SWISS SMILE balinantis perlų kondicionierius dantims, 30 ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Išparduota, laukiame papildymo

SWISS SMILE balinantis perlų kondicionierius dantims, 30 ml

Prekės kodas: 10000243857
Higienos prekė
39,98 € (su PVM) 33,04 € (be mok.)
block Išparduota
  • Vaistininko konsultacija ir užsakymų priėmimas telefonu 8 697 03000 (I-V 8:00-18:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę 
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Aprašymas

Swiss Smile balinantis perlų kondicionierius dantims, 30 ml

Balina ir gali padėti sumažinti dantų jautrumą. Suteikia dantims natūralaus šviesumo ir perlamutro blizgesio, kad Jūsų šypsena būtų šviesi ir spinduliuojanti. Suteikia gaivų burnos kvapą kelioms valandoms. Tai inovatyvios patentuotos technologijos smulkiai porėtos putų konsistencijos dantų kondicionierius, kuris apsaugo jautrius dantis ir nuvalo ant jų susikaupusias apnašas, taip pašviesindamas jų paviršių. Kondicionieriaus sudėtyje yra mikronizuotos perlų kriauklių perlamutro dalelės, sudėtingo proceso metu išgaunamos iš natūralių jūros kriauklių. Danties paviršius ir mikropažeidimai padengiami apsauginiu sluoksniu, taip apsaugant dantų emalį ir jautrius dantų kaklelius nuo išorinių dirgiklių. Porėta putų struktūra efektyviai absorbuoja ant dantų esančius nešvarumus ir palieka apsauginį sluoksnį, neleidžiantį apnašoms kauptis ant dantų paviršiaus. Šiurkštus dantų paviršius tampa lygesnis ir įgyja natūralaus perlamutrinio žvilgesio. Regeneruojančių putų sudėtyje yra fluorido, ksilitolio, žaliosios arbatos ekstrakto ir prieš uždegimą veikiančio alantoino.
Dantų emalis yra labiausiai mineralizuota medžiaga organizme. 97 proc. emalio susideda iš mineralo, vadinamo hidroksiapatitu (HAP). Išskirtinai grynas ir natūralus nano-hidroksiapatitas (NHAP), esantis „Swiss Smile Pearl Shine“ dantų kondicionieriuje, yra bene labiausiai su žmogaus dantų emaliu suderinama medžiaga. Dėl savo porėtos struktūros kondicionierius lengvai pašalina dėmes ir bakterijas nuo danties paviršiaus. Valymo metu nano-hidroksiapatito dalelės susikristalizuoja pažeistose danties vietose, atstatydamos užkrėstą ar pažeistą danties paviršių. Taip yra suformuojamas apsauginis sluoksnis, kuris gali padėti sumažinti dantų jautrumą, neleidžia kauptis apnašoms ir suteikia sveikai atrodantį perlo blizgesį dantims. 

Įsipurkšti putų į burną, palaikyti 30 sekundžių ir išspjauti. Naudoti kasdien pagal poreikį.