Socialinė atsakomybė

Lojalumo programa žmonėms su negalia „Kartu vienas dėl kito"

Siekdami žmonėms su negalia kuo prieinamesnių kainų bei norėdami mažinti patiriamą atskirtį visuomenėje, sukūrėme specialią lojalumo programą ir socialinę komunikacijos kampaniją „Kartu vienas dėl kito“. Šviesdami visuomenę apie žmonių su negalia patiriamus iššūkius, dalindamiesi sėkmės istorijomis bei patirtimis, keičiame neretai stereotipais grįstą požiūrį.

Esame paralimpinės komandos rėmėjas ir partneris nuo 2022 m. rugpjūčio.

Partnerystė su „Sidabrine linija”

Norėdami prisidėti prie senjorų gyvenimo kokybės gerinimo ir paskatinti juos rūpintis psichikos sveikata, dar 2021 metais pradėjome bendradarbiauti su nemokamą emocinę bei informacinę paramą senjorams teikiančia „Sidabrine linija“.

Siekdami praplėsti senjorų ir savanorių bendravimo galimybes, kiekvieną mėnesį skiriame 5 proc. „Sidabrinei linijai“ nuo tam tikrų prekių pardavimo sumos.

Bendradarbiavimas su Lietuvos autizmo asociacija „Lietaus vaikai“

Kartu su Lietuvos autizmo asociacija „Lietaus vaikai“ skleidžiame žinią apie tarptautiniu mastu naudojamą simbolį – saulėgrąžos juostelę. Ji pažymi, kad jos nešiotojui gali prireikti įvairios pagalbos ar tiesiog aplinkinių supratimo ir palaikymo.

Pasitelkdami įvairias priemones padedame šviesti visuomenę apie naudingą bei drąsią saulėgrąžos juostelės misiją, o „Camelia“ vaistinių darbuotojai, prireikus, gali tiesiogiai padėti šio ženklo turėtojams bei jų artimiesiems.

Partnerystė su „Šeimos kortele“

Vis daugiau šeimų atranda „Šeimos kortelės“ teikiamą naudą ir specialias nuolaidas vaistams, maisto papildams ar kosmetikai. Vien per 2023 metus padėjome gausioms ar neįgalias atžalas auginančioms šeimoms sutaupyti apie 150 tūkst. eurų.

2023 metais už ilgametį rūpestį, sveikatą ir dosnias galimybes šeimoms, tarp visų „Šeimos kortelės“ partnerių „Camelia“ buvo išrinkta „Ypatingaisiais“.

Partnerystė su „POLA“

Kasmet vėžio diagnozę išgirsta daugiau nei 18 tūkst. Lietuvos gyventojų, todėl siekdami sumažinti jų išlaidas sveikatai, jau 10 metų skiriame specialias nuolaidas „POLA“ kortelės turėtojams, apsiperkantiems „Camelia“ vaistinėse.

Net 75 proc. šia kortele besinaudojančių pacientų labiausiai džiaugiasi būtent nuolaidomis vaistams, kuriems kiekvieną mėnesį pavyksta sutaupyti net iki 50 eurų. 2023 metais projekto „POLA“ organizatoriai įvertino „Camelia“ pastangas įteikdami apdovanojimą „Už sumažintą finansinę naštą“.