Apie Camelia

Prekių nėra

0,00 Eur Viso

Pirkti

Pradinis / Receptiniai vaistai / LYRICA 75 mg, 56 kaps.
Sužinokite apie mūsų geriausius pasiūlymus pirmi

LYRICA 75 mg, 56 kaps.

Receptiniai vaistai

Kompensuojamas vaistas. Atsiėmimas ir apmokėjimas tik vaistinėje. Atsiimant būtina turėti galiojantį gydytojo išrašytą receptą. Užsisakyti galite ne daugiau kaip gydymo kursui, kuris nurodytas recepte. Jei vaistas Jums kompensuojamas, priemokos dydis priklauso nuo kodo įrašyto Jūsų recepto langelyje „Kompensacijos rūšies kodas“. Reikalingas kompensuojamų vaistų pasas su galiojančiu receptu. Nurodytos kainos galioja tik užsisakant vaistus telefonu.

Šį vaistą galite užsisakyti telefonu 8 700 55170 darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val. Vaistą galite įsigyti tik vaistinėje.
Klauskite vaistininko
Klauskite vaistininko
Nemokamas pristatymas
Nemokamas pristatymas

PAKUOTĖS LAPELIS: INFORMACIJA VARTOTOJUI

 

LYRICA 25 mg kietos kapsulės

LYRICA 50 mg kietos kapsulės

LYRICA 75 mg kietos kapsulės

LYRICA 100 mg kietos kapsulės

LYRICA 150 mg kietos kapsulės

LYRICA 200 mg kietos kapsulės

LYRICA 225 mg kietos kapsulės

LYRICA 300 mg kietos kapsulės

Pregabalinas

 

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

-        Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.

-        Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

-        Šis vaistas skirtas Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos simptomai tokie patys kaip Jūsų).

-        Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

 

Lapelio turinys

1.      Kas yra LYRICA ir kam jis vartojamas

2.      Kas žinotina prieš vartojant LYRICA

3.      Kaip vartoti LYRICA

4.      Galimas šalutinis poveikis

5.      Kaip laikyti LYRICA

6.      Kita informacija

 

 

1.      KAS YRA LYRICA IR KAM JIS VARTOJAMAS

 

LYRICA priklauso vaistų, kurie vartojami suaugusiųjų epilepsijai, neuropatiniams skausmams ir generalizuoto nerimo sutrikimui (GNS) gydyti, grupei.

 

Periferinis ir centrinis neuropatinis skausmas. LYRICA malšinami ilgai besitęsiantys skausmai, kuriuos sukelia nervų pažeidimai. Neuropatinius skausmus gali sukelti įvairios ligos, pvz., diabetas ar juosiančioji pūslelinė. Skausmas gali būti deginantis, tvinkčiojantis, diegiantis, veriantis, smarkus, spazminis, geliantis, dilgčiojantis, gali būti karščio pojūtis, tirpimas, durstymas tarsi smeigtukais ar adatėlėmis. Periferinis ir centrinis neuropatinis skausmas gali sukelti nuotaikos pakitimus, miego sutrikimus, nuovargį ir daryti įtaką psichinei bei socialinei veiklai ir bendrajai gyvenimo kokybei.

 

Epilepsija. LYRICA gydomi suaugę ligoniai, sergantys įvairių formų epilepsija (daliniai traukuliai, pereinantys arba nepereinantys į antrinę generalizaciją). Gydytojas Jums paskirs LYRICA, jei esamas gydymas buvo nepakankamai veiksmingas. LYRICA turite vartoti kartu su jau vartojamais vaistais. LYRICA neskiriamas vienas, o visada kartu su kitais vaistais nuo epilepsijos.

 

Generalizuoto nerimo sutrikimas. LYRICA gydomas generalizuoto nerimo sutrikimas (GNS). GNS simptomai – tai ilgą laiką trunkantys sunkiai valdomas didelis susirūpinimas ir nerimas. Dėl GNS ligonis gali būti nerimastingas arba jaustis įsitempęs ar susierzinęs, greitai pavargti (justi nuovargį), jam sunku sukaupti dėmesį arba gali aptemti protas, jis gali būti irzlus, jausti raumenų įsitempimą, gali sutrikti miegas. Ši būklė skiriasi nuo kasdieninio gyvenimo sukelto streso ir įtampos.

 

 

2.      KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT LYRICA

 

LYRICA vartoti negalima

-        jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) pregabalinui arba bet kuriai pagalbinei LYRICA medžiagai.

 

Specialių atsargumo priemonių vartojant LYRICA reikia

 

Ar saugu ir veiksminga pregabalinu gydyti vaikus ir paauglius (jaunesnius kaip 18 metų asmenis), nenustatyta, taigi šios grupės pacientams pregabalino vartoti negalima.

 

·              Kai kuriems LYRICA vartojantiems pacientams nustatyta simptomų, rodančių alerginę reakciją. Tokie simtomai yra: veido, lūpų, liežuvio ir gerklės patinimas bei išplitęs odos išbėrimas. Jeigu pasireiškė tokių reakcijų, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

 

·              LYRICA susijęs su galvos svaigimu ir mieguistumu, dėl kurio senyvi pacientai gali pargriūti ir susižaloti. Todėl vartodami šį vaistą, kol nepriprasite prie jo poveikio, būkite atsargūs.

 

·              LYRICA gali sukelti miglotą matymą, apakimą ar kitokių regėjimo pokyčių, kurių dauguma būna laikini. Jeigu atsirado regėjimo pokyčių, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

 

·              Kai kuriems ligoniams, sergantiems diabetu ir priaugusiems svorio, vartojant pregabaliną gali prireikti keisti vaistų nuo diabeto dozę.

 

·              Tam tikras šalutinis poveikis (pvz., mieguistumas) gali pasireikšti dažniau, nes nugaros smegenų traumą patyrę pacientai gali vartoti kitų vaistų (pvz., skausmo malšinamųjų ar spazmų slopinamųjų), kurių šalutinis poveikis panašus į pregabalino. Minėtų vaistų vartojant kartu, šalutinis poveikis gali būti sunkesnis.

 

·              Gauta pranešimų, kad kai kuriems LYRICA vartojusiems ligoniams pasireiškė širdies nepakankamumas. Dažniausiai tai buvo senyvi ligoniai, kurių širdies ir kraujagyslių veikla sutrikusi. Jeigu sirgote širdies liga, prieš pradėdami vartoti šį vaistą, apie tai pasakykite gydytojui.

 

·              Gauta pranešimų, kad kai kuriems LYRICA vartojusiems ligoniams pasireiškė inkstų funkcijos nepakankamumas. Jeigu vartojant LYRICA, sumažėja šlapimo išsiskyrimas, pasakykite gydytojui, nes nutraukus vaisto vartojimą būklė gali pagerėti.

 

·              Nedaugelis žmonių, kurie buvo gydomi antiepilepsiniais vaistais, tokiais kaip LYRICA, turėjo minčių apie savęs žalojimą arba savižudybę. Jeigu bet kuriuo metu turite tokių minčių, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

 

·              LYRICA vartojant kartu su kitais vaistais, kurie gali sukelti vidurių užkietėjimą (pvz., kai kuriais vaistais nuo skausmo), gali pasireikšti virškinimo trakto sutrikimai (pvz., vidurių užkietėjimas, žarnų nepraeinamumas, žarnų paralyžius). Jeigu užkietėja viduriai, apie tai pasakykite gydytojui, ypač, jeigu turite polinkį tokiam sutrikimui.

 

·              Prieš pradėdami vartoti šį vaistą pasakykite gydytojui, jeigu sirgote alkoholizmu arba priklausomybe nuo vaistų. Pasakykite gydytojui, jeigu galvojate, kad Jums reikėtų daugiau vaisto nei paskirta.

 

·              Vartojant LYRICA arba netrukus po LYRICA vartojimo yra gauta pranešimų apie po nutraukimo pasireiškusius traukulius. Jeigu pasireiškė traukuliai, nedelsdami pasakykite gydytojui.

