Apie Camelia

Prekių nėra

0,00 Eur Viso

Pirkti

Sveikatos klubas

Kviečiame į nemokamus matavimus: galvos odos ir plaukų mėnuo
2019 08 07
Diagnostiniai galvos odos ir plaukų matavimai Camelia vaistinėse*. Tikrink šio mėnesio matavimų grafiką, registruokis ir atvyk pasitikrinti su mažų kainų kortele nemokamai.
Paruoškime imuninę sistemą rudeniui
2019 08 07
Baigiantis vasarai keičiasi klimatas, vėl grįžtame prie greitesnio darbo tempo ir gyvenimo režimo. Gali atrodyti, kad per vasarą prisisotinę vaisių ir uogų, esame apsisaugoję nuo ligų visiems ateinantiems metams.
Vasara – puikus metas profilaktiškai pasitikrinti sveikatą
2019 08 07
Visi gydytojai rekomenduoja sveikatą profilaktiškai pasitikrinti bent kartą per metus. Daugelis tai žinome, tačiau vis neatrandame laiko ir profilaktinės sveikatos patikrą dažnai nukeliame ne vieneriems ir ne...
Vasarą leiskite pailsėti ne tik kūnui, bet ir nervų sistemai
2019 07 05
Nors atostogos – tai laikas, kai pamirštate kasdienius rūpesčius ir ištrūkstate iš varginančios rutinos, mūsų centrinė nervų sistema niekada nesiilsi.
Kviečiame į nemokamus tyrimus: liepos mėnesis
2019 07 05
Venų būklės tyrimai Camelia vaistinėse*. Tikrink šio mėnesio tyrimų grafiką, registruokis ir atvyk pasitikrinti su mažų kainų kortele nemokamai.
Sveika šypsena – gražioms vasaros akimirkoms
2019 07 05
Nemalonus burnos kvapas, gelsvoki dantys – tai keli nemalonumai, kurie turi ne tik kosmetinę reikšmę.
Vasarinės alergijos – kaip atpažinti?
2019 07 04
Šiltuoju laikotarpiu itin dažnos „vasarinės“ alergijos, susijusios su vabzdžių įkandimu, augalų žydėjimu, vėjo išnešiojamomis žiedadulkėmis, oro tarša, skirtingų telkinių vandeniu, maisto produktais, net...
Elektrolitų svarba: kodėl vasara jų netenkame?
2019 06 04
Sodo darbai, lauko pramogos, sportas, pasivaikščiojimai – laiko gryname ore leidžiama vis daugiau. Šiuo laikotarpiu natūraliai patiriama daugiau fizinio krūvio. Ne tik aktyvi veikla, bet ir saulės kaitra...
Kviečiame į nemokamus tyrimus: birželio mėnesis
2019 06 04
Venų būklės tyrimai Camelia vaistinėse*. Tikrink šio mėnesio tyrimų grafiką, registruokis ir atvyk pasitikrinti su mažų kainų kortele nemokamai.
Kviečiame į nemokamus tyrimus: gegužės mėnesis
2019 05 06
Akispūdžio tyrimai Camelia vaistinėse*. Tikrink šio mėnesio turimų grafiką, registruokis ir atvyk pasitikrinti su mažų kainų kortele nemokamai.
Probleminės sritys
Jau prisiregistravę?
Sukurti paskyrą Pamiršote slaptažodį ?