Apie Camelia

Prekių nėra

0,00 Eur Viso

Pirkti

Pradinis / Receptiniai vaistai / AMISAN 400 MG PLĖVELE DENGTOS TAB.N30
Sužinokite apie mūsų geriausius pasiūlymus pirmi

AMISAN 400 MG PLĖVELE DENGTOS TAB.N30

Receptiniai vaistai

Kompensuojamas vaistas. Atsiėmimas ir apmokėjimas tik vaistinėje. Atsiimant būtina turėti galiojantį gydytojo išrašytą receptą. Užsisakyti galite ne daugiau kaip gydymo kursui, kuris nurodytas recepte. Jei vaistas Jums kompensuojamas, priemokos dydis priklauso nuo kodo įrašyto Jūsų recepto langelyje „Kompensacijos rūšies kodas“. Reikalingas kompensuojamų vaistų pasas su galiojančiu receptu. Nurodytos kainos galioja tik užsisakant vaistus telefonu.

Šį vaistą galite užsisakyti telefonu 8 700 55170 darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val. Vaistą galite įsigyti tik vaistinėje.
Klauskite vaistininko
Klauskite vaistininko
Svarbi informacija
Svarbi informacija

Pakuotės lapelis: informacija vartotojui

 

AMISAN 50 mg tabletės

AMISAN 200 mg tabletės

AMISAN 400 mg plėvele dengtos tabletės

Amisulpridas

 

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.

 • Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
 • Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
 • Šis vaistas skirtas tik Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos požymiai yra tokie patys kaip Jūsų).
 • Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių.

 

Apie ką rašoma šiame lapelyje?

 1. Kas yra AMISAN ir kam jis vartojamas
 2. Kas žinotina prieš vartojant AMISAN
 3. Kaip vartoti AMISAN
 4. Galimas šalutinis poveikis
 5. Kaip laikyti AMISAN
 6. Pakuotės turinys ir kita informacija

 

 

 1. Kas yra AMISAN ir kam jis vartojamas

 

AMISAN veikia nervų ląstelių, jautrių dopaminui, aktyvumą. Ši medžiaga yra svarbi nervų veiklos reguliavimui, kuris sutrikdomas įvairiausiomis psichinėmis ligomis, pvz., Šizofrenija. AMISAN kaip vaistas veikia dopaminą, ypač tose smegenų dalyse, kurios turi tiesioginį ryšį su psichiniais sutrikimais. AMISAN neturi įtakos kitiems vaistams, kurie reguliuoja smegenų veiklą, o tai ypač naudinga, nes dėl to šalutinis poveikis pasireiškia retai.

 

AMISAN vartojamas tiek ūminei, tiek lėtinei šizofrenijai gydyti. Jis labai gerai veikia teigiamus simptomus (meluzijas, haliucinacijas, mąstymo sutrikimus, neramumą, įtarimą ir kt.) ir taip pat pirmiausiai neigiamus simptomus (emocinis praturtėjimas, nerimas, socialinis ir emocinis anuliavimas, kaltės jausmas ir kt.). AMISAN taip pat turi labai teigiamą poveikį antriniams neigiamiems simptomams, taip pat nuotaikos sutrikimams dėl depresijos, kuri gali atsirasti dėl produktyvaus tipo šizofrenijos (su teigiamais simptomais).

Vaistas skirtas suaugusiesiems.

 

 

 1. Kas žinotina prieš vartojant AMISAN

 

AMISAN vartoti negalima:

jeigu yra alergija amisulpridui arba bet kuriai pagalbinei AMISAN medžiagai (išvardintai 6 skyriuje);

jeigu sergate tam tikros rūšies vėžiu dėl kurio sutrinka hormono prolaktino sekrecija (prolaktinoma ar krūties vėžys);

jei sergate feochromocitoma (antinksčių augliu);

jei vartojate levodopos, skirtos Parkisono ligai gydyti;

jei nesate lytiškai subrendęs;

žindymo laikotarpiu.

 

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Pasitarkite su gydytoju prieš vartojant AMISAN: dėl toliau išvardintų situacijų ar būklių..

