PHARMA OIL natūralus pušų eterinis aliejus, 10 ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

PHARMA OIL natūralus pušų eterinis aliejus, 10 ml

Prekės kodas: 10000143397
Kosmetika
3,98 € (su PVM) 3,29 € (be mok.)
  • Vaistininko konsultacija ir užsakymų priėmimas telefonu 8 697 03000 (I-V 8:00-18:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę 
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Aprašymas

Natūralus pušų eterinis aliejus „Pharma Oil”, 10ml 

Atsidurk spygliuočių miško viduryje ir patirk nuostabią gaivą. Šis eterinis aliejus akimirksniu primins pušynų keliukus iki Baltijos jūros. Mintis harmonizuojantis aromatas padės susikaupti, pašalinti nuovargį, stresą ir suteiks energijos naujiems iššūkiams. Be to, gali padėti atbaidyti vabzdžius. 

Naudojimas: Įlašinkite 3-4 lašus į oro garintuvą/difuzorių; 2-5 lašus į purkštuvą su vandeniu ir purkškite pasirinktus paviršius; 1-5 lašus į odai skirtą aliejų, kremą ar losjoną. Kvėpavimui lengvinti galite pauostyti buteliuką, užlašinti 1 lašą ant nosinaitės arba ant delnų ir į juos pakvėpuoti. Pradėkite naudoti nuo mažesnio kiekio lašų. 

Įspėjimas: Tik išoriniam naudojimui. Prieš tepant ant odos patikrinkite, ar nesate alergiški. Didelė koncentracija – saugokite akis. Nenaudoti pirmaisiais 7 nėštumo mėnesiais. Netinka naudoti mažiems vaikams. Nenaudoti turint individualų netoleravimą ar esant pažeistai odai. 

Sudėtis: Pinus sylvestris (Pine needle) Oil 

Rekomenduojamos prekės