Sveikatos klubas

Ką jūs iš tiesų vartojate?

Dažnas nesusimąsto, kokios medžiagos yra naudojamo maisto papildo sudėtyje, kurį vartoja – Royal Green suteikia vartotojui galimybę rinktis, kadangi gamina ir kuria sertifikuotus, ekologiškus, natūralios kilmės maisto papildus.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 145 PERŽIŪROS

Vaistininkės patarimai tėveliams: kaip sumažinti vaiko nerimą naujais mokslo metais?

Pastebima, kad vis daugiau mokyklinio amžiaus vaikų susiduria su nerimu. Jurgita Jankauskienė, vaistinių tinklo „Camelia“ vaistininkė, dalinasi patarimais, kaip padėti vaikams įveikti nerimą keičiantis kasdienei rutinai, prasidėjus mokslo metams.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 119 PERŽIŪROS

Metas stiprinti imunitetą: ar žuvų taukai – teisingas pasirinkimas?

Šaltuoju metų laiku svarbu rūpintis savo sveikata ir stiprinti imunitetą. Vienas iš būdų yra reguliarus žuvų taukų vartojimas, kadangi tai gali padėti ne tik sustiprinti imunitetą, bet ir pasiruošti kovai su sezoninėmis ligomis.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 126 PERŽIŪROS

Odos būklė neturi trukdyti mėgautis kiekviena diena: kaip atpažinti psoriazę ir ją suvaldyti?

Odoje juntamas diskomfortas gali paveikti fizinę ir psichologinę sveikatą. Vaistinių tinklo „Camelia“ vaistininkė Irena Garuckienė dalinasi patarimais ir rekomendacijomis, kaip prižiūrėti save ir gyventi pilnavertį gyvenimą sergant žvyneline (psoriaze).

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 38 PERŽIŪROS

Į Paryžiaus paralimpines žaidynes keliausianti R. Bučinskytė: kai žinai, ko nori — viskas įmanoma

Pasitikėjimas savimi ir ramybė vieni svarbiausių aspektų siekiant išsikeltų tikslų. Sportininkė dalinasi savo sėkmės istorija, kaip šventės metu sudominusi veikla tapo gyvenimo aistra, kylančiais iššūkiais bei ateities planais.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 50 PERŽIŪROS

„Nekaltas“ patinimas ar trombozė – kaip atpažinti?

Kraujo krešulio susidarymą kraujagyslėje, gali išduoti keli simptomai, kuriuos kiekvienas vertiname skirtingai. Tačiau, jei nebus imtasi prevencinių priemonių, o simptomai liks nepastebėti laiku, trombozė gali sukelti išties skausmingus padarinius, kurie gali neigiamai paveikti gyvenimo kokybę.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 49 PERŽIŪROS

Erzinantis kosulys gali perspėti apie dažną ligą: vaistininkas pataria, kaip išvengti nemalonių simptomų

Manoma, jog refliukso simptomai yra rėmuo ir rūgštus skrandžio turinio atpylimas, bet refliuksas gali pasireikšti kitais, mažai žinomais simptomais. Vaistinių tinklo „Camelia“ vaistininkas Deimantas Auškalnis supažindina su refliuksu, jo simptomais bei rekomenduoja pagalbos sau būdus ir įpročius, kurie padeda kovoti su refliuksu.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 63 PERŽIŪROS

Dantų implantų, karūnėlių ir protezų priežiūros ABC

Dauguma siekia turėti ne tik gražią šypseną, bet ir sveikus, tvirtus dantis. Tačiau laikui bėgant, nepaisant reguliarios priežiūros dantys gali prarasti pradinę išvaizdą ir nusidėvėti. Todėl svarbu žinoti, kaip atsakingai prižiūrėti dantų implantus, karūnėles, išimamus protezus, kadangi jie reikalauja ne mažiau dėmesio nei sveiki dantys.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 59 PERŽIŪROS

Pirmieji nėštumo mėnesiai: ką svarbu žinoti būsimai mamai?

Moterims nėštumo pradžioje tenka susidurti su įvairiais veiksniais, kurie gali turėti įtakos jos ir vaisiaus sveikatai. Vaistinių tinklo „Camelia“ vaistininkė Urtė Peleckytė–Gaigalė pataria, kaip elgtis pirmąjį nėštumo trimestrą.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 37 PERŽIŪROS

Vaistininkė įkvepia drąsos tiems, kas slaugo ligonius namuose: nebijokite prašyti pagalbos

Artimojo slauga namuose - didelis iššūkis paveikiantis visos šeimos gyvenimą. Tai gali turėti poveikį ne tik ligoniui, bet ir tiems, kurie juo rūpinasi. Bendras šeimos gyvenimas gali tapti sudėtingas. Vaistinių tinklo „Camelia“ vaistininkė Gintarė Ivanavičienė dalinasi slaugos rekomendacijomis bei skatina rūpintis ligoniu neužmirštant savęs.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 88 PERŽIŪROS