Balinamosios juostelės RAPID WHITE
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Balinamosios juostelės RAPID WHITE

Higienos prekė

Sausio 27-31 dienomis atliktų užsakymų pristatymas gali vėluoti 1-2 darbo dienas. Atsiprašome už nepatogumus.

-10%
29,78 €
33,09 € (su PVM) 27,35 € (be mok.)
  • Klauskite vaistininko 8 697 03000 (I-V 8:00-18:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę 
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Aprašymas

RAPID WHITE „Whitening Strips“ balinamosios dantų juostelės, 8vnt.

Pirmos balinamosios juostelės be peroksido balina dantis net iki 5 atspalvių tik per 4 dienas! Pastebimas rezultatas jau po pirmų procedūrų. Saugi emaliui, patentuota „Sodium Chlorite“ technologija nesukelia dantų jautrumo! Labai paprasta ir patogu naudoti. 

Pasiruošimas balinti. 

Švelniai išsivalykite dantis šepetėliu su dantų pasta.

1 žingsnis. Norimą balinti dantų paviršių patepkite balinimą skatinančiu pieštuku „Accelerator“. Stenkitės pieštuku patepto dantų paviršiaus neliesti lūpomis, kad nenusivalytų veikliosios medžiagos.

2 žingsnis. Atsargiai atidarykite juostelių pakuotę pažymėtoje vietoje kampe. Sausomis rankomis nulupkite vieną juostelę nuo plėvelės ir užklijuokite ant viršutinių priekinių dantų. Juostelė klijuojama ta puse, kuri buvo nuklijuota nuo plėvelės. Juostelę klijuokite žiūrėdami į veidrodį, neužklijuokite ant dantenų. Likusią juostelės dalį užlenkite už dantų, nepalikite kabėti. Ta pačia tvarka kitą juostelę užklijuokite ant apatinių dantų. Procedūros metu stenkitės neliesti dantų paviršiaus liežuviu ir neryti seilių. Juostelės savaime ištirpsta po 5–7 min.

Procedūros užbaigimas.

Po 7 min. BŪTINAI išsiskalaukite burną vandeniu, išsivalykite dantis šepetėliu su rinkinyje pridėta dantų pasta.

Rekomendacijos. 

Po procedūros patartina nevalgyti ir negerti 15 min. Rekomenduojama procedūrą atlikti 2 kartus per dieną, 4 dienas iš eilės. Nerekomenduojama atlikti daugiau nei 6 balinimo kursų per metus. Tarp balinimo kursų rekomenduojama daryti ne trumpesnę kaip 4 savaičių pertrauką.

Sudėtyje nėra: natrio laurilsulfato (SLS, sodium lauryl sulfate) parabenų ir peroksido. Dėmesio! Negalima naudoti vaikams, taip pat sergantiesiems dantenų ligomis, gingivitu, esant kraujuojančioms ar nusmukusioms dantenoms. Nenaudokite šių priemonių, jeigu esate jautrus bent vienai sudedamųjų dalių. Nenaudokite, jeigu nešiojate dantų lyginamąjį lanką. Nerekomenduojama naudoti nėščioms ar maitinančioms moterims. Juostelės balina tik natūralius dantis. Karūnėlių, tiltelių ir plombų spalva lieka nepakitusi, jų struktūra nepažeidžiama. Atsiradus sudirgimui, būtina nutraukti naudojimą. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant išplauti akis su dideliu švaraus vandens kiekiu. Jei sudirgimas nepraeina, būtina kreiptis į gydytoją. Tik išoriniam naudojimui. Tik suaugusiems. Neryti! Laikyti vėsioje, sausoje vietoje.

Gamintojas: Lornamead GmbH. Kilmės šalis: JAV.

Platintojas: UAB „Proseller“, Visorių g. 8,  Vilnius.

Rekomenduojamos prekės