Apie Camelia

Prekių nėra

0,00 Eur Viso

Pirkti

Pradinis / PROBLEMINĖS SRITYS / Virškinimo sistemai / RENNIE,kramtomosios 24 tab.
Sužinokite apie mūsų geriausius pasiūlymus pirmi

RENNIE,kramtomosios 24 tab.

Virškinimo sistemai

2,64 Eur

2.64
Nereceptinis vaistas. Užsisakyti galite ne daugiau kaip vieno mėnesio gydymo kursui. Vaistai kitais vaistais nekeičiami ir už juos sumokėti pinigai negrąžinami.
Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse
Klauskite vaistininko
Klauskite vaistininko
Nemokamas pristatymas
Nemokamas pristatymas

Pakuotės lapelis: informacija vartotojui

Rennie 680 mg/80 mg kramtomosios tabletės

Kalcio karbonatas, sunkusis magnio subkarbonatas

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti šį vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.
Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas.
- Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
- Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką.
- Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių.
- Jeigu per 7 dienas Jūsų savijauta nepagerėjo arba net pablogėjo, kreipkitės į gydytoją.
Apie ką rašoma šiame lapelyje?
1. Kas yra Rennie ir kam jis vartojamas
2. Kas žinotina prieš vartojant Rennie
3. Kaip vartoti Rennie
4. Galimas šalutinis poveikis
5. Kaip laikyti Rennie
6. Pakuotės turinys ir kita informacija
 
 1. Kas yra Rennie ir kam jis vartojamas
Rennie veikliosios medžiagos - kalcio karbonatas ir sunkusis magnio subkarbonatas - neutralizuoja skrandžio rūgštį ir sumažina rūgštinės dispepsijos sukeliamus negalavimus - rėmenį, skrandžio pilnumo arba sunkumo jausmą, virškinimo sutrikimą, rūgštaus skysčio atpylimą į burnos ertmę, pilvo pūtimą, skrandžio skausmą.
Jeigu per 7 dienas Jūsų savijauta nepagerėjo arba net pablogėjo, kreipkitės į gydytoją.
 
 
 2. Kas žinotina prieš vartojant Rennie
Rennie vartoti negalima:
- jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) kalcio karbonatui ar sunkiajam magnio subkarbonatui arba bet kuriai pagalbinei Rennie medžiagai;
- jeigu yra sunkus inkstų nepakankamumas arba inkstų akmenligė;
- jeigu yra padidėjęs kalcio kiekis kraujyje arba sumažėjęs fosfatų kiekis kraujyje.
Įspėjimai ir atsargumo priemonės
 Vartojant šių kramtomųjų tablečių, kaip ir kitokių skrandžio rūgštingumą mažinančių vaistų, gali pasislėpti kitų, daug sunkesnių esamų sveikatos sutrikimų simptomai. Jeigu po septynių dienų simptomai neišnyksta, kreipkitės į gydytoją.
 
 Jeigu Jums yra sutrikusi inkstų funkcija, prieš vartodami Rennie, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.
 
Kiti vaistai ir Rennie
Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.
• Jeigu vartojate antibiotikų (tetraciklinų, chinolonų), širdies glikozidų (digoksino), levotiroksino (skydliaukės hormono), eltrombopago (vaisto trombocitų kiekiui padidinti) ar kitų receptinių vaistų (pvz., fluoridų, fosfato, vaistų, kurių sudėtyje yra geležies), pasitarkite su gydytoju, prieš pradėdami vartoti Rennie, nes jis gali turėti įtakos šių vaistų poveikiui.
• Jeigu vartojate tiazidinių diuretikų, kurie vartojami, kad padidėtų šlapimo išsiskyrimas, pasakykite gydytojui prieš pradėdami vartoti šį vaistą, nes gydytojas turės nustatinėti kalcio koncentraciją Jūsų kraujyje.
Kad visų vaistų vartojimas būtų kuo naudingesnis, Rennie vartokite praėjus 1 2 valandoms po bet kurių kitų vaistų vartojimo.
 
 Rennie vartojimas su maistu ir gėrimais
 Rennie, kaip ir visus skrandžio rūgštingumą mažinančius vaistus, reikia vengti vartoti su dideliu kiekiu pieno ar jo produktais.
Nėštumas ir žindymo laikotarpis
Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.
Rennie nėštumo ir žindymo laikotarpiu vartoti galima, bet reikia vengti ilgalaikio didelių vaisto dozių vartojimo. Nėštumo metu negalima viršyti rekomenduojamos paros dozės (žr. 3 skyrių „Kaip vartoti Rennie“).
Rennie sudėtyje yra sacharozės
1 kramtomojoje tabletėje yra 475 mg sacharozės. Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

