Serumas Grožvita pro, nuo plaukų slinkimo, 125ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-20%

Serumas Grožvita pro, nuo plaukų slinkimo, 125ml

Kosmetika
-20%
10,47 €
13,09 € (su PVM) 10,82 € (be mok.)
 • <p>Klauskite vaistininko <a href="tel:869703000">8 697 03000</a> (I-V 8:00-17:00)</p> Klauskite vaistininko 8 697 03000 (I-V 8:00-17:00)
 • <p>Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę </p> Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę 
 • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje. Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Aprašymas

Grožvita

 

Serumas nuo plaukų slinkimo motininių galvos odos ląstelių aktyvinimas

 

Plaukai – tai sveikatos, gyvybingumo simbolis ir vienas iš grožio atributų.

Plaukų praradimas yra vis dažnesnė ir kartu vis opesnė problema. Plaukai gali slinkti dėl įvairių priežasčių, o teisinga diagnozė gali būti pagrindinė priemonė, įveikiant šią problemą.

 

Plaukai sensta, lygiai kaip oda ir kiti organai. Tai, kada šie procesai prasideda, lemia individualios aplinkybės. Plaukų senėjimas būna susijęs ne tik su pigmento trūkumu, t. y. žilimu, bet ir su jų susilpnėjimu bei slinkimu.

 

Plaukų senėjimo procesus galima sulėtinti, tinkamai juos prižiūrint.

Kiekvienas plauko maišelis nenutrūkstamai dalyvauja plauko augimo procese. Skiriami 3 etapai:

 • anagenas (greito augimo etapas),
 • katagenas (etapas, kuriame plauko augimas lėtėja ir galiausiai baigiasi),
  • telogenas (ramybės etapas).

Apie 90 proc. plaukų išgyvena anageno etapaą kuris trunka nuo 2 iki 8 metų. Kitas etapas, t. y. katagenas, trunka vos kelias savaites, jis būdingas apie 2 proc. plaukų. Paskutinis etapas, telogenas (5–15 proc. plaukų), trunka apie 2–4 mėnesius, jo metu plaukas suragėja ir atsiskiria nuo plauko maišelio, paprastai plaunant galvą arba šukuojantis.

 

Plaukų praradimas susijęs su plauko gyvavimo ciklo pokyčiais, kuriuos lemia įvairūs veiksniai, taip pat tai ir anageninių bei telogeninių plaukų santykio pokytis – plaukų, išgyvenančių anageno etapą, skaičius sumažėja ir padaugėja plaukų, kuriems būdingas telogeno etapas.

 

Todėl plaukų priežiūrai labai svarbu sąmoningai rinktis produktus, kurių sudedamosios dalys pailgina plaukų gyvybingumo laiką ir pagerina jų kokybę.

 

Optimali plaukų priežiūros produkto sudedamoji dalis yra tokia, kuri geba išlaikyti ilgą anageno ir trumpą telogeno etapą, be to, ji turi gerinti plauko maišelio būklę.

 

Laboratorija Grožvita PRO sukūrė galvos odai skirtą serumą, kurio inovatyvios sudėties pagrindas yra sistema BAICAPIL™. Ją sudaro sojų, kviečių ir baikalinių kalpokių daigai, kadangi, vykstant dygimo procesui, susidaro biomolekulės – peptidai, aminorūgštys, oligosacharidai ir gliukozė.

 

BAICAPIL™ – tai inovatyvus veikimo mechanizmas:

 • padidinamas gliukozės metabolizmas ir ATP gamyba (plauko ląstelės gauna daugiau deguonies);
 • aktyvinamos motininės ląstelės – skatinamas naujas anageno etapas (plauko augimas), plaukai tampa tankesni;
 • mitochondrinės DNA apsaugomos nuo oksidacinio streso – jos tampa aktyvesnės ir sveikesnės, pailgėja anageno etapas, sumažėja plaukų slinkimas, jie tampa tankesni ir storesni;
 • plauko maišelio ląstelės apsaugomos nuo ankstyvo senėjimo – pailgėja anageno etapas.

  

Baicapil™ veiksmingumas, skatinant plaukų augimą ir užkertant kelią jų slinkimui, buvo patvirtintas, atliekant veiksmingumo testą in vivo*.

 • anageninių plaukų augimo koeficientas telogeninių plaukų atžvilgiu A/T padidėjo 68,6 proc.
 • plaukų tankumas padidėjo 18 proc., palyginti su pradine būkle
 • plaukų slinkimas sumažėjo 60,6 proc., palyginti su pradine būkle
 • pagerėjo plaukų kokybė ir būklė

 

Serumo Grožvita PRO sudėtyje gausu ir augalinių ekstraktų (dirvinių asiūklių, dilgėlių, arnikų, varnalėšų šaknų, paprastųjų rėžiukų, medetkų, nasturčių, gebenių, citrinų žievės, ramunių, pušų pumpurų, rozmarinų, baltažiedžių notrelių, šalavijų, kivių, agurkų, beržų lapų ir žievės), jų derinys skirtas silpnų ir slenkančių plaukų bei riebių plaukų, esant galvos odos seborėjai, priežiūrai.

 

Vitaminų kompleksas padeda išvengti plaukų slinkimo ir retėjimo, paspartina jų ataugimą ir turi maitinamąjį bei regeneruojamąjį poveikį. 

 • Vitaminas E neutralizuoja laisvuosius radikalus, skatina enzimų aktyvumą ląstelėse ir plauko augimą. 
 • Vitaminas B5 suteikia plaukams žvilgesio, neleidžia jiems pernelyg riebaluotis, drėkina galvos odą. 
 • Vitaminas B7 (biotinas) skatina energinį metabolizmą, paspartina plauko augimą ir sumažina slinkimą. 
 • Vitaminas B6 (piridoksinas) palankiai veikia plaukų elastingumą. 
 • Cinkas – mineralinė plaukų sudedamoji dalis; plaukai tampa atsparūs lūžinėjimui. 
 • Mielės skatina kolageno sintezę, turi įtakos ląstelėje esančiam vandens kiekiui.

 

Kasdienis, sistemingas serumo Grožvita PRO naudojimas sugrąžins Jūsų plaukams jaunystę, gyvybingumą ir apsaugos juos nuo retėjimo.

 

Naudojimo būdas:

produktas skirtas tepti tiesiai ant galvos odos. Išplovę galvą ir nusausinę rankšluosčiu, užtepkite nedidelį skysčio kiekį ant galvos odos, kas 2–4 cm. Paskui švelniai įmasažuokite produktą į galvos odą, tai darykite 3 minutes. Palaukite, kol plaukai visiškai išdžius, arba džiovinkite su plaukų džiovintuvu. Priemonės nereikia nuskalauti.

Naudokite serumą kasdien arba po kiekvieno galvos plovimo.

 125 ml

 

Gamintojas:

ADEX COSMETICS & PHARMA, Olštynsko g. 1, Nova Vies, 14-200 Ylava.

 

*Baicapil™ skatina plaukų augimą ir padeda išvengti jų slinkimo, Provital Group.

* tyrimas, kuriame dalyvavo 61 savanoris – 17 vyrų ir 44 moterys, jų amžius buvo 18–60 metų. Kasdien, 6 mėnesius, 30 savanorių naudojo galvos odai skirtą produktą su placebu, o 31 savanoris – produktą su Baicapil™. Kol vyko tyrimas, galvos odos priežiūrai nebuvo naudojamos jokioe kitos priemonės, kurios galėtų turėti įtakos plaukų augimui.

Jums taip pat gali patikti