Apie Camelia

Prekių nėra

0,00 Eur Viso

Pirkti

Pradinis / PROBLEMINĖS SRITYS / Virškinimo sistemai / MEDIRAN 150mg plėvele dengtos, 20tab.
Sužinokite apie mūsų geriausius pasiūlymus pirmi

MEDIRAN 150mg plėvele dengtos, 20tab.

Virškinimo sistemai

1,59 Eur

1.59
Nereceptinis vaistas. Užsisakyti galite ne daugiau kaip vieno mėnesio gydymo kursui. Vaistai kitais vaistais nekeičiami ir už juos sumokėti pinigai negrąžinami.
Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse
Klauskite vaistininko
Klauskite vaistininko
Nemokamas pristatymas
Nemokamas pristatymas

Mediran 150 mg plėvele dengtos tabletės
Ranitidinas
 
Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti šį vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.
Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas.
-                 Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
-                 Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką.
-                 Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.  Žr. 4 skyrių.
-                 Jeigu per 14 dienų Jūsų savijauta nepagerėjo arba net pablogėjo, kreipkitės į gydytoją.
 

Apie ką rašoma šiame lapelyje?

 
1.         Kas yra Mediran ir kam jis vartojamas
2.         Kas žinotina prieš vartojant Mediran
3.         Kaip vartoti Mediran
4.         Galimas šalutinis poveikis
5.         Kaip laikyti Mediran
6.         Pakuotės turinys ir kita informacija
 
 
1.         Kas yra Mediran ir kam jis vartojamas
 
Mediran, H2 receptorių blokatorius. Mediran blokuoja histamino H2 receptorius ir mažina druskos rūgšties susidarymą skrandyje. Paprastai skrandžio sultys yra labai rūgščios ir, kildamos aukštyn į stemplę, gali sukelti rėmenį bei raugėjimą rūgštimi. Mediran mažina padidėjusį skrandžio sulčių rūgštingumą. Šis vaistas ilgai veikia ir slopina skrandžio rūgšties gamybą iki 12 valandų. Padidėjusią rūgšties gamybą gali sukelti rūkymas, alkoholis, aštrūs patiekalai bei stresas. Kai kurie vaistai, pavyzdžiui, acetilsalicilo rūgštis ir kiti nesteroidiniai vaistai nuo uždegimo, kuriais gydomas sąnarių ir raumenų skausmas, taip pat gali būti rėmens bei kitų dėl skrandžio rūgšties poveikio atsiradusių negalavimų priežastis.
 
 
2.         Kas žinotina prieš vartojant Mediran
 
Mediran vartoti negalima:
-           jeigu yra alergija veikliajai medžiagai arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje).
 
Įspėjimai ir atsargumo priemonės
Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Mediran.
 
Rėmuo ir atsirūgimas rūgštimi gali atsirasti gulint lovoje arba keliant sunkius daiktus, kai skrandžio sultys kyla aukštyn į stemplę. Be to, rėmuo ir atsirūgimas rūgštimi gali atsirasti dėl skrandžio opos, o kai kuriais atvejais – dėl kitų sunkesnių skrandžio arba virškinimo trakto ligų. Svarbi priemonė, galinti palengvinti rėmenį ir atsirūgimą rūgštimi, yra gyvenimo būdo keitimas. Tai gali būti rūkymo mažinimas, vengimas gerti alkoholį, valgyti aštrius patiekalus, vėlai vakarieniauti ir kelti sunkius daiktus. Reikėtų pasistengti susikurti neįtemptą, darnų gyvenimo būdą. Jei nakties metu miegosite aukščiau padėta galva, Jūsų negalavimai taip pat gali palengvėti.
Kita priemonė negalavimams palengvinti gali būti gydymas nereceptiniais vaistais.
Jeigu šios priemonės nepadeda, reikia pasitarti su gydytoju. Tai ypač svarbu, jei Jus vargina ilgalaikiai ar pasikartojantys negalavimai, sunkumas ryjant maistą arba jei gydytojas nustatė, jog pablogėjo inkstų funkcija.
Jei sergate sunkia kepenų ir inkstų liga, taip pat ūmine porfirija (reta būklė, kai padidėja porfirinų apykaita), prieš pradedant vartoti Mediran, reikia pasitarti su gydytoju.
Vyresnio amžiaus pacientams, taip pat pacientams, sergantiems lėtinėmis plaučių ligomis, diabetu ar imuninėmis ligomis, gali padidėti rizika susirgti plaučių uždegiminėmis ligomis.
Prieš pradedant gydymą ranitidinu pacientams, sergantiems skrandžio opa, turi būti įvertinta piktybinių navikų buvimo tikimybė, nes ranitidinas gali maskuoti skrandžio vėžio simptomus.
 
