Apie Camelia

Prekių nėra

0,00 Eur Viso

Pirkti

Pradinis / Receptiniai vaistai / NOOTROPIL 800 mg, FILM-COATED TAB. N30
Sužinokite apie mūsų geriausius pasiūlymus pirmi

NOOTROPIL 800 mg, FILM-COATED TAB. N30

Receptiniai vaistai

Receptinis vaistas. Atsiėmimas ir apmokėjimas tik vaistinėje. Atsiimant būtina turėti galiojantį gydytojo išrašytą receptą. Užsisakyti galite ne daugiau kaip gydymo kursui, kuris nurodytas recepte.

Šį vaistą galite užsisakyti telefonu 8 700 55170 darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val. Vaistą galite įsigyti tik vaistinėje.
Klauskite vaistininko
Klauskite vaistininko
Svarbi informacija
Svarbi informacija
Ypač lengvas losjonas nuo saulės ir fotosenėjimo
UV spinduliai yra pagrindinė saulės žalos odai priežastis, tačiau didelės energijos regimoji (HEVIS) šviesa taip pat gali paskatinti odai kenkiančių laisvųjų radikalų susidarymą.
Eucerin Extra Light Photoaging Control SPF 50+ ypač lengvas losjonas nuo saulės ir fotosenėjimo – tai apsaugos nuo saulės losjonas kūnui, kuris tinka visų tipų odai, įskaitant jautrią odą. Pažangi spektrinė technologija gaminama su itin kokybiškais plataus spektro ir fotostabiliais UVA/UVB filtrais [1], užtikrinančiais labai aukštą UV apsaugos lygį, ir likochalkonu A, padedančiu neutralizuoti UV ir HEVIS šviesos sukeltus laisvuosius radikalus.
Apsaugos nuo saulės losjone taip pat yra gliceritininės rūgšties, palaikančios odos DNR ir trumposios bei ilgosios grandinės hialurono rūgšties, kuri pastebimai sumažina kaklo, dekoltė, rankų ir pečių odos senėjimo požymius, atsistatymo mechanizmą.
Labai lengvos tekstūros losjonas iš karto susigeria į odą, todėl ji atrodo daug lygesnė ir juntamas gaivos pojūtis. Be to, jis yra atsparus vandeniui ir gaminamas naudojant Eucerin technologiją Anti-Stain After Wash*.
Eucerin Extra Light Photoaging Control SPF 50+ losjonas nuo saulės yra kliniškai ir dermatologiškai patvirtintas kaip tinkamas naudoti jautriai odai.
* Padeda sumažinti apsaugos nuo saulės filtro paliktų dėmių ryškumą po skalbimo.
[1] Atitinka aukštus apsaugos nuo UVA ir UVB standartus, apibrėžtus Cosmetics Europe. UVA apsaugos lygis aukštesnis už ES rekomenduojamą.
Klinikiniai ir dermatologiniai tyrimai
Klinikiniais ir dermatologiniais tyrimais patvirtinta, jog netgi jautri oda gerai toleruoja produktą.
Probleminės sritys
Jau prisiregistravę?
Sukurti paskyrą Pamiršote slaptažodį ?