Apie Camelia

Prekių nėra

0,00 Eur Viso

Pirkti

Pradinis / Receptiniai vaistai / ROPINIROLE ORION 4mg pailginto atpal.tab.N28
Sužinokite apie mūsų geriausius pasiūlymus pirmi

ROPINIROLE ORION 4mg pailginto atpal.tab.N28

Receptiniai vaistai

Kompensuojamas vaistas. Atsiėmimas ir apmokėjimas tik vaistinėje. Atsiimant būtina turėti galiojantį gydytojo išrašytą receptą. Užsisakyti galite ne daugiau kaip gydymo kursui, kuris nurodytas recepte. Jei vaistas Jums kompensuojamas, priemokos dydis priklauso nuo kodo įrašyto Jūsų recepto langelyje „Kompensacijos rūšies kodas“. Reikalingas kompensuojamų vaistų pasas su galiojančiu receptu. Nurodytos kainos galioja tik užsisakant vaistus telefonu.

Šį vaistą galite užsisakyti telefonu 8 700 55170 darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val. Vaistą galite įsigyti tik vaistinėje.
Klauskite vaistininko
Klauskite vaistininko
Svarbi informacija
Svarbi informacija

Pakuotės lapelis: informacija vartotojui

 

Ropinirole Orion 2 mg pailginto atpalaidavimo tabletės

Ropinirole Orion 4 mg pailginto atpalaidavimo tabletės

Ropinirole Orion 8 mg pailginto atpalaidavimo tabletės

Ropinirolis

 

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.

 • Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
 • Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

-  Šis vaistas skirtas tik Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos požymiai yra tokie patys kaip Jūsų).

-  Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių.

 

Apie ką rašoma šiame lapelyje?

 

 1. Kas yra Ropinirole Orion ir kam jis vartojamas
 2. Kas žinotina prieš vartojant Ropinirole Orion
 3. Kaip vartoti Ropinirole Orion
 4. Galimas šalutinis poveikis
 5. Kaip laikyti Ropinirole Orion
 6. Pakuotės turinys ir kita informacija

 

 

 1. Kas yra Ropinirole Orion ir kam jis vartojamas

 

Ropinirole Orion pailginto atpalaidavimo tabletės vartojamos Parkinsono ligai gydyti.

 

Veiklioji Ropinirole Orion medžiaga yra ropinirolis. Jis priklauso vaistų, vadinamų dopamino agonistais, grupei. Smegenyse dopamino agonistai veikia panašiai kaip natūrali medžiaga, vadinama dopaminu.

 

Parkinsono liga sergančių žmonių kai kuriose smegenų dalyse yra mažai dopamino. Ropinirolio poveikis yra panašus į natūralaus dopamino, todėl jis padeda susilpninti Parkinsono ligos simptomus.

 

 

 1. Kas žinotina prieš vartojant Ropinirole Orion

 

Ropinirole Orion vartoti negalima:

-  jeigu yra alergija ropiniroliui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);

-  jeigu sergate sunkia inkstų liga;

-  jeigu sergate kepenų liga.

 

Jei manote, kad kuris nors iš šių teiginių Jums tinka, pasakykite savo gydytojui.

 

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Ropinirole Orion:

-  jeigu esate nėščia arba manote, kad galbūt esate nėščia;

-  jeigu maitinate krūtimi;

-  jeigu esate jaunesnis negu 18 metų;

-  jeigu turite sunkių širdies sutrikimų;

-  jeigu turite sunkių psichikos sutrikimų;

-  jeigu esate patyrę kokių nors neįprastų potraukių ir (arba) elgsenos (perdėtas potraukis azartiniams lošimams ar pernelyg didelis seksualinis aktyvumas).

 

Jei manote, kad kuri nors iš minėtų būklių Jums tinka, pasakykite savo gydytojui. Jūsų gydytojas gali nuspręsti, kad Ropinirole Orion Jums netinka arba kad jo vartojimo metu Jus reikia papildomai tikrinti.

 

Pasakykite gydytojui, jei Jūs, Jūsų šeimos narys ar globėjas pastebėsite, jog Jums atsiranda staigus noras ar potraukis elgtis neįprastai arba negalite atsispirti impulsui, paskatai ar pagundai atlikti tam tikrus veiksmus, kurie Jums ar kitiems gali pakenkti. Toks elgesys yra vadinamas impulsų kontrolės sutrikimu ir gali pasireikšti potraukiu lošti azartinius lošimus, daug valgyti arba leisti pinigus, nenormaliai dideliu lytiniu potraukiu ar nuolatinėmis sustiprėjusiomis seksualinio pobūdžio mintimis ar pojūčiais. Tokiu atveju Jūsų gydytojas gali pakoreguoti dozę arba nutraukti šio vaisto vartojimą.

