GASTROVAL Hepar formula,30 kapsulių
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
−20%

GASTROVAL Hepar formula,30 kapsulių

MAISTO PAPILDAS.

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

5,99 € (su PVM) 7,49 € Šio pirkimo metu Jūs sutaupysite: 1,50 € 4,95 € (be mok.)
Su mokesčiais
 • Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00) Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00)
 • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau
 • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse

Aprašymas

GASTROVAL® HEPAR FORMULA

KEPENŲ VEIKLAI

Maisto papildas

 

Gastroval Hepar formula - tai unikali formulė kepenų veiklai su silimarinu, geriau pasisavinamu* kurkuminu ir kitais augaliniais komponentais. Mokslininkų komandos tikslingai parinkta produkto sudėtis užtikrina visapusišką pagalbą kepenims. Gastroval Hepar formula ypač rekomenduojamas žmonėms, kurie dažnai vartoja vaistus, daug perdirbto ir riebaus maisto, alkoholio.

 

Tikrasis margainis padeda palaikyti normalią kepenų veiklą ir normalią ląstelių regeneraciją. .

Dažinė ciberžolė padeda palaikyti normalią kepenų ir virškinimo sistemos veiklą bei normalų kepenų lipidų kiekį, padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.

Vaistinė medetka padeda palaikyti normalią kepenų ir žarnyno veiklą.

Didžioji dilgėlė padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą ir organizmo gyvybingumą.

Sudedamosios dalys: tikrųjų margainių (Silybum marianum) sėklų ekstraktas (80% silimarino), dažinių ciberžolių (Curcuma longa) šaknų ekstraktas (70% kurkumino), kapsulės apvalkalas (želatina, dažikliai – titano dioksidas ir chlorofilinų vario kompleksai), puikiųjų bijūnų (Paeonia lactiflora) šaknų milteliai, vaistinių medetkų (Calendula officinalis) žiedų ekstraktas, siauralapių gysločių (Plantago lanceolata) žolės ekstraktas, lipnumą reguliuojanti medžiaga - mikrokristalinė celiuliozė, didžiųjų dilgėlių (Urtica dioica) lapų milteliai, lipnumą reguliuojančios medžiagos – silicio dioksidas, riebalų rūgščių magnio druskos ir talkas, juodųjų pipirų (Piper nigrum) vaisių ekstraktas (95 % piperino).

 

Sudėtis

2 kaps.

(0,88 g)

Tikrųjų margainių sėklų ekstraktas, kuriame

- silimarino

225 mg

180 mg

Dažinių ciberžolių šaknų ekstraktas, kuriame

- kurkumino

200 mg

140 mg

Puikiųjų bijūnų šaknų milteliai

50 mg

Vaistinių medetkų žiedų ekstraktas

50 mg

Siauralapių gysločių žolės ekstraktas

50 mg

Didžiųjų dilgėlių lapų milteliai

20 mg

Juodųjų pipirų vaisių ekstraktas, kuriame

- piperino

5 mg

4,75 mg

 

TIKRIEJI MARGAINIAI (lot. Silybum marianum) priklauso graižažiedžių šeimai. Tai iki 150 cm aukščio augalai žaliais dygliuotais lapais ir violetiniais žiedynais, Europoje ir Amerikoje auginami jau tūkstančius metų.

Pripažinta, kad vertingiausios yra šio augalo sėklos, iš kurių gaminamas standartizuotas ekstraktas - silimarinas. Jame gausu bioaktyvių medžiagų: silibinino (sudaro didžiausiąją dalį), izosilibinino, silidianino, silichristino ir kt.

Tikrasis margainis padeda palaikyti normalią kepenų veiklą. Pastaraisiais dešimtmečiais su silimarinu yra atlikta daug tyrimų, ir vis dar atliekami nauji, kurie įrodo, kad silimarinas padeda apsaugoti kepenų ląsteles nuo žalingų veiksnių ir pasižymi skatinančiu ląstelių regeneraciją veikimu.

