Apie Camelia

Prekių nėra

0,00 Eur Viso

Pirkti

Pradinis / Receptiniai vaistai / MOMETASONE TEVA 50MCG/DOZEJE PURSKALAS 140DOZIU
Sužinokite apie mūsų geriausius pasiūlymus pirmi

MOMETASONE TEVA 50MCG/DOZEJE PURSKALAS 140DOZIU

Receptiniai vaistai

Kompensuojamas vaistas. Atsiėmimas ir apmokėjimas tik vaistinėje. Atsiimant būtina turėti galiojantį gydytojo išrašytą receptą. Užsisakyti galite ne daugiau kaip gydymo kursui, kuris nurodytas recepte. Jei vaistas Jums kompensuojamas, priemokos dydis priklauso nuo kodo įrašyto Jūsų recepto langelyje „Kompensacijos rūšies kodas“. Reikalingas kompensuojamų vaistų pasas su galiojančiu receptu. Nurodytos kainos galioja tik užsisakant vaistus telefonu.

Šį vaistą galite užsisakyti telefonu 8 700 55170 darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val. Vaistą galite įsigyti tik vaistinėje.
Klauskite vaistininko
Klauskite vaistininko
Nemokamas pristatymas
Nemokamas pristatymas

Pakuotės lapelis: informacija vartotojui
 
Mometasone Teva 50 mikrogramų/dozėje nosies purškalas (suspensija)
Mometazono furoatas
 
Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.
 

 • Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
 • Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
-        Šis vaistas skirtas tik Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos požymiai yra tokie patys kaip Jūsų).
 • Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių.
 
 
Apie ką rašoma šiame lapelyje?
1.       Kas yra Mometasone Teva nosies purškalas ir kam jis vartojamas
2.       Kas žinotina prieš vartojant Mometasone Teva nosies purškalą
3.       Kaip vartoti Mometasone Teva nosies purškalą
4.       Galimas šalutinis poveikis
5.       Kaip laikyti Mometasone Teva nosies purškalą
6.       Pakuotės turinys ir kita informacija
 
 
1.       Kas yra Mometasone Teva ir kam jis vartojamas
 
Kas yra Mometasone Teva nosies purškalas?
Mometasone Teva 50 mikrogramų/įpurškime nosies purškalo sudėtyje yra veikliosios medžiagos mometazono furoato, priklausančio vaistų, vadinamų kortikosteroidais, grupei. Mometasone Teva nereikia supainioti su anaboliniais steroidais, kurių tabletėmis arba injekcijomis piktnaudžiauja kai kurie sportininkai. Įpurškus nedidelę mometazono furoato dozę į nosį, jis padeda nuslopinti uždegimą, praeina čiaudulys, nosies niežėjimas, išnyksta nosies užsikimšimas arba nustoja tekėti sekretas.
 
Kam vartojamas Mometasone Teva nosies purškalas?
Mometasone Teva vartojamas suaugusiesiems ir 6 metų bei vyresniems vaikams šienligės (sezoninio alerginio rinito) ir nesezoninio alerginio rinito simptomams šalinti.
Vyresniems negu 18 metų asmenims Mometasone Teva taip pat vartojamas nosies polipams gydyti.
 
Kas yra šienligė ir nesezoninis alerginio rinitas?
Šienligė, paprastai prasidedanti tam tikru metų laiku, yra alerginė reakcija, kurią sukelia įkvėptos medžių, žolių arba piktžolių žiedadulkės, taip pat pelėsių bei grybelių sporos. Nuolatinis alerginis rinitas pasireiškia bet kuriuo metų laiku, jį sukelia padidėjęs jautrumas namų dulkių erkėms, gyvūnų plaukams (ar pleiskanoms), paukščių plunksnoms ir kai kuriems maisto produktams. Dėl alergijos iš nosies pradeda tekėti sekretas, atsiranda čiaudulys, paburksta nosies gleivinė, užgula nosį ir sukelia dėl to blogą savijautą. Mometasone Teva mažina nosies gleivinės paburkimą ir dirginimą, todėl praeina čiaudulys, nosies niežėjimas, užgulimas, nustoja tekėti sekretas.
 
Kas yra nosies polipai?
Nosies polipai yra nosies gleivinės nedidelės išaugos, jie paprastai būna abiejose pusėse. Pagrindiniai simptomai yra užgulta nosis, dėl to gali sutrikti kvėpavimas pro nosį. Požymiai yra sekreto tekėjimas iš nosies, pojūtis, kad kartais kažkas teka nosiaryklėje, taip pat skonio ir uoslės sutrikimas. Mometasone Teva nosies purškalas sumažina nosies uždegimą ir sukelia laipsnišką polipų susitraukimą.
 