 • Vartojant didesnes negu rekomenduojama AMISAN dozes šizofrenijos gydymui, retais atvejais gali išsivystyti taip vadinamas neurolepsinis piktybinis sindromas, kuris pasireiškia kitaip nepaaiškinama padidėjusia kūno temperatūra, raumenų sustingimu ir autonominės nervų sistemos sutrikimu, ir retais atvejais gali pasibaigti mirtimi. Jeigu pasitaikė toks atvejis, nedelsiant informuokite gydytoją ir nutraukite vaisto vartojimą.
 • Jeigu sergate Parkinsono liga, vartoti AMISAN gali būti pavojinga, nes gali sustiprėti ligos eiga.
 • Jeigu Jūsų širdies ritmas sulėtėjęs ar Jūs vartojate vaistų, retinančių širdies ritmą, gydytojas atidžiai stebės Jūsų būklę.
 • Pacientai, sergantys širdies ir kraujagyslių ligomis, turi reguliariai lankytis pas gydytoją.
 • Senyvo amžiaus pacientai, sergantys rimtomis psichinėmis ligomis, susijusiomis su silpnaprotyste, turi būti gydomi šiuo vaistu atsargiai.
 • Pasikonsultuokite su gydytoju, jeigu Jūs ar kas nors iš Jūsų šeimos narių turi ar turėjo kraujo krešėjimo sutrikimų (embolija, kraujagyslių blokada), nes šio tipo vaistai gali skatinti kraujo krešulių formavimasi kraujagyslėse.
 • Pacientų, sergančių cukriniu diabetu ar pacientų, turinčių cukrinio diabeto rizikos faktorių, pradėjusių vartoti AMISAN gydytojas stebės cukraus kiekį kraujyje.
 • Pacientams, sergantiems apilepsija, AMISAN gali padidinti epileptinių traukulių tikimybę.
 • Senyvo amžiaus pacientams gali sumažėti kraujo spaudimas ir atsirasti slopinimas.
 • Norint nustoti vartoti AMISAN, tai reikia padaryti laipsniškai. Iš karto nustojus vartoti vaisto, gali atsirasti nutraukimo sindromas (pvz.: nevalingi judesiai).
 • Vartojant AMISAN, gali sumažėti tam tikro tipo baltųjų kraujo kūnelių kiekis, kas gali sukelti nepaaiškinamą infekciją ar karščiavimą.
 • Jeigu Jūs ar kas nors Jūsų šeimoje serga/sirgo krūties vėžiu, gydytojas Jus stebės atidžiai visa gydymo laiką.
 • Jeigu vartojate AMISAN, Jums gali išsivystyti nepiktybinis hipofizės navikas ir dėl to sutrikti rega, bei atsirasti galvos skausmas. Tokiu atveju gydytojas Jums paskirs galvos tyrimus.

 

Kiti vaistai ir AMISAN

Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

AMISAN negalima vartoti kartu su šiais vaistais:

 • levodopa, skirta Parkinsono ligai gydyti
 • taip vadinamais dopamino agonistais (pvz.: ropiniroliu ar bromokriptinu).

 

Atsargiai AMISAN turi būti vartojamas su vaistais:

 • kurie veikia centrinę nervų sistemą (narkotiniai vaistai, analgetikai, raminantys H1 antihistamininiai vaistai, barbitūratai, benzodiazepinai ir kiti anksiolitikai, klonidinas ir jo dariniai)
 • mažinančiais kraujo spaudimą
 • veikiančiais širdies darbą (IA klasės antiaritminiais vaistais – kvinidinu, disopiramidu ir III klasės antiaritminiais vaistais – amjodaronu, sotaloliu
 • kai kuriais antialerginiais vaistais (antihistamininiais)
 • kai kuriais kitais vaistais psichikos sutrikimams gydyti (antipsichotikais)
 • kai kuriais antimaliariniais vaistais (meflokvinas).

 

AMISAN vartojimas su maistu ir gėrimais

Vartojant AMISAN negalima gerti alkoholinių gėrimų, nes alkoholis gali įtakoti AMISAN veikimą.

 

Nėštumas ir žindymo laikotarpis

Jeigu esate nėščia ar žindote kūdikį, ar manote, kad galite būti nėščia ar planuojate pastoti, informuokite savo gydytoją arba vaistininką prieš vartojant AMISAN.

 

Nėštumas

Amisulprido saugumas, vartojant jį nėštumo metu, nustatytas nebuvo. AMISAN nėštumo metu vartoti negalima, nebent taip nurodė jūsų gydytojas.

Toliau išvardinti simptomai gali pasireikšti naujagimiams, kurių motinos vartojo AMISAN paskutiniu trimestru (paskutinius tris nėštumo mėnesius): drebulys, raumenų sustingimas ir / arba silpnumas, mieguistumas, susijaudinimas, kvėpavimo problemos ir pasunkėjęs žindimas. Jei Jūsų kūdikiui pasireiškė bet kuris iš šių simptomų, kreipkitės į gydytoją

 

Žindymas

Vartojant AMISAN žindyti negalima.

