Apie Camelia

Prekių nėra

0,00 Eur Viso

Pirkti

Pradinis / Receptiniai vaistai / LIVIAL 2.5 ng, 28 tabl.
Sužinokite apie mūsų geriausius pasiūlymus pirmi

LIVIAL 2.5 ng, 28 tabl.

Receptiniai vaistai

Receptinis vaistas. Atsiėmimas ir apmokėjimas tik vaistinėje. Atsiimant būtina turėti galiojantį gydytojo išrašytą receptą. Užsisakyti galite ne daugiau kaip gydymo kursui, kuris nurodytas recepte.

Šį vaistą galite užsisakyti telefonu 8 700 55170 darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val. Vaistą galite įsigyti tik vaistinėje.
Klauskite vaistininko
Klauskite vaistininko
Nemokamas pristatymas
Nemokamas pristatymas
Pakuotės lapelis: informacija vartotojui
REMOSTAR 20 mg skrandyje neirios kietosios kapsulės
Omeprazolas
Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.
 Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
 Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
 Šis vaistas skirtas tik Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos požymiai yra tokie patys kaip Jūsų).
 Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių.
Apie ką rašoma šiame lapelyje?
1. Kas yra REMOSTAR ir kam jis vartojamas
2. Kas žinotina prieš vartojant REMOSTAR
3. Kaip vartoti REMOSTAR
4. Galimas šalutinis poveikis
5. Kaip laikyti REMOSTAR
6. Pakuotės turinys ir kita informacija

1. Kas yra REMOSTAR ir kam jis vartojamas
REMOSTAR sudėtyje yra veikliosios medžiagos omeprazolo, kuri priklauso vaistų, vadinamų protonų siurblio inhibitoriais, grupei. Šie vaistai mažina rūgšties gamybą skrandyje.
REMOSTAR yra gydomos toliau nurodytos ligos.
Suaugusiems žmonėms
 refliukso iš skrandžio į stemplę liga (rūgštis iš skrandžio patenka į stemplę – vamzdelį, kuris jungia burnos ertmę su skrandžiu, ir sukelia skausmą, uždegimą, rėmenį);
 viršutinės žarnyno dalies (dvylikapirštės žarnos) ar skrandžio opos;
 bakterijomis, vadinamomis Helicobacter pylori, užkrėstos opos (jeigu sergate šia liga, gydytojas taip pat gali skirti antibiotikų infekcijai sunaikinti, kad galėtų užgyti opa);
 nesteroidinių vaistų nuo uždegimo sukeltos opos (REMOSTAR taip pat galima vartoti norint išvengti opų susidarymo vartojant nesteroidinių vaistų nuo uždegimo);
 kasos auglių sukeltas rūgšties perteklius skrandyje (Zollinger-Ellison sindromas).
Vaikams
Vyresniems kaip 2 metų vaikams, sveriantiems > 20 kg
 refliukso iš skrandžio į stemplę liga (rūgštis iš skrandžio patenka į stemplę – vamzdelį, kuris jungia burnos ertmę su skrandžiu, ir sukelia skausmą, uždegimą, rėmenį). Vaikams šios ligos simptomai gali būti skrandžio turinio atpylimas į burnos ertmę (regurgitacija), pykinimas (vėmimas) ir menkas svorio augimas.
Vyresniems kaip 4 metų vaikams ir paaugliams:
 bakterijomis, vadinamomis Helicobacter pylori, užkrėstos opos (jeigu Jūsų vaikas serga šia liga, gydytojas taip pat gali skirti antibiotikų infekcijai gydyti, kad galėtų užgyti opa).

