NIQUITIN Mint 2 mg, vaistinė kramtomoji guma, 30 vnt
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

NIQUITIN Mint 2 mg, vaistinė kramtomoji guma, 30 vnt

Nereceptinis vaistas
Nereceptinis vaistas. Užsisakyti galite ne daugiau kaip vieno mėnesio gydymo kursui. Vaistai kitais vaistais nekeičiami ir už juos sumokėti pinigai negrąžinami.
Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad įsigyjant nereceptinius vaistinius preparatus su pristatymu į namus su Jumis privalo susisiekti mūsų konsultuojantis vaistininkas ir suteikti farmacinę paslaugą telefonu 8 697 03000.

Sausio 27-31 dienomis atliktų užsakymų pristatymas gali vėluoti 1-2 darbo dienas. Atsiprašome už nepatogumus.

8,71 € (su PVM) 7,20 € (be mok.)
 • Klauskite vaistininko 8 697 03000 (I-V 8:00-18:00)
 • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę 
 • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Aprašymas

NiQuitin Mint 2 mg vaistinė kramtomoji guma
NiQuitin Mint 4 mg vaistinė kramtomoji guma
nikotinas
 
Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti šį vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.
Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė sveikatos priežiūros specialistas.
 • Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
 • Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į sveikatos priežiūros specialistą, pvz., gydytoją, slaugytoją, rūkymo metimo patarėją ar vaistininką.
 • Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į sveikatos priežiūros specialistą. Žr. 4 skyrių.
 • Jeigu per 9 gydymo NiQuitin Mint 2 mg ar 4 mg vaistine kramtomąja guma mėnesius Jūs nemetėte rūkyti, kreipkitės į gydytoją.
 • Šiame lapelyje NiQuitin Mint 2 mg ir 4 mg vaistinė kramtomoji guma yra vadinama NiQuitin Mint.
 
 
Apie ką rašoma šiame lapelyje?
 
1.       Kas yra NiQuitin Mint ir kam jis vartojamas
2.       Kas žinotina prieš vartojant NiQuitin Mint
3.       Kaip vartoti NiQuitin Mint
4.       Galimas šalutinis poveikis
5.       Kaip laikyti NiQuitin Mint
6.       Pakuotės turinys ir kita informacija
 
 
1.       Kas yra NiQuitin Mint ir kam jis vartojamas
 
NiQuitin Mint guma yra naudojama siekiant padėti žmonėms mesti rūkyti. Šis gydymo būdas yra vadinamas nikotino pakaitine terapija arba NPT.
 
Nikotinas, esantis cigaretėse gali sukelti Jums fizinę priklausomybę:
 • NiQuitin Mint padeda atsisakyti rūkymo, pakeičiant nikotiną, gaunamą iš cigarečių;
 • Šis nikotinas palengvina kai kuriuos nemalonius simptomus, kuriuos rūkaliai jaučia mesdami rūkyti. Tai apima ir blogą savijautą bei irzlumą.
 • Nikotinas taip pat gali sumažinti potraukį cigaretėms ir padėti Jums atsispirti potraukiui rūkyti.
NiQuitin Mint guma neturi tabako sukeliamo pavojaus sveikatai. Taip yra dėl to, kad joje nėra dervų, anglies monoksido ir kitų toksinų, esančių cigaretės dūmuose. Kai kurie žmonės baiminasi, kad nustojus rūkyti, vietoj to jie gali tapti priklausomi nuo nikotino kramtomosios gumos. Taip pasitaiko labai retai, ir jei taip nutinka, tai vis tiek yra mažiau žalinga nei rūkymo pratęsimas. Be to, šis įprotis yra lengviau metamas.
 
Jūsų šansai mesti rūkyti bus didesni, jei dalyvausite palaikymo programoje. Šios „rūkymo metimo programos“ yra gerai žinomos kaip elgesio palaikymas. Daugiau informacijos apie rūkymo metimo programas teiraukitės sveikatos priežiūros specialisto arba vaistininko.
 