 

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

AMISAN gali neigiamai veikti reakcijos ir judesių koordinacijos (vairuoti motorines priemones ar valdyti mechanizmus) reikalaujančius veiksmus. Šiuos veiksmus galite atlikti tik pasikonsultavęs/pasikonsultavusi su gydytoju.

 

AMISAN sudėtyje yra laktozės monohidrato.

Jeigu gydytojas yra sakęs, kad Jūs netoleruojate kokių nors angliavandenių, prieš vartodami šį vaistinį preparatą pasitarkite su gydytoju.

 

 

 1. Kaip vartoti AMISAN

 

AMISAN visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

 

Dozę Jums individualiai parinks gydytojas, atsižvelgdamas į Jūsų ligos sunkumą ir inkstų funkciją.

 

Įprastinė dozė yra 400-800 mg per parą. Jeigu reikės, gydytojas gali jums paskirti 1200 mg dozę per parą. Vartoti vaisto didesnėmis dozėmis nerekomenduojama.

Vaisto dozė turi būti parenkama individualiai pacientui ir gydymas turi būti palaikomas mažiausia efektyvia doze.

 

Jeigu Jūsų būklė pasireiškia apatija ar tendencija socialiniai izoliacijai, rekomenduojama vartoti 50-300 mg vaisto dozę per parą.

 

Senyvo amžiaus pacientai

Senyvo amžiaus pacientams reikalingos papildomos atsargumo priemonės dėl galimo kraujospūdžio sumažėjimo ar mieguistumo. Pasireiškus inkstų nepakankamumui, gydytojas gali sumažinti vaisto dozę.

 

Vartojimas vaikams ir paaugliams

Nerekomenduojama vartoti AMISAN paaugliams iki 18 metų.

AMISAN vartoti lytiškai nesubrendusiems vaikams negalima, nes jo saugumas šioje amžiaus grupėje nebuvo nustatytas.

 

Pacientams, kurių inkstų funkcija sutrikusi

Jeigu Jūs sergate inkstų ligomis, gydytojas gali koreguoti vaisto vaistinio preparato dozę, priklausomai nuo inkstų funkcijos sutrikimo sunkumo.

 

Pacientams, kurių kepenų funkcija sutrikusi

Jeigu Jūsų kepenų veikla sutrikusi, koreguoti dozės nereikia.

 

Vartojimo būdas

Jeigu Jūs vartojate iki 400 mg amisulprido per parą dozę, Jūs galite ją išgerti visą iš karto. Jeigu Jūs vartojate daugiau kaip 400 mg amisulprido per parą dozę, Jūs turite padalinti šią dozę į dvi vienodas dalis ir išgerti pusę dozės ryte, o kitą pusę vakare.

 

Tabletes reikia nuryti nekramtytas, užsigeriant dideliu kiekiu vandens.

Gydymas dažniausiai yra ilgalaikis.

 

Ką daryti pavartojus per didelę AMISAN dozę?

Perdozavimo patirtis yra ribota. Pranešta apie sustiprėjusį vaisto poveikį, įskaitant mieguistumą ir slopinimą, sąmonės sutrikimus, kraujospūdžio mažėjimą, nevalingus judesius ir komą. Perdozavus vaisto arba vaikams atsitiktinai jo nurijus, nedelsiant kreipkitės į gydytoją, nes gali reikti pasekti gyvybines funkcijas.

 

Pamiršus pavartoti AMISAN

Jeigu pamiršote išgerti dozę, išgerkite ją iš karto kai tik prisiminsite. Jeigu yra atėjęs kitos dozės gėrimo laikas, tuomet praleiskite užmirštą vaisto dozę. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą tabletę. Kitą vaisto dozę reikia išgerti įprastu laiku.

 

Nustojus vartoti AMISAN

Jūsų gydytojas nuspręs kaip ilgai jums reikia vartoti AMISAN. Nenustokite vartoti AMISAN net jeigu ir pasijutote geriau. Jeigu nustosite vartoti AMISAN, jūsų ligos eiga gali pablogėti arba atsinaujinti. Jeigu gydytojas nepaskyrė kitaip, negalima staigiai nutraukti vartoti AMISAN.  Staigiai nutraukus vartoti vaistą, galite susirgti ar atsirasti ligos pojūtčiai:, mieguistumas, raumenų sustingimas ar neįprasti kūno judesiai, ar jūsų pradinė liga gali vėl sugrįžti.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

 

 

 1. Galimas šalutinis poveikis

 

AMISAN , kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

 

Jeigu pasireiškia toliau išvardinti simptomai, nedelsiant nutraukite AMISAN vartojimą ir kreipkitės į gydytoją:

 • aukšta temperatūra, prakaitavimas, raumenų sustingimas, pagreitėjęs kvėpavimas ir sumišimas, mieguistumas ar minčių susipainiojimas. Šie simptomai gali reikšti retą, bet sunkų šalutinį poveikį, taip vadinamą neuroplesinį sindromą
 • neįprastas širdies ritmas, labai greitas širdies ritmas ar krūtinės skausmas, kas gali reikšti širdies smūgį ar gyvybei pavojingą širdies sutrikimą.

