Apie Camelia

Prekių nėra

0,00 Eur Viso

Pirkti

Pradinis / Receptiniai vaistai / XARELTO 15mg plevele dengtos tab.N28
Sužinokite apie mūsų geriausius pasiūlymus pirmi

XARELTO 15mg plevele dengtos tab.N28

Receptiniai vaistai

Kompensuojamas vaistas. Atsiėmimas ir apmokėjimas tik vaistinėje. Atsiimant būtina turėti galiojantį gydytojo išrašytą receptą. Užsisakyti galite ne daugiau kaip gydymo kursui, kuris nurodytas recepte. Jei vaistas Jums kompensuojamas, priemokos dydis priklauso nuo kodo įrašyto Jūsų recepto langelyje „Kompensacijos rūšies kodas“. Reikalingas kompensuojamų vaistų pasas su galiojančiu receptu. Nurodytos kainos galioja tik užsisakant vaistus telefonu.

Šį vaistą galite užsisakyti telefonu 8 700 55170 darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val. Vaistą galite įsigyti tik vaistinėje.
Klauskite vaistininko
Klauskite vaistininko
Svarbi informacija
Svarbi informacija

Pakuotės lapelis: informacija vartotojui

 

Xarelto 15 mg plėvele dengtos tabletės

Xarelto 20 mg plėvele dengtos tabletės

rivaroksabanas

 

Vykdoma papildoma šio vaisto stebėsena. Tai padės greitai nustatyti naują saugumo informaciją. Mums galite padėti pranešdami apie bet kokį Jums pasireiškiantį šalutinį poveikį. Apie tai, kaip pranešti apie šalutinį poveikį, žr. 4 skyriaus pabaigoje.

 

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.

‑  Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.

‑  Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

‑  Šis vaistas skirtas tik Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos požymiai yra tokie patys kaip Jūsų).

‑  Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių.

 

 

Apie ką rašoma šiame lapelyje?

1. Kas yra Xarelto ir kam jis vartojamas

2. Kas žinotina prieš vartojant Xarelto

3. Kaip vartoti Xarelto

4. Galimas šalutinis poveikis

5. Kaip laikyti Xarelto

6. Pakuotės turinys ir kita informacija

 

 

1. Kas yra Xarelto ir kam jis vartojamas

 

Xarelto sudėtyje yra veikliosios medžiagos rivaroksabano. Jis vartojamas suaugusiems:

-  kraujo krešulių susidarymo smegenyse (insulto) ir kitų kūno vietų kraujagyslėse profilaktikai, jeigu Jums yra nereguliaraus širdies ritmo forma, vadinama su vožtuvų liga nesusijusiu prieširdžių virpėjimu;

-  kraujo krešulių kojų venose (giliųjų venų trombozės) ir plaučių kraujagyslėse (plaučių embolijos) gydymui ir pakartotinio kraujo krešulių susidarymo kojų ir (arba) plaučių kraujagyslėse profilaktikai.

 

Xarelto priklauso antitrombozinių vaistų grupei ir veikia blokuodamas kraujo krešėjimo faktorių (Xa faktorių) ir taip sumažindamas polinkį formuotis kraujo krešuliams.

 

 

2. Kas žinotina prieš vartojant Xarelto

 

Xarelto vartoti negalima:

‑  jeigu yra alergija rivaroksabanui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);

‑  jeigu stipriai kraujuojate;

-  jeigu Jums yra liga arba būklė, dėl kurios padidėja stipraus kraujavimo rizika (pvz., skrandžio opa, galvos smegenų pažeidimas arba kraujavimas į smegenis, neseniai atlikta chirurginė smegenų arba akių operacija);

-  jeigu vartojate vaistų, apsaugančių nuo kraujo krešulių susidarymo (pvz., varfarino, dabigatrano, apiksabano arba heparino), išskyrus atvejus, kai keičiamas nuo kraujo krešulių apsaugantis gydymas arba kai per venos ar arterijos kateterį Jums leidžiama heparino, kad šis kateteris išliktų pralaidus;

‑  jeigu sergate kepenų liga ir todėl gali būti padidėjusi kraujavimo rizika;

‑  jeigu esate nėščia arba žindote.

