) Gladix dozę.
Gladix vartojimas su maistu, gėrimais ir alkoholiu
Gladix galima gerti valgio metu ir nevalgius. Vis dėlto, jeigu Gladix gersite valgydami sotų maistą, poveikis gali pasireikšti šiek tiek vėliau.
Alkoholio vartojimas gali laikinai sutrikdyti gebėjimą patirti erekciją. Kad vaisto poveikis būtų kuo geriausias, rekomenduojama prieš vartojant Gladix negerti pernelyg daug alkoholio.
Nėštumas ir žindymo laikotarpis
Moterims vartoti Gladix negalima.
Vairavimas ir mechanizmų valdymas
Gladix gali sukelti galvos svaigimą ir veikti regą. Prieš vairuodami ir valdydami mechanizmus pasitikrinkite, ar Gladix tokio poveikio nesukėlė.

3. Kaip vartoti Gladix
Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Rekomenduojama pradinė dozė yra 50 mg.
Dažniau negu vieną kartą per parą Gladix gerti negalima.
Gladix reikia išgerti likus maždaug vienai valandai iki numatomų lytinių santykių. Tabletę reikia nuryti nesukramtytą užsigeriant stikline vandens.
Jeigu jaučiate, kad Gladix veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
Gladix gali padėti sukelti erekciją tik esant seksualinei stimuliacijai. Poveikio pradžia kiekvienam pacientui yra skirtinga, tačiau paprastai jis pasireiškia praėjus 0,5 1 valandai po vaisto pavartojimo. Jeigu Gladix tabletė geriama valgant sotų maistą, poveikis gali pasireikšti šiek tiek vėliau.
Jei išgėrus Gladix erekcijos sukelti nepavyksta arba jei erekcija neišsilaiko tiek laiko, kiek reikia lytiniam aktui atlikti, kreipkitės į gydytoją.
Ką daryti pavartojus per didelę Gladix dozę?
Pavartojus perdidelę Gladix dozę, gali dažniau pasireikšti ir pasunkėti šalutinis poveikis. Geriant didesnę kaip 100 mg dozę, vaisto veiksmingumas nepadidėja.
Daugiau tablečių, nei skyrė gydytojas, gerti negalima.
Jeigu išgėrėte per daug tablečių, reikia kreiptis į gydytoją.
Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją, vaistininką arba slaugytoją.