 

·              Vartojant LYRICA yra gauta pranešimų, kad kai kuriems pacientams, kuriems buvo ir kitų būklių, pasireiškė smegenų funkcijos sumažėjimas (encefalopatija). Pasakykite gydytojui, jeigu buvo kokių nors sunkių būklių, įskaitant kepenų ar inkstų ligą.

 

Kitų vaistų vartojimas

Prieš pradedant vartoti kokių nors naujų vaistų kartu su LYRICA, reikia pasitarti su gydytoju. Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

 

LYRICA, kaip ir visi vaistai, gali daryti įtaką kitiems vaistams (sąveika su kitais vaistais). Kartu su kai kuriais kitais vaistais vartojamas LYRICA gali sustiprinti šių vaistų šalutinį poveikį, įskaitant kvėpavimo nepakankamumą ir komą. Galvos svaigimas, mieguistumas ir sutrikęs dėmesio sukaupimas gali pablogėti kartu su LYRICA vartojant vaistų, kurių sudėtyje yra:

 

oksikodono (vartojamas skausmui malšinti),

lorazepamo (vartojamas nerimui gydyti),

alkoholio.

 

LYRICA galima vartoti kartu su geriamaisiais kontraceptikais.

 

LYRICA vartojimas su maistu ir gėrimais

LYRICA kapsules galima gerti ir valgant, ir nevalgius.

 

Vartojant LYRICA patariama negerti alkoholio.

 

Nėštumas ir žindymo laikotarpis

Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

 

Nėštumo metu LYRICA vartoti negalima, nebent gydytojas nurodė kitaip. Galinčios pastoti moterys turi naudoti veiksmingas kontracepcijos priemones. Jei pastojote, įtariate, kad galite būti nėščia, arba planuojate nėštumą LYRICA vartojimo metu, nedelsdama kreipkitės į gydytoją.

 

Vartojančiosioms LYRICA žindyvėms žindyti kūdikį nerekomenduojama, nes nežinoma, ar LYRICA išsiskiria su motinos pienu. Prieš vartojant bet kokį vaistą žindymo laikotarpiu, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

 

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

LYRICA gali sukelti galvos svaigimą, mieguistumą ir pabloginti gebėjimą sukaupti dėmesį. Negalima vairuoti automobilio, valdyti jokių mechanizmų, dirbti pavojingų darbų, iki tol, kol bus žinoma ar šis vaistas trikdo Jūsų gebėjimą vykdyti šią veiklą.

 

Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines LYRICA medžiagas

LYRICA sudėtyje yra laktozės monohidrato. Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kai kurių cukraus rūšių, prieš pradėdami vartoti šį vaistą, pasakykite apie tai gydytojui.

 

 

3.      KAIP VARTOTI LYRICA

 

LYRICA visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

 

Gydytojas nustatys tinkamiausią dozę.

 

LYRICA galima tik gerti.

 

Periferinis ir centrinis neuropatinis skausmas, epilepsija arba generalizuoto nerimo sutrikimas.

·              Vartokite tiksliai tiek kapsulių, kiek nurodė gydytojas.

·              Dozė, kuri buvo nustatyta atsižvelgiant į Jūsų būklę, paprastai yra nuo 150 mg iki 600 mg per parą.

·              Gydytojas nurodys gerti LYRICA du arba tris kartus per parą. Vartojant LYRICA du kartus per parą, vieną dozę reikia išgerti ryte, o kitą ‑ vakare, kiekvieną dieną maždaug tuo pačiu metu. Vartojant LYRICA tris kartus per parą, vieną dozę reikia išgerti ryte, antrą – po pietų, trečią – vakare, kiekvieną dieną tuo pačiu metu.

 

Jeigu manote, kad LYRICA veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

 

Jeigu esate senyvas žmogus (vyresnis kaip 65 metų) ir nesergate inkstų ligomis, LYRICA vartokite įprastai.

 

Gydytojas gali keisti dozavimo planą ir (arba) dozę, jeigu Jūsų inkstų veikla sutrikusi.

 

Nurykite visą kapsulę ir užsigerkite vandeniu.

 

Vartokite LYRICA tiek laiko, kiek nurodys gydytojas.

