Apie Camelia

Prekių nėra

0,00 Eur Viso

Pirkti

Pradinis / Receptiniai vaistai / ATORVASTATIN TEVA (STATICARD) 20MG PLEVELE DENGTOS TAB. N30
Sužinokite apie mūsų geriausius pasiūlymus pirmi

ATORVASTATIN TEVA (STATICARD) 20MG PLEVELE DENGTOS TAB. N30

Receptiniai vaistai

Kompensuojamas vaistas. Atsiėmimas ir apmokėjimas tik vaistinėje. Atsiimant būtina turėti galiojantį gydytojo išrašytą receptą. Užsisakyti galite ne daugiau kaip gydymo kursui, kuris nurodytas recepte. Jei vaistas Jums kompensuojamas, priemokos dydis priklauso nuo kodo įrašyto Jūsų recepto langelyje „Kompensacijos rūšies kodas“. Reikalingas kompensuojamų vaistų pasas su galiojančiu receptu. Nurodytos kainos galioja tik užsisakant vaistus telefonu.

Šį vaistą galite užsisakyti telefonu 8 700 55170 darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val. Vaistą galite įsigyti tik vaistinėje.
Klauskite vaistininko
Klauskite vaistininko
Nemokamas pristatymas
Nemokamas pristatymas

Atorvastatin Teva 10 mg plėvele dengtos tabletės
Atorvastatin Teva 20 mg plėvele dengtos tabletės
Atorvastatin Teva 40 mg plėvele dengtos tabletės
Atorvastatin Teva 80 mg plėvele dengtos tabletės
Atorvastatinas
Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.
-        Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
-        Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
-        Šis vaistas skirtas tik Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos požymiai yra tokie patys kaip Jūsų).
-        Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių.
Apie ką rašoma šiame lapelyje?
1.         Kas yra Atorvastatin Teva ir kam jis vartojamas
2.         Kas žinotina prieš vartojant Atorvastatin Teva
3.         Kaip vartoti Atorvastatin Teva
4.         Galimas šalutinis poveikis
5.         Kaip laikyti Atorvastatin Teva
6.         Pakuotės turinys ir kita informacija
1.         Kas yra Atorvastatin Teva ir kam jis vartojamas
Atorvastatin Teva priklauso vaistų, vadinamų statinais, grupei. Tai vaistai padidėjusiam lipidų kiekiui kraujyje mažinti.
Atorvastatin Teva vartojamas padidėjusiam cholesterolio ir trigliceridų kiekiui kraujyje mažinti tuo atveju, jeigu kitos gydymo priemonės (gydytojo skirta dieta, fiziniai pratimai, kūno svorio mažinimas) yra nepakankamai veiksmingos. Jeigu Jums yra padidėjusi širdies ligų rizika, Atorvastatin Teva gali būti vartojamas šios rizikos sumažinimui, net jeigu Jūsų cholesterolio kiekis kraujyje yra normalus. Gydymo metu Jūs turėtumėte laikytis standartinės cholesterolį mažinančios dietos
2.         Kas žinotina prieš vartojant Atorvastatin Teva
Atorvastatin Teva vartoti negalima:
-           jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) atorvastatinui arba panašiems lipidų kiekį kraujyje mažinantiems vaistams, bet kuriai pagalbinei vaisto medžiagai (žr. 6 skyrių);
-           jeigu sergate arba sirgote kepenų liga;
-          jeigu dėl neaiškios priežasties buvo nenormalūs kepenų funkcijos kraujo tyrimai;
-          jeigu esate galinti pastoti moteris ir nevartojate tinkamos kontracepcijos;
-          jeigu esate nėščia arba ketinate pastoti;
-          jeigu krūtimi maitinate kūdikį.
Specialių atsargumo priemonių reikia:
Aplinkybės, kurioms esant Atorvastatin Teva gali netikti, yra šios:
-                 jeigu Jūs anksčiau turėjote insultą su kraujavimu į smegenis ar turite mažų skysčio kišenių smegenyse po ankstesnio insulto;
         -                 jeigu sutrikusi inkstų veikla;
         -                 jeigu yra pernelyg sumažėjęs skydliaukės aktyvumas (hipotirozė);
       