 

Pasakykite gydytojui, jeigu nutraukus gydymą Ropinirole Orion arba sumažinus jo dozę Jums pasireiškė tokie simptomai kaip depresija, apatija, nerimas, nuovargis, prakaitavimas arba skausmas. Jei šie sutrikimai neišnyks ilgiau kaip kelias savaites, Jūsų gydytojas gali nuspręsti koreguoti gydymą.

 

Kiti vaistai ir Ropinirole Orion

Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

 

Kai kurie vaistai gali daryti poveikį Ropinirole Orion veikimo būdui arba padidinti jo šalutinio poveikio tikimybę. Ropinirole Orion taip pat gali turėti įtakos kitų vaistų poveikiui.

Tokie vaistai yra:

-  antidepresantas fluvoksaminas;

-  vaistai kitiems psichikos sutrikimams gydyti, pvz., sulpiridas;

-  PHT (pakeičiamoji hormonų terapija);

-  metoklopramidas, kuris vartojamas pykinimui ir rėmeniui gydyti;

-  antibiotikas ciprofloksacinas arba enoksacinas;

-  bet kuris kitas vaistas Parkinsono ligai gydyti.

 

Jums gali prireikti papildomai tirti kraują, jeigu kartu su Ropinirole Orion vartojate šių vaistų:

 

 • vitamino K antagonistų (vartojamų kraujo krešėjimui mažinti), pavyzdžiui, varfarino.

 

Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kurio nors iš šių vaistų, pasakykite savo gydytojui.

 

Ropinirole Orion vartojimas su maistu, gėrimais ir alkoholiu

Nurykite tabletę visą, užsigerdami stikline vandens. Ropinirole Orion galite vartoti valgio metu arba nevalgę, kaip labiau mėgstate.

 

Ropinirole Orion vartojimo metu alkoholinių gėrimų vartoti negalima.

 

Jeigu Ropinirole Orion vartojimo metu pradėjote arba metėte rūkyti, pasakykite savo gydytojui ar slaugytojai. Jūsų gydytojas arba slaugytoja gali pakeisti Jūsų dozę.

 

Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas

Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. Gydytojas gali liepti nutraukti Ropinirole Orion vartojimą.

 

Jeigu esate nėščia Ropinirole Orion vartoti nerekomenduojama, nebent Jūsų gydytojas nurodytų, kad Ropinirole Orion vartojimo nauda Jums bus didesnė už riziką Jūsų vaisiui.

 

Jeigu krūtimi maitinate kūdikį, Ropinirole Orion vartoti nerekomenduojama, kadangi jis gali daryti poveikį pieno gamybai.

 

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Ropinirole Orion gali sukelti mieguistumą. Kai kurie žmonės gali jausti perdėtą mieguistumą, kartais jie gali labai staigiai užmigti be įspėjimo.

 

Jeigu vaistas galėjo Jus paveikti, nevairuokite, nevaldykite mechanizmų ir venkite aplinkybių, kuriomis dėl mieguistumo ar užmigimo Jums (ar kitiems žmonėms) gali kilti sunkios traumos ar mirties rizika. Tol, kol šio vaisto vartojate, minėtos veiklos nesiimkite.

 

Ropinirole Orion gali sukelti haliucinacijas (nesančių reiškinių matymas, girdėjimas arba jutimas). Jeigu pasireiškia toks poveikis, vairuoti ar valdyti mechanizmus negalima.

 

Jeigu tai Jums kelia problemų, pasitarkite su gydytoju.

 

Ropinirole Orion 2 mg pailginto atpalaidavimo tablečių sudėtyje yra laktozės

Ropinirole Orion 2 mg pailginto atpalaidavimo tablečių sudėtyje yra cukraus vadinamo laktoze. Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

 

Ropinirole Orion 4 mg pailginto atpalaidavimo tablečių sudėtyje yra saulėlydžio geltonojo

Ropinirole Orion 4 mg pailginto atpalaidavimo tablečių sudėtyje yra azodažiklio saulėlydžio geltonojo, kuris gali sukelti alerginių reakcijų.

 

 

 1. Kaip vartoti Ropinirole Orion

 

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

 

Šio vaisto forma yra pailginto atpalaidavimo tabletė, todėl jei tabletė perlaužta ar pažeista, jos vartoti negalima.

