PHARMA OIL natūralus apelsinų eterinis aliejus, 10 ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

PHARMA OIL natūralus apelsinų eterinis aliejus, 10 ml

Kosmetika

Papildoma 10% nuolaida krepšeliui su kodu SUPER10. Nuolaidos sumuojamos. Pasiūlymas negalioja vaistams, akcijai 2 už 1 kainą, pristatymo mokesčiui.  Pasiūlymas galioja 2023.06.08-06.13 23:59

4,29 € (su PVM) 3,55 € (be mok.)
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę 
  • Klauskite vaistininko 8 697 03000 (I-V 8:00-18:00)

Aprašymas

Natūralus apelsinų eterinis aliejus „Pharma Oil”, 10ml

Išgarink blogą nuotaiką su keliais lašais apelsinų eterinio aliejaus! Šis mažas buteliukas (patogus nešiotis su savimi) – tai nauja tavo pozityvumo paslaptis. Kad ir kur beužkluptų negatyvios mintys ar darbiniai rūpesčiai, šis žvalus citruso saldumo kvapas grąžins tave į palaimingą ZEN. Be to, prisidės prie sveikos ir skaisčios odos išlaikymo. 

Naudojimas: Įlašinkite: 2-4 lašus į masažinį aliejų; 4-12 lašų į inhaliatorių arba į dubenį su garuojančiu vandeniu ir giliai pakvėpuokite 5-10 min.; 10-15 lašų į oro garintuvą/difuzorių patalpai aromatizuoti; 1-2 lašus į kitas kosmetikos priemones odos priežiūrai. Pradėkite nuo mažesnio kiekio lašų.

Įspėjimas: Tik išoriniam naudojimui. Prieš tepant ant odos patikrinkite, ar nesate alergiški. Didelė koncentracija – saugokite akis. Netinka naudoti mažiems vaikams. Nenaudoti nėštumo metu. Nenaudoti turint individualų netoleravimą ar esant pažeistai odai. Odą tepti ne vėliau kaip 60 min. iki deginimosi saulėje. 

Sudėtis: Citrus sinensis.

Rekomenduojamos prekės