Jei bet kuris iš šių punktų Jums tinka, nevartokite Xarelto ir pasakykite savo gydytojui.

 

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Xarelto.

 

Specialių atsargumo priemonių reikia

-  jeigu Jums yra padidėjusi kraujavimo rizika, kuri galima šiais atvejais:

▪  sunki inkstų liga, nes inkstų funkcija gali turėti įtakos Jūsų organizmą veikiančio vaisto kiekiui;

▪  jeigu Jūs vartojate kitų vaistų, apsaugančių nuo kraujo krešulių susidarymo (pvz., varfarino, dabigatrano, apiksabano arba heparino), kai keičiamas nuo kraujo krešulių apsaugantis gydymas arba kai per venos ar arterijos kateterį Jums leidžiama heparino, kad šis kateteris išliktų pralaidus (žr. skyrelį „Kiti vaistai ir Xarelto“);

▪  kraujavimo sutrikimai;

▪  labai aukštas kraujospūdis, nekontroliuojamas gydymu;

▪  skrandžio arba žarnyno ligos, galinčios sukelti kraujavimą, pvz., žarnyno arba skrandžio uždegimas, arba stemplės uždegimas, pvz., dėl gastroezofaginio refliukso ligos (ligos, kai skrandžio rūgštis atpilama į stemplę);

▪  akių dugno kraujagyslių sutrikimai arba pažeidimai (retinopatija);

▪  plaučių liga, kuria sergant bronchai yra išsiplėtę ir prisipildę pūlių (bronchektazės), arba anksčiau buvęs kraujavimas iš plaučių;

-  jeigu Jums protezuoti širdies vožtuvai;

-  jeigu gydytojas nustatė, kad Jūsų kraujospūdis nestabilus, arba Jums planuojama taikyti kitokį gydymą arba chirurginę procedūrą, norint pašalinti kraujo krešulį iš plaučių.

 

Jeigu bet kuris iš prieš tai išvardintų teiginių Jums tinka, prieš pradėdami vartoti Xarelto, pasakykite gydytojui. Jūsų gydytojas nuspręs, ar skirti Jums šį vaistą ir ar Jus atidžiau stebėti.

 

Jeigu Jums reikia atlikti operaciją:

‑  labai svarbu Xarelto vartoti prieš ir po operacijos, tiksliai tuo laiku, kaip pasakė Jūsų gydytojas.

 

Vaikams ir paaugliams

Xarelto nerekomenduojama vartoti jaunesniems kaip 18 metų asmenims. Informacijos apie vaisto vartojimą vaikams ir paaugliams nepakanka.

 

Kiti vaistai ir Xarelto

Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

-  Jei vartojate:

▪  kai kurių kitų vaistų nuo grybelinės infekcijos (pvz., ketokonazolą, itrakonazolą, vorikonazolą, pozakonazolą), išskyrus tepamus ant odos;

▪  kai kurių priešvirusinių vaistų nuo ŽIV / AIDS (pvz., ritonavirą);

▪  kitų vaistų, skirtų krešėjimui mažinti (pvz., enoksapariną, klopidogrelį ar vitamino K antagonistus, tokius kaip varfarinas ar acenokumarolis);

▪  vaistų nuo uždegimo ir skausmą malšinančių vaistų (pvz., naprokseną arba acetilsalicilo rūgštį);

▪  dronedarono, vaisto nuo širdies ritmo sutrikimo.

 

Jeigu bet kuris iš prieš tai išvardintų teiginių Jums tinka, prieš pradėdami vartoti Xarelto, pasakykite savo gydytojui, nes Xarelto veiksmingumas gali padidėti. Jūsų gydytojas nuspręs, ar skirti Jums šį vaistą ir ar Jus atidžiau stebėti.