Nėra jokios rūkymo naudos sveikatai. Visada yra geriau mesti rūkyti. Nikotino pakaitinės terapijos (NPT), tokios kaip NiQuitin Mint naudojimas, gali padėti. Apskritai, bet kurie galimi šalutiniai poveikiai, susiję su NPT, yra gerokai mažesni nei gerai žinomi rūkymo pratęsimo pavojai.
 
 
2.       Kas žinotina prieš vartojant NiQuitin Mint
 
NiQuitin Mint vartoti draudžiama:
-        jeigu yra alergija nikotinui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje).
-        jeigu jums mažiau nei 12 metų.
-        jeigu nerūkote arba rūkote retai.
 
Įspėjimai ir atsargumo priemonės
 
Pasitarkite su sveikatos priežiūros specialistu prieš pradėdami vartoti NiQuitin Mint jei:
 
 • Jeigu Jus neseniai ištiko širdies priepuolis arba insultas, arba sergate sunkiu širdies ritmo sutrikimu, nestabilia arba pablogėjusia krūtinės angina (krūtinės skausmas), skundžiatės aukštu kraujospūdžiu, kuris nėra kontroliuojamas vaistais arba sergate angina, turėtumėte pabandyti mesti rūkyti nenaudodami NPT produktų, nebent Jūsų gydytojas patartų Jums juos naudoti.
 • Jeigu sergate cukriniu diabetu, pradėję vartoti NiQuitin Mint turėtumėte dažniau nei įprastai stebėti savo cukraus kiekį kraujyje. Gali pakisti Jūsų insulino arba vaistų poreikis.
 • Jei kada nors patyrėte alerginių reakcijų, apimančių lūpų, veido ir gerklės patinimą (angioneurozinė edema) arba niežtintį odos bėrimą (dilgėlinė). NPT naudojimas kartais gali sukelti šio tipo reakcijas.
 • Jei nešiojate dantų protezus, galite patirti sunkumų kramtant.
 • Jeigu sirgote epilepsija (priepuoliai).
 • Nikotino vaistinė kramtomoji guma gali ištraukti dantų plombas ir dantų implantus.
 • Nikotino pakaitinė terapija (NPT) yra netinkama vaikams iki 12 metų. Nikotino poveikis vaikams yra stipresnis nei suaugusiems. Vaikams tai gali sukelti sunkų apsinuodijimą, kuris gali sukelti mirtį.
 
Norėdami mesti rūkyti nekaitaliokite NiQuitin Mint gumos su nikotino pastilėmis.
 
Kreipkitės pagalbos ir patarimo į sveikatos priežiūros specialistus, jeigu:
 
 • Skundžiatės sunkiu arba vidutinio sunkumo kepenų ar sunkiu arba vidutinio sunkumo inkstų funkcijos sutrikimu – šalutiniai poveikiai Jums labiau tikėtini.
 • Jūsų skydliaukės veikla yra nekontroliuojamai aktyvi arba sergate feochromocitoma (antinksčių liaukos navikas, kuris gali turėti įtakos kraujospūdžiui) - gydytojas suteiks Jums informacijos- kadangi nikotinas gali sustiprinti simptomus.
 • Turite skrandžio arba dvylikapirštės žarnos opą ar stemplės uždegimą (maisto vamzdelio tarp gerklės ir skrandžio), nes ryjant nikotiną gali sustiprėti simptomai. Taip pat tai gali sukelti burnos opas. Jei Jūsų simptomai pasunkėjo, turėtumėte pasitarti su gydytoju. Jums gali prireikti naudoti ne geriamąją NPT formą, o, pavyzdžiui, nikotino pleistrus.
 
Vaikams (iki 12 metų)
 
Suaugusiems tinkama dozė gali smarkiai apnuodyti arba būti mirtina vaikui. Todėl labai svarbu NiQuitin Mint visada laikyti vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.
 
Kiti vaistai ir NiQuitin Mint
Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite sveikatos priežiūros specialistui. 
 
Nustojus rūkyti, gali pakisti kitų vartojamų vaistų poveikis. Jei dėl to Jums kyla kokių nors klausimų arba abejonių, kreipkitės į sveikatos priežiūros specialistą.
 