 

DAŽINĖS CIBERŽOLĖS (lot. Curcuma longa) yra imbierinių šeimai priklausantys, iki metro aukščio užaugantys žoliniai augalai ryškiai geltonais ar oranžiniais šakniastiebiais. Geltonuoju Indijos auksu vadinamas prieskonis kurkuma yra išgaunamas iš dažinių ciberžolių šakniastiebių ir yra pagrindinė kario prieskonių sudėtinė dalis. Jau nuo seniausių laikų kurkuma yra minima Ajurvedoje ir Azijos tautų naudojama ne tik kaip geltonas dažas ar prieskonis, bet ir kaip gelbstinti priemonė įvairioms organizmo funkcijoms.

Dažinių ciberžolių šakniastiebiuose yra nustatyti maždaug 235 ingredientai, iš kurių svarbiausias yra kurkuminas. Pasaulyje yra atlikta tūkstančiai tyrimų su įvairiais ciberžolių šaknų ekstraktais, kurie atskleidžia kurkumino antioksidacines savybes ir teigiamą poveikį tam tikroms organizmo sistemoms. Remiantis ilgamete patirtimi ir atliktais tyrimais teigiama, kad dažinė ciberžolė padeda palaikyti normalią kepenų veiklą bei normalų kepenų lipidų kiekį.

 

*Kurkumino pasisavinimas organizme

Kurkuminas mažai tirpus vandenyje, su maistu pakliuvęs į skrandį ir žarnyną jis pasižymi prastu biologiniu prieinamumu. Žarnyne bei kepenyse kurkuminas greitai suskaidomas į kitus junginius, todėl kraujyje dažniausiai randami tik šios medžiagos pėdsakai. Norint išspręsti šią problemą, siekiama pagerinti kurkumino absorbciją. Svarbus komponentas, pagerinantis kurkumino pasisavinimą, yra piperinas. Tyrimai atskleidė, kad šis pipiruose randamas alkaloidas sulėtina kurkumino skilimą ir pagerina jo absorbciją bei pasisavinimą organizme. Atliktame tyrime su sveikais savanoriais, kurie vartojo kurkuminą kartu su piperinu, kurkumino biologinis prieinamumas padidėjo 20 kartų (arba 2000 %), lyginant su tais žmonėmis, kurie vartojo tik kurkuminą.

 

SIAURALAPIAI GYSLOČIAI (lot. Plantago lanceolata) - 10-15 cm aukščio, daugiamečiai gyslotinių šeimos augalai, paplitę įvairiose Europos šalyse, taip pat ir Lietuvoje. Žmonės siauralapių gysločių lapus nuo seno vertina dėl jų teikiamos naudos.

 

PUIKIEJI BIJŪNAI (lot. Paeonia lactiflora) – gražiais kvapniais žiedais žydinčios daugiametės bijūninių šeimos gėlės. Šie augalai kilę iš Rytų Azijos ir nuo seno žinomi Japonijoje, Kinijoje, Tibete, o nuo 18 amžiaus išpopuliarėjo ir Europoje, ne tik kaip nuostabūs dekoratyviniai augalai, bet ir dėl augalinių komponentų, esančių jų šaknyse.

 

VAISTINĖS MEDETKOS (lot. Calendula officinalis) - graižažiedžių šeimai priklausantys vienmečiai augalai, ryškiais, geltonai-oranžiniais žiedais. Šie augalai nuo seno populiarūs ir buvo auginami darželiuose ne tik dėl grožio, bet ir dėl naudos.

Ištirta, kad medetkų žieduose gausu bioaktyvių medžiagų (saponinų, flavonoidų, seskviterpenų, polisacharidų, karotinoidų). Paskutiniu metu atliekami tyrimai leidžia teigti, kad vaistinės medetkos gali padėti palaikyti normalią kepenų ir žarnyno veiklą.