Jeigu Jūsų gydytojas mano, kad Jums yra padidėjusi skrandžio ar žarnyno opų rizika, jis taip pat gali skirti profilaktinį opų gydymą.

 

-  Jei vartojate:

▪  kai kurių vaistų nuo epilepsijos (fenitoino, karbamazepino, fenobarbitalio);

▪  jonažolės (Hypericum perforatum), augalinio vaisto depresijai gydyti;

▪  rifampicino, antibiotiko.

 

Jeigu bet kuris iš prieš tai išvardintų teiginių Jums tinka, prieš pradėdami vartoti Xarelto, pasakykite savo gydytojui, nes Xarelto veiksmingumas gali sumažėti. Jūsų gydytojas nuspręs, ar skirti Jums Xarelto ir ar Jus atidžiau stebėti.

 

Nėštumas ir žindymo laikotarpis

Jei esate nėščia arba žindote, Xarelto vartoti negalima. Jei yra galimybė, kad galite pastoti, kol vartojate Xarelto, naudokitės patikimu kontracepcijos metodu. Jei vartodama šį vaistą pastojote, nedelsdama pasakykite savo gydytojui, kuris nuspręs, kaip būsite gydoma.

 

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Vartojant Xarelto, gali pasireikšti svaigulys (dažnas šalutinis poveikis) arba apalpimas (nedažnas šalutinis poveikis) (žr. 4 skyrių „Galimas šalutinis poveikis“). Jei Jums pasireiškia šie simptomai, vairuoti arba valdyti mechanizmus negalima.

 

Xarelto sudėtyje yra laktozės.

Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

 

 

3. Kaip vartoti Xarelto

 

Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

 

Kiek vartoti

-   Kraujo krešulių susidarymo smegenyse (insulto) ir kitų kūno vietų kraujagyslėse profilaktikai

Rekomenduojama dozė yra viena 20 mg tabletė kartą per parą.

Jeigu Jūsų inkstų veikla sutrikusi, dozė gali būti sumažinta iki vienos 15 mg tabletės kartą per parą.

 

-   Kraujo krešulių kojų venose bei kraujo krešulių plaučių kraujagyslėse gydymui ir pakartotinio kraujo krešulių susidarymo profilaktikai

Pirmąsias 3 savaites rekomenduojama dozė yra viena 15 mg tabletė du kartus per parą. Po 3 savaičių rekomenduojama dozė yra viena 20 mg tabletė kartą per parą.

Jeigu Jūsų inkstų veikla sutrikusi, gydytojas gali nuspręsti po trijų savaičių sumažinti dozę iki vienos 15 mg tabletės kartą per parą, jei kraujavimo rizika didesnė negu naujo krešulio susidarymo rizika.

 

Nurykite tabletę (-es), geriausia užsigerdami vandeniu.

Xarelto vartokite valgio metu.

 

Jeigu sunku nuryti visą tabeltę, pasikalbėkite su gydytoju apie kitus Xarelto vartojimo būdus. Prieš pat vartojant tabletę galima sutraiškyti ir sumaišyti su vandeniu arba obuolių tyre. Išgėrus šį mišinį, reikia nedelsiant pavalgyti.

Jei reikia, gydytojas gali Jums paskirti vartoti sutraiškytą Xarelto tabletę ir per skrandžio vamzdelį.

 

Kada vartoti Xarelto

Gerkite tabletę(‑es) kasdien, kol gydytojas pasakys, kada nustoti.

Stenkitės vartoti tabletę(‑es) tuo pačiu laiku kiekvieną dieną, nes taip geriau prisiminsite.

Jūsų gydytojas nuspręs, kiek laiko reikės tęsti gydymą.

 

Ką daryti pavartojus per didelę Xarelto dozę?

