Protezų dezinfekcijos tabletės PROTEFIX PROTEFIX AKTIV-REINIGER, 66 vnt.
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
−30%

Protezų dezinfekcijos tabletės PROTEFIX PROTEFIX AKTIV-REINIGER, 66 vnt.

HIGIENOS PREKĖ
5,50 € (su PVM) 7,85 € Šio pirkimo metu Jūs sutaupysite: 2,36 € 4,54 € (be mok.)
Su mokesčiais
  • Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00) Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse

Aprašymas

Protefix® Active Cleanser

Dantų protezų valančios tabletės, 66 vnt

Protefix® Active Cleanser pasižymi antibakteriniu veikimu, pašalina apnašas ir 99,99* % bakterijų.

*(DIN EN 1040 nuoroda)

Kruopšti burnos higiena reikalinga tam, kad būtų pašalinti maisto likučiai, kurie susikaupia ant protezų kaip ir natūralių dantų. Jei maisto likučių patenka po protezais, jie gali sukelti skausmingą uždegimą, nes nešiojant protezus natūrali burnos flora sutrikdoma ir burnos ertmė negali visiškai išsivalyti. Todėl negalima pasikliauti vien dantų šepetėliu, reikia ir geros dantų protezų valymo tabletės.

Protefix® Active Cleanser šiuo atveju yra ypač veiksmingas, nes puikiai valo ir pasižymi stipriu gaivinamuoju poveikiu. Dėl sudėtyje esančio pakankamo kiekio aktyviojo deguonies Protefix® Active Cleanser gali būti naudojamas be jokių kitų papildomų priemonių dantų protezams kruopščiai ir greitai išvalyti, be to, jis nedaro poveikio protezų medžiagai.

Dozavimas ir naudojimo būdas:

Ištirpinkite vieną Protefix Active Cleanser tabletę stiklinėje šilto vandens (100–200 ml, apie 35 °C) ir įdėkite protezus arba kabes (breketus) tiesiog į stiklinę. Protezai arba kabės valomajame skystyje turi būti visiškai apsemti. Švarūs ir higieniški jie bus po 3 minučių, visiškai dezinfekuoti – po 10 minučių. Galima palikti valomajame tirpale per naktį. Išėmę protezus iš stiklinės gerai juos išskalaukite po tekančiu vandeniu prieš vėl įdėdami į burną.

Labai svarbi pastaba

Valomąjį skystį galima naudoti tik protezams esant ne burnoje. Saugokitės, kad skysčio nepatektų į akis. Laikykite mažiems vaikams neprieinamoje vietoje. Netyčia prarijus tabletę arba valomojo tirpalo, būtina tuoj pat kreiptis medicininės pagalbos. Laikykite tabletes sausoje vietoje ne aukštesnėje kaip 25o C temperatūroje.

Medicinos priemonė

CE 0481

Gamintojas

Queisser Pharma GmbH & Co. KG, Schleswiger Str.74, 24941 Flensburg, Vokietija.