Jeigu simptomai per kelias dienas nepalengvėjo arba pasunkėjo, kreipkitės į gydytoją.
 
 
2.       Kas žinotina prieš vartojant Mometasone Teva
 
Mometasone Teva vartoti negalima:
 • jeigu yra alergija mometazono furoatui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);
-        jeigu nosies gleivinėje yra negydytas infekcijos sukeltas uždegimas; prieš pradedant vartoti nosies purškalą palaukite, kol uždegimas sugis;
-        jeigu jums neseniai operuota arba sužeista nosis; tokiu atveju vaistą galima vartoti tik nosiai sugijus.
 
Įspėjimai ir atsargumo priemonės
Pasitarkite su gydytoju, vaistininku arba slaugytoju prieš pradėdami vartoti Mometasone Teva nosies purškalą.
 
Specialių atsargumo priemonių reikia:
-        jeigu sirgote arba sergate tuberkulioze;
-        jeigu akys pažeistos paprastosios pūslelinės (Herpes simplex) viruso;
-        jeigu organizme yra bet kokia infekcija;
-        jeigu geriate arba jums švirkščiama kitų kortikosteroidų;
 • jeigu sergate cistine fibroze.
 
Pacientams, kurių imunitetas susilpnėjęs ir kurie vartoja Mometasone Teva nosies purškalą, reikia vengti kontakto su pacientais, sergančiais tymais arba vėjaraupiais. Jeigu taip atsitinka, būtina pranešti gydytojui.
 
Vaikai ir paaugliai
Purškiami į nosį kortikosteroidai kartais gali trikdyti vaikų ir paauglių augimą. Gydytojas kontroliuos vaiko, kuris ilgai vartoja purškiamus į nosį kortikosteroidus, ūgį ir, jeigu augimas sulėtės, gali sumažinti vaisto dozę.
 
Negydykite šiuo vaistu jaunesnių negu 6 metų vaikų, nes jo saugumas ir poveikis neištirti.
 
Kiti vaistai ir Mometasone Teva
Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.
 
Jeigu vartojate geriamus arba švirkščiamus kitus kortikosteroidinius vaistus nuo alergijos, jūsų gydytojas gali nurodyti nutraukti jų vartojimą pradėjus gydytis Mometasone Teva nosies purškalu. Kai kuriems žmonėms nustojus vartoti geriamuosius arba švirkščiamus kortikosteroidus gali atsirasti tokių nepageidaujamų reiškinių, kaip sąnarių arba raumenų skausmas, silpnumas ir depresija. Atsiradus tokių reiškinių, apie tai reikia pasakyti gydytojui, kuris nurodys ar reikia tęsti nosies purškalo vartojimą. Jums gali atsirasti kitokių alergijos požymių, pavyzdžiui, niežėjimas, ašarojimas arba niežtinčios raudonos odos dėmės. Atsiradus tokių reiškinių ir nerimaujant dėl to, kreipkitės į gydytoją.
 
Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas
Jeigu pastojote, nevartokite Mometasone Teva nosies purškalo nepasitarus su gydytoju.
Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.
 
Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Mometasone Teva medžiagas
Mometasone Teva sudėtyje yra benzalkonio chlorido (20 mikrogramų viename įpurškime), kuris pasižymi dirginančiomis savybėmis ir gali sukelti odos reakcijas. Vartojant ilgesnį laiką konservantas benzalkonio chloridas gali sukelti nosies gleivinės paburkimą. Atsiradus tokiai reakcijai (pastoviai užgulta nosis), jei įmanoma, reikia vartoti į nosį tokius vaistus, kurių sudėtyje nėra benzalkonio chlorido. Jis gali taip pat sukelti bronchų spazmą. Jeigu tokių vaistų nėra, reikia vartoti kitokią farmacinę formą.
 
 
3.       Kaip vartoti Mometasone Teva 
 
Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Nevartokite didesnės dozės arba nepurkškite dažniau ar ilgiau nei nurodė gydytojas.
 
 • Šienligė ir nesezoninis alerginis rinitas
 
Suaugusiems žmonėms ir vyresniems negu 12 metų vaikams
 
Suaugusiems žmonėms (tarp jų ir senyviems) ir vyresniems negu 12 metų vaikams rekomenduojama dozė yra 2 įpurškimai į kiekvieną nosies landą kartą per dieną.
 • Ligos simptomams sumažėjus, gydytojo nurodymu dozę galima mažinti:
 • įpurkšti po vieną kartą į kiekvieną nosies landą kartą per dieną.
 • Jeigu gydantis šiuo vaistu bendra būklė negerėja, reikia kreiptis į gydytoją: jis gali dozę padidinti iki didžiausios – 4 įpurškimų į kiekvieną nosies landą kartą per dieną. Ligos simptomams susilpnėjus, gydytojo nurodymu dozę galima sumažinti ir purkšti po 2 kartus į kiekvieną nosies landą vieną kartą per dieną.
 
