Apie Camelia

Prekių nėra

0,00 Eur Viso

Pirkti

Sveikatos klubas

10 mitų apie peršalimo ligas
2020 01 10
Šaltuoju metų laiku beveik į kiekvienus namus užsuka nelauktos ir nekviestos viešnios -peršalimo ligos. Sloga, pakilusi kūno temperatūra, kosulys ir panašūs simptomai sukelia diskomfortą ir sujaukia įprastą...
Imuniteto stiprinimo atmintinė
2020 01 10
Įsibėgėjat gripo bei peršalimo ligų sezonui susirūpiname apie tai, kaip galėtume pasirūpinti savo ir artimųjų sveikata. Vienas veiksmingiausių būdų būti atspariems ligoms bei virusams – nuolatinis imuniteto...
Tamsiausiu metų laikotarpiu išlaikykite šviesias mintis
2019 12 06
Gruodžio mėnuo – tikras išbandymas mūsų nervų sistemai. Šiuo šventiniu laikotarpiu gausu ilgų eilių parduotuvėse, dovanų paieškų, didėjančių spūsčių keliuose ir daug kitų įtampą keliančių veiksnių.
Šventiniu laikotarpiu išvenkite skrandžio negalavimų
2019 12 06
Šventiniu laikotarpiu dažnai lankomės svečiuose, susitinkame su artimaisiais, draugais. Taip neišvengiamai daugiau valgome, ragaujame įvairų maistą ir smaližiaujame.
Kas svarbiausia, norint pasirūpinti savo širdies veikla?
2019 11 07
Širdies ritmas yra neatsiejamas nuo gyvenimo ritmo. Tam, kad organizmas būtų tinkamai aprūpintas krauju, širdis turi dirbti stipriai ir ritmingai.
Stipriausias ginklas ligoms – tvirta imuninė sistema
2019 11 07
Lapkričio mėnuo išsiskiria ne tik apniukusiu ir vis vėstančiu oru. Galime pastebėti, jog vis daugiau aplinkoje esančių žmonių čiaudi, karščiuoja, kosėja. Peršalimo sezonas ir artėjantis gripo proveržis gąsdina...
Žingsniai, kurių imtis užklupus peršalimui
2019 10 07
Artėjant šaltajam laikotarpiui, visi stengiamės stiprinti imuninę sistemą, kad pavyktų apsisaugoti nuo peršalimo ligų. Tačiau ne visuomet išvengiame ore sklandančių ligų sukėlėjų.
Žuvų taukų nauda – nuo darželinukų iki suaugusiųjų
2019 10 07
Omega-3 yra gyvybiškai svarbios kiekvienai kūno ląstelei, tačiau mūsų organizmas natūraliai jų nepasigamina.
Nemokami galvos odos ir plaukų matavimai
2019 10 07
Galvos odos ir plaukų matavimai Camelia vaistinėse*. Tikrink šio mėnesio matavimų grafiką, registruokis ir atvyk pasitikrinti su mažų kainų kortele nemokamai.
Kviečiame į nemokamus matavimus: venų būklės tyrimas
2019 09 06
Venų būklės tyrimai Camelia vaistinėse*. Tikrink šio mėnesio tyrimų grafiką, registruokis ir atvyk pasitikrinti su mažų kainų kortele nemokamai.
Probleminės sritys
Jau prisiregistravę?
Sukurti paskyrą Pamiršote slaptažodį ?