4. Galimas šalutinis poveikis
Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms. Su Gladix vartojimu susijęs šalutinis poveikis dažniausiai būna lengvas ar vidutinio sunkumo ir trumpalaikis.
Jeigu pasireiškė bet kuris toliau nurodytas sunkus šalutinis poveikis, nutraukite Gladix vartojimą ir nedelsdami kreipkitės į gydytoją.
- Alerginė reakcija (tai pasireiškia retai).
Simptomai yra staigus švokštimas, pasunkėjęs kvėpavimas ar galvos svaigimas, akių vokų, veido, lūpų ar gerklės patinimas.
- Krūtinės skausmai (jie pasireiškia nedažnai).
Jeigu tai pasireiškia lytinio akto metu arba po jo
- atsisėskite pusiau gulomis ir pabandykite atsipalaiduoti;
- krūtinės skausmo malšinti nitratais negalima.
- Ilgalaikė ir kartais skausminga erekcija (dažnis nežinomas).
Jeigu erekcija trunka ilgiau kaip 4 valandas, turite nedelsdami kreiptis į gydytoją.
- Staiga susilpnėjęs regėjimas arba apakimas (dažnis nežinomas).
- Sunkios odos reakcijos (dažnis nežinomas).
Simptomai yra stiprus odos lupimasis ir patinimas, burnos, lytinių organų ir odos aplink akis išopėjimas, karščiavimas.
- Traukuliai arba priepuoliai (dažnis nežinomas).
Kitas šalutinis poveikis
Labai dažnas (gali pasireikšti dažniau kaip 1 iš 10 žmonių): galvos skausmas.
Dažnas (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 iš 10 žmonių): veido paraudimas, nevirškinimas, poveikis regėjimui (įskaitant matomo vaizdo spalvoto atspalvio atsiradimą, padidėjusį jautrumą šviesai, miglotą matymą ar regėjimo aštrumo sumažėjimą), nosies užgulimas ir galvos svaigimas.
Nedažnas (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 iš 100 žmonių): vėmimas, odos išbėrimas, kraujavimas akių dugne, akių dirginimas, kraujosruvos akyse/raudonos akys, akių skausmas, dvejinimasis akyse, nenormalūs jutimai akyje, ašarojančios akys, sustiprėjęs širdies plakimas, dažnas širdies plakimas, raumenų skausmas, didelis mieguistumas, prisilietimo jutimo susilpnėjimas, galvos sukimasis, skambėjimas ausyse, pykinimas, burnos džiūvimas, kraujavimas iš varpos, kraujas spermoje ir (arba) šlapime, krūtinės skausmas ir nuovargis.
Retas (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 iš 1000 žmonių): kraujospūdžio padidėjimas, kraujospūdžio sumažėjimas, apalpimas, insultas, miokardo infarktas, nereguliarus širdies plakimas, kraujavimas iš nosies arba prikurtimas.
Dažnis nežinomas (negali būti įvertintas pagal turimus duomenis)
Vaistui esant rinkoje pastebėtas dar ir šis šalutinis poveikis.
Nestabilioji krūtinės angina (širdies būklė), staigi mirtis, trumpalaikis kurios nors smegenų dalies kraujotakos sutrikimas. Daugumai, bet ne visiems vyrams, kuriems pasireiškė šis šalutinis poveikis, buvo širdies sutrikimų prieš pradedant vartoti šį vaistą. Ar minėti sutrikimai yra tiesiogiai susiję su Gladix poveikiu, nustatyti neįmanoma.
Pranešimas apie šalutinį poveikį
Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai, užpildę interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą, paštu Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos, Žirmūnų g. 139A, LT 09120 Vilnius, tel: 8 800 73568, faksu 8 800 20131 arba el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt. Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

5. Kaip laikyti Gladix
Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.
Šiam vaistui specialių laikymo sąlygų nereikia.
Ant kartono dėžutės arba lizdinės plokštelės po „Tinka iki/EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.
Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

6. Pakuotės turinys ir kita informacija
Gladix sudėtis
Veiklioji medžiaga yra sildenafilis. Kiekvienoje Gladix 50 mg plėvele dengtoje tabletėje yra sildenafilio citrato, atitinkančio 50 mg sildenafilio. Kiekvienoje Gladix 100 mg plėvele dengtoje tabletėje yra sildenafilio citrato, atitinkančio 100 mg sildenafilio.
Pagalbinės medžiagos yra kalcio-vandenilio fosfatas dihidratas, mikrokristalinė celiuliozė, magnio stearatas, koloidinis bevandenis silicio dioksidas, kroskarmeliozės natrio druska, hipromeliozė, titano dioksidas (E171), makrogolis 6000, talkas ir indigokarminas (E132).
Gladix išvaizda ir kiekis pakuotė
Gladix 50 mg plėvele dengtos tabletės yra žydros, pailgos formos apie 12,5 mm skersmens ir paženklintos užrašu „50“.
Gladix 100 mg plėvele dengtos tabletės yra žydros, pailgos formos apie 17 mm skersmens ir paženklintos užrašu „100“.
Gladix plėvele dengtos tabletės tiekiamos lizdinėse plokštelėse po 1 (tik 50 mg), 4, 8 arba 12 tablečių.
Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.
Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas
Rinkodaros teisės turėtojas
UAB „INTELI GENERICS NORD”
Šeimyniškių g. 3
Vilnius, LT-09312
Lietuva
Gamintojai
Laboratorios LICONSA S.A., Av. Miralcampo 7, Pol. Ind. Miralcampo, 19200 Azuqueca de Henares, Guadalajara, Ispanija
arba
LABORATORIOS NORMON, S.A., Ronda de Valdecarrizo, 6, 28760 Tres Cantos – Madrid, Ispanija

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2014-10-16

 Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/.


 
Probleminės sritys
Jau prisiregistravę?
Sukurti paskyrą Pamiršote slaptažodį ?