RINOPANTEINA nosies lašai, 30 ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

RINOPANTEINA nosies lašai, 30 ml

Prekės kodas: 10000116358
Medicinos priemonė
8,29 € (su PVM) 6,85 € (be mok.)
  • Vaistininko konsultacija ir užsakymų priėmimas telefonu 8 697 03000 (I-V 8:00-18:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę 
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Aprašymas

RINOPANTEINA Nosies lašai 30 ml

Indikacijos: nosies gleivinės drėkinimui ir drėgmės palaikymui, pažeistam gleivinės epitelio atstatymui.

Vartoti: - po chirurginių operacijų susiformuojančio šašo sumažinimui ir gijimo greitinimui; - nosies gleivinės sausumo ir/arba atrofijos, susidariusios dėl ypatingų aplinkos sąlygų, nosies purškalų, aerozolių terapijos ar dėl tokių patologijų, kaip medikamentinis rinitas, alergija arba ozena, gydymui; - nosies kraujavimo, taip pat ir kilusio dėl traumų, pasekmių sumažinimui; - atliekant endoskopinius tyrimus, tamponų įdėjimo palengvinimui.

Vartojimo būdas: uždarytą flakonėlį prieš vartojimą gerai suplakti ir lašinti po 2-3 lašus į kiekvieną nosies landą 4-5 kartus per dieną.

Perspėjimai: laikyti 12oC - 25oC temperatūroje; esant žemai temperatūrai lašai gali sutirštėti. Tai nereiškia, kad lašelių kokybė pakito, produktą suplakus ir palaikius šiltesnėje negu 15oC aplinkoje, produkto konsistencija atsistato.

Nevartoti produkto tuo atveju, kai yra žinomas padidintas jautrumas bet kuriai iš sudedamųjų dalių.
Pašalinių reakcijų atveju nustoti vartoti produktą ir pasikonsultuoti su gydytoju.
Po vartojimo gerai uždaryti flakonėlį.
Nevartoti produkto, pasibaigus jo galiojimo laikui, nurodytam ant įpakavimo. Laikyti vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Sudėtis: vitamino A palmitatas (0,05%), D-pantenolis (0,1%), BHA, vazelino aliejus, vazelinas. Tinkamumo laikas ir serijos numeris nurodyti ant pakuotės. Gamintojas: DMG Italia S.r.l., Via Laurentina, Km 26.700 - 00040 Pomezia, Italija. Platintojas: UAB "Norameda", Meistrų 8a, Vilnius, Lietuva.

Rekomenduojamos prekės