 

DIDŽIOSIOS DILGĖLĖS (lot. Urtica dioica) - plačiai paplitę ir visiems pažįstami žoliniai dilgėlinių šeimos augalai. Nepaisant skaudaus dilginimo, dilgėlės nuo seniausių laikų laikytos labai vertingais augalais.

Nustatyta, kad dilgėlių lapuose gausu mineralų, vitaminų ir kitų biologiškai aktyvių medžiagų, kurios padeda palaikyti organizmo gyvybines galias ir imuninės sistemos veiklą. Patogu tai, kad nebūtina atsargiai rauti ir ruošti valgio iš dilginančių augalų, o galima vartoti dilgėlių lapų miltelius vienoje kapsulėje su kitomis naudingomis augalinėmis medžiagomis.

 

Vartojimas: rekomenduojama suaugusiesiems ir vaikams nuo 12 metų gerti po 1 kapsulę per dieną valgio metu.

 

Įspėjimai: neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Labai svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Jei sergate tulžies pūslės akmenlige, prieš vartojant šį maisto papildą pasitarkite su savo gydytoju.

 

Gamintojas: Valentis AG, CH-6982 Agno - Lugano, Šveicarija.

Platintojas: UAB “Valentis Pharma”, Molėtų pl. 11, LT-08409 Vilnius, Lietuva.

 

Literatūros sąrašas:

 1. De Avelar CR, Pereira EM, de Farias Costa PR, de Jesus RP, de Oliveira LPM. Effect of silymarin on biochemical indicators in patients with liver disease: Systematic review with meta-analysis. World J Gastroenterol. 2017 Jul 21;23(27):5004-5017.
 2. Abenavoli L, Aviello G, Capasso R, Milic N, Capasso F. Milk thistle for treatment of nonalcoholic fatty liver disease. Hepat Mon. 2011;11(3):173-177.
 3. Elmansi AM, El-Karef AA, Shishtawy MMEl, Eissa LA. Hepatoprotective Effect of Curcumin on Hepatocellular Carcinoma Through Autophagic and Apoptic Pathways. Ann Hepatol. 2017 Aug 1;16(4):607-618.
 4. Menon VP, Sudheer AR. Antioxidant and anti-inflammatory properties of curcumin. Adv Exp Med Biol. 2007;595:105-25.
 1. Hamzawy MA, El-Denshary ESM, Hassan NS, Mannaa FA, Abdel-Wahhab MA. Dietary Supplementation of Calendula officinalis Counteracts the Oxidative Stress and Liver Damage Resulted from Aflatoxin. ISRN Nutrition. 2013;2013:538427.
 1. Kim SB, Kang OH, Lee YS, Han SH, Ahn YS, Cha SW, Seo YS, Kong R, Kwon DY. Hepatoprotective Effect and Synergism of Bisdemethoycurcumin against MCD Diet-Induced Nonalcoholic Fatty Liver Disease in Mice. PLoS One. 2016 Feb 16;11(2):e0147745.
 2. Aggarwal BB, Surh YJ, Shishodia S. The Molecular Targets and Therapeutic Uses of Curcumin in Health and Disease. Advances in experimental medicine and biology. 2007, Vol 595.
 3. Lee GH, Lee HY, Choi MK, Chung HW, Kim SW, Chae HJ. Protective effect of Curcuma longa L. extract on CCl4-induced acute hepatic stress. BMC Res Notes. 2017 Feb 1;10(1):77.
 1. Flos Calendulae, WHO monographs on selected medicinal plants. Vol 2: World Health Organisation, 2004.
 2. Basch E, Bent S, Foppa I, Haskmi S, Kroll D, Mele M, Szapary P, Ulbricht C, Vora M, Yong S. Marigold (Calendula officinalis L.). Journal of Herbal Pharmacotherapy. 2007, 6:135-159.

 

Pilną literatūros sąrašą rasite www.valentis.lt