Kreipkitės į gydytoją nedelsdami, jei išgėrėte per daug Xarelto tablečių. Pavartojus per daug Xarelto, didėja kraujavimo rizika.

 

Pamiršus pavartoti Xarelto

-  Jeigu vartojate vieną 20 mg tabletę arba vieną 15 mg tabletę kartą per parą ir pamiršote ją išgerti, padarykite tai iš karto, kai tik tai prisiminsite. Tą pačią dieną negerkite daugiau kaip vienos tabletės praleistai dozei kompensuoti. Kitą tabletę gerkite kitą dieną ir po to gerkite vieną tabletę per parą.

 

-  Jeigu vartojate po vieną 15 mg tabletę du kartus per parą ir pamiršote išgerti tabletę, padarykite tai iš karto, kai tik tai prisiminsite. Tą pačią dieną negerkite daugiau kaip dviejų 15 mg tablečių. Jeigu pamiršote išgerti tabletę, galite išgerti dvi 15 mg tabletes tuo pačiu metu, kad suvartotumėte visą (30 mg) paros dozę. Kitą dieną gerkite po vieną 15 mg tabletę du kartus per parą.

 

Nustojus vartoti Xarelto

Xarelto vartojimo, nepasitarus su gydytoju, nutraukti negalima, nes Xarelto gydo sunkias būkles ir nuo jų apsaugo.

 

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

 

 

4. Galimas šalutinis poveikis

 

Xarelto, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

 

Kaip ir kiti panašūs vaistai (antitromboziniai vaistai), Xarelto gali sukelti kraujavimą, galintį kelti pavojų gyvybei. Stipriai kraujuojant, gali staigiai nukristi kraujo spaudimas (išsivystyti šokas). Kai kuriais atvejais kraujavimas gali būti nepastebimas.

 

Galimas šalutinis poveikis, kuris gali būti kraujavimo požymis:

Nedelsdami pasakykite gydytojui, jei pasireiškia bet kuris iš šių šalutinių poveikių:

-  ilgai trunkantis ar sunkus kraujavimas,

-  neįprastas silpnumas, nuovargis, blyškumas, galvos svaigimas, galvos skausmas, nepaaiškinamas tinimas, dusulys, krūtinės skausmas arba krūtinės angina, kas gali būti kraujavimo požymiai.

Jūsų gydytojas gali nuspręsti Jus stebėti atidžiau arba pakeisti gydymą.

 

Visas galimų šalutinių poveikių sąrašas:

 

Dažnas (gali pasireikšti iki 1 iš 10 asmenų):

‑ kraujavimas iš skrandžio ar žarnyno, kraujavimas iš šlapimo ir lytinių organų (įskaitant kraują šlapime ir gausų mėnesinių kraujavimą), kraujavimas iš nosies, kraujavimas iš dantenų;

‑ akies kraujavimas (įskaitant kraujavimą iš akies baltymo);

- kraujavimas į audinius arba kūno ertmes (kraujosruvos, mėlynės);

- kraujo atkosėjimas;

- kraujavimas į odą arba po oda;

‑ kraujavimas po operacijos;

- kraujo ar skysčio sunkimasis iš chirurginės žaizdos;

‑ galūnių tinimas;

‑ galūnių skausmas;

‑ karščiavimas;

‑ raudonųjų kraujo ląstelių kiekio sumažėjimas, dėl ko oda gali būti blyški, o Jūs galite jausti silpnumą ar dusulį;

‑ pilvo skausmas, nevirškinimas, pykinimas, vėmimas, vidurių užkietėjimas, viduriavimas;

‑ sumažėjęs kraujospūdis (simptomai gali būti galvos svaigimas ir alpimas stojantis);

‑ jėgos ir energijos sumažėjimas (silpnumas, nuovargis), galvos skausmas, galvos svaigimas;

‑ bėrimas, odos niežulys;

- sutrikusi inkstų veikla (gydytojas tai gali nustatyti atlikęs tyrimus);

‑ kraujo tyrimuose – kai kurių kepenų fermentų kiekio padidėjimas.

