ISLA MEDIC VOICE, 20 past.
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

ISLA MEDIC VOICE, 20 past.

Prekės kodas: 10000281069
Medicinos priemonė

*-20% perkant bent 2 produktus iš sąrašo. 

Pasiūlymas galioja 2023.12.01-2024.01.01. Prekių sąrašas čia >>>

6,79 € (su PVM) 5,61 € (be mok.)
  • Vaistininko konsultacija ir užsakymų priėmimas telefonu 8 697 03000 (I-V 8:00-18:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę 
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Aprašymas

isla® medic voice 
Pastilės Iš ko sudarytos isla® medic voice?
Pastilėse yra vandeninio islandinių kerpenų ekstrakto (0,4-0,8 : 1), karbomero, ksantano dervos ir natrio hialuronato. Kitos sudedamosios dalys: akacijos, sorbitolis, maltitolis, bevandenė citrinų rūgštis, acesulfamas K, levomentolis, kvapiosios medžiagos, dažikliai iš augalų ekstraktų (morkų ir juodųjų serbentų), vidutinio ilgio grandinės trigliceridai, išgrynintas vanduo. Kiekvienoje pastilėje yra cukraus pakaitalų - sorbitolio (0,11 g) ir maltitolio (0,94 g) = 0,09 DV. 
Kam vartojamos isla® medic voice pastilės? 
• Palengvinti įprastus su peršalimu ar skaudančia gerkle susijusius negalavimus – gerklės perštėjimą ir užkimimą. 
• Esant sausoms gleivinėms bei balso stygų dirginimui. Šiuos negalavimus, be kitų priežasčių, gali sukelti neproduktyvus sausas kosulys, pavyzdžiui, gargždus kosulys, atsirandantis dėl sudirgusios ir sausos burnos gleivinės. Pastilės, kuriose yra hidrogelio komplekso su hialurono rūgštimi ir islandinėmis kerpenomis, veiksmingai apsaugo burnos ir gerklės gleivines. Veikimo mechanizmas Švelnaus vyšnių skonio pastilėse yra hidrogelio komplekso, kurį sudaro karbomeras ir ksantano derva bei hialurono rūgštis. Dėl polisacharido ksantano dervos vandenį surišančių savybių ir specifinės karbomero brinkimo savybės virš sudirgusių gleivinių susidaro apsauginė plėvelė. Pastilėse esanti hialurono rūgštis pasižymi specifine fizine savybe ant gleivinių paviršiaus sudaryti drėgmės plėvelę. Iš specialaus islandinių kerpenų, atšiauriam šiaurės klimatui atsparių kerpių, ekstrakto gaunamose sausose nuosėdose daugiau kaip 80 % kiekio sudaro mucinai. Čiulpiant pastilę ekstraktas ištirpsta ir kaip balzamas padengia burnos, gerklės ir ryklės gleivines, sukeldamas lengvinantį poveikį. Todėl skatinamas seilių susidarymas, sudirgusios gleivinės sugeba pačios atsikurti, palengvėja su peršalimu ir skaudančia gerkle susiję tipiniai negalavimai – gerklės perštėjimas ir užkimimas, gleivinių išsausėjimas bei su gerklės skausmu susijęs pasunkėjęs rijimas. 
Kada negalima vartoti isla® medic voice pastilių? 
isla® medic voice pastilių negalima vartoti, jei yra padidėjęs jautrumas bet kuriai pastilių sudėtyje esančiai medžiagai. 
Kada reikia imtis specialiųjų atsargumo priemonių vartojant isla® medic voice pastiles? 
Jei žinote, kad netoleruojate tam tikrų cukrų, prieš vartodami isla® medic voice pastiles pasitarkite su gydytoju. 
Ar isla® medic voice pastiles galima vartoti nėštumo ir žindymo laikotarpiu? Duomenų, įrodančių, kad isla® medic voice pastilių negalima vartoti nėštumo ir žindymo laikotarpiu, nėra. 
Kaip vartoti isla® medic voice pastiles? Suaugusiesiems ir vyresniems kaip 6 metų vaikams pagal poreikį galima sučiulpti iki 6 pastilių per dieną. Pastiles reikia čiulpti lėtai, kol jos visai ištirpsta. 
Vienoje pastilėje yra 1,05 g cukraus pakaitalų = 0,09 DV. 
Kiek ilgai galima vartoti isla® medic voice pastiles? isla® medic voice pastiles galima vartoti ilgesnį laikotarpį arba protarpiais, pagal poreikį. Jei per 3 dienas jūsų nusiskundimai pasunkėjo (pvz., karščiavimas, sąnarių skausmas) ar nepalengvėjo, reikia kreiptis į gydytoją ar vaistininką. 
Koks yra nepageidaujamas šalutinis isla® medic voice pastilių poveikis? Suvartojus per daug isla® medic voice pastilių, jos gali sukelti vidurius laisvinantį poveikį ir (arba) virškinimo sutrikimų. Retais atvejais gali atsirasti padidinto jautrumo reakcijų. 
Į ką dar reikėtų atkreipti dėmesį? Tinkamumo vartoti data („EXP”) yra atspausdinta ant dėžutės ir lizdinės plokštelės. Pasibaigus tinkamumo vartoti laikui, vartoti negalima. Pastiles reikia laikyti sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje. Pastiles rekomenduojama laikyti gamintojo pakuotėje, kad jos būtų apsaugotos nuo šviesos. 
Kokių dydžių pakuotės yra tiekiamos? Pakuotės dydžiai: 20 pastilių ir 50 pastilių.
Gamintojas Engelhard Arzneimittel GmbH & Co. KG Herzbergstr. 3 61138 Niederdorfelden, Vokietija Tel. +49 (0) 6101 / 539-300 Faks.: +49 (0) 6101 / 539-315  El. paštas: [email protected] Platintojas: UAB Swixx Biopharma Bokšto g. 1-3, Vilnius, LT-01126, Lietuva Tel.: +370 5 236 9140 lnformacijos peržiūrėjimo data 2022 m. balandžio mėn.
 

Panašios prekės

Rekomenduojamos prekės