Tai ypač svarbu vartojant vaistus, kurių sudėtyje yra:
 • teofilino (astmai gydyti);
 • takrino (Alzheimerio ligai gydyti);
 • klozapino (šizofrenijai gydyti);
 • ropinirolo (Parkinsono ligai gydyti).
 
NiQuitin Mint vartojimas su maistu ir gėrimais
 
Kol NiQuitin Mint guma yra Jūsų burnoje, negalima valgyti ar gerti.
 
Rūgštūs gėrimai (pvz.: vaisių sultys, kava ar gazuoti gėrimai) veikia nikotino pasisavinimą iš burnos ertmės. Siekiant geriausio efekto, 15 minučių iki NiQuitin Mint vartojimo reikia vengti šių gėrimų.
 
Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas
Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su sveikatos priežiūros specialistu. 
 
Rūkymas nėštumo metu kelia riziką kūdikiui. Įskaitant lėtą augimą iki gimimo, priešlaikinį gimdymą arba negyvo kūdikio gimimą. Metimas rūkyti yra geriausias būdas pagerinti tiek Jūsų, tiek Jūsų kūdikio sveikatą. Kuo anksčiau mesite rūkyti, tuo geriau.
 
Jei esate nėščia, geriausia būtų, jei mestumėte rūkyti be NPT. Tačiau, jei bandėte ir Jums nepavyko, sveikatos priežiūros specialistai gali rekomenduoti Jums NPT kaip pagalbinę priemonę. Jūsų besivystančiam kūdikiui tai yra geriau nei rūkymo tęsimas. Sprendimas naudoti NPT turėtų būti priimtas kuo ankstesnėje nėštumo stadijoje. Reikia stengtis nenaudoti NPT ilgiau nei 2 – 3 mėnesius. Atsiminkite, jog svarbiausia yra mesti rūkyti. Produktai, tokie kaip vaistinė kramtomoji guma, gali būti tinkamesni nei nikotino pleistrai. Taip yra dėl to, kad vartojant kramtomąją gumą, Jūs ne visą laiką gaunate nikotino. Visgi pleistrai gali būti tinkamesni, jei Jus pykina ar vemiate.
 
Jei žindote kūdikį, tabako dūmai kūdikiams ir vaikams sukelia kvėpavimo sunkumus ir kitus negalavimus. Geriausia būtų, jei mestumėte rūkyti be NPT. Tačiau, jei bandėte ir Jums nepavyko, sveikatos priežiūros specialistai gali rekomenduoti Jums NPT. Jei bandant mesti rūkyti Jums reikia naudoti NPT, Jūsų kūdikio gaunamas nikotino kiekis yra mažas. Geriausia naudoti NPT produktus, kuriuos reikia vartoti keletą kartų per dieną (tokius kaip kramtomoji guma ir pastilės, o ne pleistrai). Taip pat geriau žindyti prieš produkto vartojimą. Tokiu būdu Jūsų kūdikis gauna mažiausią galimą nikotino dozę.
 
Vairavimas ir mechanizmų valdymas
 
NiQuitin Mint poveikis gebėjimui vairuoti ir valdyti mechanizmus nėra žinomas. Tačiau turite žinoti, rūkymo nutraukimas gali sukelti elgesio pakitimus, kurie gali turėti įtakos Jūsų gebėjimui vairuoti ir valdyti mechanizmus.
 
NiQuitin Mint sudėtyje yra  
 
3.       Kaip vartoti NiQuitin Mint
 
Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
 
Bandant mesti rūkyti naudojant NiQuitin Mint, labai svarbu, kad dėtumėte visas pastangas, jog visiškai mestumėte rūkyti. Visgi, jei surūkėte cigaretę kol naudojate NPT, turėtumėte toliau tęsti metimo procesą. Jei Jums vis tiek sunku nustoti rūkyti, Jums gali padėti pokalbis su gydytoju, slaugytoju, rūkymo metimo patarėju ar vaistininku.
 