         -                 jeigu kartojasi nepaaiškinami raumenų diegliai ar skausmai, Jums ar Jūsų kraujo giminaičiams

         -                 buvo diagnozuotas raumenų sutrikimas;
-                 jeigu anksčiau, vartojant lipidų kiekį kraujyje mažinančių vaistų (pvz., kitų statinų ar fibratų), pasireiškė raumenų sutrikimas;
-                 jeigu reguliariai geriate daug alkoholio;
-                 jeigu Jūs kada nors sirgote kepenų liga;
-                 jeigu esate vyresni negu 70 metų.
Jeigu vartojate šį vaistą ir sergate cukriniu diabetu arba yra rizika, kad galite juo susirgti, Jūsų gydytojas Jus nuodugniai ištirs. Jums gali būti rizika susirgti cukriniu diabetu, jeigu Jums yra padidėjęs gliukozės ir riebalų kiekis kraujyje, turite antsvorio ir Jūsų kraujospūdis yra aukštas.
Prieš pradėdami vartoti Atorvastatin Teva, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką, jeigu Jūs:
-          sergate sunkiu kvėpavimo nepakankamumu.
Jeigu yra nurodytų aplinkybių, prieš pradedant gydymą šiuo medikamentu ir periodiškai gydymo Atorvastatin Teva metu, gydytojas turės atlikti Jums kraujo tyrimus ir numatyti su raumenimis susijusio šalutinio poveikio riziką. Su raumenimis susijusio šalutinio poveikio, pavyzdžiui, rabdomiolizės, rizika būna didesnė, vartojant kartu kai kurių vaistų (žr. 2 skyriuje skyrelį ,,Kitų vaistų vartojimas“).
Taip pat pasakykite gydytojui arba vaistininkui, jeigu jaučiate nuolatinį raumenų silpnumą. Šiam sutrikimui diagnozuoti ir gydyti gali prireikti papildomų tyrimų ir vaistų.
Kitų vaistų vartojimas
Kai kurie vaistai gali keisti Atorvastatin Teva poveikį arba jų poveikį gali keisti Atorvastatin Teva. Dėl tokios sąveikos gali sumažėti vieno arba abiejų kartu vartojamų vaistų veiksmingumas. Be to, gali padidėti šalutinio poveikio, įskaitant svarbios būklės, dėl kurios nyksta raumenys, vadinamos rabdomiolize (ši būklė aprašyta 4 skyriuje), rizika arba toks poveikis pasunkėti.
-                 Vaistai, kurie veikia imuninę sistemą (pvz., ciklosporinas).
-                 Kai kurie antibiotikai ar priešgrybeliniai vaistai (pvz.: eritromicinas, klaritromicinas, telitramicinas, ketokonazolas, itrakonazolas, vorikonazolas, flukonazolas, pozakonazolas, rifampicinas, fuzido rūgštis).
-                 Kiti vaistai, kurie reguliuoja lipidų kiekį organizme (pvz.: gemfibrozilas, kiti fibratai, kolestipolis).
-                 Kai kurie kalcio kanalų blokatoriai, kuriais gydoma krūtinės angina ar padidėjęs kraujospūdis (pvz.: amlodipinas, diltiazemas), vaistai, kurie reguliuoja širdies plakimą (pvz., digoksinas, verapamilis, amjodaronas).
-                 Vaistai, kuriais gydoma ŽIV infekcija (pvz.: ritonaviras, lopinaviras, atazanaviras, indinaviras, darunaviras ir kt.).
-                 Kiti žinomi su Atorvastatin Teva sąveikaujantys vaistai, įskaitant ezetimibą (kuris mažina cholesterolio kiekį), varfariną (kuris mažina kraujo krešėjimą), geriamuosius kontraceptikus, stiripentolą (prieštraukulinį epilepsijai gydyti vartojamą vaistą), cimetidiną (rėmeniui ir skrandžio opaligei gydyti vartojamą vaistą), fenazoną (vaistą nuo skausmo) ir skrandžio rūgštingumą mažinančius antacidinius preparatus (vaistus nuo virškinimo sutrikimų, kurių sudėtyje yra aliuminio ar magnio).
-                 Nereceptiniai vaistiniai preparatai, kurių sudėtyje yra jonažolės.
Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kokių nors kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.
Atorvastatin Teva vartojimas su maistu ir gėrimais
Nurodymus, kaip vartoti Atorvastatin Teva, žr. 3 skyriuje. Be to, atkreipkite dėmesį į toliau išvardytas aplinkybes.
Greipfrutų sultys
