OCTENISEPT gelis žaizdoms, 20 ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

OCTENISEPT gelis žaizdoms, 20 ml

Prekės kodas: 10000129456
Medicinos priemonė
7,09 € (su PVM) 5,86 € (be mok.)
  • Vaistininko konsultacija ir užsakymų priėmimas telefonu 8 697 03000 (I-V 8:00-18:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę 
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Aprašymas

Octenisept® žaizdų gelis

Kas yra žaizdų gelis Octenisept® ir kam jis vartojamas?

Žaizdų gelis Octenisept® vartojamas ūmiems odos sužeidimams: nubrozdinimams, pjautinėms žaizdoms ir lengviems nudegimams (pvz., nudegus saulėje).

Kad žaizdos greitai gytų, joms reikia pakankamo drėgnės kiekio. Gijimo metu turi vykti odos ląstelių dalijimasis ir judėjimas. Tam geriausios sąlygos – drėgna žaizdos aplinka. Žaizdą taip pat reikia apsaugoti nuo infekcijų.

Ypatinga žaizdų gelio octenisept® sudėtis optimaliai sudrėkina žaizdą ir sudaro nuo bakterijų apsaugantį sluoksnį. Šis gelio sluoksnis neleidžia bakterijoms prasiskverbti į žaizdą, nes jau gelyje jos yra neutralizuojamos. Todėl žaizdų gelis octenisept® apsaugo nuo (naujų) infekcijų ir uždegimų. Tai skatina greitesnį natūralų žaizdos gijimą.

Žaizdų gelis octenisept® yra bespalvis ir užtepus nesukelia perštėjimo.


Koks galimas šalutinis poveikis?

Iki šiol nebuvo pastebėta jokio žaizdų gelio octenisept® šalutinio poveikio.


Kokia yra galima sveika?

Kartu naudojant perrišimo tamponus, gelis gali išdžiūti ir gali būti sunku nuimti tamponą. Negalima naudoti kartu su žaizdų valymo muilais, tepalais, aliejais, fermentais ir kt., nes tai gali paveikti apsaugines priemones. Negalima naudoti kartu su joduotu povidonu, nes gali pakisti spalva ir sumažėti joduoto povidono antiseptinis poveikis.


Į ką turite atkreipti dėmesį, vartodami octenisept® žaizdų gelį?

octenisept® žaizdų gelio negalima vartoti be pertraukos ilgiau kaip 2 savaites, neprižiūrint medikams. Kadangi niekada negalima atmesti alerginių reakcijų galimybės, tai octenisept® žaizdų gelio nevartoti esant alergijai arba įtariant, kad gali būti alergija vienai iš jo sudėtinių medžiagų.

Skirtas tik išoriniam vartojimui. Galimam audinių pažeidimui išvengti octenisept® negalima naudoti ant kremzlių, ausyse ir nosyje; reikia saugotis, kad gelio nepatektų į akis. Nėra skirtas infuzijai ar injekcijai. Nėra skirtas vartojimui į vidų.

Naudoti tik tvarkingas ir nepažeistas pakuotes.


Kur laikyti žaizdų gelį octenisept®?

Saugokite tūbelę nuo tiesioginių saulės spindulių. Neatidarytą pakuotę laikant -5˚C – 25˚C temperatūroje, octenisept® žaizdų gelio tinkamumo laikas yra iki ( žr. ženklinimą). Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Visiškai ištuštintas pakuotes galima tvarkyti kaip buitines atliekas. Laikant kambario temperatūroje galiojimo laikas atitinka nuorodas ant pakuotės.


Gamintojas: Schülke & Mayr GmbH, Robert-Koch Str. 2, 22851 Norderstedt, Vokietija.
 

Savybės

Tinka diabetikams: taip


Sudėtis

Aqua purificata, Propylene Glycol, Hydroxyethylcellulose, Octenidine HCl.

Išvaizda ir kvapas: skaidrus arba opalo atspalvio, bespalvis gelis.


Naudojimo būdas

Susižeidus žaizdą nedelsiant dezinfekuokite Oktiseptas žaizdų antiseptiku. Tada užtepkite ant žaizdos ploną gelio sluoksnį. Jei reikia, ant žaizdos uždėkite tvarstį arba užklijuokite ją pleistru. Žaizdų gelį tepkite kasdien 1-2 kartus iki žaizda visiškai sugis. Higienos sumetimais gelio tūbelės smaigaliu nepalieskite žaizdos ar kitų paviršių.

Rekomenduojamos prekės