Sveikatos klubas

Lietuvos gyventojai šiuo metu dirba daugiau: patarė, kaip išvengti sveikatos problemų

Nemaža dalis Lietuvos gyventojų jau kuris laikas dirba namuose. „Camelia“ vaistininkė Virgilija Bečelytė, bendraudama su į vaistinę dėl negalavimų užsukusiais pacientais, pastebi, kad dauguma dirbančių nuotoliniu būdu dirba daugiau ir ilgiau, o „Diva namai“ kineziterapeutė Jūratė Kliukaitė priduria, kad nepaisoma taisyklingo sėdėjimo. Dėl šių priežasčių susiduriama su sveikatos problemomis. Kaip to išvengti?

label
comment 0 comments
remove_red_eye 165 PERŽIŪROS

Kamuoja nerimas ir stresas? 5 patarimai padės pasijusti ramiau

Daugeliui žmonių pandemijos laikotarpiu pasireiškė ryškesni nei įprastai nerimo ir streso požymiai. Naudingais patarimais, kaip suvaldyti stresą, dalijasi „Camelia“ vaistininkas Saulius Gečys ir dėmesingo įsisąmoninimo (angl. mindfulness) instruktorė Edita Tamulienė.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 354 PERŽIŪROS

Vaistininkė – apie nušalimus: kurie žmonės turėtų ypač pasisaugoti?

Artimiausiu metu pranašaujamas vis žvarbesnis oras, kai kur šalyje galintis atšalti net iki -20 laipsnių Celsijaus. „Camelia“ vaistininkė Monika Žalytė įvardijo žmones, kuriems, jei teks būti lauke, ypač reikėtų pasisaugoti ir pataria, kaip nesušalti.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 331 PERŽIŪROS

Viena pirmųjų nuo COVID-19 paskiepytų vaistininkių: mums tai – įvertinimas

Ketvirtadienį šalyje nuo COVID-19 pradėti skiepyti vaistininkai. Viena pirmųjų paskiepytų – „Camelia“ vaistininkė Gitana Švažienė iš Šilalės. Vaistininkė sakė, kad procedūra praėjo labai sklandžiai ir sėkmingai.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 519 PERŽIŪROS

Vis dar daromos didelės klaidos užsidedant ar nusiimant kaukę

Norint apsisaugoti nuo COVID-19 viruso, neužtenka tik tinkamai dėvėti apsauginę kaukę – ne ką mažiau svarbu pasirūpinti rankų, kuriomis ją liečiame, higiena. Ant kaukės paviršiaus susikaupia virusai ir bakterijos, o rankos – vienas iš galimų kelių dalelėms patekti į organizmą. Kaip tinkamai pasirūpinti rankų ir apsauginių kaukių higiena, pasakoja „Camelia“ vaistininkė Irena Garuckienė.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 294 PERŽIŪROS

Po švenčių į vaistines ateina daugiau suirzusių ir sveikata susirūpinusių pacientų

Šventės baigėsi, tenka grįžti į įprastą ritmą. „Camelia“ vaistininkai pastebi, kad jų pacientams metų pradžia kiek įtempta ir kelianti suirzimą – sausio pradžioje kur kas daugiau įsigyjama preparatų nervų sistemai raminti, miegui pagerinti.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 408 PERŽIŪROS

2021 metų sveikatos horoskopas

Kokia mūsų sveikata bus 2021, jaučio metais? Pateikiame ateinančių metų sveikatos horoskopą. Tiems, kas tiki!

label
comment 0 comments
remove_red_eye 470 PERŽIŪROS

Vaistinėse laikinai stabdoma 13-15 val. akcija

Gerbiami klientai, informuojame, kad siekiant išvengti pacientų susibūrimų vaistinėse, laikinai stabdoma 13-15 val. akcija, kurios metu prekėms taikoma nuolaida iki 30 proc.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 734 PERŽIŪROS

Žiemą nusilpsta imunitetas: kodėl taip atsitinka ir ką daryti?

Dažnai sergate peršalimo ligomis, esate jautresni stresui ir nuolat jaučiatės pavargę? Visa tai signalizuoja, kad jūsų imunitetas susilpnėjęs, o tai dažniausiai pasireiškia žiemą, kai organizme išsenka vasarą sukauptos vitaminų ir mikroelementų atsargos. Kokių medžiagų organizme gali trūkti ir kaip atstatyti imunitetą, pataria „Camelia“ vaistininkas Mintautas Kamandulis ir Rokiškio „MediCA klinika“ šeimos gydytoja Vilija Leišienė.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 548 PERŽIŪROS

5 nauji įpročiai gerai savijautai ir sveikatai

Nors pandemija ir karantinas daugelį gyventojų įkalino namuose ir sumažino jų ūpą kurti grandiozinius ateities planus, konkurse „Lietuvos metų vaistininkas 2020“ nugalėjęs „Camelia“ vaistininkas Rimvydas Blynas pataria jau nuo metų pradžios stengtis grįžti prie gerai savijautai ir sveikatai naudingų įpročių. Pateikiame 5 vaistininko patarimus, kurie padės jaustis žvaliau, rečiau sirgti ir pamiršti vaistus.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 645 PERŽIŪROS