Mollers Omega 3 Premium, 250ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
−20%

Mollers Omega 3 Premium, 250ml

Žuvų taukai
Maisto papildas
11,67 € (su PVM) 14,59 € Šio pirkimo metu Jūs sutaupysite: 2,92 € 9,65 € (be mok.)
Su mokesčiais
  • Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00) Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje. Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Aprašymas

Möller’s Omega-3 Premium (dėžutė)

Maisto papildas

250 ml

Natūralaus skonio

PREMIUM KOKYBĖ

Iš meilės širdžiai!

NORVEGIŠKOS ARKTINĖS MENKĖS

· Ypač didelis Omega-3 kiekis

· Normaliam kraujospūdžiui

· Normaliai trigliceridų koncentracijai kraujyje

Vitaminai A, D3, E

Natūralūs antioksidantai

Dar geresnė kokybė ir skonis

Aukščiausia norvegiška kokybė nuo 1854 metų

Kokybė buvo ir yra didžiausia „Möller’s“ vertybė. Šiuos žuvų taukus mes gaminame iš šviežių laukinių menkių, natūraliai gyvenančių tyrose šaltose jūrose. Dėl natūralių antioksidantų produktas išlieka šviežias ir tyras nuo pirmojo iki paskutinio lašo!

· Ypač didelis Omega-3 kiekis

Omega-3 riebalų rūgštys EPR ir DHR  padeda palaikyti normalią širdies veiklą (1), kraujospūdį (2) ir trigliceridų koncentraciją kraujyje (3).

Teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant:

(1) širdies veiklai - 250 mg EPR ir DHR,

(2)  kraujospūdžiui – 3 g EPR ir DHR,

(3) trigliceridų koncentracijai – 2 g EPR ir DHR.

Papildomai per parą suvartojamas bendras EPR ir DHR kiekis neturi viršyti 5 g

· Sudėtyje yra būtinųjų vitaminų D3, A ir E

Vitaminai A ir D padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą. Vitaminas D taip pat padeda palaikyti normalią kaulų, dantų būklę bei raumenų funkciją. Vitaminas A padeda palaikyti normalią odos būklę bei išsaugoti normalų regėjimą.Vitaminas E padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.

· Visiškai saugus aukščiausios kokybės produktas

Möller’s menkių kepenų aliejus ruošiamas iš šviežių, tyruose šiaurės jūrų vandenyse sužvejotų menkių kepenų. Kiekviena Möller‘s menkių kepenų aliejaus produkcijos serija atitinka labai aukštus kokybės reikalavimus, kurie yra žymiai griežtesni negu Europos Farmakopėjos standartai.

 

Vartojimas: suaugusiesiems gerti 5 – 11 ml per dieną. Pirmą kartą atidarius buteliuką, laikyti jį šaldytuve, bet ne ilgiau kaip 3 mėnesius.

Sudedamosios dalys:

5 ml

11 ml

Menkių kepenų aliejus /koncentruoti žuvų taukai:

4625 mg

10175 mg

 

 

Omega-3 riebalų rūgštys:

1780 mg

3916 mg

EPR/DHR

1450 mg

3190 mg

Vitaminas D3

10 µg (200%*)  

22 µg (440%*)  

Vitaminas A

250 µg RE (31%*)

550 µg RE (68,2%*)

Vitaminas E

10 mg α-TE (83%*)

22 mg α-TE (182,6%*)

Sudedamosios dalys: menkių kepenų aliejus, koncentruoti žuvų taukai, DL-α-tokoferilacetatas (vit. E), antioksidantas (tokoferolių koncentruotas ekstraktas), retinilo palmitatas (vit. A), cholekalciferolis (vit. D3).

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas nėra maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje, kambario temperatūroje. Svarbu laikytis sveiko gyvenimo būdo ir subalansuotos mitybos principų.

 

 

 

 

 

 

* RMV – referencinės maistinės vertės

Kokybė buvo ir yra didžiausia Möller’s vertybė. Peteris Mölleris į istoriją pateko išradęs tokią menkių kepenų aliejaus gamybos technologiją, kurią naudojant buvo pagamintas ypatingos kokybės ir skonio produktas. Dar XIX a. pab. Möller’s menkių kepenų aliejus už kokybę apdovanotas 29 aukso medaliais. Dėl aukštos kokybės Möller’s produktai pelnė pripažinimą ne tik Europoje, bet ir JAV.

Möller’s Omega-3 Premium – tai išskirtiniai, ypač didele Omega-3 koncentracija pasižymintys žuvų taukai, kuriais ypač Möller’s didžiuojasi.

Barenco jūroje už poliarinio rato, įspūdinguose Lofoteno ir Vesterålene salynuose natūraliai gyvena menkės. Daugiau nei prieš 160 metų norvegų vaistininkas P.Mölleris aptiko, kad šios menkės yra ypač kokybiška žaliava žuvų taukams gaminti. Visi menkių kepenų aliejaus gamybos etapai iki šiol vykdomi Norvegijoje, neperkeliant jų į kitas šalis ir taip užtikrinant aukščiausią įmanomą žuvų taukų kokybę. Daugiau nei 160 metų patirtis leidžia būti užtikrintiems.

Apsilankykite www.mollers.lt ir sužinokite daugiau apie Möller`s produktus.

 

 

Geriausias iki (pabaigos):

Serijos Nr.: