ESTEEM vienos dalies atviri maišėliai su filtru, 20 - 70 mm, 10 vnt.
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

ESTEEM vienos dalies atviri maišėliai su filtru, 20 - 70 mm, 10 vnt.

Prekės kodas: 10000166223
Kompensuojamoji medicinos priemonė

Papildoma 10% nuolaida krepšeliui su kodu SUPER10.

Nuolaidos sumuojamos. Pasiūlymas negalioja vaistams, akcijai 2 už 1 kainą, pristatymo mokesčiui. Negalioja su kitais nuolaidų kodais. Pasiūlymas galioja nuo 2023.12.07 iki 2023.12.14 23:59

40,19 € (su PVM) 33,21 € (be mok.)
  • Vaistininko konsultacija ir užsakymų priėmimas telefonu 8 697 03000 (I-V 8:00-18:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę 
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Aprašymas

Esteem+ atviras rinktuvas kerpama anga 20-70mm (ConvaTec)

Stomos priežiūros priemonė

 

Skirtas stomos turiniui surinkti ir šalinti. Tinka naudoti esant suformuotai kolostomai ir fistulei. Rečiau naudojami esant suformuotai ileostomai ar urostomai.

 

Priklauso vienos dalies stomos rinktuvų grupei: plokštelė ir maišelis viename.

 

Privalumai: Rinktuvo lipnioji dalis yra hidrokoloidinė, apsauganti odą nuo žalingo stomos turinio. Atviras rinktuvas pagamintas iš kūno spalvos natūralaus pluošto medžiagos, nedirginančios odos ir gerai sugeriančios prakaitą. Rinktuvo viršutinėje dalyje yra aktyvintosios anglies filtras, kuris efektyviai pašalina dujas, neužsiteršia stomos turiniu ir neutralizuoja kvapus. Atviras rinktuvas yra su dvigubu lipniu užsegimu, kurį paslepiame specialioje kišenėje, kad nedirgintų odos ir būtų mažiau pastebimas po drabužiais.

 

Naudojimas

 

Prieš naudojant atidžiai perskaitykite pakuotės viduje esančią naudojimo instrukciją. Esant reikalui pasitarkite su gydančiu gydytoju ar kitais specialistais.

  1. Odos paruošimas

Nuvalykite peristominę odą valomosiomis priemonėmis. Nusausinkite.

Nenaudokite jokių riebių losjonų ar džiovinančių odos priežiūros priemonių, kadangi jos gali turėti įtakos rinktuvo hidrokoloidinės lipniosios dalies priklijavimui.

 

  1. Rinktuvo dydžio parinkimas

Išmatuokite stomos skersmenį ir pasirinkite tinkamo dydžio rinktuvą. Pavyzdžiui, Jūs pasirinkote Esteem atvirą rinktuvą, kerpama anga 20–70 mm.

Nupieškite savo stomos kontūrus vidurinėje hidrokoloidinėje lipniojoje rinktuvo dalyje ir iškirpkite tinkamo dydžio angą.

 

  1. Apsauginio skaidraus sluoksnio nuėmimas

Nuimkite apsauginę skaidrią plėvelę nuo hidrokoloidinės lipnios rinktuvo dalies.

 

  1. Rinktuvo priklijavimas

Pradėkite rinktuvą klijuoti nuo apatinės dalies. Iškirpta rinktuvo lipnioji dalis glaudžiai priklijuojama aplink stomą. Palaikykite rinktuvą prispaudę apie 30 sek., kol įsitikinsite, kad jis gerai prisiklijavo.

Norint pagerinti rinktuvo sukibimą su oda, rekomeduojame naudoti ConvaCare apsaugines servetėles, Stomahesive pastą 60 g  arba apsauginį purškalą Silesse. 

 

  1. Rinktuvo nuėmimas

Švelniai atkelkite rinktuvo kraštus nuo odos, prilaikydami odą kita ranka. Dažniausiai rinktuvas lengvai nuimamas nuo odos. Jeigu oda aplink stomą yra plaukuota arba labai jautri, rinktuvo nuėmimą palengvinkite apipurkšdami Niltac. Palaikykite rinktuvą prispaudę apie 30 sek.,

kol įsitikinsite, kad jis gerai prisiklijavo. Kad rinktuvas tvirčiau laikytųsi ant odos, naudokite diržą-juostą STOMASAFE® CLASSIC arba STOMASAFE® PLUS. Juostos ne tik prilaiko ir pridengia rinktuvą, bet papildomai suteikia saugumo ir komforto.

 

Rekomenduojama rinktuvą keisti iki 2 kartų per parą. 

 

Papildoma informacija: nereceptinis. Kompensuojama MPP. Tik išoriniam naudojimui.

 

Dydžiai

20-70mm N10 (REF kodas 416719). Tinka stomai, kurios skersmuo yra 20-70mm. 

 

Daugiau informacijos rasite:

UAB Linus Medical, Ukmergės 223, Vilnius, 07156 - Oficialus atstovas Lietuvoje.

[email protected]; nemokama linija 8 800 70001; mobili linija 8 612 70001

www.stoma.lt

Rekomenduojamos prekės