Maisto papildas BOTADYN ARTISOKO, 100 dražečių
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
−30%

Maisto papildas BOTADYN ARTISOKO, 100 dražečių

MAISTO PAPILDAS.

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

7,65 € (su PVM) 10,93 € Šio pirkimo metu Jūs sutaupysite: 3,28 € 6,32 € (be mok.)
Su mokesčiais
  • Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00) Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse

Aprašymas

BOTADYN

Artišoko dražetės

 

BOTADYN Artišoko dražetės Jums padės geriau suvirškinti riebų maistą.

 

Yra tikrai nemažai žmonių linkusių persivalgyti, valgančių pernelyg riebiai ar nereguliariai ir paskubomis. Dėl to dažnai kyla virškinimo sutrikimų, kurių nereta priežastis – nepakankamas riebalų skaidymas žmogaus organizme. Kepenys gamina tulžį, kuri skaido riebalus. Jeigu maiste yra daug riebalų arba nepakankama kepenų veikla, tulžies gali nepakakti, o tada maisto riebalų skaidymas lėtėja. Dėl šių nesuskaidytų riebalų tenka gerokai didesnis krūvis skrandžiui, žarnynui ir širdžiai. Sutrinka virškinimas, atsiranda pykinimas, pilvo pūtimas, užeina nemalonus pilnumo jausmas. Kraujyje padaugėja cholesterolio. Riebalų perteklius prikimba prie kraujagyslių sienelių, o dėl to formuojasi aterosklerozė. Pablogėja ir žmogaus išvaizda – dėl riebalų pertekliaus tunkama, daugėja riebalų sankaupų ant pilvo ir šlaunų.

 

BOTADYN Artišoko dražetės padeda palaikyti žarnyno veiklą, mažinti cholesterolio koncentraciją kraujyje.

BOTADYN Artišoko dražetėse esančių biologiškai aktyvių medžiagų kompleksas skatina tulžies išsiskyrimą ir šitaip gerina riebalų skaidymą. Dėl to pagerėja skrandžio ir žarnyno veikla. Mat nemalonus pilno pilvo jausmas, pilvo pūtimas ir kiti skrandžio ir žarnyno negalavimai gali pasireikšti dėl sunkiai virškinamo maisto. Artišokas padeda mažinti cholesterolio koncentraciją kraujyje, nukenksminti nuodingus šlakus. Todėl kiekvieną kartą, kai riebiai valgote, išgerkite 1 – 3  dražetes – ir maistas vėl pradės teikti Jums malonumą.

 

BOTADYN Artišoko dražetės padeda laikytis dietos

Sėkmingos dietos pagrindas – tai medžiagų apykaitos ir riebalų skaidymo skatinimas. Netgi, jeigu kiekvienąkart valgydami išgersite tik vieną dražetę, ji suaktyvins riebalų skaidymą ir padės išlaikyti gerą figūrą. 1 dražetėje BOTADYN yra 107 mg artišokų lapų miltelių ir 53 mg artišokų lapų ekstrakto.

Artišokas (Cynara scolymus L.) – tai vienas seniausių kultūrinių augalų. Veikliosios BOTADYN Artišoko dražečių medžiagos – tai kartumynai, rauginės medžiagos, flavanoidai, fermentai bei eteriniai aliejai. Žmogaus organizmas gerai toleruoja BOTADYN. Jų nepatariama vartoti sergantiems skrandžio opalige, kai yra tulžies latakų nepraeinamumas ar žmogus yra alergiškas graižažiedžiams augalams.

Rekomenduojamas vartojimas:  gerti nekramtant po 1-3 dražetes 3 kartus per dieną, 15 - 30 min prieš valgį. Užsigerti pakankamu kiekiu skysčio. Rekomenduojama BOTADYN Artišoko dražetes vartoti ilgesnį laiką.

 

Pakuotėje yra 100 dražečių.

Maisto papildas. Neviršykite nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas nėra įvairios visavertės mitybos pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

 

Gamintojas :

Anton Hübner  GmbH & Co. KG,

D-79238 Ehrenkirchen, Vokietija

ww.heubner24.com

 

Atstovas Lietuvoje:

UAB Sirowa
Eišiškių pl. 8A, LT-02184 Vilnius