Vaisto neturėtų vartoti jaunesni kaip 16 metų pacientai.
 
Kiti vaistai ir Mediran
Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.
Mediran gali daryti įtaką kitų kartu vartojamų vaistų poveikiui. Todėl, jei vartojate vaistų, kuriuose yra ketokonazolo, atazanaviro, delaviridino, gefitnibo, triazolamo, midazolamo, glipizido ir teofilino, diazepamo, lidokaino, fenitoino, propranololio ir varfarino, pasitarkite su gydytoju.
 
Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas
 
Nėštumas
Ranitidinas prasiskverbia per placentą. Todėl, prieš geriant Mediran, pasitarkite su gydytoju. .  Nėštumo laikotarpiu ranitidino vartoti negalima, išskyrus neabejotinai būtinus atvejus.
 
Žindymo laikotarpis
Ranitidinas prasiskverbia į motinos pieną. Todėl, prieš geriant Mediran, pasitarkite su gydytoju. Žindymo laikotarpiu ranitidino vartoti negalima, išskyrus neabejotinai būtinus atvejus.
 
Vaisingumas
Nėra duomenų apie Mediran poveikio žmogaus vaisingumui. Tyriumų su gyvūnais metu nebuvo poveikio patinų ir patelių vaisingumui.
 
Vairavimas ir mechanizmų valdymas
Poveikio nepastebėta.
 
 
3.         Kaip vartoti Mediran
 
Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
 
Suaugusiems žmonėms ir vyresniems kaip 16 metų pacientams
Rėmens, skrandžio veiklos sutrikimo, atsirūgimo rūgštimi ir padidėjusio rūgštingumo simptomų, susijusių su maisto ir gėrimų vartojimu, profilaktikai 1 Mediran tabletę (150 mg) reikia gerti pusvalandį prieš valgį.
Siekiant palengvinti minėtus simptomus, reikia išgerti vieną Mediran tabletę (150 mg).
Negalima gerti daugiau kaip dviejų tablečių per parą.
Jei vaisto vartojant dvi savaites be pertraukos simptomai išlieka, kreipkitės į gydytoją, nes gali būti kitų skrandžio veiklos sutrikimo priežasčių
 
Vartojimas vaikams ir paaugliams
Jaunesniems kaip 16 metų pacientams vaisto vartoti nerekomenduojama.
 
Ką daryti pavartojus per didelę Mediran dozę
Jei pavartojote per didelę vaisto dozę, visada kreipkitės į gydytoją.
 
 
4.         Galimas šalutinis poveikis
 
Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.
 
Vartojant Mediran, šalutinis poveikis pasireiškia retai, tačiau jei atsiranda kokia nors netikėta reakcija, kuri, Jūsų manymu, yra šalutinis poveikis, nutraukite vaisto vartojimą ir kreipkitės į gydytoją. Šalutinio poveikio simptomus galima klasifikuoti taip: labai dažnas (≥ 1/10), dažnas (nuo ≥ 1/100 iki < 1/10), nedažnas (nuo ≥ 1/1 000 iki < 1/100), retas (nuo ≥ 1/10 000 iki < 1/1000), labai retas (< 1/10 000) ir nežinomas (negali būti apskaičiuotas pagal turimus duomenis).. 
 
Nedažnas: pilvo skausmas, vidurių užkietėjimas, pykinimas, anafilaksinis šokas  (ūminė alerginė reakcija).
 
Retas: kepenų funkcijos rodmenų pokyčiai, išbėrimas, padidėjusio jautrumo reakcijos (dilgėlinė, angioneurozinė edema, karščiavimas, bronchų spazmas, hipotenzija ir krūtinės skausmas), padidėjęs kreatinino kiekis plazmoje
 
Labai retas: leukopenija (leukocitų kiekio sumažėjimas), trombocitopenija (trombocitų kiekio sumažėjimas), kurie paprastai grįžtami. Agranulocitozė (tam tikrų kraujo kūnelių, vadinamų neutrofilais, kiekio sumažėjimas) arba pancitopenija (visų kraujo ląstelių kiekio sumažėjimas), kartais su kaulų čiulpų hipoplazija arba aplazija (kaulų čiulpų netekimas), laikinas sumišimas, depresija ir haliucinacijos, galvos skausmas (kartais smarkus), svaigulys ir laikini nevalingi judesiai, laikinas vaizdo ryškumo sumažėjimas, kaip ir vartojant kitus H2 blokatorius, pasireiškė sulėtėjęs širdies ritmas ir atrioventrikulinė blokada, smulkiųjų kraujagyslių uždegimas, ūminis kasos uždegimas, viduriavimas, hepatitas (kepenų ląstelių, kepenų latakų ar mišrus uždegimas) su gelta ar be jos, kurie paprastai grįžtami, daugiaformė raudonė, plikimas, raumenų simptomai, tokie kaip raumenų ir sanarių skausmas, inkstų kanalėlių uždegimas, laikina impotencija, krūtų simptomai ir pakitimai (tokie kaip su nėštumu nesusijęs pieno išsiskyrimas ir krūtų padidėjimas vyrams).
 
Dažnis nežinomas: dyspnėja (dusulys).
 
Jeigu atsiranda šiame lapelyje neminėtas šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.
 
Pranešimas apie šalutinį poveikį
Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai, užpildę interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą, paštu Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos, Žirmūnų g. 139A, LT 09120 Vilnius, tel: 8 800 73568, faksu 8 800 20131 arba el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt. Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.
 
 
5.         Kaip laikyti Mediran
 
Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.
 
Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje.
Laikyti gamintojo pakuotėje, kad vaistas būtų apsaugotas nuo šviesos ir drėgmės.
 
Ant dėžutės ir lizdinės plokštelės po „Tinka iki“/ „EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.
 
Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.
 
 
6.       Pakuotės turinys ir kita informacija
 
Mediran sudėtis
 
Veiklioji medžiaga yra ranitidinas. Kiekvienoje plėvele dengtoje tabletėje yra 150 mg ranitidino (hidrochlorido pavidalu).
 
Pagalbinės medžiagos. Tabletės branduolys: mikrokristalinė celiuliozė, koloidinis bevandenis silicio dioksidas, magnio stearatas, talkas, kroskarmeliozės natrio druska. Tabletės plėvelė: ricinos aliejus, Opadry 02A58907 White (sudėtyje yra hipromeliozė, titano dioksidas (E171) ir talkas). Spausdinimo rašalas: Opacode S-1-17823 Black  (sudėtyje yra šelako glazūra, juodasis geležies oksidas (E172),  propilenglikolis.
 
Mediran išvaizda ir kiekis pakuotėje
Mediran  tabletės yra baltos ar beveik baltos spalvos, apvalios, abipusiai išgaubtos, juodu rašalu paženklintos „RAN 150”.
Lizdinėje plokštelėje yra 10  plėvele dengtų tablečių. Kartoninėje dėžutėje yra dvi lizdinės plokštelės po 10 tablečių.
 
Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas
Ranbaxy UK Ltd.
5th floor, Hyde Park, Hayes 3
11 Millington Road
Hayes, UB3 4AZ,
Jungtinė Karalystė
 
Gamintojai
Ranbaxy Ireland Limited,
Spafield, Cork Road, Cashel, Co-Tipperary, Airija
 
Cemelog BRS Kft.
Budaörs, Vasút u.2., 2040, Vengrija
 
Olainfarm JSC,
Rupnicu 5, Olaine, Riga, Latvija
 
TERAPIA S.A
124 Fabricii Street, 400632 Cluj Napoca, Rumunija
 
Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.
 
Sun Pharmaceutical Industries Limited atstovybė
Karaliaus Mindaugo pr. 68-3, Kaunas
Tel. +370-37-311843

 
 
Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2016-06-17
 
Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/.

 

Panašios prekės

ALOE VERA JUICE, 1000 ml

-20%

13,32 Eur

i
16,65 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
13,32 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

16,65 Eur

Arbata vaikams GASTRO, 1,5g, 20 pakelių

-20%

2,07 Eur

i
2,59 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
2,07 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

2,59 Eur

Silikoninis, apvalus ,greitas žindukas CANPOL, (18/117)12+ ,2vnt.

-20%

2,41 Eur

i
3,01 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
2,41 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

3,01 Eur

Kramtomosios tabletės FRUTIN, 60 tabl.

-35%

6,92 Eur

i
10,65 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
6,92 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

10,65 Eur

Švirkštynė NR.6 K/A

-20%

0,74 Eur

i
0,92 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
0,74 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

0,92 Eur

Švirkštynė NR.1 M/A

-21%

0,46 Eur

i
0,58 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
0,46 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

0,58 Eur

Švirkštynė NR.3 M/A N1

-20%

0,51 Eur

i
0,64 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
0,51 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

0,64 Eur

Švirkštynė Nr.15 M/A

-21%

0,98 Eur

i
1,23 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
0,98 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

1,23 Eur

Kmynų arbata, 100 g

-20%

1,48 Eur

i
1,85 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
1,48 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

1,85 Eur

Rugščių takažolių arbata, 40 g

-19%

1,19 Eur

i
1,48 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
1,19 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

1,48 Eur

Arbata KARČIŲJŲ KIEČIŲ ŽOLĖ, 40 g.

-19%

1,19 Eur

i
1,48 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
1,19 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

1,48 Eur

Ajero šakniastiebių arbata,50g

-19%

1,19 Eur

i
1,48 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
1,19 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

1,48 Eur

Arbata SIDABRAŽOLĖS ŠAKNIASTIEBIAI, 50 g

-20%

1,48 Eur

i
1,85 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
1,48 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

1,85 Eur

Arbata UGNIAŽOLIŲ ŽOLĖ, 50 g

-19%

1,19 Eur

i
1,48 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
1,19 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

1,48 Eur

Arbata KRAUJAŽOLIŲ ŽOLĖ, 50 g.

-19%

1,19 Eur

i
1,48 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
1,19 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

1,48 Eur

Arbata GYSLOČIŲ LAPAI, 50 g

-19%

1,19 Eur

i
1,48 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
1,19 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

1,48 Eur

Arbata LAKIŠIŲ ŽOLĖ, 50 g.

-20%

1,34 Eur

i
1,67 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
1,34 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

1,67 Eur

Arbata ŠALTEKŠNIŲ ŽIEVĖ, 50 g

-19%

1,19 Eur

i
1,48 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
1,19 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

1,48 Eur

Tepalas BAUCHLEIN-SALBE BABYNOS, 10 ml,1vnt.

-20%

2,69 Eur

i
3,36 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
2,69 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

3,36 Eur

Varnalėšų šaknų arbata, 50g

-20%

1,62 Eur

i
2,03 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
1,62 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

2,03 Eur

GASTROVAL, 15 kaps.

-20%

2,47 Eur

i
3,09 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
2,47 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

3,09 Eur

Milteliai LEPICOL PLUS, 180g

-20%

10,81 Eur

i
13,50 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
10,81 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

13,50 Eur

Probleminės sritys
Jau prisiregistravę?
Sukurti paskyrą Pamiršote slaptažodį ?