Apie mus

UAB „Nemuno vaistinė“ valdomas vaistinių tinklas „Camelia“ pirmosios vaistinės duris atvėrė dar 1993 metais. Nuo tada išaugome iki vaistinių skaičiumi didžiausio vaistinių tinklo šalyje. Šiandien visoje Lietuvoje veikia beveik 350 „Camelia“ vaistinių, kuriose dirba virš 1100 darbuotojų.

Pirmieji šalyje pristatėme ir „Camelia“ vaistinę internete, kur pacientai gali rinktis iš itin plataus receptinių ir nereceptinių vaistų, med. prekių, maisto papildų, kosmetikos bei grožio prekių asortimento. Taip pat džiaugiamės suteikdami pirkėjams galimybę gauti reikiamus vaistus tiesiai į namus ir net 97 proc. užsakymų atsiimti vos per vieną darbo dieną.

Nuolat vadovaujamės „Camelia“ misija – „Mūsų atsakinga profesionalų komanda kuria sveikesnę ateitį kiekvienam“, todėl dedame daug pastangų, kad vaistai ir kiti vaistinėje bei vaistinėje internete parduodami preparatai ne tik teiktų naudą, bet ir būtų prieinami už mažą kainą visiems šalies gyventojams be išimties. Tai vertina ir visuomenė – 2023 metais „Spinter“ atlikto tyrimo duomenimis, esame ne tik mažiausių kainų vaistinė, bet ir labiausiai rekomenduojamas vaistinių tinklas Lietuvoje.

Pripažinimo sulaukiame ir kitose srityse: „Camelia“ 5 metus iš eilės yra pelniusi geriausią reputaciją turinčios įmonės Lietuvoje apdovanojimą, o nuoširdus mūsų vaistininkų darbas įvertintas Lietuvos metų vaistininko titulais. 2024 metais „Shopper Quality Group“ inicijuotame Lietuvos gyventojų nuomonės tyrime „Camelia“ taip pat įvardinta kaip geriausiai klientus aptarnaujanti vaistinė.

Siekdami kurti reikšmingus pokyčius visuomenėje ir skatinti rūpinimąsi ne tik fizine, bet ir emocine sveikata taip pat daug dėmesio skiriame socialinės atsakomybės vystymui. Kasdien taikome specialias nuolaidas Lietuvos senjorams bei neįgaliesiems – prieš beveik dvejus metus įdiegėme lojalumo programą „Kartu vienas dėl kito“, bendradarbiaujame ir remiame Lietuvos paralimpiečius bei „Sidabrinę liniją“, esame organizacijų „POLA“, „Šeimos kortelė“ ir „Lietaus vaikai“ partneriai.