 

Pavartojus per didelę LYRICA dozę

Nedelsdami kreipkitės į gydytoją arba artimiausios ligoninės skubiosios pagalbos skyrių. Turėkite su savimi LYRICA kapsulių dėžutę arba buteliuką. Pavartojus per daug LYRICA, galite pajusti mieguistumą, sumišimą, susijaudinimą ar neramumą.

 

Pamiršus pavartoti LYRICA

Labai svarbu LYRICA kapsules vartoti reguliariai kasdien tuo pačiu metu. Pamiršus pavartoti dozę, išgerkite ją iškart prisiminę, išskyrus tuos atvejus, kai laikas gerti kitą dozę. Tokiu atveju pavartokite kitą dozę kaip įprasta. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

 

Nustojus vartoti LYRICA

Nenutraukite LYRICA vartojimo, kol nenurodė gydytojas. Jei gydymas yra nutraukiamas, tai reikia daryti palaipsniui mažiausiai vienos savaitės bėgyje. Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

 

Turite žinoti, kad baigus ilgalaikį ar trumpalaikį gydymą pregabalinu, galite patirti tam tikrą šalutinį poveikį. Tai varginantis mieguistumas, galvos skausmas, pykinimas, nerimo pojūtis, viduriavimas, į gripą panašūs simptomai, traukuliai, nervingumas, depresija, skausmas, prakaitavimas, galvos svaigimas. Iki šiol neaišku, ar tokių simptomų atsiranda dažniau ir jie būna sunkesni, jeigu pregabalino vartojama ilgą laiką.

 

 

4.      GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

 

LYRICA, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

 

Labai dažnas šalutinis poveikis, kuris pasireiškia dažniau kaip 1 iš 10 asmenų:

 

Galvos svaigimas, nuovargis

 

Dažnas šalutinis poveikis, kuris pasireiškia dažniau kaip 1 iš 100 asmenų:

 

·              padidėjęs apetitas;

·              pakili nuotaika, sumišimas, orientacijos sutrikimas, lytinio potraukio pokyčiai, dirglumas;

·              dėmesio sukaupimo sutrikimas, grubumas, atminties sutrikimas, drebulys, kalbos sutrikimas, dilgčiojimo pojūtis, slopinimas, pernelyg didelis mieguistumas, nemiga, nuovargis, galvos skausmas;

·              miglotas regėjimas, dvejinimasis akyse;

·              galvos sukimasis, pusiausvyros sutrikimas;

·              burnos džiūvimas, vidurių užkietėjimas, vėmimas, dujų kaupimasis žarnyne;

·              erekcijos sutrikimas;

·              kūno patinimas, įskaitant galūnių patinimą;

·              apsvaigimo pojūtis, nenormali eisena;

·              padidėjęs kūno svoris.

 

Nedažnas šalutinis poveikis, kuris pasireiškia dažniau kaip 1 iš 1000 asmenų:

 

·              apetito nebuvimas, gliukozės koncentracijos kraujyje sumažėjimas;

·              savęs suvokimo pakitimas, nerimastingumas, depresija, susijaudinimas, nuotaikų kaita, pasunkėjęs žodžių parinkimas, atminties praradimas, haliucinacijos, nenormalūs sapnai, panikos priepuoliai, apatija, negalavimas, lytinės funkcijos sutrikimai, įskaitant negalėjimą patirti orgazmą, ejakuliacijos vėlavimą;

·              pasunkėjęs mąstymas, sustingimas, regėjimo sutrikimas, neįprasti akių judesiai, trūkčiojantys judesiai, refleksų susilpnėjimas, padidėjęs aktyvumas, galvos svaigimas stojantis, odos jautrumo padidėjimas, skonio pojūčio išnykimas, deginimo pojūtis, drebulys judesio metu, sąmonės pritemimas, alpimas, jautrumo triukšmui padidėjimas;

·              akių džiūvimas, akių patinimas, akių skausmas, regėjimo nusilpimas, ašarojimas;

·              širdies plakimo sutrikimai, padažnėjęs širdies ritmas, kraujospūdžio sumažėjimas, kraujospūdžio padidėjimas;