2. Kas žinotina prieš vartojant REMOSTAR
REMOSTAR vartoti negalima
 jeigu yra alergija omeprazolui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);
 jeigu yra alergija kitiems vaistams, priklausantiems protonų siurblio inhibitorių grupei (pvz., pantoprazolui, lansoprazolui, rabeprazolui, ezomeprazolui);
 jeigu vartojate vaistų, kurių sudėtyje yra nelfinaviro (nuo ŽIV infekcijos).
Jeigu abejojate, prieš pradėdami vartoti REMOSTAR, pasikonsultuokite su gydytoju arba vaistininku.
Įspėjimai ir atsargumo priemonės
 Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti REMOSTAR.
REMOSTAR gali paslėpti kitų ligų simptomus, todėl tuojau pat pasikonsultuokite su gydytoju, jeigu prieš pradedant vartoti REMOSTAR arba vartojant šio vaisto Jums pasireiškia kuris nors iš šių sutrikimų:
 be aiškios priežasties gerokai sumažėja kūno masė arba sutrinka rijimas;
 skauda pilvą arba nevirškina;
 vemiate maistu arba krauju;
 išmatos tampa juodos arba su kraujo priemaiša;
 pasireiškia stiprus arba nepraeinantis viduriavimas (nes vartojant omeprazolo, šiek tiek padidėja infekcinio viduriavimo rizika);
 pasireiškia sunkių kepenų sutrikimų;
 jeigu Jums kada nors pasireiškė odos reakcija po gydymo vaistu, panašiu į REMOSTAR, kuriuo mažinamas skrandžio rūgštingumas.
Jeigu Jums išbertų odą, ypač saulės apšviestose vietose, kuo skubiau pasakykite apie tai savo gydytojui, kadangi Jums gali tekti nutraukti gydymą REMOSTAR. Taip pat nepamirškite pasakyti, jeigu Jums pasireiškia bet koks kitas neigiamas poveikis, kaip antai sąnarių skausmas.
Pasakykite savo gydytojui, prieš pradėdami vartoti šį vaistą, jeigu Jums bus atliekamas specialus kraujo tyrimas (dėl chromogranino A).
Jeigu REMOSTAR vartosite ilgai (daugiau kaip 1 metus), gydytojas greičiausiai reguliariai tikrins Jūsų būklę. Jei pasireikštų koks nors naujas ar neįprastas simptomas arba kitas reiškinys, kito apsilankymo metu apie tai pasakykite gydytojui.
Protonų siurblio inhibitoriai, tokie kaip REMOSTAR, ypač vartojami ilgiau kaip vienerius metus, gali šiek tiek didinti šlaunikaulio, riešo ar stuburo lūžimo riziką. Pasakykite gydytojui, jei sergate osteoporoze ar vartojate kortikosteroidų (jie gali didinti osteoporozės riziką).
Gydymas omeprazolu gali įtakoti kraujo tyrimų rezultatus. Jeigu Jums paėmė kraujo tyrimams, pasakykite savo gydytojui, kad vartojate REMOSTAR.
Kiti vaistai ir REMOSTAR
Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.
Tai svarbu dėl to, kad REMOSTAR gali keisti kai kurių kitų vaistų veikimą, o kai kurie kiti vaistai gali keisti REMOSTAR veikimą.
REMOSTAR negalima vartoti kartu su vaistais, kurių sudėtyje yra nelfinaviro (jie vartojami ŽIV infekcijai gydyti).
Pasakykite gydytojui arba vaistininkui, jeigu vartojate kurio nors iš šių vaistų:
 ketokonazolo, itrakonazolo, pozakonazolo arba vorikonazolo (jų skiriama grybelių sukeltoms infekcijos gydyti);
 digoksino (jo vartojama širdies ligoms gydyti);
 diazepamo (jo vartojama nerimui šalinti, raumenims atpalaiduoti ir epilepsijai gydyti);
 fenitoino (jo vartojama epilepsijai gydyti; gydytojui gali reikėti Jus stebėti, kai pradedate arba baigiate vartoti REMOSTAR);
 vaistų kraujui skystinti, pvz., varfarino arba kito vitamino K poveikį slopinančio vaisto (gydytojas turės Jus stebėti, kai pradedate arba baigiate vartoti REMOSTAR);
 rifampicino (jo vartojama tuberkuliozei gydyti);
 atazanaviro (jo vartojama ŽIV infekcijai gydyti);
 takrolimuzo (jo vartojama organų transplantacijos atvejais);
 jonažolės (Hypericum perforatum) preparatų (jų skiriama lengvai depresijai gydyti);
 cilostazolo (jo vartojama protarpiniam šlubumui gydyti);
 sakvinaviro (jo vartojama ŽIV infekcijai gydyti);
 klopidogrelio (jo vartojama norint, kad nesusidarytų kraujo krešulių – trombų);
 erlotinibo (jo vartojama vėžiui gydyti);
 metotreksato (chemoterapinio vaisto, kurio didelėmis dozėmis gydomas vėžys). Jeigu vartojate didelę metotreksato dozę, Jūsų gydytojas gali laikinai sustabdyti Jūsų gydymą REMOSTAR.
Jeigu kartu su REMOSTAR gydytojas Jums skyrė antibiotikų amoksicilino ir klaritromicino Helicobacter pylori infekcijos sukeltoms opoms gydyti, tai labai svarbu jį informuoti apie visus kitus vaistus, kuriuos vartojate.
REMOSTAR vartojimas su maistu ir gėrimais
Šias kapsules galima vartoti valgio metu arba nevalgius.
Nėštumas ir žindymo laikotarpis
 Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.
 