Vaikai nuo 6 iki 11 metų
 
Rekomenduojama dozė yra vienas įpurškimas į kiekvieną nosies landą kartą per dieną.
 • Ilgai vartojant dideles į nosį purškiamų kortikosteroidų dozes gali sulėtėti vaikų augimas.
Gydytojas stebės jūsų vaiko augimą gydymo metu ir, pastebėjus augimo sulėtėjimą, sumažins vaisto dozę.
 
Jeigu sergate sunkia šienlige, gydytojas gali nurodyti pradėti vartoti Mometasone Teva nosies purškalą 2-4 savaites prieš žiedadulkių sezono pradžią, nes tai gali padėti nuo šienligės simptomų atsiradimo. Gydytojas gali jums patarti kartu su Mometasone Teva nosies purškalu vartoti kitus vaistus, ypač esant akių niežėjimui arba sudirginimui. Pasibaigus žiedadulkių sezonui, šienligės simptomai gali susilpnėti, todėl gydymo tęsti nebereikia.
 
 • Nosies polipai
 
Rekomenduojama pradinė dozė 18 metų ir vyresniems pacientams yra du įpurškimai į kiekvieną nosies landą vieną kartą per dieną.
 • Jeigu simptomai per 5-6 savaites neišnyksta, dozę galima padidinti iki 2 įpurškimų į kiekvieną nosies landą du kartus per dieną. Ligos simptomams sumažėjus, gydytojas gali nurodyti dozę sumažinti iki mažiausios dozės, kurią vartojant ligos simptomų nėra.
 • Jeigu vartojant du kartus per parą po 5-6 savaičių vartojimo ligos simptomų pagerėjimo nėra, pasitarkite su gydytoju dėl Mometasone Teva pakeitimo kitu vaistu.
 
Nosies purškiklio paruošimas vartojimui
 
Mometasone Teva nosies purškiklio antgalis uždengtas saugančiu nuo dulkių dangteliu ir išlaikančiu jo švarumą. Prieš purškiant dangtelį reikia numauti, įpurškus – užmauti.
 
Pirmą kartą naudojantis purškikliu, jį reikia pripildyti paspaudžiant 10 kartų, kol bus išpurkšta vienkartinė preparato dozė į aplinką.
1.       Iš pradžių preparato buteliuką švelniai supurtykite.
2.       Paimkite jį taip, kad smilius ir didysis pirštas būtų ant purškiklio viršaus, o nykštys - ant buteliuko dugno. Purškiklio antgalio pradurti nereikia.
3.       Nusukite nosį į šalį ir paspauskite purškiklį žemyn.
 
Jeigu purškiklis nenaudojamas 14 dienų arba ilgiau, prieš tolimesnį vartojimą jį reikia pripildyti iš naujo 2 paspaudimais, kol vaisto dozė išpurškiama į aplinką.
 
Jeigu vaisto įprastai purškiama po 2 įpurškimus į kiekvieną nosies landą vieną kartą per dieną šienligės, nesezoninio alerginio rinito ir nosies polipų gydymui, jo turi pakakti 15 dienų (buteliukas, kuriame yra 60 dozuotų įpurškimų), 30 dienų (buteliukas, kuriame yra 120 dozuotų įpurškimų) arba 35 dienoms (buteliukas, kuriame yra 140 dozuotų įpurškimų).
 
Kaip naudotis purškalu
 1. Buteliuką gerai supurtykite ir numaukite apsauginį dangtelį (žr. 1 pav.).
clip_image002.png\"
 
2.      Švelniai išsišnypškite nosį.
 
3.      Vieną nosies landą užspauskite pirštu, į kitą įkiškite purškalo antgalį ir palenkite galvą šiek tiek į priekį (žr. 2 pav).
         clip_image004.png\"
 
4.      Ramiai kvėpuokite pro nosį ir, įkvepiant pro neužspaustą nosies landą, paspauskite purškiklį VIENĄ kartą.
 
5.       Iškvėpkite pro burną. Po to dar kartą įpurkškite į tą pačią landą taip, kaip nurodyta 4 punkte.
 
6.      Ištraukite purškalo antgalį iš nosies ir iškvėpkite pro burną.
 
7.      Į kitą nosies landą purkškite taip, kaip nurodyta 3 - 6 punktuose (žr. 3 pav.).
clip_image006.png\"
                                               
Pasinaudoję purškalu, gerai nuvalykite jo antgalį švaria servetėle arba audinio gabalėliu ir užmaukite apsauginį dangtelį.
 