Šie šalutiniai poveikiai pasireiškia retai.

 

 • kraujo plokštelių formavimasis venose, ypatingai kojų venose (šios ligos simptomai yra kojų pabrinkimas, skausmas, paraudimas). Šios plokštelės gali keliauti kraujagyslėmis iki plaučių ir sukelti krūtinės skausmą ir pasunkėjusį kvėpavimą

Šių šalutinių poveikių dažnis yra nežinomas.

 • Alerginės reakcijos, tokios kaip odos bėrimas, niežėjimas ar tinimas, rijimo ar kvėpavimo sutrikimai, lūpų, veido, gerklės ar liežuvio tinimas.
 • Traukuliai (epilepsijos priepuolis).

 

Nedažni (pasireiškia mažiau kaip 1 iš 100 pacientų)

Alerginės reakcijos, tokios kaip odos bėrimas, niežulys ar pabrinkimas, rijimo ar kvėpavimo problemos, veido, lūpų, gerkėls ar liežuvio pabrinkimas

Konvulsijos.

 

Taip pat buvo pranešta apie toliau išvardintus šalutinius poveikius:

 

Labai dažni (pasireiškia daugiau negu 1 iš 10 pacientų)

 • Drebulys, raumenų stingulys, mėšlungis, sulėtėję judesiai, padidėjęs seilėtekis ar neramumas, kurie paprastai praeina, gydytojui sumažinus AMISAN dozę ar paskyrus papildomą vaistą.

 

Dažni (mažiau negu 1 iš 10 pacientų)

Ūmi distonija (nevalingi raumenų susitraukimai)

NemigaNenormalūs spazmiški kaklo, akių, žandikaulio raumenų susitraukimai, kurie sumažėja gydytojui paskyrus papildomą vaistą, mieguistumas, svaigulys.

 • Nemiga, nerimas, sujaudinimas, orgazmo sutrikimai
 • Mieguistumas
 • Vidurių užkietėjimas, silpnumo jausmas, burnos džiūvimas
 • Kūno svorio padidėjimas
 • Nenormalus pieno išsiskyrimas iš krūtų tiek vyrams, tike moterims, krūtų skausmas
 • Menstruacinio ciklo sutrikimai
 • Krūtų padidėjimas vyrams
 • Erekcijos ir ejakuliacijos sutrikimai
 • Sumažėjęs kraujo spaudimas.
 • Miglotas matymas
 • EKG pokyčiai.

 

Nedažni (mažiau negu 1 iš 100 pacientų)

Dažniau, nei įprastai, pasireiškiančios infekcijos. Tai gali pasireikšti dėl baltųjų kraujo kūnelių kiekio sumažėjimo (leukopenija ar neutropenija)

Sumišimas

Nekontroliuojami judesiai, dažniausiai veido ar liežuvio

Sulėtėjęs širdies ritmas

Kraujospūdžio padidėjimas

Nosies gleivinės patinimas arba užsikimšimas

Atsitiktinai įkvėpus maisto, galinčio sukelti pneumoniją (plaučių infekcija) (dažniausiai kartu su kitais medicininiais preparatais, priklausančiais CNS veikiančiai vaistų grupei)

Osteopenija (kaulų tankio mažėjimas) ir osteoporozė (kaulų retėjimas)

Šlapimo susilaikymas šlapimo pūslėje

Padidėjęs cukraus kiekis kraujyje (hiperglikemija)

Padidėjęs riebalų (trigliceridų) ar cholesterolio kiekis kraujyje

Padidėjęs kepenų fermentų aktyvumas.

 

Reti (mažiau negu 1 iš 1000 pacientų)

 • Dažniau nei įprastai pasireiškiančios infekcijos. Tai gali pasireikšti dėl kraujo sutrikimo (agranuliocitozės).
 • Gerybinis hipofizės navikas
 • Sumažėjęs natrio kiekis kraujyje
 • Simptomai, vadinami antidiurezinio hormono sekrecijos sutrikimo sindromu (pasireiškia vandens susilaikymu ir tinimu)
 • Tinimas, dilgėlinė.

