CERVIRON makšties ovulės, 10 vnt.
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

CERVIRON makšties ovulės, 10 vnt.

Prekės kodas: 10000235729
Medicinos priemonė

Papildoma 10% nuolaida krepšeliui su kodu SUPER10.

Nuolaidos sumuojamos. Pasiūlymas negalioja vaistams, akcijai 2 už 1 kainą, pristatymo mokesčiui.  Pasiūlymas galioja 2023.09.26-09.28 23:59

17,79 € (su PVM) 14,70 € (be mok.)
  • Vaistininko konsultacija ir užsakymų priėmimas telefonu 8 697 03000 (I-V 8:00-18:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę 
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Aprašymas

CERVIRON makšties ovulės
 
Kas yra Cerviron ir kam jis naudojamas?
Cerviron makšties ovulės pasižymi makšties gleivinę sutraukiančiomis, reepitelizuojančiomis, apsauginėmis savybėmis, ir naudojamos kaip pagalbinis preparatas, gydant ginekologines ligas be uždegiminio ar mikrobinio komponento bei skatina normalios makšties floros atkūrimą.
Cerviron makšties ovulėse yra medžiagų, kurios pagerina neinfekcinio vulvovaginito ir gimdos kaklelio erozijos gydymą. Ovulė ištirpsta makšties gleivinėje ir susidaro kremas, kuris užtikrina vienodą sudėtyje esančių medžiagų pasiskirstymą ir veikia kaip sutraukiamojo poveikio apsauginis barjeras, skatina pažeisto audinio reepitelizaciją ir pradinės kolpoekosistemos atstatymą, nedarant įtakos Döderlein baciloms makštyje - tai sukuria palankias sąlygas jų vystymuisi.
 
Sudėtis
Makšties ovulėje yra: bismuto subgalatas, hidrolizuotas daržovių kolagenas, čiobrelių ekstraktas (Thymus Vulgaris), auksašaknių ekstraktas (Hydrastis Canadensis), medetkų ekstraktas (Calendula Officinalis), ciberžolės ekstraktas (Curcuma Longa), heksilresorcinolis, pusiau sintetiniai gliceridai, lanolinas, koloidinis silicio dioksidas.
 
Indikacijos
Cerviron ovulės yra medicinos priemonė, skirta naudoti kaip adjuvantas gydant ūminį ir lėtinį trauminės etiologijos vulvovaginitą, vulvovaginitą, kurį sukelia makšties pH pokyčiai ir makšties floros pokyčiai, atrofinį vulvovaginitą ir trauminės kilmės gimdos kaklelio pažeidimus. Tai palaiko gijimo ir reepitelizacijos procesus ir sumažina endogeninių patogenų dauginimąsi.
 
Kontraindikacijos
Nenaudokite Cerviron makšties ovulių, jei yra padidėjęs jautrumas bet kuriai iš preparato sudedamųjų dalių.
 
Nėštumas ir žindymo laikotarpis
Cerviron makšties ovulių nėščioms moterims naudoti negalima, kadangi nėra pakankamai klinikinių duomenų. Šiuo atveju rekomenduojama kreiptis į specialistą. Žindymo laikotarpiu nereikia imtis jokių atsargumo priemonių.
 
Poveikis gebėjimui vairuoti ir valdyti mechanizmus
Nė viena sudedamoji dalis neturi įtakos gebėjimui vairuoti ar valdyti mechanizmus.
 
Sąveika su kitais preparatais
Nėra informacijos apie sąveiką su kitais preparatais, todėl prieš naudojant Cerviron makšties ovules kartu su kitomis medicinos priemonėmis ar vaistiniais preparatais, skirtais naudojimui makštyje, rekomenduojama pasitarti su gydytoju.
 
Dozės ir naudojimo būdas
Ovulė įvedama į makštį, geriausia vakare, prieš miegą arba kaip rekomendavo gydytojas. Ovulės pradedamos naudoti pirmą dieną   po mėnesinių. Naudojimo trukmė yra 10 dienų per mėnesį arba pagal gydytojo nurodymus. Pagerėjimas gali pasireikšti per pirmąjį gydymo mėnesį. Gydymas gali būti kartojamas keletą mėnesių, kol liga bus išgydyta, arba gauto teigiamo efekto sustiprinimui ir palaikymui. Naudojant ovules, į kelnaites rekomenduojama įsidėti įklotą, nes gali atsirasti išskyrų.
Jei simptomai išlieka arba sustiprėja, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
 
Specialūs įspėjimai ir atsargumo priemonės
Atsižvelgiant į sudėtį, dažniausiai nereikia imtis jokių atsargumo priemonių. Prieš įstumdami ovulę, nusiprauskite ir gerai nusiplaukite rankas.
Nenaudokite makšties ovulių pažeistose alveolėse ar, jei yra matomų medžiagos pėdsakų alveolės išorėje.
Nenaudokite makšties ovulių, kurių išorė nėra tolygi arba yra dalelių sankaupų pėdsakų.
Makšties ovulių negalima dalyti.
 
Šalutinis poveikis
Ilgą laiką naudojant vietinio poveikio preparatus, jie gali sukelti vietinį jautrumą. Jei pasireiškia šalutinis poveikis, nutraukite gydymą ir kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
 
Perdozavimas
Nėra informacijos dėl perdozavimo. Medžiagos nėra absorbuojamos sistemiškai ir pašalinamos natūraliai per 24 valandas po naudojimo.
 
Tinkamumo laikas, laikymas ir šalinimas
Laikykite 2 - 25°C temperatūroje originalioje pakuotėje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių. Ant pakuotės užrašytas tinkamumo laikas, skirtas preparatui, laikomam gamintojo numatytomis sąlygomis. Medicinos priemonės negalima išmesti į kanalizaciją ar su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nebenaudojamas medicinos priemones, klauskite vaistininko.
 

Panašios prekės

Rekomenduojamos prekės