FASLODEX 250MG/5ML INJEKCINIS TIRPALAS 5ML N2

FASLODEX 250MG/5ML INJEKCINIS TIRPALAS 5ML N2

Receptinius vaistinius preparatus galite užsisakyti telefonu 8 697 03000 (I-V 8:00-17:00) ir atsiimti Jums patogioje vaistinėje. Apmokėjimas tik vaistinėje. Atsiimant vaistus, reikalingas galiojantis receptas. Receptinių vaistų kainos internetu ir vaistinėse yra vienodos.
Receptinius vaistinius preparatus galite užsisakyti telefonu 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00) ir atsiimti Jums patogioje vaistinėje. Apmokėjimas tik vaistinėje. Atsiimant vaistus, reikalingas galiojantis receptas.
  • Klauskite vaistininko 8 697 03000 (I-V 8:00-17:00) Klauskite vaistininko 8 697 03000 (I-V 8:00-17:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje. Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Aprašymas

INFORMACINIS LAPELIS

Prieš pradėdami vartoti šį vaistą, atidžiai perskaitykite visą šį informacinį lapelį.

- Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti. - Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją, medicinos seserį arba vaistininką. - Šis vaistas skirtas Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Šis vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos simptomai tokie patys kaip Jūsų).

Lapelio turinys

Faslodex sudėtis ir gamintojas Kas yra Faslodex ir nuo ko jis vartojamas Kas žinotina prieš vartojant Faslodex Alergija Kitos ligos ir būklės Nėštumas ir žindymas Vairavimas ir mechanizmų valdymas Kitų vaistų vartojimas Kaip vartojamas Faslodex Galimas šalutinis poveikis Faslodex laikymo sąlygos Kita informacija Faslodex sudėtis ir gamintojas Faslodex 250 mg/5 ml injekcinis tirpalas Fulvestrantas

Veiklioji medžiaga – fulvestrantas. Užpildytame švirkšte (5 ml) yra 250 mg fulvestranto.

Pagalbinės medžiagos: etanolis 96 %, benzilo alkoholis, benzilo benzoatas, ricinų aliejus. Registravimo liudijimo turėtojas AstraZeneca UK Limited Alderley Park Macclesfield Cheshire SK10 4TG Jungtinė Karalystė

Gamintojas AstraZeneca UK Limited Silk Road Business Park Macclesfield Cheshire SK10 2NA Jungtinė Karalystė

KAS YRA FASLODEX IR NUO KO JIS VARTOJAMAS

Faslodex vartojamas krūties vėžiui gydyti (tik moterų po menopauzės). Faslodex yra vaistas, kuris neleidžia pasireikšti kai kuriems moteriškų lytinių hormonų (estrogenų) poveikiams organizme. Estrogenai yra svarbūs kai kurių organų (pvz., krūtų, gimdos, kaulų) augimui, tačiau taip pat jie susiję su krūties vėžio augimu.

Faslodex yra užpildytame švirkšte, paruoštame švirkšti į sėdmens raumenis. Kiekvienoje pakuotėje yra injekcinė adata.

KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT FASLODEX

Faslodex vartoti negalima: • jeigu yra alergija fulvestrantui arba kuriai nors pagalbinei Faslodex medžiagai; • nėščiosioms ir žindyvėms; • sunkiomis kepenų ligomis sergančioms pacientėms.

Specialių atsargumo priemonių reikia:

Pasakykite gydytojui, jeigu: - nesveiki Jūsų inkstai arba kepenys; - kraujyje mažai trombocitų, sergate kraujavimu pasireiškiančia liga arba vartojate antikoaguliantus (vaistus kraujo krešulių susidarymui išvengti); - jei yra buvę nenormalių kraujo krešulių susidarymo atvejų; - jei sumažėjęs mineralų kiekis kauluose (sergate osteoporoze).

Nėštumo ir žindymo laikotarpiai

Nėštumo ir žindymo laikotarpiais Faslodex vartoti negalima.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Gebėjimo vairuoti ir valdyti mechanizmus Faslodex neturėtų veikti, tačiau vartojant šį vaistą gali jaustis nuovargis. Taip atsitikus, vairuoti ir valdyti mechanizmų negalima.

Kitų vaistų vartojimas

Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant pirktus be recepto, apie tai pasakykite gydytojui, medicinos seseriai arba vaistininkui. Tai svarbu, kadangi vartojant daugiau kaip vieną vaistą, jų poveikis gali sustiprėti arba susilpnėti. Gydytojas gali skirti Jums specialų stebėjimą arba koreguoti vaisto dozę.

KAIP VARTOJAMAS FASLODEX

Gydytojas arba medicinos sesuo lėtai sušvirkš Faslodex į sėdmens raumenis.

Įprasta dozė – viena injekcija 1 kartą per mėnesį.

GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

Faslodex (kaip ir visi kiti vaistai) gali sukelti šalutinį poveikį. Nerimauti dėl žemiau pateikiamo šalutinio poveikio nereikėtų, kadangi Jums jo gali nepasireikšti. Kuo greičiau pasakykite gydytojui, jeigu vargina arba nepraeina kuris nors iš šių šalutinių poveikių:

Labai dažnas poveikis (pasireiškia daugiau kaip 10 pacienčių iš 100):

• karščio pylimas.

Dažnas poveikis (pasireiškia 1-10 pacienčių iš 100):

• reakcijos injekcijos vietoje, pvz., skausmas ir (arba) uždegimas; • galvos skausmas; • silpnumas ir nuovargis; • virškinimo trakto sutrikimai, pvz., pykinimas, vėmimas, viduriavimas, apetito stoka; • išbėrimas; • šlapimo takų infekcijos; • nugaros skausmas; • kraujo krešulių susidarymo pavojaus padidėjimas; • pakitusi kepenų fermentų koncentracija (nustatoma tiriant kraują).

Nedažnas poveikis (pasireiškia mažiau kaip 1 pacientei iš 100):

• alerginės reakcijos (tinimas ir kt.); • kraujavimas iš makšties; • makšties kandidozė (pienligė); • makšties išskyros.

Kitas poveikis

Pastebėję šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, apie tai kuo greičiau pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

FASLODEX LAIKYMO SĄLYGOS

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Laikyti 2-8 °C temperatūroje (šaldytuve).

Faslodex reikia laikyti gamintojo pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos.

Negalima vartoti pasibaigus tinkamumo laikui, nurodytam ant dėžutės arba švirkšto etiketės.

Jums reikalingas Faslodex paprastai laikomas gydytojo arba ligoninėje. Tinkamu Faslodex laikymu, vartojimu ir sunaikinimu pasirūpins medicinos personalas