 

Nedažnas (gali pasireikšti iki 1 iš 100 asmenų):

‑ kraujavimas į smegenis ar į kaukolės vidų;

‑ kraujavimas į sąnarį, sukeliantis skausmą ir tinimą;

- alpimas;

‑ bloga savijauta;

‑ burnos džiūvimas;

- pagreitėjęs širdies plakimas;

‑ alerginės reakcijos, įskaitant alergines odos reakcijas;

‑ dilgėlinė;

‑ sutrikusi kepenų funkcija (gydytojas tai gali nustatyti atlikęs tyrimus);

‑ kraujo tyrimai gali rodyti bilirubino, kai kurių kasos ar kepenų fermentų kiekio arba trombocitų skaičiaus padidėjimą.

 

Retas (gali pasireikšti iki 1 iš 1000 asmenų):

‑ kraujavimas į raumenį;

- lokalus tinimas;

‑ odos ir akių pageltimas (gelta);

- kraujo susikaupimas (hematoma) kirkšnyje – širdies procedūros, kai į kojos arteriją įterpiamas kateteris, komplikacija (pseudoaneurizma).

 

Dažnis nežinomas (negali būti įvertintas pagal turimus duomenis):

‑ padidėjęs spaudimas kojų ar rankų raumenyse po kraujavimo, dėl ko gali skaudėti, tinti, sutrikti jutimas, pasireikšti tirpimas ar paralyžius (suspaudimo sindromas po kraujavimo);

‑ inkstų nepakankamumas po stipraus kraujavimo.

 

Užregistravus vaistą, buvo pranešta apie tokį šalutinį poveikį:

angioneurozinę edemą ir alerginę edemą (veido, lūpų, burnos, liežuvio arba gerklės patinimą).

 

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai

VVKT prie LR SAM

Žirmūnų g. 139A

LT  09120, Vilnius

Tel: 8 800 73568

Faksas: 8 800 20131

El. paštas: NepageidaujamaR@vvkt.lt

Interneto svetainė: www.vvkt.lt.

Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

 

 

5. Kaip laikyti Xarelto

 

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

 

Ant dėžutės po „Tinka iki“ ir lizdinės plokštelės po „EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

 

Šiam vaistiniam preparatui specialių laikymo sąlygų nereikia.

 

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

 

 

6. Pakuotės turinys ir kita informacija

 

Xarelto sudėtis

‑  Veiklioji medžiaga yra rivaroksabanas. Vienoje tabletėje yra 15 mg arba 20 mg rivaroksabano.

‑  Pagalbinės medžiagos yra:
Tabletės šerdis: mikrokristalinė celiuliozė, kroskarmelozės natrio druska, laktozė monohidratas, hipromeliozė, natrio laurilsulfatas, magnio stearatas.
Tabletės plėvelė: makrogolis 3350, hipromeliozė, titano dioksidas (E 171), raudonasis geležies oksidas (E 172).

 

Xarelto išvaizda ir kiekis pakuotėje

Xarelto 15 mg plėvele dengtos tabletės yra raudonos, abipus išgaubtos, apvalios ir paženklintos BAYER kryželiu vienoje pusėje ir „15“ bei trikampiu kitoje pusėje.

Jos supakuotos į lizdines plokšteles ir tiekiamos dėžutėmis po 14, 28, 42 arba 98 plėvele dengtas tabletes arba supakuotos į vienadozes lizdines plokšteles ir tiekiamos dėžutėmis po 10 x 1 arba 100 x 1 arba sudėtinėmis pakuotėmis, susidedančiomis iš 10 dėžučių, kurių kiekvienoje yra 10 x 1 plėvele dengtų tablečių.

 

Xarelto 20 mg plėvele dengtos tabletės yra rudai raudonos, abipus išgaubtos, apvalios ir paženklintos BAYER kryželiu vienoje pusėje ir „20“ bei trikampiu kitoje pusėje.

