Apmokėjimas ir pristatymas

Apmokėjimo už prekes būdai:

  • Jei pageidaujate prekes atsiimti vaistinėje, tuomet už jas galėsite atsiskaityti vaistinėje užsakymo atsiėmimo metu grynaisiais pinigais arba banko mokėjimo kortele. Užsisakant vaistus pristatymas ir apmokėjimas galimas tik vaistinėje.
  • Jeigu pageidaujate, kad prekes pristatytume tiesiai Jums į namus, atsiskaityti galėsite išankstiniu pavedimu. Už prekes galima sumokėti naudojantis visų pagrindinių Lietuvos bankų elektroninės bankininkystės sistemomis per www.mokejimai.lt platformą.

Prekių pristatymo įkainiai:

  • Prekes pristatome visoje Lietuvoje! Prekių pristatymas į vaistinę yra nemokamas perkant už 10 Eur ir daugiau. Pristatymo išlaidos automatiškai įtraukiamos į užsakymą. Užsisakius prekių į vaistinę už mažiau nei 10 Eur, pristatymas kainuos 0,45 Eur.
  • Prekių pristatymas į pasirinktą LP express paštomatą yra nemokamas perkant už 25 Eur ir daugiau. Pristatymo išlaidos automatiškai įtraukiamos į užsakymą. Užsisakius prekių į LP express paštomatą už mažiau nei 25 Eur, pristatymas kainuos 1,69 Eur.
  • Prekių pristatymas į namus yra nemokamas perkant už 30 Eur ir daugiau. Pristatymo išlaidos automatiškai įtraukiamos į užsakymą. Užsisakius prekių į namus už mažiau nei 30 Eur, pristatymas kainuos 2,80 Eur.
  • Užsisakant prekes į Kuršių Neriją, prekių pristatymo kaina – 17,37 Eur.

Prekių pristatymo terminai:

Visuomet stengiamės prekes Jums pristatyti kaip įmanoma greičiau.

  • 95% užsakymų, pasirinkus prekių atsiėmimą vaistinėse „Camelia“, pirkėjus pasiekia per 1-2 darbo dienas. Išimtiniais atvejais užsakymo pristatymas gali pailgėti papildomai 1-2 darbo dienomis.
  • Į namus prekės pristatomos per 2-3 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo. Į namus galima užsisakyti visas asortimente pateikiamas prekes, išskyrus receptinius vaistus.


DĖMESIO

Nuo 2020.03.16 (pirmadienio) pradedamas vykdyti bekontaktis užsakymų pristatymas į namus. Visos siuntos pristatomos siuntą paliekant 2 metrų atstumu nuo Gavėjo ir tiesiogiai su juo nekontaktuojant.

Pristatymo procesas. Gavėjo parašas kurjerio skeneryje keičiamas vienu iš šių būdų:

1. Kurjeris su savo skeneriu nufotografuoja Gavėją šalia siuntos.

2. Gavėjui atsisakius fotografuotis, jis šalia siuntos lipduko padeda savo asmens tapatybės dokumentą. Tuomet kurjeris su skeneriu nufotografuoja siuntą su dokumentu.

3. Gavėjui atsisakius vykdyti aukščiau nurodytus veiksmus, kurjeris neįteikia siuntos. Siunta grąžinama siuntėjui.

Kurjeris negali užeiti į butus ar privačius namus, išskyrus bendrojo naudojimo patalpas, t. y. koridorius, laiptines ir pan. Patekimas į verslo patalpas neribojamas.

 

ATSISKAITYMAS UŽ PIRKINIUS TIK BANKO KORTELĖMIS

Nuo 2020.03.17 (antradienio) siuntų gavėjai už prekes pristatymo metu galės atsiskaityti tik banko kortelėmis.

Kurjeriai grynųjų pinigų laikinai nepriims.

Kilus nesusipratimams pas Gavėją, kurjeriui suteikiama teisė nepalikti siuntos.

 

Taip pat, esant klausimams dėl prekių pristatymo, visuomet galite susisiekti su mumis el. paštu evaistine@camelia.lt ar telefonu 8 697 03000.