Sveikatos klubas

Kas gresia sveikatai, jei trūksta vitamino D?

Dažnai pasikartojantis peršalimas, nuolatos jaučiamas nuovargis ir slogi nuotaika, lėtai gyjančios žaizdos, plaukų slinkimas, kankinantys kaulų, nugaros ir raumenų skausmai – simptomai, signalizuojantys, kad organizme trūksta vitamino D. „Camelia“ vaistininkė Monika Žalytė sako, kad šio vitamino trūkumas ne tik neigiamai veikia mūsų organizmą, bet lemia ir sunkios eigos ligų išsivystymą.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 26 PERŽIŪROS

Vaistininkė patarė kaip gelbėtis, kai puola virusai

Kai oro temperatūra sparčiai krenta ir dienos tampa vis žvarbesnės, aplinkoje ima siautėti virusai. Šiuo laikotarpiu padaugėja žmonių, kurie skundžiasi suprastėjusia savijauta, perštinčia gerkle ir karščiavimu. „Camelia“ vaistininkė Greta Šimkė dalijasi patarimais, kaip padėti savo imuninei sistemai kovoti su negalavimus sukeliančiais virusais.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 21 PERŽIŪROS

Kokie organizmo siunčiami ženklai informuoja apie nusilpusį imunitetą?

Stresas, miego ir poilsio trūkumas, netinkama mityba, žalingi įpročiai – visa tai alina imunitetą. Silpna, o dėl to ir neveiksminga imuninė apsauga – bejėgė prieš virusų ir bakterijų sukeliamas ligas. „Camelia“ vaistininkės Evelinos Zykienės teigimu, nusilpusi imuninė sistema simptomų forma siunčia signalus, kad ji nėra pajėgi apsisaugoti nuo kenksmingų išorės veiksnių, galinčių neigiamai paveikti sveikatos būklę.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 186 PERŽIŪROS

„Camelia“ vaistinėse jau galima pasiskiepyti nuo gripo

„Camelia“ vaistinių tinklas gavo pirmąją gripo vakcinų siuntą – jau galima registruotis ir skiepytis vaistinėse, kuriose yra įrengti skiepijimo kabinetai. Vakcinos kaina – 19,99 Eur.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 574 PERŽIŪROS

Kada į gydytojus dėl skausmo kreiptis nedelsiant? Užduokite sau 3 klausimus

Pasikartojantis ir nuolat jaučiamas skausmas yra vienas dažniausių žmones kamuojančių negalavimų. Norint su tuo veiksmingai kovoti, svarbiausia – nustatyti skausmo priežastis. „Camelia“ vaistininkas Faustas Bertulis įspėja, kad skausmas gali būti organizmo siunčiamas įspėjimas apie sunkios eigos ligas ir pataria jų neignoruoti. Tik tokiu būdu galima išvengti gresiančių rimtų pasekmių.  

label
comment 0 comments
remove_red_eye 208 PERŽIŪROS

Padėti imunitetui nėra per anksti – vaistininko patarimai, nuo ko pradėti

Rūpintis savimi ir savo imunitetu turime ištisus metus, tačiau atėjus rudeniui susirūpiname, kuo dar be skiepų sau ir artimiesiems galime padėti. „Camelia“ vaistininkas Rimvydas Blynas pataria, nuo ko reikėtų pradėti.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 251 PERŽIŪROS

Lietuvos gyventojai vasarą nuo alergijų kenčia dar labiau nei pavasarį

Uodų ir kitų vabzdžių įkandimai, alergijos nuo saulės, augalų, gyvūnų, vandens – priežastys, dėl kurių Lietuvos gyventojai vasarą ieškojo pagalbos vaistinėse. „Camelia“ vaistinių tinklas fiksuoja, kad šiemet problemų dėl įvairaus tipo alergijų pacientai turėjo kur kas daugiau vasarą nei pavasarį.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 128 PERŽIŪROS

Ką daryti, jei įsisiurbė erkė?

Aptikęs įsisiurbusią erkę dažnas supanikuoja ir galvoja apie blogiausius scenarijus. „Camelia“ vaistininkė Ieva Sauserytė sako, kad žinodami, kokių veiksmų reikėtų imtis įsisiurbus erkei ir vadovaudamiesi pateiktomis rekomendacijomis, žmonės gali išvengti rimtų pasekmių.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 145 PERŽIŪROS

Vaistininkas pastebėjo, šis rugpjūtis – neįprastas: peršalusių pacientų kur kas daugiau

Varvanti ir užgulusi nosis, gerklės perštėjimas, nežymiai pakilusi kūno temperatūra bei sausas kosulys – tokiais simptomais vis dažniau skundžiasi į vaistinę užsukantys pacientai. „Camelia“ vaistininkas Mintautas Kamandulis sako, kad pacientai ieško patarimo, kaip greičiau išgyti ir priduria, kad tokių negalavimų atsiradimą dažniausiai skatina neapdairios klaidos.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 0 PERŽIŪROS

Vaistininkas pastebėjo, šis rugpjūtis – neįprastas: peršalusių pacientų kur kas daugiau

Varvanti ir užgulusi nosis, gerklės perštėjimas, nežymiai pakilusi kūno temperatūra bei sausas kosulys – tokiais simptomais vis dažniau skundžiasi į vaistinę užsukantys pacientai. „Camelia“ vaistininkas Mintautas Kamandulis sako, kad pacientai ieško patarimo, kaip greičiau išgyti ir priduria, kad tokių negalavimų atsiradimą dažniausiai skatina neapdairios klaidos.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 209 PERŽIŪROS