Artelac Triple action akių lašai, 10ml.
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Išparduota, laukiame papildymo

Artelac Triple action akių lašai, 10ml.

Medicinos priemonė
-30%
8,11 €
11,59 € (su PVM) 9,58 € (be mok.)
block Išparduota
 • Klauskite vaistininko 8 697 03000 (I-V 8:00-18:00)
 • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę 
 • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Aprašymas

Artelac TripleAction

Medicinos priemonė

Pažangus produktas - pilnai atkuria visus tris ašarų plėvelės sluoksnius, intensyviai drėkina ir ilgam numalšina sausų akių simptomus

 

“Artelac Triple Action” – tai pažangiausias tirpalas, įkvėptas natūralios ašarų plėvelės. Jo sudėtyje yra natūralios drėkinimo medžiagos – hialurono rūgšties (natrio hialuronato), kuri randama sveikos žmogaus akies struktūrose ir natūralioje ašarų plėvelėje, bei dvi papildomos drėkinimo medžiagos: glicerolis ir karbomeras. Taip pat sudėtyje yra papildomo lipidų komponento. “Artelac Triple Action” veikia visus tris ašarų plėvelės sluoksnius: lipidų, vandeninį ir mucino.

 

“Artelac Triple Action” yra sukurtas taip, kad išliktų ant akies paviršiaus ir intensyviai drėkindamas akimirksniu ir ilgam numalšintų simptomus. Produktas idealiai tinka visiems kenčiantiems nuo įvairių sausų akių simptomų, pvz., akių nuovargio, įtampos, deginimo ir (arba) ašarojimo. 

 

 • Ilgalaikis drėkinimas ir greitas poveikis.
 • “Artelac Triple Action” sudėtis atspindi natūralią ašarų plėvelės struktūrą ir pilnai aprūpina sausą akį drėgme. Hialurono rūgštis intensyviai drėkina, karbomeras suriša ir ilgiau išlaiko drėgmę ant akies paviršiaus, lipidai sumažina garavimą.
 • Labai gerai toleruojamas, nes sudėtyje nėra konservantų ir buferių.
 • Pažangi drėkinimo sistema.
 • Gali būti vartojamas 6 mėnesius nuo pirmojo atidarymo.

 

Sudėtis: 0,24% natrio hialuronatas, karbomeras, glicerolis, lipidų komponentas (vidutinio ilgio grandinės trigliceridai), natrio hidroksidas ir injekcinis vanduo.

 

Vartojimo būdas: lašinkite vieną “Artelac Triple Action” lašą į akį taip dažnai, kaip pageidaujate. Preparatą galite vartoti kasdien ir taip dažnai, kaip pageidaujate. Vartojimo trukmė neribojama. 

 

Pakuotė: “Artelac Triple Action” tiekiamas 10 ml akių lašų pakuotėse.

 

 

Artelac® Triple Action
0,24% natrio hialuronatas, karbomeras, glicerolis, lipidų komponentas (vidutinio ilgio grandinės trigliceridai), natrio hidroksidas ir injekcinis vanduo.
Vartojimo paskirtis: akių lubrikantas.

Kas yra Artelac® Triple Action?
Artelac® Triple Action – tai skaidrus akių tirpalas, kurio sudėtyje yra 0,24 % hialurono rūgšties (natrio hialuronato), karbomero, glicerolio, lipidų komponento (vidutinio ilgio grandinės trigliceridų), natrio hidroksido ir injekcinio vandens.
 
Dėl pažangios formulės produktas yra labai gerai toleruojamas, nes jame nėra konservantų ir buferių.
Galima vartoti 6 mėnesius po pirmojo atidarymo.
 
Kaip vartoti Artelac® Triple Action?
Artelac® Triple Action yra akių lubrikantas, veikiantis visus tris akių plėvelės sluoksnius ir užtikrinantis akies paviršiaus drėkinimą esant sausų akių pojūčiui.
 
Kam skirtas Artelac® Triple Action?
Artelac® Triple Action – įkvėptas natūralios ašarų plėvelės. Jo sudėtyje yra natūralios drėkinimo medžiagos – hialurono rūgšties (natrio hialuronato pavidalu), kuri randama sveikos žmogaus akies struktūrose ir natūralioje ašarų plėvelėje, bei dvi papildomos drėkinimo medžiagos: glicerolis ir karbomeras. Taip pat sudėtyje yra papildomo lipidų komponento (vidutinio ilgio grandinės trigliceridų). Artelac® Triple Action veikia visus tris ašarų plėvelės sluoksnius: lipidų, vandeninį ir mucino.
Artelac® Triple Action yra sukurtas taip, kad išliktų ant akies paviršiaus ir intensyviai drėkindamas akimirksniu ir ilgam numalšintų simptomus. Produktas idealiai tinka visiems kenčiantiems nuo įvairių sausų akių simptomų, pvz., akių nuovargio, įtampos, smėlio pojūčio akyse, deginimo ir (arba) ašarojimo.
Akių sausumą sukelia:
 • išoriniai veiksniai, tokie kaip ilgas naudojimasis kompiuteriu, oro kondicionieriai, šildymas, cigarečių dūmai, taip pat vėjuotas oras ir kontaktiniai lęšiai;
 • kiti veiksniai, pavyzdžiui, tam tikri vaistai (kontraceptinės tabletės, antihistamininiai vaistai, beta-blokatoriai, antispazminiai vaistai, šlapimo išsiskyrimą skatinantys vaistai) bei tam tikros ligos, skatinančios akių sausumo atsiradimą. 
  Kaip dažnai derėtų vartoti Artelac® Triple Action?
  Lašinkite vieną Artelac® Triple Action lašą į akį taip dažnai, kaip pageidaujate. Preparatą galite vartoti kasdien ir taip dažnai, kaip pageidaujate. Vartojimo trukmė neribojama.
   
  Kaip vartoti Artelac® Triple Action?
  Dėl patentuoto pumpavimo mechanizmo Artelac® Triple Action tirpalas yra be konservantų.
   
  Bendrieji reikalavimai: prieš kiekvieną vartojimą nusiplaukite rankas. Stenkitės, kad buteliuko galiukas nesiliestų su pirštais ar akimis, nes galite užteršti tirpalą arba susižaloti.
   
   
   
1. Kiekvieną kartą, prieš vartodami, sukamuoju judesiu nuimkite skaidrų baltą apsauginį dangtelį.
 
2.  Dėmesio! Vartojant pirmą kartą arba kurį laiką nevartojus:
apverskite buteliuką ir spauskite tiek kartų, kol nulašės lašas.
 
 

Panašios prekės

close