Nosies purškalo valymas
Kad jūsų purškalas gerai veiktų, būtina jį reguliariai valyti. Nuimkite apsauginį dangtelį ir švelniai nutraukite purškalo antgalį. Dangtelį ir antgalį nuplaukite šiltu vandeniu ir nuskalaukite po tekančia srove. Norėdami nuimti antgalį, nebandykite to daryti kišdami segtuką ar kokį kitą aštrų daiktą, nes taip darydami galite pažeisti antgalį, dėl ko nebegalės būti išpurkšta reikiama vaisto dozė.
Palikite juos šiltoje vietoje ir leiskite jiems nudžiūti. Vėl uždėkite antgalį ant buteliuko ir užmaukite apsauginį dangtelį. Prieš naudojant pirmą kartą po valymo, purškalą vėl reikia pripildyti 2 paspaudimais.
 
Ką daryti pavartojus per didelę Mometasone Teva dozę?
Pavartojus netyčia didesnę dozę nei nurodyta, reikia pasakyti gydytojui.
 
Jeigu jūs vartojate kortikosteroidų ilgai arba dideles dozes, retais atvejais jie gali turėti įtakos kai kurių hormonų apykaitai. Dėl to gali sutrikti vaikų augimas ir vystymasis.
 
Pamiršus pavartoti Mometasone Teva
Pamiršus preparato pavartoti laiku, tai reikia padaryti tuoj pat, kai tik prisimenama, po to vartoti taip, kaip nurodyta gydytojo.
Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.
 
Nustojus vartoti Mometasone Teva 
Kai kuriems pacientams pavartojus Mometasone Teva ligos simptomai pradeda mažėti praėjus 12 val. po pirmosios dozės įpurškimo, bet pilnavertis poveikis būna tik po 2 dienų. Labai svarbu vaistą vartoti reguliariai. Net pasijutus geriau, be gydytojo leidimo gydymo nutraukti negalima.
 
Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją  arba vaistininką.
 
 
4.       Galimas šalutinis poveikis
 
Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.
 
Retais atvejais (gali pasitaikyti 1 iš 1000 žmonių) po preparato pavartojimo gali atsirasti greitojo tipo padidėjusio jautrumo (alerginė) reakcija. Labai retais atvejais (gali pasitaikyti 1 iš 10000 žmonių) ši reakcija gali būti sunki. Jeigu atsiranda švokščiantis alsavimas arba dusulys, nedelsiant kreipkitės į gydytoją.
 
Retai panašius į Mometasone Teva kortikosteroidus į nosį vartojusiems pacientams padidėjo akispūdis (glaukoma) ir (arba) atsirado katarakta, kurie sutrikdė regėjimą. Jeigu pastebėjote kurį nors šalutinį poveikį, kreipkitės į gydytoją.
 
Daugumai pacientų, vartojusių nosies purškalą, jokių sutrikimų nebuvo. Pranešama apie šiuos šalutinio poveikio reiškinius:
 
Dažni (gali pasitaikyti 1 iš 10 žmonių):
 • galvos skausmas;
 • čiaudėjimas, dirginantis, deginantis pojūtis nosyje;
 • kraujavimas iš nosies;
 • nosies arba gerklės skausmas.
 
Labai reti (gali pasitaikyti 1 iš 10000 žmonių):
 • skonio ir uoslės pakitimai.
 
Ilgai laiką didelėmis dozėmis vartojant kortikosteroidų nosies purškalus, labai retai gali pasireikšti šalutiniai poveikiai dėl to, kad vaistai patenka į visą organizmą.
 
Mometasone Teva sudėtyje yra benzalkonio hidrochlorido, kuris gali sukelti nosies dirginimą.
 
Papildomas šalutinis poveikis vaikams ir paaugliams
Šalutinio poveikio pobūdis ir dažnumas vaikams tikėtinas toks pat kaip ir suaugusiems.
Ilgai ir didelėmis dozėmis vartojant kortikosteroidinius purškalus į nosį, vaikams gali būti toks šalutinis poveikis kaip augimo sulėtėjimas. Vaikų, kurie ilgai gydomi kortikosteroidais į nosį, ūgį reikia reguliariai matuoti ir, pastebėjus kokius nors pokyčius, pranešti apie juos gydytojui.
 