NiQuitin Mint 2 mg vaistinė kramtomoji guma skirta rūkaliams surūkantiems mažiau nei 20 cigarečių per dieną.
NiQuitin Mint 4 mg vaistinė kramtomoji guma skirta rūkaliams surūkantiems 20 ar daugiau cigarečių per dieną.
 
Nekramtykite NiQuitin Mint kaip įprastos kramtomosios gumos. Jei NiQuitin Mint yra kramtoma per greitai arba be pertraukų, nikotinas išsiskiria per greitai. Tai gali sukelti diskomfortą (pvz.: rėmenį ir žagsėjimą).
 
Nulupkite popierėlį ir išspauskite gabalėlį NiQuitin Mint gumos. Įsidėkite gumą į burną ir lėtai kramtykite, kol skonis taps aštrus (apie 1 minutę), tada sustokite ir palaikykite gumą prie skruosto. Kai skonis susilpnėja, kelis kartus pakramtykite gumą, kol skonis sustiprės, ir vėl palaikykite. Tokiu būdu naudota guma po 30 minučių bus sunaudota. Kol guma yra jūsų burnoje, negalima valgyti ar gerti, nes tai gali sumažinti nikotino pasisavinimą. Nenaudokite daugiau kaip 15 gumos gabalėlių per parą. Jei jaučiate poreikį naudoti NiQuitin Mint ilgiau nei 9 mėnesius, turėtumėte kreiptis sveikatos priežiūros specialisto patarimo.
 
NiQuitin Mint guma gali būti naudojama laikantis toliau pateikto plano, kuris sudarytas taip, kad palaipsniui būtų mažinamas sunaudojamos gumos kiekis.
 
Suaugusieji (18 metų ir vyresni)
 • Pradėkite nuo 8 – 12 gumos gabalėlių per parą. Kramtykite gumą kaskart, kai pajuntate poreikį rūkyti.
 • Taip naudokite gumą iki 3 mėnesių, tada palaipsniui mažinkite per parą suvartojamos gumos kiekį (žiūrėti lentelę ).
 • Kai per dieną suvartosite 1 – 2 gumos gabalėlius, išvis nutraukite vartojimą.
 
Metus rūkyti, Jums kartais gali atsirasti staigus potraukis cigaretei. Jei taip nutiktų, galite vėl panaudoti gumą.
 
 
1 ŽINGSNIS    
2 ŽINGSNIS

 
 
3 ŽINGSNIS
 
Pradinis gydymo laikotarpis Mažinimo laikotarpis Palaikomasis gydymas
Sukramtykite vieną gabalėlį gumos kaskart, kai pajuntate poreikį rūkyti.
Naudokite 8 – 12 gabalėlių per parą iki 3 mėnesių.
Palaipsniui mažinkite gumos naudojimą iki 1 - 2 gabalėlių per parą.
Tuomet baikite gydymą.
Sukramtykite gabalėlį gumos, jei atsiranda staigus poreikis rūkyti.
 
 
 
Vartojimas vaikams ir paaugliams
 
Paaugliai (12 – 17 metų amžiaus, imtinai)
 
Paaugliams negalima naudoti NiQuitin Mint be gydytojo paskyrimo.
 
Neviršykite nustatytos dozės. Tuo pačiu metu nerūkykite ir nenaudokite kitų nikotino produktų. Atidžiai sekite instrukcijas ir nenaudokite daugiau kaip 15 gumos gabalėlių per parą (24 valandas).
 
Vaikai iki 12 metų
Vaikams iki 12 metų NiQuitin Mint vartoti negalima.
 
Ką daryti, jeigu nerimaujate, kad vėl pradėsite rūkyti?
 
Jei nerimaujate, kad galite vėl pradėti rūkyti arba sunku visiškai nustoti naudoti gumą, pasitarkite su sveikatos priežiūros specialistu. Jei vėl pradėjote rūkyti, jis gali patarti Jums, kaip naudojant tolimesnius NPT kursus, pasiekti geriausių rezultatų.
 
Ką daryti pavartojus per didelę NiQuitin Mint dozę?
 
Pavartojus per daug NiQuitin Mint gumos galite pradėti jausti silpnumą ir svaigulį bei jaustis blogai. Nutraukite gumos vartojimą ir iškart kreipkitės pagalbos į gydytoją arba ligoninės skubios pagalbos skyrių. Jei įmanoma, parodykite jiems pakuotę arba šį pakuotės lapelį.
 
Guma netinka vaikams iki 12 metų. Jei guma yra naudojama vaikų, jiems gali pasireikšti nikotino perdozavimo simptomai. Tai gali būti galvos skausmas, pykinimas, skrandžio skausmai ir viduriavimas. Jei vaikas panaudojo ar suvalgė gumos, nedelsdami kreipkitės į savo gydytoją arba artimiausios ligoninės skubios pagalbos skyrių, nes tai gali būti labai pavojinga ir netgi mirtina. Jei įmanoma, parodykite jiems pakuotę arba šį pakuotės lapelį.
Jei turite bet kokių klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į sveikatos priežiūros specialistą.
 
 
4.       Galimas šalutinis poveikis
 
Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms. Vartojant NiQuitin Mint rekomenduojamomis dozėmis, rimtas šalutinis poveikis nepasireiškia.
 
Pats rūkymo metimas gali sukelti simptomus, tokius kaip svaigulys, galvos skausmas, miego sutrikimai, kosulys, panašūs į peršalimą simptomai. Simptomai, tokie kaip depresija, dirglumas, nerimas, padidėjęs apetitas ir nemiga, taip pat gali būti susiję su abstinencijos simptomais, susijusiais su rūkymo metimu.
 
Nedelsdami nustokite vartoti NiQuitin Mint gumą ir kreipkitės į gydytoją, jei pasireiškia bet kuris iš šių alerginių reakcijų simptomų, kurie gali būti sunkūs:
 
Labai reti šalutinio poveikio reiškiniai (gali pasireikšti rečiau kaip 1 iš 10 000 asmenų):  
Kitas šalutinis poveikis yra nurodytas žemiau – jis yra sugrupuotas pagal atsiradimo dažnį.
 
Labai dažni šalutinio poveikio reiškiniai (gali pasireikšti ne rečiau kaip 1 iš 10 asmenų):
 • pykinimas.
 
Dažni šalutinio poveikio reiškiniai (gali pasireikšti rečiau kaip 1 iš 10 asmenų):
 • virškinimo trakto diskomfortas
 • gerklės skausmas, gerklės/ burnos džiūvimas, burnos sudirginimas ir išopėjimas, faringitas, kosulys
 • miego sutrikimai, galvos skausmas, dirglumas, svaigulys
 • šleikštulys, žagsėjimas, nevirškinimas, pilvo pūtimas, viduriavimas, vidurių užkietėjimas
 • žandikaulio skausmas.
 
Nei vienas iš anksčiau paminėtų šalutinių poveikių nėra rimtas ir paprastai praeina po kelių dienų gydymo.
 
Nedažni šalutinio poveikio reiškiniai (gali pasireikšti rečiau kaip 1 iš 100 asmenų):
 • širdies dažnio padidėjimas ar širdies plakimo jautimas
 • pasunkėjęs kvėpavimas, krūtinės skausmas
 • sutrikęs ar pakitęs skonio jutimas
 • odos paraudimas, dilgėlinė, padidėjęs prakaitavimas
 • skausmas raumenyse ar sąnariuose, patinimas
 • burnos gleivinės uždegimas
 • drebulys
 • bloga savijauta.
 
Dažnis nežinomas (negali būti apskaičiuotas pagal turimus duomenis):  
Pranešimas apie šalutinį poveikį
Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Pranešimą apie šalutinį poveikį galite pateikti šiais būdais: tiesiogiai užpildant formą internetu Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos Vaistinių preparatų informacinėje sistemoje https://vapris.vvkt.lt/vvkt-web/public/nrv arba užpildant Paciento pranešimo apie įtariamą nepageidaujamą reakciją (ĮNR) formą, kuri skelbiama https://www.vvkt.lt/index.php?4004286486, ir atsiunčiant elektroniniu paštu (adresu [email protected]) arba nemokamu telefonu 8 800 73 568. Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.
 