 Nėštumas
Prieš vartodama REMOSTAR, pasakykite gydytojui, jeigu esate nėščia arba mėginate pastoti. Tokiu atveju gydytojas nuspręs, ar šiuo metu Jums galima vartoti REMOSTAR.
Žindymas
Gydytojas nuspręs, ar Jums galima vartoti REMOSTAR, jeigu žindote kūdikį.
Vairavimas ir mechanizmų valdymas
Gebėjimo vairuoti ar dirbti su įrankiais ir technika REMOSTAR neturėtų veikti, tačiau gali pasireikšti toks šalutinis poveikis kaip galvos svaigimas ir regos sutrikimai (žr. 4 skyrių), kurį pajutus vairuoti ir valdyti mechanizmų negalima.
REMOSTAR sudėtyje yra sacharozės
Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

3. Kaip vartoti REMOSTAR
Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
Kiek kapsulių ir kaip ilgai vartoti, nurodys gydytojas. Dozė ir vartojimo trukmė priklauso nuo Jūsų ligos ir amžiaus. Rekomenduojamos dozės nurodomos toliau.
Suaugusiesiems
Refliukso iš skrandžio į stemplę ligos simptomams (rėmeniui ir rūgšties atpylimui) palengvinti: nustatęs nežymų stemplės pažeidimą gydytojas paprastai skiria 20 mg omeprazolo 1 kartą per parą 4–8 savaites; jeigu per tą laiką stemplė neužgis, gydytojas gali nurodyti vartoti 40 mg dozę dar 8 savaites.
 Kai stemplė sugyja, paprastai skiriama 10 mg omeprazolo 1 kartą per parą (tokiu atveju reikia vartoti kito, mažesnio stiprumo omeprazolo).
 Jei stemplė nepažeista, paprastai skiriama 10 mg omeprazolo1 kartą per parą (tokiu atveju reikia vartoti kito, mažesnio stiprumo omeprazolo).
Viršutinės žarnyno dalies (dvylikapirštės žarnos) opoms gydyti
 Įprasta dozė yra 20 mg omeprazolo 1 kartą per parą 2 savaites; jeigu per tą laiką opos neužgis, gydytojas gali nurodyti vartoti tą pačią dozę dar 2 savaites.
 Jeigu opa ne visai užgijo, dozę galima padidinti iki 40 mg 1 kartą per parą (ji vartojama 4 savaites).
Skrandžio opoms gydyti
 Įprasta dozė yra 20 mg omeprazolo 1 kartą per parą 4 savaites; jeigu per tą laiką opos neužgis, gydytojas gali nurodyti vartoti tą pačią dozę dar 4 savaites.
 Jeigu opa ne visai užgijo, dozę galima padidinti iki 40 mg 1 kartą per parą (ji vartojama 8 savaites).
Dvylikapirštės žarnos ir skrandžio opų atsinaujinimui išvengti (profilaktikai)
 Įprasta dozė yra 20 mg omeprazolo 1 kartą per parą. Gydytojas gali padidinti dozę iki 40 mg 1 kartą per parą.
Nesteroidinių vaistų nuo uždegimo sukeltoms dvylikapirštės žarnos ir skrandžio opoms gydyti
 Įprasta dozė yra 20 mg omeprazolo 1 kartą per parą, 4-8 savaites.
Dvylikapirštės žarnos ir skrandžio opų profilaktikai vartojant nesteroidinių vaistų nuo uždegimo
 Įprasta dozė yra 20 mg omeprazolo 1 kartą per parą.
Opoms, sukeltoms Helicobacter pylori infekcijos, gydyti ir jų atsinaujinimui išvengti
 Įprasta dozė yra po 20 mg omeprazolo 2 kartus per parą, 1 savaitę.
 Gydytojas skirs kartu vartoti 2 antibiotikus iš 3 (amoksicilinas, klaritromicinas, metronidazolas).
Per didelei rūgšties gamybai skrandyje, sukeltai kasos auglių, slopinti (Zollinger-Ellison sindromui gydyti)
 Įprasta dozė yra 60 mg omeprazolo per parą.
 Gydytojas koreguos šią dozę, atsižvelgdamas į Jūsų poreikį, ir taip pat nuspręs, kiek laiko Jums vartoti šį vaistą.
Vartojimas vaikams
Refliukso iš skrandžio į stemplę ligos simptomams (rėmeniui ir rūgšties atpylimui) palengvinti
 REMOSTAR galima vartoti vyresniems kaip 2 metų vaikams, sveriantiems daugiau kaip 20 kg (tinkamą dozę parinks gydytojas pagal kūno svorį).
Opoms, sukeltoms Helicobacter pylori infekcijos, gydyti ir jų atsinaujinimui išvengti
 REMOSTAR galima vartoti vyresniems kaip 4 metų vaikams (tinkamą dozę parinks gydytojas pagal kūno svorį).
 Gydytojas skirs Jūsų vaikui kartu vartoti 2 antibiotikus (amoksiciliną ir klaritromiciną).
Vaisto vartojimas
 Skrandyje neirias kietąsias kapsules rekomenduojama vartoti ryte.
 Skrandyje neirias kietąsias kapsules galima vartoti valgio metu arba nevalgius.
 Skrandyje neirios kietosios kapsulės nuryjamos nepažeistos, užgeriant puse stiklinės vandens. Skrandyje neirių kietųjų kapsulių negalima kramtyti ar traiškyti, kadangi jose yra dengtų granulių, kurios apsaugo vaistą, kad skrandyje jo nesuardytų rūgštis. Dėl to yra svarbu granulių nepažeisti.
Ką daryti, jeigu Jums arba Jūsų vaikui sunku nuryti skrandyje neirią kietąją kapsulę
Jeigu Jums arba Jūsų vaikui sunku nuryti skrandyje neirią kietąją kapsulę:
 atidarykite skrandyje neirią kietąją kapsulę ir nurykite jos turinį, užgerdami puse stiklinės vandens, arba supilkite skrandyje neirios kietosios kapsulės turinį į stiklinę negazuoto vandens, rūgščių vaisių sulčių (pvz., obuolių, apelsinų, ananasų) arba obuolių tyrės;
 prieš pat gerdami paruoštą mišinį būtinai išmaišykite (jis bus neskaidrus). Išgerkite tuojau pat arba per 30 min.;
 kad išgertumėte visą vaistą, gerai praskalaukite stiklinę puse stiklinės vandens ir išgerkite. Kietose dalelėse yra vaisto, todėl jų negalima kramtyti ar traiškyti.
Ką daryti pavartojus per didelę REMOSTAR dozę?
Jeigu pavartojote didesnę negu nurodė gydytojas REMOSTAR dozę, nedelsdami kreipkitės į savo gydytoją arba vaistininką.
Pamiršus pavartoti REMOSTAR
Jeigu pamiršote išgerti vaisto, išgerkite jo tuoj pat, kai tik prisiminsite. Vis dėlto jeigu jau beveik laikas gerti kitą dozę, tai užmirštąją praleiskite. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