 3. Kaip vartoti Rennie
Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
Suaugusiems ir vaikams nuo 12 metų: sučiulpti arba sukramtyti 1–2 kramtomąsias tabletes, praėjus vienai valandai po kiekvieno valgio, prieš miegą ir kai pasireiškia rėmuo ar skausmas. Negalima vartoti daugiau kaip 11 kramtomųjų tablečių per 24 valandas.
Jeigu po 7 dienų simptomai neišnyksta arba tik šiek tiek sumažėja, kreipkitės į gydytoją, kad ištirtų, ar nėra sunkesnės ligos. Reikia vengti vaisto vartoti ilgai.
Jaunesni kaip 12 metų vaikai
Rennie negalima vartoti jaunesniems kaip 12 metų vaikams.
 
 Ką daryti pavartojus per didelę Rennie dozę
Reikia gerti daug vandens ir kreiptis į gydytoją arba vaistininką. Perdozavus vaisto, gali atsirasti tokių simptomų: pykinimas, vėmimas, vidurių užkietėjimas, nuovargis, gausesnis šlapinimasis, troškulio padidėjimas, vandens netekimas, nenormalus raumenų silpnumas.
 Pamiršus pavartoti Rennie
Praleidus dozę, vėliau vietoj jos dvigubos dozės vartoti negalima.
 
 
 4. Galimas šalutinis poveikis
Šis vaistas, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.
Vartojant rekomenduojamą dozę, šalutinio poveikio nesitikima.
 Retais atvejais gali pasireikšti alerginės reakcijos, pavyzdžiui, išbėrimas, niežulys, kvėpavimo pasunkėjimas, veido, burnos, gerklės patinimas ir anafilaksinis šokas. Jei Jums pasireiškia šios reakcijos, nedelsiant nutraukite gydymą ir kreipkitės į gydytoją.
Ilgą laiką vartojant dideles vaisto dozes, ypač žmonėms, kurie serga inkstų liga, gali padidėti kalcio ir magnio koncentracija kraujyje. Dėl to gali pasireikšti pykinimas ir vėmimas, skrandžio veiklos sutrikimas, viduriavimas, nuovargis, raumenų silpnumas, sumišimas, pagausėti šlapinimasis, sustiprėti troškulys ir organizmas netekti vandens.
Ilgą laiką vartojant Rennie kartu su pienu, gali pasireikšti pieno-šarmų sindromas, dėl kurio gali labai padidėti kalcio koncentracija kraujyje. Specifiniai pieno-šarmų sindromo simptomai gali būti pakitęs skonio jutimas, galvos skausmas, inkstų sutrikimai, nuovargis ir gumbai po oda.
Pranešimas apie šalutinį poveikį
Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 73568 arba užpildyti interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20131, el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt, taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

5. Kaip laikyti Rennie
Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.
Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 oC temperatūroje.
Laikyti gamintojo pakuotėje, kad vaistas būtų apsaugotas nuo drėgmės.
Ant dėžutės po „EXP“ ir lizdinės plokštelės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.
Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

 6. Pakuotės turinys ir kita informacija
Rennie sudėtis

 Veikliosios medžiagos yra: kalcio karbonatas ir sunkusis magnio subkarbonatas. Vienoje tabletėje yra 680 mg kalcio karbonato ir 80 mg sunkiojo magnio subkarbonato.
 Pagalbinės medžiagos: sacharozė, pregelifikuotas kukurūzų krakmolas, bulvių krakmolas, talkas, magnio stearatas, skystasis lengvas parafinas, pipirmėčių ir citrinų skonio medžiagos.
Rennie išvaizda ir kiekis pakuotėje
Baltos spalvos, pipirmėčių skonio, keturkampės, abipus išgaubtos, nuožulniais kraštais, apie 15 mm skersmens tabletės, kurių abiejose pusėse įspausta „RENNIE“.
Rennie tiekiamas lizdinėmis plokštelėmis. Pakuotėje yra 24 tabletės.
Registruotojas ir gamintojas
Registruotojas
UAB Bayer
Sporto 18
LT-09238 Vilnius
Lietuva
Gamintojas
Delpharm Gaillard
33, rue de l‘Industrie
F-74240 Gaillard
Prancūzija
Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į registruotoją.
UAB „Bayer“
Sporto 18
LT-09238 Vilnius
Tel. + 370 5 2336868 
Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2018-06-08.
Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/.
 

Panašios prekės

ALOE VERA JUICE, 1000 ml

-20%

13,32 Eur

i
16,65 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
13,32 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

16,65 Eur

Kramtomosios tabletės FRUTIN, 60 tabl.

-35%

6,92 Eur

i
10,65 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
6,92 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

10,65 Eur

Probleminės sritys
Jau prisiregistravę?
Sukurti paskyrą Pamiršote slaptažodį ?