REMO WAX ausų lašai, 10 ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

REMO WAX ausų lašai, 10 ml

Medicinos priemonė
7,12 €
7,49 € (su PVM) 6,19 € (be mok.)
  • Klauskite vaistininko 8 697 03000 (I-V 8:00-18:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę 
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Aprašymas

Remo-Wax ausų lašai skirti ausų sieros kamščiui tirpdyti ir apsaugoti nuo jo susidarymo. Nenaudokite Remo-Wax ausų lašų, jeigu: yra ausies uždegimas ar skausmas; iš ausies skiriasi sekretas; ausies būgnelis yra pažeistas, perforuotas ar buvo pradurtas (pvz., ausies vamzdeliu); yra alergija (padidėjęs jautrumas) bet kuriai Remo-Wax sudėtinei medžiagai.

Ypatingos grupės
Jei  yra koordinacijos ar judesių sutrikimų arba dreba rankos, paprašykite aplinkinių pagalbos sulašinti Remo-Wax lašus į išorinę ausies landą ir praplauti. Vaikai. Remo-Wax vaikams gali būti naudojamas tik gydytojo nurodymu. Naudojantys klausos aparatą Jei naudojate klausos aparatą, įdėkite jį atgal į ausį tik pabaigę ją plauti, kai iš ausies bus išbėgęs vanduo. Naudojimas. Susidariusio sieros kamščio tirpdymas ausų lašais.
Sušildykite Remo-Wax buteliuke esantį skystį iki rankų temperatūros (apie 37 °C). Palenkite galvą į šoną arba atsigulkite ant šono ir sulašinkite į ausies landą apie 10-20 lašų Remo-Wax. Patampykite ausies kaušelį aukštyn žemyn ir pasukiokite keletą kartų. Galima į ausies landą įkišti nedidelį vatos tamponą, suvilgytą keletu Remo-Wax lašų. Leiskite lašams suveikti – palaikykite Remo-Wax 20 - 60 min. Jei reikia tirpalą ausyje galite palikti per naktį. Panaudojus Remo-Wax ausų lašus, ausies kanalą reikia praplauti. Praplovimui galite naudoti Remo-Wax gumine kriaušę arba kreiptis į gydytoją ar slaugytoją.  Rekomenduojama, kad vaikams ausies praplovimą atliktų sveikatos priežiūros specialistas. Ausies praplovimas su gumine kriauše.  Guminę kriaušę reikia praplauti prieš kiekviena naudojimą. Į guminę kriaušę pripilkite kūno temperatūros vandens. Guminės kriaušės galiuką atsargiai įkiškite kelis milimetrus į ausies landą ir po truputį ramiai spausdami kriaušę praplaukite ausį. Nekiškite guminės kriaušės galiuko giliai į ausies kanalą! Pakartokite ausies landos praplovimą keletą kartų, kol išbėgantis iš ausies vanduo tampa visiškai švarus. Praskalaukite guminę kriaušę ir išspauskite iš jos vandenį po kiekvieno panaudojimo. Palikite nusivarvėti palikę antgaliu žemyn.

Ausies praplovimas niekada neturėtų sukelti skausmo. Jei pajutote skausmą, nustokite praplovinėti ausį ir susisiekite su gydytoju.
Jei turite kokių nors klausimų dėl Remo-Wax vartojimo pasitarkite su gydytoju, slaugytoju arba vaistininku. Remo-Wax veikimas - Sudrėkina, apsaugo nuo uždegimų ir nepalankių veiksnių. Išvalo ausies kanalą nuo sieros pertekliaus.Veikia antibakteriškai ir saugo nuo infekcijų. Minkština išorinio klausos kanalo odą, skatina negyvųjų odos ląstelių atskyrimą, siaurina poras.

Galimas šalutinis poveikis
Retais atvejais dėl Remo-Wax vartojimo gali būti vietinė alerginė reakcija. Nemalonus pojūtis ausies landoje. Odos sudirginimas. Laikinas galvos svaigimas.

Remo-Wax ausų lašus laikykite vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Sudėtis. Alantoinas, etoksilintas lanolinas, polisorbatas 80, polisorbatas 60, skystasis sorbitolis, fruktozės sirupas, polioksietileno stearilo eteris, polioksietileno oleilo eteris, lanolino aliejus, izopropilo miristatas, „Oryza Sativa“ (ryžių) selenų aliejus, fenetanolis, cetilo alkoholis, butilhidroksitoluenas, sorbo rūgštis, benzetonio chloridas ir vanduo.
Guminė kriaušė: polivinilo chloridas (PVC)