Greipfrutų sultyse yra medžiagų, galinčių keisti Atorvastatin Teva veikimą. Gydantis Atorvastatin Teva tabletėmis, negalima gerti daugiau kaip vienos arba dviejų mažų stiklinių greipfrutų sulčių per parą.
Alkoholis
Vartojant šį vaistą, nevartokite daug alkoholio. Išsamią informaciją žr. 2 skyriuje ,,Specialių atsargumo priemonių vartojant Atorvastatin Teva reikia“.
Nėštumas ir žindymo laikotarpis
Jeigu esate nėščia arba planuojate pastoti, Atorvastatin Teva vartoti negalima.
Vaisingoms moterims Atorvastatin Teva vartoti negalima, išskyrus atvejus, kai naudojamas patikimas kontracepcijos būdas.
Žindymo laikotarpiu Atorvastatin Teva vartoti negalima.
Nėštumo ir žindymo laikotarpiu vartojamo Atorvastatin Teva saugumas iki šiol neįrodytas. Prieš vartojant bet kokį vaistą būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.
Vairavimas ir mechanizmų valdymas
Paprastai šis vaistinis preparatas neįtakoja gebėjimo vairuoti ir valdyti mechanizmus. Bet jeigu vaistas veikia Jūsų gebėjimą vairuoti arba valdyti mechanizmus ar įrenginius, vairuoti ir mechanizmų valdyti negalima
3.         Kaip vartoti Atorvastatin Teva
Prieš gydymą Atorvastatin Teva gydytojas lieps valgyti maistą, kuriame mažai cholesterolio. Tokios dietos būtina laikytis ir visą Atorvastatin Teva gydymo laikotarpį.
Įprasta pradinė Atorvastatin Teva dozė suaugusiesiems ir 10 metų ar vyresniems vaikams ir paaugliams yra 10 mg atorvastatino vieną kartą per parą. Prireikus, gydytojas gali dozę didinti iki tokios, kurios Jums reikia. Gydytojas dozę keis kas 4 savaites ar rečiau. Didžiausia Atorvastatin Teva paros dozė yra 80 mg vieną kartą per parą suaugusiesiems ir 20 mg vieną kartą per parą vaikams ir paaugliams.
Atorvastatin Teva tabletę reikia nuryti visą, užgeriant vandeniu, ją galima vartoti bet kuriuo paros metu valgant arba nevalgius. Vis dėlto stenkitės vartoti tabletes kiekvieną dieną tuo pačiu metu.
Atorvastatin Teva visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
Gydymo Atorvastatin Teva trukmę nustato gydytojas.
Jeigu galvojate, kad Atorvastatin Teva veikia per stipriai arba per silpnai, pasakykite gydytojui.
Ką daryti pavartojus per didelę Atorvastatin Teva dozę?
Jeigu atsitiktinai išgėrėte per daug Atorvastatin Teva tablečių (didesnę už įprastą paros dozę), kreipkitės į gydytoją arba artimiausią ligoninę.
Pamiršus pavartoti Atorvastatin Teva
Jeigu pamiršote išgerti dozę, paprasčiausiai išgerkite kitą dozę reikiamu laiku. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.
Nustojus vartoti Atorvastatin Teva
Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo ar norite nutraukti gydymą, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
4.         Galimas šalutinis poveikis
Šis vaistas, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.
Jeigu pasireiškė bet kuris iš toliau nurodytų sunkių šalutinių poveikių nutraukite tablečių vartojimą ir nedelsiant pasakykite gydytojui arba vykite į artimiausios ligoninės skubios medicinos pagalbos skyrių.
Retas (pasireiškia 1 – 10 pacientų iš 10000):
-                 staigi alerginė reakcija, kuri sukelia veido, liežuvio ar gerklės tinimą, dėl ko gali labai pasunkėti kvėpavimas
-                 sunki odos būklė, kuri pasireiškia odos lupimusi ir tinimu, pūslių susidarymu ant odos, burnos, akių, lytinių organų ir karščiavimu. Odos išbėrimas, nevienodomis rausvomis dėmėmis, ypač delnų ir padų srityje, kurios gali virsti pūslėmis;
-                 raumenų silpnumas, jautrumas arba skausmas, ypač, jeigu tuo pačiu metu jaučiatės prastai arba pakilo aukšta temperatūra, gali atsirasti dėl nenormalaus raumenų irimo, tai gali pasireikšti sunkia gyvybei pavojinga būkle sukeliančia inkstų sutrikimus;
Labai retas šalutinis poveikis, kuris pasireiškia rečiau kaip 1 iš 10000 pacientų:
-                 jeigu dėl nepaaiškinamų priežasčių pasireiškia neįprastas kraujavimas arba atsiranda mėlynių, tai gali rodyti kepenų funkcijos sutrikimą. Turite kiek galima greičiau kreiptis į gydytoją.
Kitas galimas šalutinis poveikis vartojant Atorvastatin Teva:
Dažnas šalutinis poveikis (pasireiškia nuo 1 iki 10 pacientų iš 100)
-                 nosies ančių uždegimas, gerklės skausmas, kraujavimas iš nosies;
-                 alerginės reakcijos;
-                 gliukozės koncentracijos kraujyje padidėjimas (jeigu sergate diabetu, reikia ir toliau atidžiai stebėti gliukozės koncentraciją kraujyje), kreatino kinazės padaugėjimas kraujyje;
-                 galvos skausmas;
-                 pykinimas, vidurių užkietėjimas, dujų susikaupimas virškinimo trakte, nevirškinimas, viduriavimas;
-                 sąnarių skausmas, raumenų skausmas, nugaros skausmas;
-                 gali būti nenormalūs kepenų funkcijos tyrimų kraujyje rodmenys.
Nedažnas šalutinis poveikis (pasireiškia nuo 1 iki 10 pacientų iš 1000):
-                 anoreksija (apetito išnykimas), kūno svorio padidėjimas, gliukozės koncentracijos sumažėjimas kraujyje (jeigu sergate diabetu, reikia ir toliau atidžiai stebėti gliukozės koncentraciją kraujyje);
-                 košmarai, nemiga;
-                 galvos svaigimas, rankų ir kojų pirštų nutirpimas ar dilgčiojimas, skausmo ar lytėjimo jutimų susilpnėjimas, skonio pojūčio pakitimai, atminties praradimas;
-                 miglotas matymas;
-                 skambėjimas ausyse ir (arba) galvoje;
-                 vėmimas, raugėjimas, pilvo skausmai viršutinėje ir apatinėje dalyje, pankreatitas (kasos uždegimas, dėl kurio pasireiškia pilvo skausmas);
-                 hepatitas (kepenų uždegimas);
-                 odos išbėrimas, niežulys, dilgėlinė, plaukų slinkimas;
-                 kaklo skausmas, raumenų nuovargis;
-                 nuovargis, bloga savijauta, silpnumas, krūtinės skausmas, patinimas (edema), ypač kulkšnių, kūno temperatūros padidėjimas;
-                 baltųjų kraujo ląstelių aptikimas šlapime.
Retas šalutinis poveikis (pasireiškia nuo 1 iki 10 pacientų iš 1000):
-                 regėjimo sutrikimas;
-                 nepaaiškinamas kraujavimas ar mėlynių atsiradimas;
-                 gelta (odos ir akių baltymo pageltimas);
-                 sausgyslių trauma.
Labai retas šalutinis poveikis (pasireiškia rečiau kaip 1 iš 10000 pacientų)
-             alerginė reakcija, kurios simptomais gali būti staigus dusulys ir krūtinės skausmas ar veržimas, akių vokų, veido, lūpų, burnos, liežuvio ar gerklės tinimas, kvėpavimo pasunkėjimas, apalpimas.
-             prikurtimas;
-             ginekomastija (vyrų ar moterų krūtų padidėjimas).
Dažnis nežinomas (negali būti įvertintas pagal turimus duomenis)
-                 nuolatinis raumenų silpnumas.
Vartojant kai kuriuos statinus (tam tikros grupės vaistai, kurie mažina lipidų kiekį organizme), gali pasireikšti toliau išvardytas šalutinis poveikis:
-                 lytinės funkcijos sutrikimas;
-                 depresija;
-                 kvėpavimo sutrikimas, įskaitant nuolatinį kosulį ir (arba) kvėpavimo pasunkėjimą ar karščiavimą;
-                 diabetas; jis tikėtinas, jeigu Jūsų kraujyje yra padidėjęs gliukozės ir riebalų kiekis, turite antsvorio arba Jūsų kraujospūdis yra aukštas. Šio vaisto vartojimo metu Jūsų gydytojas Jus nuosekliai tikrins.
Pranešimas apie šalutinį poveikį
Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 73568 arba užpildyti interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20131, el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt, taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą
 
