Apie Camelia

Prekių nėra

0,00 Eur Viso

Pirkti

Pradinis / Receptiniai vaistai / PANGROL 10000, 20 kaps.
Sužinokite apie mūsų geriausius pasiūlymus pirmi

PANGROL 10000, 20 kaps.

Receptiniai vaistai

Kompensuojamas vaistas. Atsiėmimas ir apmokėjimas tik vaistinėje. Atsiimant būtina turėti galiojantį gydytojo išrašytą receptą. Užsisakyti galite ne daugiau kaip gydymo kursui, kuris nurodytas recepte. Jei vaistas Jums kompensuojamas, priemokos dydis priklauso nuo kodo įrašyto Jūsų recepto langelyje „Kompensacijos rūšies kodas“. Reikalingas kompensuojamų vaistų pasas su galiojančiu receptu. Nurodytos kainos galioja tik užsisakant vaistus telefonu.

Šį vaistą galite užsisakyti telefonu 8 700 55170 darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val. Vaistą galite įsigyti tik vaistinėje.
Klauskite vaistininko
Klauskite vaistininko
Nemokamas pristatymas
Nemokamas pristatymas

Pangrol 10000 V skrandyje neirios kietosios kapsulės
Kasos milteliai
 
Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.
Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
Šis vaistas skirtas Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti
(net tiems, kurių ligos simptomai yra tokie patys kaip Jūsų).
Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių.
 
Apie ką rašoma šiame lapelyje?
 
1.      Kas yra Pangrol 10000 V ir kam jis vartojamas
2.      Kas žinotina prieš vartojant Pangrol 10000 V   
3.      Kaip vartoti Pangrol 10000 V
4.      Galimas šalutinis poveikis
5.      Kaip laikyti Pangrol 10000 V
6.      Pakuotės turinys ir kita informacija
 
 
1.       Kas yra Pangrol 10000 V ir kam jis vartojamas
 
Pangrol 10000 V yra vaistas, kurio sudėtyje yra kasos fermentai.
 
Pangrol 10000 V vartojamas tuomet, kai kasa nepakankamai gamina ir išskiria virškinimo fermentų ir dėl to sutrinka virškinimas.
 
 
2.       Kas žinotina prieš vartojant Pangrol 10000 V
 
Pangrol 10000 V vartoti negalima:
 

  • jeigu yra alergija veikliajai medžiagai arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);
  • jeigu yra ūminis arba paūmėjęs lėtinis kasos uždegimas, kol ligos požymiai yra stipriai išreikšti.
 
Įspėjimai ir atsargumo priemonės
Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Pangrol.
 
Žarnų nepraeinamumas yra žinoma cistinės fibrozės komplikacija. Pasitarkite su gydytoju, prieš pradėdami vartoti Pangrol 10000V, jeigu manote, kad Jums gali būti žarnų nepraeinamumo simptomų (pvz., sunkus, priepuolinis ar pastovus, raižantis, plintantis po visą pilvą pilvo skausmas, lydimas pykinimo ir vėmimo bei vangios žarnyno veiklos).


Pangrol 10000 V sudėtyje yra aktyvaus fermento, kuris, išsilaisvinęs burnos ertmėje, pvz., sukramčius kapsulę, gali pažeisti gleivinę (sukelti opas). Todėl Pangrol 10000 V kapsulę reikia nuryti nekramčius arba, jei kapsulę reikia atidaryti, iš karto nuryti tik jos turinį (žr. 3 skyrių „Kaip vartoti Pangrol 10000 V).
 

Vaikams ir paaugliams

Duomenų nėra.
 
Kiti vaistai ir Pangrol 10000 V
Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.
Vartojant kasos miltelių turinčius vaistus gali sumažėti folio rūgšties absorbcija (folio rūgšties patekimas į kraujotaką), todėl gali reikėti vartoti papildomai folio rūgšties.
 
Kartu su Pangrol 10000 V vartojant vaistus, mažinančius gliukozės kiekį kraujyje (geriamuosius vaistus nuo cukrinio diabeto) akarbozę ir miglitolį, gali sumažėti jų poveikis.
 
Nėštumas ir žindymo laikotarpis
Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.
Apie Pangrol 10000 V vartojimą nėštumo metu tinkamų duomenų nėra. Yra eksperimentinių tyrimų su gyvūnais, susijusių su preparato poveikiu nėštumui, vaisiaus vystymusi, gimdymu ir gimusių jauniklių vystymusi, tačiau šių tyrimų duomenys yra nepakankami. Vartojimo rizika žmonėms nenustatyta. Jeigu Jūs esate nėščia ar žindote kūdikį, nevartokite Pangrol 10000 V, nebent Jūsų gydytojas manytų, jog tai neabejotinai būtina.
 
Vairavimas ir mechanizmų valdymas
Pangrol 10000 V gebėjimo vairuoti ir valdyti mechanizmus neveikia arba veikia nereikšmingai.
 
 
3.       Kaip vartoti Pangrol 10000 V
 
Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
 
Pangrol 10000 V vartojimo tikslas – objektyvus normalaus kūno svorio pasiekimas bei išlaikymas ir normali išmatų konsistencija bei tuštinimosi dažnumas.
 
Dozė priklauso nuo kasos funkcijos nepakankamo intensyvumo ir vartojamo preparato virškinimo pajėgumo. Dažniausiai rekomenduojama vartoti dozė yra 20000-40000 lipazės vienetų vienam valgymui.
Jeigu kitaip nenurodyta, reikia gerti po dvi- keturias Pangrol 10000 V kapsules (atitinka 20000-40000 V lipazės) vieno valgymo metu. Jums reikalinga dozė gali būti ir didesnė. Vaisto dozę galima didinti tik prižiūrint gydytojui ir įvertinus ligos požymius (pvz., riebalų kiekį išmatose ir pilvo skausmo intensyvumą).
Negalima viršyti 15000-20000 lipazės vienetų kilogramui kūno svorio paros dozės.
 
Kaip ir kada vartoti Pangrol 10000 V
Pangrol 10000 V kapsulę reikia nuryti jos nekramtant ir užgeriant pakankamu skysčio kiekiu valgymo viduryje.
Jeigu jūs nenorite nuryti kapsulės, galima ją atidaryti, turinį iškratyti į indą (pvz., stiklinę) su nedideliu skysčio kiekiu ir iš karto visą nuryti. Vaisto ir skysčio mišinio laikyti negalima.C:\\Users\\LUKAS~1.DAM\\AppData\\Local\\

Kiek laiko reikia vartoti Pangrol 10000 V
Vaisto vartojimo trukmę nustato gydytojas.

Jeigu manote, kad Pangrol 10000 V veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
 
Ką daryti pavartojus per didelę Pangrol 10000 V dozę?
Gerkite daug vandens ir pasitarkite su savo gydytoju ar vaistininku. Labai didelės kasos miltelių dozės, ypač sergantiesiems cistine fibroze, gali padidinti šlapimo rūgšties kiekį kraujyje (tai vadinama hiperurikemija) ir šlapime (hiperurikozurija).
 
Pamiršus pavartoti Pangrol 10000 V
Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.
 
Nustojus vartoti Pangrol 10000 V
Nustojus vartoti Pangrol 10000 V pernelyg anksti arba nutraukus jo vartojimą, nebus pasiektas laukiamas vaisto vartojimo poveikis arba virškinimas vėl pablogės.
 
Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
 
 
4.       Galimas šalutinis poveikis
 
Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.
 
Labai reti šalutiniai poveikiai (gali pasitaikyti ne dažniau kaip 1 iš 10000 pacientų):
Storųjų žarnų spindžio susiaurėjimas nuo labai didelių Pangrol 10000 V dozių sergantiesiems cistine fibroze.
Alerginės virškinamojo trakto reakcijos (pvz., viduriavimas, skrandžio veiklos sutrikimai, pykinimas).
Greito tipo alerginės reakcijos, pvz., odos bėrimas, dilgėlinė (urtikarija), čiaudulys, ašarojimas, dusulys dėl kvėpavimo takų susiaurėjimo (bronchų spazmo), oro trūkumas.
 
Šalutinių poveikių dažnis nežinomas (negali būti apskaičiuotas pagal turimus duomenis).
Sergantiems cistine fibroze pacientams, ypač vartojantiems dideles Pangrol 10000 V dozes, gali padidėti šlapimo rūgšties išsiskyrimas su šlapimu. Norint išvengti šlapimo rūgšties akmenų susidarymo, šiems pacientams reikia kontroliuoti šlapimo rūgšties išsiskyrimą.
 
Pranešimas apie šalutinį poveikį
Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui,  vaistininkui arba slaugytojui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai, užpildę interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą, paštu Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos, Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius, tel: 8 800 73 568, faksu 8 800 20 131 arba el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt. Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.
 
 
5.       Kaip laikyti Pangrol 10000V
 
Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.
Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje.
Ant buteliuko etiketės ir dėžutės po „EXP/Tinka iki“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.
Pirmą kartą atidarius buteliuką, vaisto tinkamumo laikas - 6 mėnesiai.
 
Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.
 
 

6.         Pakuotės turinys ir kita informacija

 
Pangrol  10000 V sudėtis
-        Veiklioji medžiaga yra kasos milteliai. Vienoje skrandyje neirioje kietojoje kapsulėje yra kasos miltelių, kurių minimalus aktyvumas atitinka 10000 lipazės vienetų pagal Europos farmakopėją, 9000 amilazės vienetų pagal Europos farmakopėją, 500 proteazės vienetų pagal Europos farmakopėją.
Pagalbinės medžiagos. Kapsulės turinys: hidrintas ricinų aliejus, bevandenis koloidinis silicio dioksidas, magnio stearatas, kroskarmeliozės natrio druska, mikrokristalinė celiuliozė, simetikono emulsija, metakrilo rūgšties ir etilakrilato (1:1) kopolimeras, talkas, trietilcitratas. Kapsulės apvalkalas: želatina, titano dioksidas (E 171), geltonasis geležies oksidas (E 172), raudonasis geležies oksidas (E 172), indigokarminas (E 132), chinolino geltonasis (E 104).
 
Pangrol 10000 V išvaizda ir kiekis pakuotėje
Pangrol 10000 V yra kapsulės, kurių korpusas yra šviesiai oranžinis, o gaubtelis - gelsvai žalias. Kapsulėje yra rusvos skrandyje neirios mini tabletės.
 
Pakuotė
Plastikiniame buteliuke yra 20, 50, 100 arba 200 skrandyje neirių kietųjų kapsulių ir sausiklis.
 
Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.
 
Rinkodaros teisės turėtojas
BERLIN-CHEMIE AG (MENARINI GROUP)
Glienicker Weg 125
D-12489 Berlin
Vokietija


 
Gamintojas
BERLIN-CHEMIE AG
Glienicker Weg 125
D-12489 Berlin
Vokietija
 
Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.
 
UAB „BERLIN CHEMIE MENARINI BALTIC“
Jasinskio g. 16a, Vilnius 03163
Tel. +3705 269 19 47

 
 
Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2015-07-20
 
Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/.
 
 
 

Probleminės sritys
Jau prisiregistravę?
Sukurti paskyrą Pamiršote slaptažodį ?