·              paraudimas, karščio bangos;

·              pasunkėjęs kvėpavimas, gerklės skausmas, nosies džiūvimas;

·              pilvo išsipūtimas, padidėjęs seilių išskyrimas, rėmuo, stingulys aplink burną;

·              prakaitavimas, išbėrimas, šaltkrėtis;

·              raumenų trūkčiojimas, sąnarių patinimas, raumenų mėšlungis, raumenų sustingimas, skausmas, įskaitant raumenų skausmą, sąnarių skausmą, nugaros skausmą, galūnių skausmą:

·              pasunkėjęs ir skausmingas šlapinimasis, šlapimo nelaikymas;

·              silpnumas, griuvimas, troškulys, sunkumas krūtinėje:

·              kraujo ir kepenų tyrimų rodmenų pokyčiai (kreatinino fosfokinazės suaktyvėjimas kraujyje, alanino aminotransferazės suaktyvėjimas, aspartato aminotransferazės suaktyvėjimas, trombocitų kiekio sumažėjimas).

 

Retas šalutinis poveikis, kuris pasireiškia rečiau kaip 1 iš 1000 asmenų:

 

·              pulso pokyčiai;

·              šaltos rankos ir pėdos;

·              kosulys, nosies gleivinės paburkimas, skystos išskyros iš nosies, kraujavimas iš nosies, knarkimas;

·              nenormalaus kvapo jutimas, regėjimo pokyčiai, įskaitant tunelinį matymą, besisupantį vaizdą, šviesos stiprumo suvokimo pokytis, blyksėjimas akyse, regėjimo ryškumas;

·              vyzdžių išsiplėtimas, žvairumas, akių dirginimas;

·              karščiavimas, šaltas prakaitas, spaudimas gerklėje;

·              kasos uždegimas;

·              rijimo pasunkėjimas;

·              sulėtėję ar sumažėję kūno judesiai;

·              negalėjimas tinkamai rašyti;

·              dilgėlinė;

·              skysčių kaupimasis pilve;

·              raumenų pažaida;

·              kaklo skausmas;

·              krūtų skausmas, išskyros iš krūtų, nenormalus krūtų augimas, skausmingos arba nutrūkusios menstruacijos;

·              padidėjusi gliukozės koncentracija kraujyje;

·              kūno svorio sumažėjimas;

·              pakili nuotaika;

·              inkstų funkcijos nepakankamumas, šlapimo kiekio sumažėjimas;

·              kraujo tyrimų rodmenų pokyčiai (kalio koncentracijos kraujyje sumažėjimas, kreatinino koncentracijos kraujyje padidėjimas, baltųjų kraujo ląstelių kiekio, įskaitant neutrofilus, kraujyje sumažėjimas);

·              netinkamas elgesys.

 

Po vaisto pateikimo į rinką pastebėta dar ir tokių papildomų reakcijų: širdies veiklos nepakankamumas, elektrokardiogramoje (EKG) rašomi pokyčiai, kurie rodo širdies ritmo sutrikimus, skysčių kaupimasis plaučiuose, sąmonės netekimas, traukuliai, padidėjusio jautrumo arba alerginės reakcijos (kurios gali pasireikšti veido, liežuvio patinimu, kvėpavimo pasunkėjimu, niežuliu, akių uždegimu (keratitu), apakimu bei sunkia odos reakcija, kuriai būdingas išbėrimas, pūslės, odos lupimasis ir skausmas), psichikos sutrikimas, agresija, šlapimo susilaikymas, viduriavimas, pykinimas, bloga savijauta.

 

Jeigu Jums patino veidas ar liežuvis arba oda paraudo, lupasi ar atsirado pūslių, nedelsdamas kreipkitės į gydytoją.

 

Tam tikras šalutinis poveikis (pvz., mieguistumas) gali pasireikšti dažniau, nes nugaros smegenų traumą patyrę pacientai gali vartoti kitų vaistų (pvz., skausmo malšinamųjų ar spazmų slopinamųjų), kurių šalutinis poveikis panašus į pregabalino. Minėtų vaistų vartojant kartu, šalutinis poveikis gali būti sunkesnis.

