PIC mažas, tinklelinis, begarsis inhaliatorius Air Easy On
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

PIC mažas, tinklelinis, begarsis inhaliatorius Air Easy On

Medicinos priemonė
−30% 57,46 € (su PVM) 82,09 € 47,49 € (be mok.)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę 
  • Klauskite vaistininko 8 697 03000 (I-V 8:00-18:00)
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Aprašymas

NAUJOS KARTOS tinklelinis inhaliatorius "AIR EASY ON" 
Laisvė su inhaliatorium. 
Pirmasis nešiojamas inhaliatorius, kurį galite naudoti be rankų. Dėl išskirtinio „viskas viename“ dizaino mažas ir lengvas prietaisas – tik 18 g be priedų – nešiojamas kartu su kauke, taip jūsų rankos lieka laisvos. Su AIREasy On pagaliau galite toliau dirbti, mokytis, žaisti ir užsiimti kita veikla inhaliacijos metu, mėgaudamiesi nepaprastai tylaus prietaiso ramybe. Naujos kartos tinklelinė technologija užtikrina didesnį našumą, sumažindama daleles iki minimalaus dydžio (tik 1.51 μm), o tai leidžia giliau pasiekti apatinius kvėpavimo takus. Be to, AIREasy On galima patogiai maitinti, naudojant bet kurį USB įrenginį (išmanųjį telefoną, planšetinį kompiuterį, maitinimo blokus ir kt.), kuriuos galima naudoti terapijos metu.
"AIREasy On" pakuotėje rasite:  vaistų kamerą, 2 kaukes (suaugusiesiems ir vaikams), kandiklį, C tipo USB  ir IPHONE adapterį.
Garantija 60 mėn.

Atstovybė
Ringitas UAB

​​​​​​​Gamintojas
PIKDARE S.p.A.