Sveikatos klubas

Vasaroti – be sveikatos problemų: kokias priemones į gamtą privalu pasiimti?

Susiruošę iškylai į gamtą, žmonės neretai pamiršta pasirūpinti savo vaistinėlės turiniu. Susidūrę su gamtoje tykančiais pavojais ir neturėdami tinkamų priemonių savimi pasirūpinti, iškylautojai dažnai sunegaluoja. „Camelia“ vaistininkas Rimvydas Blynas įvardija gamtoje iškylaujančių laukiančius pavojus ir pataria, kaip nuo jų apsisaugoti taupant laiką bei pinigus.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 90 PERŽIŪROS

Neignoruokite organizmo siunčiamų signalų – vaistininkas pataria, kaip pasirūpinti savo širdimi

Pasak gydytojų kardiologų, susirgti širdies ir kraujagyslių ligomis gali kas penktas vyresnis nei 40 metų asmuo. Žmogui, kuriam trūksta omega grupės riebalų rūgščių, rizika kyla dar didesnė. „Camelia“ vaistininkas Rimvydas Blynas pastebi, kad visiškai išvengti tikimybės susirgti kraujotakos sistemos ligomis – neįmanoma, tačiau galima padėti sau negaluojant ir profilaktiškai stiprinti savo širdį. Tereikia savęs paklausti: kaip aš jaučiuosi? Atsakymus pasufleruos organizmas. Žmogaus užduotis – jų neignoruoti.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 245 PERŽIŪROS

Kviečiame į renginį apie pogimdyminę depresiją su Indre Stonkuviene

Liepos 23 d. 16 val. VšĮ „Skirtingos Spalvos” kviečia visus į Kauno VDU Botanikos sodą, kuriame balta spalva nusidažys renginys apie pogimdyminę depresiją. Čia žiūrovų lauks daug pramogų: edukacijos, kūrybinės dirbtuvės, jogos pamokos, spalvų terapija, „Camelia“ dovanos ir kt. Renginį vainikuos pokalbis su iniciatyvos heroje Indre Stonkuviene.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 195 PERŽIŪROS

Norite sustabdyti senėjimo procesą? Į rutiną įtraukite šiuos 5 dalykus

Visi norime kuo ilgiau išlikti jauni: su tuo mūsų visuomenėje siejamas grožis, sveikata, energija ir gražiausi atsiminimai. Vis dėlto, biologiniai kūno procesai yra nesustabdomi, tačiau tinkamai prižiūrėdami savo kūną, galime juos sulėtinti. „Camelia“ vaistininkė Monika Matulaitytė pasakoja, kokį gyvenimo būdą reiktų rinktis, jei norime ilgiau išlaikyti fizinius jauno kūno požymius.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 333 PERŽIŪROS

Dažniausios atsivėsinimo klaidos: kaip atsigaivinti nesukeliant žalos savo sveikatai?

Užklupti alinančių vasaros karščių, žmonės skuba atsigaivinti, tačiau dažnai tai daro netinkamai ir po kurio laiko pasijunta prastai. „Camelia“ vaistininkė Jurgita Jankauskienė įvardijo dažniausias klaidas, keliančias grėsmę žmonių sveikatai karštuoju metų laiku. Visų klaidingų atsivėsinimo padarinių sveikatai būtų galima išvengti laikantis kelių paprastų taisyklių.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 289 PERŽIŪROS

Nudegėte saulėje ir gelbėjatės liaudiškomis priemonės? Sustokite sau kenkti

Vasaros metu, kai saulės išsiilgę mėgaujamės kaitra paplūdimyje, dažnai pamirštame deramai saugotis ir patiriame odos nudegimus, kuriuos vėliau gydome ir prižiūrime įvairiomis priemonėmis. „Camelia“ konsultantė Asta Balkytė pastebi, kad klientai neretai norėdami numalšinti nemalonius pojūčius po nudegimo, prisidaro dar didesnių bėdų ir skuba į vaistinę pagalbos.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 300 PERŽIŪROS

Vaistininkė kreipiasi į sergančius hipertenzija: kelios klaidos gali brangiai kainuoti

Vasaros karščiai pavojingi kiekvienam, tačiau didžiausią grėsmę tai kelia širdies ar kraujagyslių ligomis sergantiems žmonėms. Per karščius kartu su prakaitu iš organizmo pasišalina daug druskų, išsiplečia kraujagyslės ir dėl to nukrenta kraujo spaudimas. Tuo metu prie aukšto kraujospūdžio žmonės įpratę žmonės suskumba nutraukti kasdienių vaistų vartojimą, taip ne tik nepagerindami savijautos, bet ir sukeldami rimtą grėsmę savo sveikatai.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 438 PERŽIŪROS

Po savaitgalio linksmybių – gerklės skausmas, tačiau tai nebūtinai peršalimo simptomas

Šiltuoju metų laiku mėgstame save palepinti: gamtoje skanaujame ant žarijų keptą, rūkytą maistą, gazuotus gėrimus, šaltus užkandžius, tačiau dažnai po vasaros malonumų jaučiame sunkumą skrandyje, pradeda kilti rūgštys ar net atsiranda kosulys. Tai gali būti ne tik peršalimo, bet gastroezofaginio refliukso ligos požymiai. „Camelia“ vaistininkas Andrius Rodovičius pasakoja, kad pakoregavus savo rutiną, šio nemalonaus susirgimo galima išvengti.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 649 PERŽIŪROS

CAMELIA vaistinių darbo laikas per Jonines

Kai kurios „Camelia“ vaistinės pacientus priims ir Joninių dieną, birželio 24.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 1184 PERŽIŪROS

Vaistininkai įspėja nerizikuoti sveikata: ypač šiomis dienomis būtini mineralai

Dėl šiomis dienomis kamuojančio alinančio karščio gausiau prakaituojame, o kartu su prakaitu dideliais kiekiais pasišalina ir žmogui būtinos medžiagos – magnis, kalis ir kalcis. „Camelia“ vaistininkai Evelina Zykienė ir Andrius Rodovičius pasakoja, kaip atpažinti šių mineralų trūkumą ir užtikrinti pakankamą jų kiekį organizme.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 653 PERŽIŪROS