5.         Kaip laikyti Atorvastatin Teva
Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.
Laikyti žemesnėje kaip 30 °C temperatūroje.
Ant buteliuko ar lizdinės plokštelės ir kartono dėžutės po „Tinka iki/EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.
Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.
6.         Pakuotės turinys ir kita informacija
Atorvastatin Teva sudėtis
-        Veiklioji medžiaga yra atorvastatinas.
Kiekvienoje 10 mg tabletėje yra 10 mg atorvastatino (atorvastatino kalcio druskos pavidalu).
Kiekvienoje 20 mg tabletėje yra 20 mg atorvastatino (atorvastatino kalcio druskos pavidalu). Kiekvienoje 40 mg tabletėje yra 40 mg atorvastatino (atorvastatino kalcio druskos pavidalu). Kiekvienoje 80 mg tabletėje yra 80 mg atorvastatino (atorvastatino kalcio druskos pavidalu).
-        Pagalbinės medžiagos. Tabletės branduolys: mikrokristalinė celiuliozė, bevandenis natrio karbonatas, maltozė, kroskarmeliozės natrio druska ir magnio stearatas.
Tabletės plėvelė: hipromeliozė (E 464), hidroksipropilceliuliozė, trietilo citratas (E 1505), polisorbatas 80 ir titano dioksidas (E 171).
Atorvastatin Teva išvaizda ir kiekis pakuotėje
10 mg:  Atorvastatin Teva plėvele dengtos tabletės yra baltos arba beveik baltos, elipsinės, abipus išgaubtos ir lygios. Kiekviena tabletė yra apytiksliai 9,7 mm ilgio ir 5,2 mm pločio.
20 mg: Atorvastatin Teva plėvele dengtos tabletės yra baltos arba beveik baltos, elipsinės, abipus išgaubtos ir lygios. Kiekviena tabletė yra apytiksliai 12,5 mm ilgio ir 6,6 mm pločio.
40 mg: Atorvastatin Teva plėvele dengtos tabletės yra baltos arba beveik baltos, elipsinės, abipus išgaubtos ir lygios. Kiekviena tabletė yra apytiksliai 15,6 mm ilgio ir 8,3 mm pločio.
80 mg: Atorvastatin Teva plėvele dengtos tabletės yra baltos arba beveik baltos, elipsinės, abipus išgaubtos ir lygios. Kiekviena tabletė yra apytiksliai 18,8 mm ilgio ir 10,3 mm pločio.
Atorvastatin Teva tiekiamas po 7, 10, 14, 15, 20, 28, 30, 50, 50 x 1, 56, 60, 84, 90, 98, 100 ar 200 tablečių, supakuotų į aliuminio-aliuminio lizdines plokšteles bei didelio tankio polietileno buteliukuose, kuriuose yra po 50, 100 tablečių arba kaip sudėtinė 100 tablečių pakuotė – 2 buteliukai po 50 tablečių kiekviename.
Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.
Registruotojas ir gamintojas
Registruotojas
Teva Pharma B.V.
Swensweg 5
2031 GA Haarlem
Nyderlandai
Gamintojas
Teva Pharma, S.L.U.
C/C, n. 4, Poligono Industrial Malpica
50016 Zaragoza
Ispanija
arba
TEVA Pharmaceutical Works Private Limited Company
Pallagi út 13
4042 Debrecen
Vengrija
arba
TEVA Pharmaceutical Works Private Limited Company
Táncsics Mihály út 82
H-2100 Gödöllő
Vengrija
arba
TEVA UK Ltd.
Brampton Road, Hampden Park, Eastbourne
East Sussex, BN22 9AG
Jungtinė Karalystė
arba
Pharmachemie B.V.
Swensweg 5
2031 GA Haarlem
Nyderlandai
arba
TEVA Sante SA
Rue Bellocier
89107 Sens
Prancūzija
arba
TEVA Czech Industries s.r.o.
Ostravská 29, č.p. 305
747 70 Opava -Komárov
Čekija
arba
Merckle GmbH
Ludwig-Merckle-Straße 3
89143 Blaubeuren
Vokietija
arba
Teva Operations Poland Sp.z.o.o
ul. Mogilska 80
31-546 Kraków
Lenkija
Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą.