 

Parkinsono ligos simptomams gydyti Jums gali skirti vartoti vien Ropinirole Orion. Taip pat Ropinirole Orion gali skirti vartoti kartu su kitu vaistu, kuris vadinamas L-dopa (taip pat vadinamas levodopa). Jeigu jau gydotės L-dopa, Jums gali atsirasti nekontroliuojamų trūkčiojančių judesių (diskinezija), kai pradėsite vartoti Ropinirole Orion. Jei taip atsitiko, pasakykite savo gydytojui, nes gali reikėti pakoreguoti Jūsų vartojamą dozę.

 

Kiek laiko reikia vartoti Ropinirole Orion?

Kol bus nustatyta Jums tinkamiausia Ropinirole Orion dozė, gali praeiti šiek tiek laiko.

 

Įprastinė pirmos gydymo savaitės dozė yra viena 2 mg Ropinirole Orion pailginto atpalaidavimo tabletė kartą per parą. Nuo antros savaitės Jūsų gydytojas dozę gali padidinti iki vienos 4 mg Ropinirole Orion pailginto atpalaidavimo tabletės kartą per parą. Jeigu esate labai senas, Jūsų gydytojas Jums dozę gali didinti lėčiau. Po to gydytojas dozę gali didinti iki Jums tinkamiausios.

Kai kurie žmonės kiekvieną parą vartoja net 24 mg Ropinirole Orion pailginto atpalaidavimo tablečių dozę.

 

Ropinirole Orion vartojimas

Ropinirole Orion vartokite vieną kartą per parą, kiekvieną dieną tuo pačiu metu.

 

Nurykite Ropinirole Orion tabletę visą, užsigerdami stikline vandens.

 

Tablečių nelaužykite, nekramtykite ir netraiškykite. Taip pasielgus, kyla perdozavimo pavojus, kadangi vaistas Jūsų organizme atsipalaiduos per greitai.

 

Ropinirole Orion tabletės sukurtos taip, kad vaistas atsipalaiduotų per 24 val. Jeigu Jums yra tokia būklė, kai vaistas iš organizmo pasišalina per greitai, pvz., viduriuojama, tabletė (-ės) gali ne visiškai ištirpti ir poveikis nebus tinkamas. Tabletę (-es) galite pamatyti išmatose. Tokiu atveju kiek įmanoma greičiau pasitarkite su gydytoju.

 

Jeigu Ropinirole Orion pailginto atpalaidavimo tablečių pradedate vartoti vietoj ropinirolio plėvele dengtų (greito atpalaidavimo) tablečių

Gydytojas arba slaugytoja ropinirolio pailginto atpalaidavimo tablečių dozę nustatys atsižvelgdamas į Jūsų vartotą ropinirolio plėvele dengtų (greito atpalaidavimo) tablečių dozę.

Vartosite tokią pačią arba panašią Ropinirole Orion pailginto atpalaidavimo tablečių paros dozę kaip ir buvusi ropinirolio dozė, tačiau Ropinirole Orion pailginto atpalaidavimo tabletes vartosite vieną kartą per parą.

Dieną prieš pakeičiant gydymą ropinirolio plėvele dengtų (greito atpalaidavimo) tablečių vartokite įprastine tvarka, tačiau ryte jau vartokite Ropinirole Orion pailginto atpalaidavimo tablečių, o ropinirolio plėvele dengtų (greito atpalaidavimo) tablečių daugiau nebevartokite.

 

Vartojimas vaikams ir paaugliams

Vaikams Ropinirole Orion neduokite. Įprastai, šis vaistas skirtas vyresniems nei 18 metų amžiaus žmonėms.

 

Ką daryti pavartojus per didelę Ropinirole Orion dozę?

Nedelsdami susisiekite su gydytoju ar vaistininku. Jei įmanoma, parodykite jiems Ropinirole Orion pakuotę.

Ropinirole Orion perdozavusiam žmogui gali atsirasti šių simptomų: pykinimas, vėmimas, svaigulys (sukimo pojūtis), mieguistumas, protinis ar fizinis nuovargis, alpulys arba haliucinacijos.

 

Pamiršus pavartoti Ropinirole Orion

Negalima vartoti papildomos pailginto atpalaidavimo tabletės arba dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę. Kitą dozę vartokite įprastu metu.

Jei vieną dieną arba ilgiau Ropinirole Orion dozę suvartoti pamiršote, klauskite savo gydytojo, kaip vėl pradėti šio vaisto vartoti.

 

Nustojus vartoti Ropinirole Orion

Nepasitarę su gydytoju staiga Ropinirole Orion vartojimo nenutraukite.

