Apie Camelia

Prekių nėra

0,00 Eur Viso

Pirkti

Sveikatos klubas

Kas svarbiausia, norint pasirūpinti savo širdies veikla?
2019 11 07
Širdies ritmas yra neatsiejamas nuo gyvenimo ritmo. Tam, kad organizmas būtų tinkamai aprūpintas krauju, širdis turi dirbti stipriai ir ritmingai.
Stipriausias ginklas ligoms – tvirta imuninė sistema
2019 11 07
Lapkričio mėnuo išsiskiria ne tik apniukusiu ir vis vėstančiu oru. Galime pastebėti, jog vis daugiau aplinkoje esančių žmonių čiaudi, karščiuoja, kosėja. Peršalimo sezonas ir artėjantis gripo proveržis gąsdina...
Žingsniai, kurių imtis užklupus peršalimui
2019 10 07
Artėjant šaltajam laikotarpiui, visi stengiamės stiprinti imuninę sistemą, kad pavyktų apsisaugoti nuo peršalimo ligų. Tačiau ne visuomet išvengiame ore sklandančių ligų sukėlėjų.
Žuvų taukų nauda – nuo darželinukų iki suaugusiųjų
2019 10 07
Omega-3 yra gyvybiškai svarbios kiekvienai kūno ląstelei, tačiau mūsų organizmas natūraliai jų nepasigamina.
Nemokami galvos odos ir plaukų matavimai
2019 10 07
Galvos odos ir plaukų matavimai Camelia vaistinėse*. Tikrink šio mėnesio matavimų grafiką, registruokis ir atvyk pasitikrinti su mažų kainų kortele nemokamai.
Kviečiame į nemokamus matavimus: venų būklės tyrimas
2019 09 06
Venų būklės tyrimai Camelia vaistinėse*. Tikrink šio mėnesio tyrimų grafiką, registruokis ir atvyk pasitikrinti su mažų kainų kortele nemokamai.
Į darbingą rudens ritmą grįžkite aštriu protu
2019 09 06
Po vasaros atostogų ne taip paprasta greitai sugrįžti į darbų ir mokslų režimą. Rudenį mus pasiekia daugiau informacijos ir smegenims gali būti sudėtinga staiga prisitaikyti prie didesnio jos kiekio ir...
Kviečiame į nemokamus matavimus: galvos odos ir plaukų mėnuo
2019 08 07
Diagnostiniai galvos odos ir plaukų matavimai Camelia vaistinėse*. Tikrink šio mėnesio matavimų grafiką, registruokis ir atvyk pasitikrinti su mažų kainų kortele nemokamai.
Paruoškime imuninę sistemą rudeniui
2019 08 07
Baigiantis vasarai keičiasi klimatas, vėl grįžtame prie greitesnio darbo tempo ir gyvenimo režimo. Gali atrodyti, kad per vasarą prisisotinę vaisių ir uogų, esame apsisaugoję nuo ligų visiems ateinantiems metams.
Vasara – puikus metas profilaktiškai pasitikrinti sveikatą
2019 08 07
Visi gydytojai rekomenduoja sveikatą profilaktiškai pasitikrinti bent kartą per metus. Daugelis tai žinome, tačiau vis neatrandame laiko ir profilaktinės sveikatos patikrą dažnai nukeliame ne vieneriems ir ne...
Probleminės sritys
Jau prisiregistravę?
Sukurti paskyrą Pamiršote slaptažodį ?