Pranešimas apie šalutinį poveikį
Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui, vaistininkui arba slaugytojui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 73568 arba užpildyti interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20131, el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt, taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.
 
5.       Kaip laikyti Mometasone Teva nosies purškalą
 
Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.
 
Ant dėžutės ir buteliuko etiketės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.
 
Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje. Negalima užšaldyti.
Pradėto vartoti purškalo tinkamumo laikas yra 8 savaitės.
 
Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.
 
 
6.       Pakuotės turinys ir kita informacija
 
Mometasone Teva nosies purškalo sudėtis
 • Veiklioji medžiaga yra mometazono furoatas. Kiekvienoje išpurškiamoje dozėje (0,1 ml) yra 50 mikrogramų mometazono furoato (monohidrato pavidalu). Bendras vienos išpurškiamos dozės svoris yra 100 mg.
 • Pagalbinės medžiagos yra mikrokristalinė celiuliozė ir karmeliozės natrio druska, glicerolis, natrio citratas dihidratas, citrinų rūgštis monohidratas, polisorbatas 80, benzalkonio chloridas (žr. 2 skyrių), injekcinis vanduo.

 
Mometasone Teva nosies purškalo išvaizda ir kiekis pakuotėje
Mometasone Teva yra nosies purškalas (suspensija).
 
Kiekviename buteliuke yra 60, 120 arba 140 išpurškiamų dozių.
Buteliukai, kuriuose yra 60 arba 120 išpurškiamų dozių, tiekiami po vieną buteliuką.
Buteliukai, kuriuose yra 140 išpurškiamų dozių, tiekiami supakuoti po 1, 2 arba 3 buteliukus.
 
Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.
 
Registruotojas ir gamintojas
 
Registruotojas
Teva Pharma B.V.
Swensweg 5
2031 GA Haarlem
Nyderlandai
 
Gamintojas
Teva Czech Industries s.r.o.
Ostravská 29, č.p. 305, 747 70 Opava - Komárov
Čekija
 
Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą.
 
UAB „Sicor Biotech“
Molėtų pl. 5
LT-08409 Vilnius
Lietuva
Telefonas +370 5 266 02 03
 
Šis vaistas EEE valstybėse narėse registruotas tokiais pavadinimais:
Airija – Mometasone furoate Teva 50 micrograms/actuation nasal spray suspension
Austrija – Mometason Ratiopharm 50 µg/Dosis Nasenspray
Belgija – Mometasone Teva 50 microgram per verstuiving, neusspray, suspensie
Bulgarija –  Mometasone Teva
Danija – Mometasonfuroat Teva
Estija– Mometasone Teva
Graikija – Mometasone Teva 50 mcg/ψεκασμό Ρινικό εκνέφωμα, εναιώρημα
Islandija –  Momesonex Teva 50 míkrógrömm/skammt nefúði, dreifa.
Ispanija – Mometasona Teva 50 microgramos suspensión para pulverizacion nasal EFG
Italija – Mometasone TEVA
Jungtinė Karalystė – Mometasone Furoate 50 micrograms/actuation Nasal Spray, Suspension
Kipras – Mometasone Teva 50 mcg/ψεκασμό Ρινικό εκνέφωμα, εναιώρημα
Latvija –  Mometasone Furoate Teva 50 mikrogrami/izsmidzinājumā deguna aerosols, suspensija
Lenkija – Pronasal
Lietuva - Mometasone Teva 50 mikrogramų/dozėje nosies purškalas (suspensija)
Nyderlandai – Mometasonfuroaat Teva 50 microgram/verstuiving, neusspray, suspensie
Norvegija – Mometasone Teva 50 mikrog/dose, nesespray
Portugalija – Mometasona Teva
Prancūzija – MOMETASONE TEVA 50 microgrammes/dose, suspension pour pulvérisation nasale. Mometasone furoate
Rumunija – MOMETASONĂ TEVA 50µg/doza spray nazal, suspensie
Slovakijos Respublika – Mometazon Teva 
Slovėnija – Mometazonfuroat Teva Pharma 50 mikrogramov/vpih pršilo za nos, suspenzija
Suomija – Momesonex 50 mikrog/annos nenäsumute, suspensie
Švedija – Mometasone Teva 50 mikrogram/dos nässpray, suspension
Vengrija – Nasotasone 50mcg szuszpenziós adagolt orrspray
Vokietija – Mometasonfuroat AbZ 50 Mikrogramm/Sprühstoß Nasenspray, Suspension
 
 
Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2015-10-15.
 
 
Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/.
 
 
 

Probleminės sritys
Jau prisiregistravę?
Sukurti paskyrą Pamiršote slaptažodį ?