 

Jeigu Ropinirole Orion vartojimą nutrauksite staigiai, Jūsų Parkinsono ligos simptomai gali greitai pasunkėti. Dėl staigaus vaisto vartojimo nutraukimo taip pat gali pasireikšti medicininė būklė vadinama piktybiniu neurolepsiniu sindromu, kuri gali sukelti didelį pavojų sveikatai. Simptomai gali būti: akinezija (raumenų judesių nebuvimas), raumenų rigidiškumas, karščiavimas, nepastovus kraujospūdis, tachikardija (dažnas širdies plakimas), sumišimas, sąmonės sumažėjimas (pvz. koma).

 

Jeigu Jums reikia nutraukti Ropinirole Orion vartojimą, Jūsų gydytojas Jums palaipsniui sumažins dozę.

 

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

 

 

 1. Galimas šalutinis poveikis

 

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

 

Jeigu nerimaujate dėl bet kurio iš šalutinių poveikių, pasitarkite su gydytoju.

 

Labai dažnas šalutinis poveikis (gali pasireikšti daugiau kaip 1 iš 10 žmonių)

 

Dažnas šalutinis poveikis (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 iš 10 žmonių)

 • Haliucinacijos (daiktų, kurių iš tikrųjų aplink nėra, matymas).
 • Vėmimas.
 • Galvos svaigimas (sukimo pojūtis).
 • Rėmuo.
 • Pilvo skausmas.
 • Vidurių užkietėjimas.
 • Kojų, pėdų ar rankų patinimas.

 

Nedažnas šalutinis poveikis (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 iš 100 žmonių)

 • Galvos svaigimas arba alpulys, ypač staigiai stojantis (tai sukelia kraujospūdžio kritimas).
 • Didelis mieguistumas dienos metu (sunki somnolencija).
 • Labai staigus užmigimas, prieš tai nejutus mieguistumo (staigaus miego priepuoliai).
 • Psichikos sutrikimai, tokie kaip delyras (sunkus minčių susipainiojimas), kliedesiai (neprotingos idėjos) ar paranoja (neprotingi įtarimai).

 

Jums gali pasireikšti šis šalutinis poveikis (dažnis negali būti apskaičiuotas pagal turimus duomenis):

 • Padidėjusio jautrumo reakcijos, įskaitant niežtintį, raudoną odos išbėrimą-patinimą (dilgėlinę), veido, lūpų, ryklės ar liežuvio patinimą, galintį apsunkinti rijimą arba kvėpavimą, išbėrimą ir intensyvų niežulį.
 • Kepenų veiklos pokytis, nustatomas kraujo tyrimu.
 • Negalėjimas atsispirti impulsui atlikti veiksmus, kurie gali būti žalingi Jums ar kitiems, įskaitant:
 • stiprų impulsą nevaldomai lošti azartinius žaidimus, nepaisant sunkių pasekmių sau ar šeimai;
 • pakitusį ar padidėjusį su seksualine veikla susijusį domėjimąsi ir elgesį, kurie kelia reikšmingų problemų Jums ar kitiems, pavyzdžiui, padidėjusį lytinį potraukį;
 • nekontroliuojamą didelį apsipirkimą ar pinigų leidimą;
 • persivalgymą (didelio maisto kiekio suvalgymą per trumpą laikotarpį) ar kompulsinį valgymą (didesnio nei įprasta bei pakanka alkiu numalšinti maisto kiekio valgymą).
 • Pernelyg didelis Ropinirole Orion vartojimas (polinkis vartoti dideles dopaminerginių vaistų dozes, didesnes negu reikia kontroliuoti motorinius simptomus, žinomas kaip dopamino reguliacijos sutrikimo simptomas).
 • Nutraukus gydymą Ropinirole Orion arba sumažinus jo dozę: gali pasireikšti depresija, apatija, nerimas, nuovargis, prakaitavimas arba skausmas (tai vadinama dopamino agonistų nutraukimo sindromu arba DANS).

 

Jeigu Jums pasireiškia bet kuris minėtas elgesys, pasakykite gydytojui; jis su Jumis aptars, kaip kontroliuoti ar lengvinti šiuos simptomus.

 

Jei kartu su Ropinirole Orion vartojate L-dopa (Parkinsono ligai gydyti)

Žmonėms, Ropinirole Orion vartojantiems kartu su L-dopa, laikui bėgant gali atsirasti ir kitoks šalutinis poveikis.

-  Nekontroliuojami trūkčiojantys judesiai (diskinezija) labai dažnas šalutinis poveikis. Jei taip atsitiko, pasakykite savo gydytojui, kadangi gali reikėti pakoreguoti Jūsų vartojamų vaistų dozes.

