Apie Camelia

Prekių nėra

0,00 Eur Viso

Pirkti

Pradinis / Receptiniai vaistai / ALOXI 250MCG/5ML INJEKCINIS TIRPALAS 5ML N1
Sužinokite apie mūsų geriausius pasiūlymus pirmi

ALOXI 250MCG/5ML INJEKCINIS TIRPALAS 5ML N1

Receptiniai vaistai

Receptinis vaistas. Atsiėmimas ir apmokėjimas tik vaistinėje. Atsiimant būtina turėti galiojantį gydytojo išrašytą receptą. Užsisakyti galite ne daugiau kaip gydymo kursui, kuris nurodytas recepte.

Šį vaistą galite užsisakyti telefonu 8 700 55170 darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val. Vaistą galite įsigyti tik vaistinėje.
Klauskite vaistininko
Klauskite vaistininko
Svarbi informacija
Svarbi informacija
INFORMACINIS LAPELIS

Prieš pradėdami vartoti šį vaistą, atidžiai perskaitykite visą informacinį lapelį.
- Neišmeskite lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
- Jeigu kiltų klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
- Šis vaistas skirtas Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima.
Preparatas gali jiems pakenkti net tokiu atveju, jeigu jų ligos simptomai yra tokie patys kaip Jūsų.

Lapelio turinys
1. Kas yra Aloxi ir nuo ko jis vartojamas
2. Kas žinotina prieš vartojant Aloxi
3. Kaip vartoti Aloxi
4. Galimas šalutinis poveikis
5 Aloxi laikymo sąlygos
6. Kita informacija

Aloxi 250 mikrogramų injekcinis tirpalas Palonosetronas (vandenilio chlorido forma)

Veiklioji medžiaga yra palonosetronas. Viename tirpalo mililitre yra 50 mikrogramų palonosetrono. Kiekviename 5 ml tirpalo buteliuke yra 250 mikrogramų palonosetrono.

Pagalbinės medžiagos yra manitolis, dinatrio edetatas, natrio citratas, citrinos rūgšties monohidratas, injekcinis vanduo, natrio hidroksido tirpalas ir druskos rūgšties tirpalas.

Registravimo liudijimo turėtojas ir gamintojas
Helsinn Birex Pharmaceuticals Ltd., Damastown, Mulhuddart, Dublin 15, Airijos Respublika.

1. KAS YRA ALOXI IR NUO KO JIS VARTOJAMAS

- Aloxi yra į veną leidžiamas bespalvis tirpalas, kuris priklauso serotonino (5HT3) antagonistų grupei. o Aloxi pakuotėje yra vienas stiklinis buteliukas su 5 ml tirpalo. Kiekviename buteliuke yra viena dozė.
- Aloxi yra skirtas vėžio chemoterapijos sukeliamam pykinimui bei vėmimui išvengti ir jam slopinti.

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT ALOXI

Aloxi vartoti draudžiama: jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) palonosetronui arba bet kuriai pagalbinei Aloxi medžiagai.

Specialių atsargumo priemonių vartojant Aloxi reikia: - jeigu sergate ūmiu žarnų nepraeinamumu arba anksčiau ne kartą pasireiškė vidurių užkietėjimas - kai vartojate Aloxi kartu su kitais vaistiniais preparatais, galinčiais sutrikdyti širdies ritmą Nėštumas Jei laukiatės ar manote, kad galite lauktis, gydytojas Aloxi jums neskirs, išskyrus neabejotinai būtinus atvejus.

Galimas nepageidaujamas poveikis vartojant Aloxi nėštumo metu nežinomas. Jei laukiatės ar manote, kad galite lauktis, prieš vartojant bet kokį vaistą būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

Žindymo laikotarpis Ar Aloxi patenka į pieną, nėra žinoma. Žindančioms moterims prieš vartojant Aloxi būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas
Poveikis gebėjimui vairuoti ir valdyti mechanizmus netirtas. Kadangi palonosetronas gali sukelti galvos svaigimą, mieguistumą ar nuovargį, pacientus reikėtų įspėti nevairuoti ir nevaldyti mechanizmų.

3. Kaip vartoti Aloxi
Paprastai gydytojas ar slaugytojas suleidžia Aloxi likus maždaug 30 min. iki chemoterapijos pradžios. Įprasta Aloxi dozė yra 250 mikrogramų, kuri skiriama kaip greita (boliusinė) injekcija į veną. Aloxi yra skirtas tik vienkartiniam vartojimui; preparato likutį reikia sunaikinti.

4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS
Aloxi, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį.

Dažniausiai pasireiškia šios nepageidaujamos reakcijos (nuo 1 iki 10 atvejų 100 pacientų): galvos skausmas, svaigulys, vidurių užkietėjimas, viduriavimas.

Rečiau (nuo 1 iki 10 atvejų 1000 pacientų) pasireiškiantis šalutinis poveikis: apetito sumažėjimas ir netekimas, nerimo jausmas, euforija, nemiga, mieguistumas, per ilgas miegas, parestezija (neįprasti pojūčiai, pvz., deginimas, peršėjimas, formikacija ir kt.), periferinė sensorinė neuropatija, sutrikęs regėjimas, judėjimo sutrikimai, skambėjimas ausyse, greitas širdies plakimas, lėtas širdies plakimas, ekstrasistolės, širdies susitraukimų dažnio svyravimai, aukštas arba žemas kraujospūdis, venų spalvos pakitimas, venų išsiplėtimas, žagsulys, meteorizmas, burnos džiūvimas, sutrikęs virškinimas, pilvo ir viršutinės pilvo srities skausmas, alerginis dermatitas (alerginis odos uždegimas), niežintis bėrimas, sąnarių skausmas, šlapimo susilaikymas, karščio pojūtis, į gripą panaši liga, silpnumas, nuovargis, akių dirglumas, karščiavimas, metabolizmo sutrikimas, mažas kalcio kiekis kraujyje, didelis kalcio kiekis kraujyje, sumažėjęs kalio kiekis kraujyje, didelis cukraus kiekis kraujyje, didelis bilirubino kiekis kraujyje, cukrus šlapime, padidėjęs kepenų fermentų kiekis (transaminazės), širdies išemija, pakitusi elektrokardiograma (pailgėjęs QT intervalas). Jeigu atsiranda šiame lapelyje neminėtas šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

5. ALOXI LAIKYMO SĄLYGOS

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Šiam vaistiniam preparatui specialių laikymo sąlygų nereikia. Ant etiketės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima. Aloxi yra skirtas tik vienkartiniam vartojimui; preparato likutį reikia sunaikinti.

6. KITA INFORMACIJA

Daugiau informacijos apie šį vaistinį preparatą gali suteikti vietinis registravimo liudijimo turėtojo atstovas.

Lietuva UAB PharmaSwiss Jogailos st. 4 LT 01116 Vilnius - Lietuva Tel: +370 5263 9698
Probleminės sritys
Jau prisiregistravę?
Sukurti paskyrą Pamiršote slaptažodį ?