Sveikatos klubas

Dantų skausmas savaime dažniausiai nepraeina

Dantų skausmo norisi atsikratyti kuo greičiau. Ir visai nesvarbu, ar dantų skausmas aštrus ir ūmus, kartais net pulsuojantis, ar ilgalaikis, bukas bei maudžiantis – visais atvejais jaučiamas didelis diskomfortas

label
remove_red_eye 260 PERŽIŪROS

Vaistininkė pataria: kaip išsirinkti žuvų taukus ir ką būtina žinoti prieš juos vartojant?

Visi nuo seno žino žuvų taukų naudą kiekvieno sveikatai. Šis maisto papildas ypač aktualus šiuolaikiniam žmogui, kuriam ne visuomet pavyksta pasirūpinti visaverte mityba. Tačiau kaip išsirinkti iš tokios gausos, siūlomos vaistinėse? Daugiau apie žuvų taukus papasakojo „Camelia“ vaistininkė Virgilija Bečelytė.

label
remove_red_eye 332 PERŽIŪROS

Kaip apsaugoti sveikatą, jei Astravo atominėje elektrinėje įvyktų nelaimė?

Vos 60 km nuo Vilniaus nutolusiame Baltarusijos mieste Astrave atominė elektrinė jau veikia. Jei įvyktų nelaimė, daliai Lietuvos gyventojų iškiltų radiacinis pavojus. Elektrinės avarijos atveju į apie 100 km Lietuvos teritorijos patenkantiems gyventojams prireiktų jodo terapijos.

label
remove_red_eye 529 PERŽIŪROS

Kodėl vasarą svarbu nepamiršti kalio ir magnio?

Šiltuoju metų laiku, kai daugiau judame, o norėdami atsigaivinti vartojame daugiau skysčių – prarandame daug kalio ir magnio, kurie itin svarbūs organizmui.

label
remove_red_eye 2952 PERŽIŪROS

Stop erkėms ir uodams!

Atšilus orams vis daugiau žmonių renkasi laisvalaikį gamtoje, tačiau čia mus pasitinka ne itin malonūs draugai – erkės bei uodai.

label
remove_red_eye 2621 PERŽIŪROS

Ir vėl tas sunkumo jausmas skrandyje? Štai ką Jums reikia žinoti

Pojūtis, kad skrandis nevirškina ir yra sunkus, o pats virškinimo procesas – nesklandus, yra bene kiekvienam asmeniui pažįstamas dalykas. Vieniems šis diskomforto jausmas dažnesnis, kitiems – retesnis, tačiau dauguma sutiks, kad tokia sveikatos būklė priverčia jaustis apsunkusiam, nedarbingam ir kartu nelaimingam.

label
remove_red_eye 5597 PERŽIŪROS

Vaikų karščiavimo ir skausmo mažinimas

Vaikas pirmą kartą keliauja į darželį. Tai sukelia didelį jaudulį bei daugybę klausimų ir mažajam herojui, ir jo tėveliams. Net jei ir adaptuotis sekasi gana gerai, jau pirmąją savaitę procesą sutrikdyti gali užklupusi liga – kolektyvuose dienas leidžiantys ikimokyklinio amžiaus vaikai serga dažniau nei tie, kurie auga namų aplinkoje.

label
remove_red_eye 2037 PERŽIŪROS

Keturios ypatingai stipraus kosulio priežastys

Kosulys gali sukelti vėmimą, ypač kai jis yra priepuolinis ir sunkiai valdomas – ir kosulio, ir vėmimo procese dalyvauja tie patys raumenys. Kosulio stiprumas priklauso nuo jį sukėlusį priežasčių, kurios gali būti ir infekcinės, ir neinfekcinės kilmės.

label
remove_red_eye 2128 PERŽIŪROS

Sukurkime daugiau neįveikiamų barjerų virusams

Įvairūs virusai aplinkoje gyvena nuolat, tik jų galimybės daugintis, plisti ir sukelti infekcijas skiriasi priklausomai nuo metų laiko.

label
remove_red_eye 16769 PERŽIŪROS

Kaip vartoti vitaminus ir nepakenkti sau?

Pavasaris – metas, kai organizmui labiausiai trūksta vitaminų. „Vitaminus ir mineralus, žinoma, geriausiai įsisaviname su maistu, bet reikia pripažinti, kad žiemą ir ankstyvą pavasarį gauti sezoninių vaisių ar daržovių, kuriuose gausu vitaminų – labai sunku ar net neįmanoma, todėl vartoti maisto papildus derėtų kiekvienam“, – įsitikinusi mažų kainų vaistinių tinklo „Camelia“ vaistininkė Ieva Sauserytė.

label
remove_red_eye 1992 PERŽIŪROS