Gripo A/B ir COVID antigeno greitojo testo rinkinys, 1 vnt.
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Gripo A/B ir COVID antigeno greitojo testo rinkinys, 1 vnt.

Prekės kodas: 10000261550
Medicinos priemonė
4,89 € (su PVM) 4,04 € (be mok.)
  • Vaistininko konsultacija ir užsakymų priėmimas telefonu 8 697 03000 (I-V 8:00-18:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę 
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Aprašymas

COVID 19 ir A+B tipo gripo antigenų kombinuotas greitasis testas 

Savarankiškam testavimui 

COVID 19 ir A+B tipo gripo antigenų kombinuotas greitasis testas yra vienkartinis testo rinkinys, skirtas kokybiškai iš nosies tepinėlio mėginių aptikti nukleokapsidės baltymo antigeną, A ir B tipo gripo viruso antigenus ir COVID 19 antigeną. 

Šis testas skirtas naudoti namuose su pačių paimtais nosies tepinėlio mėginiais nuo 12 metų. Mėginiai jaunesniems nei 12 metų ir vyresniems nei 70 metų asmenims turėtų būti imami vadovaujant ir padedant teisėtam globėjui.  

Žmonės, kurie negali patys atlikti testo, turėtų kreiptis pagalbos.  

Tyrimas skirtas asmenims, turintiems simptomų 7 dienų laikotarpiu nuo užsikrėtimo pradžios, arba simptomų neturintiems asmenims, turintiems kontaktą su asmenimis, kuriems nustatyta teigiama diagnozė arba yra įtariami dėl galimo užsikrėtimo.  

Teigiamas rezultatas parodo gripo ar SARS-CoV-2 buvimą. Asmenys, kurių testas buvo teigiamas, turėtų izoliuotis ir kreiptis į savo sveikatos priežiūros paslaugų teikėją. Teigiamas rezultatas neatmeta bakterinės infekcijos ar koinfekcijos su kitais virusais.  

Neigiamas rezultatas neatmeta užsikrėtimo gripu ar SARS-CoV-2. Asmenys, kurių testas buvo neigiamas ir kurie ir toliau turi gripo ar į COVID panašius simptomus, turėtų kreiptis į savo sveikatos priežiūros paslaugų teikėją.  

Safecare Antigen Schnelltest

 

Rekomenduojamos prekės