 
5.       Kaip laikyti NiQuitin Mint
 
 • Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.
 • Ant dėžutės ir lizdinės plokštelės po „Tinka iki“ ar „EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.
 • Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje.
 • Laikyti gamintojo pakuotėje, kad vaistas būtų apsaugotas nuo drėgmės.
 • Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.
 
 
6.       Pakuotės turinys ir kita informacija
 
NiQuitin Mint sudėtis
 
 • Veiklioji medžiaga yra nikotinas. Kiekviename gumos gabalėlyje yra 2 mg arba 4 mg nikotino (rezinato junginio pavidalu, vadinamu nikotino rezinatu).
 • Pagalbinės medžiagos:
  • gumoje yra butilhidroksitolueno (E321), sorbitolio (E420), ksilitolio (E967), kalcio karbonato (E170), bevandenio natrio karbonato (E500), glicerolio (E422), acesulfamo kalio druskos (E950), manitolio (E421), gumiarabiko (E414), sukralozės (E955), titano dioksido (E171) ir aromatinių medžiagų: Optacool, eukaliptų-mentolio, levomentolio.
 
NiQuitin Mint išvaizda ir kiekis pakuotėje
Balta ar balkšva kvadrato formos kramtomoji guma.
Kiekvienoje lizdinėje plokštelėje yra 4 arba 10 gumos gabalėlių.
Pakuotėje yra 4, 10, 30, 100 arba 200 gumos gabalėlių.
Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.
 
Registruotojas ir gamintojas
 
Registruotojas
Richard Bittner AG
Reisnerstraße 55-57
A-1030 Wien
Austrija
 
Gamintojai
Fertin Pharma A/S
Dandyvej 19
7100 Vejle
Danija
 
Logiters, Logistica Portugal, S.A.
Estrada dos Arneiros, 4,
Azambuja, 2050 – 544
Portugalija
 
Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą:
 
Omega Pharma Baltics SIA
K. Ulmana 119
LV-2167 Marupe
Latvija
Tel. +371 67783478
 
Šis vaistas Europos ekonominės erdvės valstybėse narėse ir Jungtinėje Karalystėje (Šiaurės Airijoje) registruotas tokiais pavadinimais:
Airija               NiQuitin Fresh Mint 2mg & 4mg Medicated Chewing Gum
Belgija             NiQuitin freshmint 2 mg & 4 mg Gomme à mâcher médicamenteuse
Čekija              NiQuitin Freshmint
Estija                NiQuitin Mint 2 mg & 4 mg ravimnärimiskumm
Ispanija                        NiQuitin Mint 2 mg & 4 mg chicles medicamentosos
Jungtinė Karalystė
(Šiaurės Airija) Nicabate Extra Fresh Mint 2 mg & 4 mg Medicated Chewing Gum
Kroatija                        NiQuitin GUM Icy Fresh Mint 2 mg & 4 mg ljekovita guma za žvakanje
Latvija             NiQuitin Mint 2 mg & 4 mg ārstnieciskā košļājamā gumija
Lietuva            NiQuitin Mint 2 mg & 4 mg vaistinė kramtomoji guma
Liuksemburgas NiQuitin freshmint 2 mg & 4 mg Gomme à mâcher médicamenteuse
Lenkija            NiQuitin Extra Fresh 2mg & 4 mg guma do żucia, lecznicza
Nyderlandai                 NiQuitin Mint 2 mg & 4 mg Kauwgom
Portugalija                    NiQuitin Mint 2mg & 4 mg gomas para mascar medicamentosas
Slovakija                      NiQuitin Freshmint 2 mg & 4 mg liečivé žuvačky
Švedija             NiQuitin Mentolmint 2 mg & 4 mg medicinskt tuggummi
Vengrija                       NiQuitin Menthol Fresh 2 mg & 4mg gyógyszeres rágógumi
 
Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas  2021-12-28.
 
Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/.
 

Rekomenduojamos prekės