Jos supakuotos į lizdines plokšteles ir tiekiamos dėžutėmis po 14, 28 arba 98 plėvele dengtas tabletes arba supakuotos į vienadozes lizdines plokšteles ir tiekiamos dėžutėmis po 10 x 1 arba 100 x 1 arba sudėtinėmis pakuotėmis, susidedančiomis iš 10 dėžučių, kurių kiekvienoje yra 10 x 1 plėvele dengtų tablečių.

 

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

 

Rinkodaros teisės turėtojas

 

Bayer Pharma AG

13342 Berlin

Vokietija

 

Gamintojas

 

Bayer Pharma AG

51368 Leverkusen

Vokietija

 

Bayer HealthCare Manufacturing Srl.

Via delle Groane, 126

20024 Garbagnate Milanese

Italija

 

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.

 

België / Belgique / Belgien

Bayer SA‑NV

Tél/Tel: +32‑(0)2‑535 63 11

Lietuva

UAB Bayer

Tel: +370‑5‑233 68 68

България

Байер България ЕООД

Тел: +359‑(0)2‑81 401 01

Luxembourg / Luxemburg

Bayer SA‑NV

Tél/Tel: +32‑(0)2‑535 63 11

Česká republika

Bayer s.r.o.

Tel: +420‑266 101 111

Magyarország

Bayer Hungária KFT

Tel: +36‑1‑487 4100

Danmark

Bayer A/S

Tlf: +45‑45 235 000

Malta

Alfred Gera and Sons Ltd.

Tel: +356‑21 44 62 05

Deutschland

Bayer Vital GmbH

Tel: +49‑(0)214‑30 513 48

Nederland

Bayer B.V.

Tel: +31–(0)297‑28 06 66

Eesti

Bayer OÜ

Tel: +372‑655 85 65

Norge

Bayer AS

Tlf: +47‑24 11 18 00

Ελλάδα

Bayer Ελλάς ΑΒΕΕ

Τηλ:   +30‑210‑618 75 00

Österreich

Bayer Austria Ges. m. b. H.

Tel: +43‑(0)1‑711 460

España

Bayer Hispania S.L.

Tel: +34‑93‑495 65 00

Polska

Bayer Sp. z o.o.

Tel: +48‑22‑572 35 00

France

Bayer Santé

Tél: +33‑(0)3‑28 16 34 00

Portugal

Bayer Portugal S.A

Tel: +351‑21‑416 42 00

Hrvatska

Bayer d.o.o.

Tel: + 385-(0)1-6599 900

Ireland

Bayer Limited

Tel: +353‑(0)1‑2999 313

România

SC Bayer SRL

Tel: +40‑(0)21‑528 59 00

Slovenija

Bayer d. o. o.

Tel: +386‑(0)1‑58 14 400

Ísland

Icepharma hf.

Sími: +354‑540 80 00

Slovenská republika

Bayer, spol. s r.o.

Tel: +421‑(0)2‑59 21 31 11

Italia

Bayer S.p.A.

Tel: +39‑02‑3978 1

Suomi/Finland

Bayer Oy

Puh/Tel: +358‑(0)20‑78521

Κύπρος

NOVAGEM Limited

Τηλ: +357‑22‑48 38 58

Sverige

Bayer AB

Tel: +46‑(0)8‑580 223 00

Latvija

SIA Bayer

Tel: +371‑67 84 55 63

United Kingdom

Bayer plc

Tel: +44‑(0)1635‑563000

 

 

 

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2013-11

 

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Europos vaistų agentūros tinklalapyje http://www.ema.europa.eu

 

Šis lapelis pateikiamas Europos vaistų agentūros tinklalapyje visomis ES/EEE kalbomis.

 

Probleminės sritys
Jau prisiregistravę?
Sukurti paskyrą Pamiršote slaptažodį ?