4. Galimas šalutinis poveikis
Šis vaistas, kaip ir kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.
Nedelsdami nutraukite REMOSTAR vartojimą ir kreipkitės į gydytoją, jeigu pastebėtumėte kurį nors iš šių retų, bet sunkių šalutinių poveikių:
 Staiga prasidėjęs švokštimas, lūpų, liežuvio, gerklų ar kūno tinimas, išbėrimas, alpimas ar sutrikęs rijimas (sunki alerginė reakcija).
 Odos paraudimas, pūslių susidarymas ar lupimasis. Taip pat gali susidaryti lūpų, akių, burnos ertmės, nosies, lytinių organų pūslių ir kraujuoti (tai gali būti Stevens-Johnson sindromas arba toksinė epidermolizė).
 Odos pageltimas, patamsėjęs šlapimas ir nuovargis (šie simptomai gali rodyti sutrikusią kepenų funkciją).
Kiti šalutiniai poveikiai išvardyti toliau.
Dažnas šalutinis poveikis (pasireiškia 110 vartotojų iš 100)
 Galvos skausmas.
 Poveikis skrandžiui ar žarnoms: viduriavimas, pilvo skausmas, vidurių užkietėjimas, dujų kaupimasis virškinimo trakte (pilvo pūtimas).
 Pykinimas ar vėmimas.
 Nepiktybiniai polipai skrandyje.
Nedažnas šalutinis poveikis (pasireiškia 110 vartotojų iš 1000)
 Pėdų ir kulkšnių patinimas.
 Sutrikęs miegas (nemiga).
 Galvos svaigimas, dilgčiojimo pojūtis („skruzdėlių bėgiojimas“), mieguistumas.
 Galvos sukimasis (vertigo).
 Kraujo tyrimų, rodančių kepenų funkciją, duomenų pokyčiai.
 Odos išbėrimas, dilgėlinė ir odos niežulys.
 Bendras negalavimas ir energijos stoka.
 Šlaunikaulio, riešo ar stuburo lūžis (jeigu didelė REMOSTAR dozė vartojama ilgai).
Retas šalutinis poveikis (pasireiškia 110 vartotojų iš 10000)
 Kraujo pokyčiai (sumažėjęs baltųjų kraujo kūnelių ar trombocitų kiekis), dėl kurių gali jaustis silpnumas, susidaryti kraujosruvų, padidėti infekcinių ligų pavojus.
 Alerginės reakcijos, kartais labai sunkios (gali patinti lūpos, liežuvis ir gerklos, prasidėti karščiavimas, švokštimas kvėpuojant).
 Sumažėjęs natrio kiekis kraujyje (dėl to gali jaustis silpnumas, prasidėti vėmimas ir mėšlungis).
 Sujaudinimas, sutrikusi orientacija, depresija.
 Skonio pokytis.
 Sutrikęs regėjimas (pvz., neryškus matymas).
 Staiga pasireiškęs švokštimas ar dusulys (bronchų spazmas).
 Burnos džiūvimas.
 Burnos ertmės uždegimas.
 Grybelinė infekcija, vadinama pienlige, kuri gali pažeisti žarnas.
 Kepenų sutrikimai (gelta, t. y. odos pageltimas, patamsėjęs šlapimas, nuovargis).
 Plaukų slinkimas (alopecija).
 Odos išbėrimas ją paveikus saulės šviesai.
 Sąnarių skausmai (artralgija) ar raumenų skausmai (mialgija).
 Sunkus inkstų pažeidimas (intersticinis nefritas).
 Sustiprėjęs prakaitavimas.
Labai retas šalutinis poveikis (pasireiškia mažiau kaip 1 vartotojui iš 10000)
 Sumažėjęs kraujo ląstelių kiekis – agranulocitozė (baltųjų kraujo ląstelių išnykimas).
 Agresyvumas.
 Matymas, jutimas ar girdėjimas to, ko nėra (haliucinacijos).
 Sunkūs kepenų sutrikimai, pasireiškiantys kepenų veiklos nepakankamumu ir smegenų uždegimu.
 Staiga prasidėjęs stiprus odos išbėrimas ar pūslių susidarymas ir lupimasis, kuris gali būti susijęs su karščiavimu ir sąnarių skausmais (daugiaformė eritema, Stevens-Johnson sindromas, toksinė epidermio nekrolizė).
 Raumenų silpnumas.
 Krūtų padidėjimas vyrams.
Dažnis nežinomas (dažnis negali būti apskaičiuotas pagal turimus duomenis)
- Storosios žarnos uždegimas.
- Jei Jūs REMOSTAR vartojate ilgiau kaip tris mėnesius, gali sumažėti magnio kiekis kraujyje. Mažas magnio kiekis gali pasireikšti nuovargiu, nevalingais raumenų susitraukimais, dezorientacija, traukuliais, svaiguliu, padažnėjusiu širdies plakimu. Jei Jums atsiras bet kuris iš šių simptomų, nedelsdamas pasakykite gydytojui. Mažas magnio kiekis kraujyje gali sumažinti ir kalio ar kalcio kiekį kraujyje. Gydytojas gali nuspręsti reguliariai atlikinėti kraujo tyrimus magnio kiekiui kraujyje stebėti.
- Išbėrimas, galintis pasireikšti kartu su sąnarių skausmu (poūmė odos raudonoji vilkligė).
Labai retais atvejais omeprazolas gali pažeisti baltuosius kraujo kūnelius ir susilpninti imuninę sistemą. Jeigu pasireiškia infekcinė liga, kurios simptomai yra karščiavimas ir labai pablogėja bendra būklė arba pasireiškia karščiavimas ir lokalios infekcijos simptomai (pvz., kaklo, gerklės ar burnos ertmės skausmas arba pasunkėjęs šlapinimasis), būtina kiek įmanoma greičiau pasikonsultuoti su gydytoju, kadangi tokiu atveju reikia atlikti kraujo tyrimą ir įsitikinti, ar neišnyko baltieji kraujo kūneliai (ar nėra agranulocitozės). Nepamirškite gydytojui pasakyti, kad vartojate šį vaistą.
Dėl šio šalutinių poveikių sąrašo nerimauti nereikėtų, kadangi Jums jų gali nepasireikšti.
Pranešimas apie šalutinį poveikį
Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arbavaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 73568 arba užpildyti interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20131, el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt, taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

