Apie Camelia

Prekių nėra

0,00 Eur Viso

Pirkti

Pradinis / Apmokėjimas ir pristatymas
Apmokėjimas ir pristatymas

Apmokėjimo už prekes būdai:

  • Jei pageidaujate prekes atsiimti vaistinėje, tuomet už jas galėsite atsiskaityti vaistinėje užsakymo atsiėmimo metu grynaisiais pinigais arba banko mokėjimo kortele. Užsisakant vaistus pristatymas ir apmokėjimas galimas tik vaistinėje.
  • Jeigu pageidaujate, kad prekes pristatytume tiesiai Jums į namus, atsiskaityti galėsite išankstiniu pavedimu. Už prekes galima sumokėti naudojantis visų pagrindinių Lietuvos bankų elektroninės bankininkystės sistemomis per www.mokejimai.lt platformą.

Prekių pristatymo įkainiai:

  • Prekes pristatome visoje Lietuvoje! Prekių pristatymas į vaistinę yra nemokamas
  • Prekių pristatymas į namus yra nemokamas perkant už 22,88 Eur ir daugiau. Pristatymo išlaidos automatiškai įtraukiamos į užsakymą. Užsisakius prekių į namus už mažiau nei 22,88 Eur, pristatymas kainuos 3,48 Eur.
  • Užsisakant prekes į Kuršių Neriją, prekių pristatymo kaina – 17,37 Eur.

Prekių pristatymo terminai:                                                                                                                               Visuomet stengiamės prekes Jums pristatyti kaip įmanoma greičiau.

  • 95% užsakymų, pasirinkus prekių atsiėmimą vaistinėse „Camelia“, pirkėjus pasiekia per 1-2 darbo dienas. Išimtiniais atvejais užsakymo pristatymas gali pailgėti papildomai 1-2 darbo dienomis.
  • Į namus prekės pristatomos per 2-4 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo. Į namus galima užsisakyti visas asortimente pateikiamas prekes, išskyrus vaistus.

Taip pat, esant klausimams dėl prekių pristatymo, visuomet galite susisiekti su mumis el. paštu evaistine@camelia.lt ar telefonu 8 700 55170.


Probleminės sritys
Jau prisiregistravę?
Sukurti paskyrą Pamiršote slaptažodį ?