 

Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

 

 

5.      KAIP LAIKYTI LYRICA

 

LYRICA laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

 

Ant kartono dėžutės arba buteliuko nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, LYRICA vartoti negalima.

 

Šiam vaistiniam preparatui specialių laikymo sąlygų nereikia.

 

Vaistų negalima išpilti į kanalizaciją arba išmesti kartu su buitinėmis atliekomis. Kaip tvarkyti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

 

 

6.      KITA INFORMACIJA

 

LYRICA sudėtis

 

-       Veiklioji medžiaga ‑ pregabalinas. Vienoje kietoje kapsulėje yra 25 mg, 50 mg, 75 mg, 100 mg, 150 mg, 200 mg, 225 mg ar 300 mg pregabalino.

 

-       Pagalbinės medžiagos: laktozė monohidratas, kukurūzų krakmolas, talkas, želatina, titano dioksidas (E 171), natrio laurilsulfatas, bevandenis koloidinis silicio dioksidas, juodas rašalas (jo sudėtyje yra šelako, juodojo geležies oksido (E 172), propilenglikolio, kalio hidroksido) ir vanduo.

-       75 mg, 100 mg, 200 mg, 225 mg ir 300 mg kapsulėse taip pat yra raudonojo geležies oksido (E 172).

 

LYRICA išvaizda ir kiekis pakuotėje

25 mg kapsulės

Baltos kietos kapsulės, ant kurių dangtelio užrašyta „Pfizer“, o ant korpuso – ,,PGN 25“.

50 mg kapsulės

Baltos kietos kapsulės, ant kurių dangtelio užrašyta „Pfizer“, o ant korpuso –,,PGN 50“. Kapsulių korpusas yra su juoda juostele.

75 mg kapsulės

Baltos ir oranžinės spalvos kietos kapsulės, ant kurių dangtelio užrašyta „Pfizer“, o ant korpuso – „PGN 75“.

100 mg kapsulės

Oranžinės kietos kapsulės, ant kurių dangtelio užrašyta „Pfizer“, o ant korpuso – ,,PGN 100“.

150 mg kapsulės

Baltos kietos kapsulės, ant kurių dangtelio užrašyta „Pfizer“, o ant korpuso – ,,PGN 150“.

200 mg kapsulės

Šviesiai oranžinės kietos kapsulės, ant kurių dangtelio užrašyta „Pfizer“, o ant korpuso – „PGN 200“.

225 mg kapsulės

Baltos ir šviesiai oranžinės spalvos kietos kapsulės, ant kurių dangtelio užrašyta „Pfizer“, o ant korpuso – „PGN 225“.

300 mg kapsulės

Baltos ir oranžinės spalvos kietos kapsulės, ant kurių dangtelio užrašyta „Pfizer“, o ant korpuso – „PGN 300“.

 

Tiekiamos šešių dydžių LYRICA PVC ir aliuminio folijos pakuotės: vienos 14 kapsulių lizdinės plokštelės pakuotė, vienos 21 kapsulės lizdinės plokštelės pakuotė, 4 lizdinių plokštelių pakuotė, kurioje yra 56 kapsulės, 4 lizdinių plokštelių pakuotė, kurioje yra 84 kapsulės, 10 lizdinių plokštelių pakuotė, kurioje yra 100 kapsulių, 112 (2 x 56) kapsulių ir 100 x 1 kapsulę perforuotų vienadozių lizdinių plokštelių pakuotės.

 

Taip pat tiekiami LYRICA 75 mg, 150 mg ir 300 mg kapsulių DTPE buteliukai, kuriuose yra po 200 kapsulių.

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

 

Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas

 

Rinkodaros teisės turėtojas:

Pfizer Limited, Sandwich, Kent, CT13 9NJ, Jungtinė Karalystė.

 

Gamintojas:

Pfizer Manufacturing Deutschland GmbH, Betriebsstātte Freiburg, Mooswaldallee 1, 79090 Freiburg, Vokietija.

 

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą:

 

Probleminės sritys
Jau prisiregistravę?
Sukurti paskyrą Pamiršote slaptažodį ?