-  Minčių susipainiojimas. Tai dažnas šalutinis poveikis.

 

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui, vaistininkui arba slaugytojui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 73568 arba užpildyti interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20131, el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt, taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

 

 

 1. Kaip laikyti Ropinirole Orion

 

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

 

Ant kartono dėžutės, lizdinės plokštelės ir buteliuko po „Tinka iki” ar „EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

 

Laikykite žemesnėje kaip 25 °C temperatūroje.

 

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

 

 

 1. Pakuotės turinys ir kita informacija

 

Ropinirole Orion sudėtis

 

Ropinirole Orion veiklioji medžiaga yra ropinirolis

Kiekvienoje pailginto atpalaidavimo tabletėje yra ropinirolio hidrochlorido, atitinkančio 2 mg, 4 mg arba 8 mg ropinirolio.

 

Pagalbinės medžiagos:

 • tabletės šerdis: amonio metakrilato kopolimeras B, hidroksipropilmetilceliuliozė (E464), natrio laurilsulfatas, kopovidonas, magnio stearatas
 • tabletės plėvelė:

2 mg

Hidroksipropilmetilceliuliozė (E 464), raudonasis geležies oksidas (E 172), laktozė monohidratas, titano dioksidas (E 171), triacetinas

 

4 mg

Makrogolis 400, hidroksipropilmetilceliuliozė (E 464), saulėlydžio geltonasis (E 110), titano dioksidas (E 171), indigokarminas (E 132)

8 mg

Hidroksipropilmetilceliuliozė (E 464), raudonasis geležies oksidas (E 172), juodasis geležies oksidas (E 172), geltonasis geležies oksidas (E 172), makrogolis 400, titano dioksidas (E 171)

 

Ropinirole Orion išvaizda ir kiekis pakuotėje

Ropinirole Orion 2 mg pailginto atpalaidavimo tabletės yra rožinės spalvos, apvalios, abipus išgaubtos, 6,8 ± 0,1 mm skersmens ir 5,5 ± 0,2 mm storio.

Ropinirole Orion 4 mg pailginto atpalaidavimo tabletės yra šviesiai rudos spalvos, ovalios, abipus išgaubtos, matmenys: 12,6 x 6,6 ± 0,1 mm ir 5,3 ± 0,2 mm storio.

Ropinirole Orion 8 mg pailginto atpalaidavimo tabletės yra raudonos spalvos, ovalios, abipus išgaubtos, matmenys: 19,2 x 10,2 ± 0,2 mm ir 5,2 ± 0,2 mm storio.

 

Visų stiprumų tabletės tiekiamos baltomis nepermatomomis PVC/PCTFE-aliuminio folijos lizdinėmis plokštelėmis ir baltais nepermatomais DTPE buteliukais su sausikliu ir vaikų sunkiai atidaromu užsukamuoju dangteliu.

 

Pakuotės dydis: 21, 28 arba 84 pailginto atpalaidavimo tabletės lizdinėse plokštelėse arba 84 pailginto atpalaidavimo tabletės buteliukuose.

 

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

 

Registruotojas ir gamintojas

 

Registruotojas

Orion Corporation

Orionintie 1

FI-02200 Espoo

Suomija

 

Gamintojas

Orion Corporation Orion Pharma

Orionintie 1

FI-02200 Espoo

Suomija

 

Pharmathen S.A.,

Dervenakion 6,

Pallini Attiki, 15351,

Graikija

 

Pharmathen International S.A.

Industrial Park Sapes

Rodopi Prefecture, Block No 5

Rodopi 69300

Graikija

 

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą:

 

UAB ORION PHARMA

Kubiliaus g. 6

LT-08234 Vilnius

Tel. +370~5~2769 499

 

Šis vaistas EEE valstybėse narėse registruotas tokiais pavadinimais:

Danija

Ropinirol Orion

Latvija

Ropinirole Orion 2 mg, 4 mg, 8 mg ilgstošās darbības tabletes

Lietuva

Ropinirole Orion 2 mg, 4 mg, 8 mg pailginto atpalaidavimo tabletės

Norvegija

Ropinirol Orion

Lenkija

Ceurolex SR

Suomija

Ropinirol Orion

Vengrija

Ropinirole Orion 2 mg, 4 mg, 8 mg tablety s predĺženým uvoľňovaním

 

 

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2017-11-10.

 

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/.

 

 

Probleminės sritys
Jau prisiregistravę?
Sukurti paskyrą Pamiršote slaptažodį ?