Apie Camelia

Prekių nėra

0,00 Eur Viso

Pirkti

Sveikatos klubas

Žingsniai, kurių imtis užklupus peršalimui
2019 10 07
Artėjant šaltajam laikotarpiui, visi stengiamės stiprinti imuninę sistemą, kad pavyktų apsisaugoti nuo peršalimo ligų. Tačiau ne visuomet išvengiame ore sklandančių ligų sukėlėjų.
Žuvų taukų nauda – nuo darželinukų iki suaugusiųjų
2019 10 07
Omega-3 yra gyvybiškai svarbios kiekvienai kūno ląstelei, tačiau mūsų organizmas natūraliai jų nepasigamina.
Nemokami galvos odos ir plaukų matavimai
2019 10 07
Galvos odos ir plaukų matavimai Camelia vaistinėse*. Tikrink šio mėnesio matavimų grafiką, registruokis ir atvyk pasitikrinti su mažų kainų kortele nemokamai.
Kviečiame į nemokamus matavimus: venų būklės tyrimas
2019 09 06
Venų būklės tyrimai Camelia vaistinėse*. Tikrink šio mėnesio tyrimų grafiką, registruokis ir atvyk pasitikrinti su mažų kainų kortele nemokamai.
Į darbingą rudens ritmą grįžkite aštriu protu
2019 09 06
Po vasaros atostogų ne taip paprasta greitai sugrįžti į darbų ir mokslų režimą. Rudenį mus pasiekia daugiau informacijos ir smegenims gali būti sudėtinga staiga prisitaikyti prie didesnio jos kiekio ir...
Kviečiame į nemokamus matavimus: galvos odos ir plaukų mėnuo
2019 08 07
Diagnostiniai galvos odos ir plaukų matavimai Camelia vaistinėse*. Tikrink šio mėnesio matavimų grafiką, registruokis ir atvyk pasitikrinti su mažų kainų kortele nemokamai.
Paruoškime imuninę sistemą rudeniui
2019 08 07
Baigiantis vasarai keičiasi klimatas, vėl grįžtame prie greitesnio darbo tempo ir gyvenimo režimo. Gali atrodyti, kad per vasarą prisisotinę vaisių ir uogų, esame apsisaugoję nuo ligų visiems ateinantiems metams.
Vasara – puikus metas profilaktiškai pasitikrinti sveikatą
2019 08 07
Visi gydytojai rekomenduoja sveikatą profilaktiškai pasitikrinti bent kartą per metus. Daugelis tai žinome, tačiau vis neatrandame laiko ir profilaktinės sveikatos patikrą dažnai nukeliame ne vieneriems ir ne...
Vasarą leiskite pailsėti ne tik kūnui, bet ir nervų sistemai
2019 07 05
Nors atostogos – tai laikas, kai pamirštate kasdienius rūpesčius ir ištrūkstate iš varginančios rutinos, mūsų centrinė nervų sistema niekada nesiilsi.
Kviečiame į nemokamus tyrimus: liepos mėnesis
2019 07 05
Venų būklės tyrimai Camelia vaistinėse*. Tikrink šio mėnesio tyrimų grafiką, registruokis ir atvyk pasitikrinti su mažų kainų kortele nemokamai.
Probleminės sritys
Jau prisiregistravę?
Sukurti paskyrą Pamiršote slaptažodį ?