Sveikatos klubas

Sklandanti informacija klaidina: siekia išvengti šalutinio vakcinos poveikio, bet iš tikrųjų rizikuoja sveikata

Masinė vakcinacija nuo COVID-19 yra naujas reiškinys Lietuvoje, tad natūralu, kad jai įsibėgėjant, šalies gyventojams kyla vis daugiau su tuo susijusių klausimų. Siekdamas suteikti žmonėms daugiau aiškumo, „Camelia“ vaistininkas Faustas Bertulis pasakoja, kokius vaistus galima vartoti prieš ir po skiepo, bei kaip tai gali paveikti kuriamą imunitetą virusui.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 99 PERŽIŪROS

Vaistininkė perspėja: tinkamai neįvertinus vabzdžių įgėlimų, pasekmės gali būti labai rimtos

Atšilus orams daugiau laiko gryname ore leidžiantys žmonės susiduria su stipriai suaktyvėjusiais vabzdžiais, kurie be to, kad trukdo poilsį, gali sukelti ir rimtų sveikatos sutrikimų. Todėl artėjant vasarai „Camelia“ vaistininkė Monika Žalytė pataria būti budriems ir nepamiršti su savimi turėti niežuliui ir alerginių reakcijų simptomams mažinti skirtų vaistų.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 130 PERŽIŪROS

Šiltos dienos kai kam gali būti ne į naudą: vaistininkė pataria atkreipti dėmesį į organizmo siunčiamus signalus

Natūralu, kad vasarą, daugiau laiko leisdami gryname ore ir aktyviau judėdami, imame prakaituoti gausiau nei įprastai. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį, kad kartu su prakaitu iš organizmo pasišalina ir didelė dalis mūsų organizmui gyvybiškai būtino mineralo – magnio. Pastarojo trūkumas gali sukelti rimtų sveikatos sutrikimų, todėl „Camelia“ vaistininkė Evelina Zykienė pataria, kaip pasirūpinti pakankamu magnio kiekiu organizme.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 156 PERŽIŪROS

„Camelia“ vaistininkai prisijungia prie skiepijimo nuo COVID-19

„Camelia“ vaistinių tinklas prisijungia prie masinės Lietuvos gyventojų vakcinacijos nuo COVID-19. Nemokamai pasiskiepyti bus galima Vilniuje esančiose vaistinėse.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 374 PERŽIŪROS

„Camelia“ vaistinių tinkle – dar trys skiepų kabinetai

Dabar pasiskiepyti nuo erkinio encefalito galima penkiose „Camelia“ vaistinėse: Vilniuje – Vikingų g. 3 (PC „Nordika“), Kaune – Laisvės al. 55, Šiauliuose – Tilžės g. 109, (PC „Saulės miestas“), o nuo šiol ir Klaipėdoje –  Vingio g. 6 bei Taikos pr. 64 (PC „Arena“); taip pat dar vienas skiepų kabinetas įrengtas Vilniuje, Savanorių g. 1, PC „Helios City“.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 454 PERŽIŪROS

Šlapimo nelaikymas: kokie simptomai įspėja, kad pagalbos reikia kreiptis nedelsiant?

Nors šlapimo nelaikymas kelia psichologinę įtampą ir stipriai riboja gyvenimo galimybes, pagalbos į specialistus žmonės kreipiasi problemai gerokai įsisenėjus. Tokiais atvejais uždegimai sunkiau ir ilgiau gydomi bei gali sukelti įvairių lytinių organų ar šlapimo pūslės uždegimų.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 501 PERŽIŪROS

„Camelia“ vaistinėse – greitieji COVID-19 antikūnų testai

Šiuo metu „Camelia“ vaistinėse ir camelia.lt parduodami 4-ių tipų greitieji testai. Naujiena – antikūnų testai.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 818 PERŽIŪROS

Pats atliko greitąjį COVID-19 testą dar nejausdamas simptomų ir gavo teigiamą atsakymą: gydymo įstaiga diagnozę tik patvirtino

Vaistinėse galima įsigyti greitųjų COVID-19 antigenų testų, kurie gali parodyti, ar šiuo metu pacientas serga. Vilnietis Domantas pasidalijo savo patirtimi, kaip šis testas jam pravertė.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 497 PERŽIŪROS

Gripas, COVID-19 ar erkinis encefalitas? Apie šias ligas gali pranešti panašūs simptomai

Įprastai gripo sezonas Lietuvoje baigiasi gegužės mėnesį, tačiau tai nereiškia, kad šiltuoju metu galite neužsikrėsti. COVID-19 virusui šiluma įtakos turi dar mažiau, tad budriems reikėtų būti visuomet. „Camelia“ vaistininkas Rimvydas Blynas atkreipia dėmesį, kad šių ligų simptomai gali signalizuoti ir apie kitą sunkią užkrečiamą ligą – erkinį encefalitą.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 741 PERŽIŪROS

Pasikeitus įpročiams, pamiršome apie poilsį: pasekmės gali būti labai rimtos

Darbams persikėlus į namus, išnyko riba tarp darbo ir poilsio. „Camelia“ vaistininkė Monika Žalytė pastebi, kad į vaistinę ateina emociškai pervargę, įsitempę, sudirgę pacientai, kurie ieško pagalbos, tačiau neatsižvelgia į šių padarinių priežastis.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 939 PERŽIŪROS