ISLA pastilės CASIS, 30 vnt.
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

ISLA pastilės CASIS, 30 vnt.

Prekės kodas: 10000116466
Gerklės perštėjimuimažinti
Medicinos priemonė

Papildoma 10% nuolaida krepšeliui su kodu SUPER10.

Nuolaidos sumuojamos. Pasiūlymas negalioja vaistams, akcijai 2 už 1 kainą, pristatymo mokesčiui.  Pasiūlymas galioja 2023.09.26-09.28 23:59

5,29 € (su PVM) 4,37 € (be mok.)
  • Vaistininko konsultacija ir užsakymų priėmimas telefonu 8 697 03000 (I-V 8:00-18:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę 
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Aprašymas

Informacinis lapelis

Isla-Cassis

 

Gerbiamas paciente!

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, nes jame yra svarbios informacijos apie šio medicinos prietaiso vartojimą. Jeigu kiltų klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

 

 

Iš ko sudarytos isla® cassis?

1 pastilėje yra 80 mg vandeninio islandinių kerpenų ekstrakto (0,4-0,8:1).

 

Kitos sudedamosios dalys:

Askorbo rūgštis (vitaminas C), sorbito- lis, gumiarabikas, maltitolis, bevandenė citrinų rūgštis, acesulfamas  K, juodųjų serbentų ekstraktas,  juodųjų serbentų kvapioji medžiaga, skystasis lengvas parafinas, išgrynintas vanduo.

 

1 pastilėje yra cukraus pakaitalų sorbtolio (112 mg) ir maltitolio (285 mg) = 0,033 DV (duonos vienetai).

 

Kam isla® cassis vartojamas?

isla® cassis sudedamosios dalys padengia gleivines, gerklę ir ryklę kaip balzamas. Taip sudirgusi gleivinė apsaugoma nuo tolesnio dirginimo ir greičiau atsigauna dėl malonaus pastilių poveikio, ypač esant:

  • užkimimui ir perštinčiai gerklei
  • pernelyg dideliam balso stygų įtempimui (dainininkai, pranešėjai)
  • sausam orui (šildomose arba vėdinamose patalpose)
  • burnos džiūvimui
  • apsunkintam kvėpavimui per nosį. Kada negalima vartoti isla® cassis? isla® cassis negalima vartoti, jei yra padidėjęs jautrumas bet kuriai sudedamajai pastilių

 

Kada reikia imtis specialiųjų atsargumo priemonių vartojant isla® cassis?

Jei žinote, kad netoleruojate tam tikrų angliavandenių,  prieš  vartodami isla® cassis pasitarkite su gydytoju.

 

Ar galima vartoti isla® cassis nėštumo ir žindymo laikotarpiu?

Nėra duomenų, rodančių, kad isla® cassis būtų nepartartina vartoti nėštumo ir žindymo laikotarpiu.

 

Kaip vartoti isla® cassis?

Suaugusieji ir vyresni kaip 4 metų vaikai turi lėtai čiulpti 1–2 pastiles keletą kartų per dieną pagal poreikį.

Vaikams pastiles galima vartoti tik įsitikinus, kad jie moka čiulpti ir gali tai kontroliuoti.

 

Pastaba diabetikams: 1 pastilėje yra 397 mg cukraus pakaitalų = 0,033 DV.

 

Kiek ilgai galima vartoti isla® cassis?

Jei reikia, isla® cassis gali būti vartojamas ilgesnį laiką.

Jei po 10 dienų pagerėjimo požymių nėra, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

 

Koks yra nepageidaujamas šalutinis isla® cassis poveikis?

Labai retai isla® cassis gali turėti vidurius laisvinantį poveikį, nes jame yra cukraus pakaitalų sorbitolio ir maltitolio.

Pavieniais atvejais gali pasitaikyti padidėjusio jautrumo reakcijos.

 

Į ką dar reikėtų atkreipti dėmesį?

Galiojimo laikas išspausdintas ant dėžutės ir lizdinės plokštelės.

Pasibaigus galiojimo laikui, vartoti negalima!

Laikykite pastiles sausoje vietoje, žemesnėje kaip 25 °C temperatūroje.

 

Kadangi juodųjų serbentų ekstraktas ir askorbo rūgštis yra jautrūs šviesai, rekomenduojame laikyti pastiles gamintojo pakuotėje, kad nepasikeistų jų spalva.

 

Santrumpų ant lizdinės plokštelės paaiškinimas:

MFG = pagaminimo data, EXP = galiojimo laikas, LOT = serijos numeris.

 

Kokie yra pakuotės dydžiai?

Pakuotėje yra 30 pastilių.

 

Gamintojas

Engelhard Arzneimittel GmbH & Co. KG Herzbergstr. 3

61138 Niederdorfelden, Vokietija

Tel. +49 (0) 6101 / 539 – 300

Faks. +49 (0) 6101 / 539 – 315

El. paštas: [email protected]

Informacijos peržiūrėjimo data 2014 m. vasaris

 

Platintojas

UAB Sirowa Vilnius

Eišiškių pl. 8A, LT-02184 Vilnius

 

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje!