 

 

Dažnis nežinomas (negali būti nustatytas iš turimų duomenų)

 • Staigus abstinencijos sindromas, naujagimiams, kurių motinos nėštumo metu vartojo AMISAN

 

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 73568 arba užpildyti interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20131, el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt, taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

 

 

 1. Kaip laikyti AMISAN

 

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

 

Ant dėžutės ir lizdinės plokštelės po „EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

 

Šiam vaistiniam preparatui specialių laikymo sąlygų nereikia.

 

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

 

 

 1. Pakuotės turinys ir kita informacija

 

AMISAN sudėtis

Veiklioji medžiaga yra amisulpridas.

 • Kiekvienoje AMISAN 50 mg tabletėje yra 50 mg amisulprido.
 • Kiekvienoje AMISAN 200 mg tabletėje yra 200 mg amisulprido.

Pagalbinės medžiagos yra kukurūzų krakmolas, laktozė monohidratas, metilceliuliozė 400, bevandenis koloidinis silicio dioksidas, magnio stearatas.

 • Kiekvienoje AMISAN 400 mg plėvele dengtoje tabletėje yra 400 mg amisulprido.

Pagalbinės medžiagos yra laktozė monohidratas, metilceliuliozė 400, karboksimetilkrakmolo A natrio druska, magnio stearatas, mikrokristalinė celiuliozė, bazinis butilintas metakrilato kopolimeras (E100), titano dioksidas (E171), talkas, magnio stearatas, makrogolis 6000.

 

AMISAN išvaizda ir kiekis pakuotėje

AMISAN 50 mg. Baltos ar beveik baltos, apvalios, 7 mm skersmens tabletės su vagele vienoje pusėje.

Tabletes galima padalyti į lygias dozes.

AMISAN 200 mg. Baltos ar beveik baltos, apvalios, 12,5 mm skersmens tabletės su vagele vienoje pusėje. Tabletes galima padalyti į lygias dozes.

AMISAN 400 mg. Baltos ar beveik baltos, ovalios, 18 x 8 mm, abipusiai išgaubtos, plėvele dengtos tabletės su vagele vienoje pusėje. Plėvele dengtas tabletes galima padalyti į lygias dozes.

 

AMISAN 50 mg tabletės yra teikiamos PVC/Al lizdinėmis plokštelėmis po 12 arba 60 tablečių. Pakuotėse gydymo įstaigoms yra 600 tablečių (12 tablečių lizdinėje plokštelėje).

AMISAN 200 mg tabletės yra tiekiamos PVC/Al lizdinėmis plokštelėmis po 20, 30, 50, 60, 100 arba 150 tablečių. Pakuotėse gydymo įstaigoms yra 600 (10x60) tablečių (10 tablečių lizdinėje plokštelėje).

AMISAN 400 mg plėvele dengtos tabletės yta tiekiamos PVC/Al lizdinėmis plokštelėmis po 20, 30, 50, 60, 100 arba 150 plėvele dengtų tablečių. Pakuotėse gydymo įstaigoms yra 600 (10x60) plėvele dengtų tablečių (10 tablečių lizdinėje plokštelėje).

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

 

Registruotojas ir gamintojas

PRO.MED.CS Praha a.s.

Telčská 377/1, Michle, 140 00 Praha 4

Čekija

 

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą.

 

PRO.MED.CS Praha a.s. atstovybė

Lukiškių g. 5‑205,

Vilnius

Tel: +370 5 2151008

 

Šis vaistas EEE valstybėse narėse registruotas tokiais pavadinimais

Čekija

Amilia

Amilia

Amilia

Estija

AMISAN 50 mg, tabletid

AMISAN 200 mg, tabletid

AMISAN 400 mg, õhukese polümeerikattega tabletid

Lietuva

AMISAN 50 mg tabletės

AMISAN 200 mg tabletės

AMISAN 400 mg plėvele dengtos tabletės

Latvija

AMISAN 200 mg tabletes

AMISAN 400 mg apvalkotās tabletes

Lenkija

AMISAN

AMISAN

AMISAN

Rumunija

AMISAN 50 mg comprimate

AMISAN 200 mg comprimate

AMISAN 400 mg comprimate filmate

Slovakija

Amilia 50 mg tablety

Amilia 200 mg tablety

Amilia 400 mg filmom obalené tablety

 

 

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2019-02-18.

 

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/.

 

Probleminės sritys
Jau prisiregistravę?
Sukurti paskyrą Pamiršote slaptažodį ?