5. Kaip laikyti REMOSTAR
 Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.
Ant kartono dėžutės, buteliuko po „EXP“ ir lizdinės plokštelės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.
Lizdinė plokštelė:
Laikyti ne aukštesnėje kaip 30 oC temperatūroje.
Laikyti gamintojo pakuotėje, kad vaistas būtų apsaugotas nuo drėgmės.
Talpyklė:
Šio vaisto laikymui specialių temperatūros sąlygų nereikalaujama. Talpyklę laikyti sandarią, kad vaistas būtų apsaugotas nuo drėgmės.
Po pirmojo talpyklės atidarymo vaisto tinkamumo laikas – 3 mėnesiai.
Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

6. Pakuotės turinys ir kita informacija
REMOSTAR sudėtis
 Veiklioji medžiaga yra omeprazolas. Kiekvienoje skrandyje neirioje kietojoje kapsulėje yra 20 mg omeprazolo.
 Pagalbinės medžiagos:
Kapsulės turinys: cukriniai branduoliai (kukurūzų krakmolas ir sacharozė), natrio laurilsulfatas, bevandenis dinatrio fosfatas, manitolis, hipromeliozė 6cP, makrogolis 6000, talkas, polisorbatas 80, titano dioksidas (E171), metakrilo rūgšties ir etilakrilato 1:1 kopolimero 30 % dispersija.
Kapsulės apvalkalas: želatina, chinolino geltonasis (E104) ir titano dioksidas (E171).
REMOSTAR išvaizda ir kiekis pakuotėje
Nepermatomos geltonos 2 Nr. kapsulės, kuriose yra beveik baltų ar kreminio atspalvio rutulio pavidalo mikrogranulių.
Pakuočių dydžiai
Aliuminio/Aliuminio lizdinės plokštelės. Kartono dėžutėje yra 14, 28, 30, 56 arba 60 skrandyje neirių kietųjų kapsulių.
DTPE talpyklė su užsukamu plastikiniu dangteliu ir silikagelio kapsule. Kartono dėžutėje yra 14, 28, 30, 56 arba 60 skrandyje neirių kietųjų kapsulių.
Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.
Registruotojas ir gamintojas
Registruotojas
JSC „OLAINFARM“
Rūpnīcu iela 5
Olaine, LV-2114
Latvija
Gamintojas
JSC „OLAINFARM“
Rūpnīcu iela 5
Olaine, LV-2114
Latvija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą
UAB „Olainfarm Lietuva“
Karaliaus Mindaugo pr. 64-11
Kaunas
Lietuva
Tel. +370 687 72 181

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2018-10-08.

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/.


 
Probleminės sritys
Jau prisiregistravę?
Sukurti paskyrą Pamiršote slaptažodį ?