 

Informacija apie isla® cassis Islandinės kerpenos: kerpės ir jų kilmė Islandinės kerpenos žinomos liaudies medicinoje nuo XVII amžiaus kaip priemonė plaučiams gydyti ir karščiavimui mažinti. Augalas kilo iš Šiaurės, Vidurio ir Rytų Europos žemumų ir žemų ir aukštų kalnų. Taip pat sutinkamas Šiaurės Amerikoje, kur jis auga ant lygaus, mažai maisto medžiagų turinčio dirvožemio.

Nepaisant pavadinimo, islandinės kerpenos iš tiesų nėra kerpės. Anksčiau visi augalai, atrodantys kaip kerpės, buvo laikomi kerpėmis – ir atitinkamai buvo vadinami. Islandinės kerpenos iš tikrųjų priklauso kežinių (Parmeliaceae) šeimai. Tam tikrų rūšių grybai ir dumbliai gyvena kartu su kerpėmis nuolatinėje biocenozėje (simbiozėje). Islandinė kerpena yra maždaug 10 cm aukščio, į krūmokšnį panašus augalas, besišakojantis garbanotais vis mažėjančio dydžio „lapais“. Kerpių viršutinis paviršius yra nuo rudos iki alyvuogių žalios spalvos, o apatinis su baltai pilkais taškučiais.

 

Saugo gleivinę nuo dirginimo ir pažeidimo

Kiekvieną dieną pilnas mikrobų oras, kuriuo kvėpuojame, kelia iššūkius mūsų or- ganizmo gynybinėms galioms. Viršutinio kvėpavimo trakto gleivinės yra pagrindinis mikrobų taikinys.

Sveika gleivinė paprastai lengvai gali susidoroti su tokiais išpuoliais. Tačiau jei ji dėl sauso (šildomos arba vėdinamos patalpos) arba užteršto oro (smogas, tabako dūmai) suerzinta ar nusilpusi, mikrobai gali lengviau prasiskverbti į organizmą. Jie gali sukelti dirginimą gerklėje ir ryklėje, gerklės perštėjimą ir užkimimą.

 

Lengvina užkimimą ir gerklės perštėjimą

Islandinių kerpenų mucinai, esantys isla® cassis sudėtyje, padengia sudirgusią gleivinę, gerklę ir ryklę kaip balzamas. Tokiu būdu jie apsaugo gleivinę nuo sauso ir užteršto oro.

Pažeista gleivinė gali greičiau pasveikti ir atgauti pirmines gynybines galias.

 

isla® cassis ypatumai

isla® cassis  yra  specialus  ekstraktas, pagamintas iš sudėtingo klimato sąlygomis tolimoje šiaurėje augančių islandinių kerpenų. Sausame ekstrakto likutyje yra daugiau kaip 80 proc. mucinų. Koncentruota forma pastilėse esantis ekstraktas ištirpsta jas čiulpiant, ir padengia burnos, gerklės ir ryklės gleivinę tarsi balzamas, maloniai ją veikdamas.

 

Saugo ir tausoja balso stygas

Silpnas balsas ir užkimimas rodo, kad labai jautrios balso stygos yra pažeistos.

Kai taip atsitinka, isla® cassis paskleidžia savo raminantį ir užkimimą lengvinantį poveikį. Tačiau isla® cassis galima vartoti profilaktiškai, siekiant apsaugoti jautrias balso stygas.

 

Burnos išsausėjimas

Sausumo burnoje priežastys gali būti įvairios. Reguliariai vartojant kai kuriuos vaistus, pavyzdžiui, psichotropinius, antihipertenzinius ir t. t., gali sumažėti seilių išsiskyrimas. Taip pat sausumo burnoje priežastis gali būti tokios ligos, kaip diabetas ar reumatas (pvz., reumatoidinis artritas). Be to, burnos džiūvimą gali sukelti aplinkos veiksniai, tokie kaip sausas oras, piktnaudžiavimas kava ar arbata, rūkymas ar net susilpnėjusi kramtomoji veikla. Galiausiai, seilių išsiskyrimas gali sumažėti tiesiog dėl amžiaus, todėl sausumu burnoje dažniausiai skundžiasi vyresniojo amžiaus žmonės. isla® cassis sudedamosios dalys gali sudrėkinti gleivinę ir maloniai po ją pasklisti.

 

Saugo gleivinę sportuojant

Fiziniai pratimai apsunkina kvėpavimo takų gleivinės darbą labiau nei įprastai. Taip gerklė gali išdžiūti, imti perštėti ir varginti. Tokiais atvejais isla®  cassis natūraliu būdu apsaugo gleivinę. Todėl pastilės ypač naudingos sportuojant, siekiant apsaugoti burnos ir gerklės gleivinę nuo išdžiūvimo.

 

Puikiai toleruojamos

isla® cassis  yra  puikiai  toleruojamos. Pastilės taip pat tinka asmenims, turin- tiems jautrų skrandį. isla® cassis yra malonaus juodųjų serbentų skonio. Pastilės yra be cukraus, todėl nekenkia dantims. Jos ypač tinka vaikams ir paaugliams. isla® cassis pat gali būti derinamos su homeopatiniais vaistais.