Apie Camelia

Prekių nėra

0,00 Eur Viso

Pirkti

Pradinis / Receptiniai vaistai / AGEN 10 mg, 30 tabl.
Sužinokite apie mūsų geriausius pasiūlymus pirmi

AGEN 10 mg, 30 tabl.

Receptiniai vaistai

Kompensuojamas vaistas. Atsiėmimas ir apmokėjimas tik vaistinėje. Atsiimant būtina turėti galiojantį gydytojo išrašytą receptą. Užsisakyti galite ne daugiau kaip gydymo kursui, kuris nurodytas recepte. Jei vaistas Jums kompensuojamas, priemokos dydis priklauso nuo kodo įrašyto Jūsų recepto langelyje „Kompensacijos rūšies kodas“. Reikalingas kompensuojamų vaistų pasas su galiojančiu receptu. Nurodytos kainos galioja tik užsisakant vaistus telefonu.

Šį vaistą galite užsisakyti telefonu 8 700 55170 darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val. Vaistą galite įsigyti tik vaistinėje.
Klauskite vaistininko
Klauskite vaistininko
Nemokamas pristatymas
Nemokamas pristatymas
Augalinių aliejų (islandinių kerpenų, morkų, šaltalankių, medetkų ir citrinų aliejų) mišinys burnos ir ryklės gleivinei prižiūrėti. Unikaliu purkštuku išpurškiami aliejai švelniu sluoksniu padengia gleivinę – taip sudaro apsauginį barjerą nuo nepageidaujamų išorės veiksnių, mažina perštėjimą ir nemalonius pojūčius burnoje, palengvina rijimą.Vartojimo būdas: sukratyti flakonėlį (gali būti susidariusių nuosėdų), nuimti apsauginį purškiklio dangtelį, į(si)kišti purškiklį į burną ir 3 kartus paspausti dozatorių.Purkšti ne daugiau kaip 3 kartus per dieną.Galima ir vaikams nuo 2 metų.
 
Probleminės sritys
Jau prisiregistravę?
Sukurti paskyrą Pamiršote slaptažodį ?