UAB „Sicor Biotech“
Molėtų pl. 5
LT-08409 Vilnius
Tel. +370 5 266 02 03

Šis vaistas EEE valstybėse narėse registruotas tokiais pavadinimais:
Austrija: Atorvastatin ratiopharm 10 mg, 20 mg, 40 mg, 80 mg Filmtabletten; Belgija: Atorvastatine Teva 10 mg, 20 mg, 40 mg, 80 mg filmomhulde tabletten; Bulgarija: Avanor 10 mg, 20 mg, 40 mg, 80 mg Film-coated tablets; Čekija: Atorvastatin ratiopharm GmbH 10 mg, 20 mg, 40 mg potahované tablety; Danija, Estija: Atorvastatin Teva; Suomija: Atorvaratio 10 mg, 20 mg, 40 mg, 80 mg kalvopäällysteiset tabletit; Prancūzija: ATORVASTATINE TEVA Santé 10 mg, 20 mg, 40 mg, 80 mg comprimé pelliculé; Graikija: TEVASTATIN 10 mg, 20 mg, 40 mg, 80 mg Επικαλυμμένα με λεπτό υμένιο δισκία; Islandija: Atorvaratio 10 mg, 20 mg, 40 mg, 80 mg filmuhúðaðar töflur; Airija: Atorvastatin Teva 10mg, 20mg, 40mg, 80mg film-coated tablets; Italija: Atorvastatina Teva Italia 10 mg, 20 mg, 40 mg, 80 mg compresse rivestite con film; Nyderlandai: Atorvastatine 10 mg, 20 mg, 40 mg, 80 mg Teva, filmomhulde tabletten; Norvegija: Atorvastatin Teva 10 mg, 20 mg, 40 mg, 80 mg filmdrasjerte tabletter; Lenkija: 10 mg, 20 mg & 40 mg: Atorvastatinum 123ratio; 80 mg: Atorvox; Portugalija: Atorvastatin Teva; Rumunija: Atorvastatină Teva 10 mg, 20 mg, 40 mg, 80 mg, comprimate filmate; Švedija: Atorvastatin Teva 10 mg, 20 mg, 40 mg, 80 mg filmdragerade tabletter; Slovėnija: Bisatum 10 mg, 20 mg, 40 mg, 80 mg filmsko obložene tablete; Slovakija: Atorvastatin Teva Pharma 10 mg, 20 mg, 40 mg, 80 mg; Jungtinė Karalystė: Atorvastatin 10 mg, 20 mg, 40 mg, 80 mg film-coated tablets.
Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2016-01-26
Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos  sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt


 

Probleminės sritys
Jau prisiregistravę?
Sukurti paskyrą Pamiršote slaptažodį ?