Wartie Cool paprastųjų ir pėdų karpų šalinimo priemonė ,50 ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-20%

Wartie Cool paprastųjų ir pėdų karpų šalinimo priemonė ,50 ml

Medicinos priemonė
-20%
15,19 €
18,99 € (su PVM) 15,69 € (be mok.)
 • <p>Klauskite vaistininko <a href="tel:869703000">8 697 03000</a> (I-V 8:00-17:00)</p> Klauskite vaistininko 8 697 03000 (I-V 8:00-17:00)
 • <p>Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę </p> Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę 
 • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje. Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Aprašymas

Wortie Cool Karpų šalinimo priemonė

 

VEIKIA PANAUDOJUS VOS 1 KARTĄ!

 • Ypač paprasta naudoti
 • Nekenkia aplink karpą esančiai odai
 • Tinka vaikams nuo 4 m.

 

Kam skirta Wortie® Cool paprastųjų ir pėdų karpų šalinimo priemonė?

Wortie® Cool paprastųjų ir pėdų karpų šalinimo priemonė leidžia be vargo pašalinti paprastąsias karpas ir pėdų karpas. Jos veikimas pagrįstas šaldymu ir primena gydytojų naudojamą krioterapiją. Paprastosios karpos ir pėdų karpos – nedidelės odos ataugos, kurias sukelia žmogaus papilomos virusas (ŽPV). Wortie® Cool yra nereceptinė paprastųjų karpų ir pėdų karpų šalinimo priemonė, skirta pacientams nuo 4 m.

 

Wortie® Cool paprastųjų ir pėdų karpų šalinimo priemonės turinys

Suspaustų suskystintųjų dujų, dimetilo eterio, pripildyta 50 ml slėginė talpykla su metaliniu antgaliu, kuriuo nušaldomos paprastosios arba pėdų karpos. Šis informacinis lapelis, kuriame aprašytas priemonės veikimas ir naudojimas, taip pat pateikiami įspėjimai ir apribojimai.

 

Bendra informacija apie karpas

Karpos (dar vadinamos paprastosiomis karpomis) dažnai susiformuoja ant pirštų, viršutinės plaštakos dalies, kelių, alkūnių ir viršutinės kojų pirštų dalies. Paprastąją karpą galima atpažinti iš nelygaus, „mozaikinio“ paviršiaus. Karpų virusas yra itin užkrečiamas ir gali būti perduotas per tiesioginį sąlytį su užkrėsta oda. Vienas asmuo karpomis gali užkrėsti kitą, nuo vienos odos srities karpos gali būti perneštos į kitą.

Pėdų karpos (dar vadinamos padų karpomis) yra panašios į paprastąsias karpas, tačiau jos formuojasi tik ant padų ir kojų pirštų apačioje. Šios karpos paprastai būna skausmingos. Jos atrodo kaip maži balti odos žiedai su juodais taškais viduryje. Pėdų karpos taip pat yra užkrečiamos. Jomis kitas asmuo gali užsikrėsti per sąlytį su šlapiais ar drėgnais paviršiais, pvz., grindimis.

 

Kaip veikia Wortie® Cool paprastųjų ir pėdų karpų šalinimo priemonė?

 • Wortie® Cool paprastųjų ir pėdų karpų šalinimo priemonė nušaldo nepageidaujamas paprastąsias ar pėdų karpas. Šaltą aplikatoriaus galiuką prispaudus (priglaudus) prie karpos, per kelias sekundes ji pradedama šaldyti ir oda pabąla. Šaldymas sukelia nestiprų skausmą, niežulį ir (arba) perštėjimą. Patraukus aplikatorių, oda atgauna spalvą, o skausmas, niežulys, perštėjimas greitai sumažėja ir per kelias valandas visiškai išnyksta.
 • Procedūros metu paveiktai odai atgavus įprastą temperatūrą ir spalvą, šaldymo paveikta vieta gali parausti. Dėl šaldymo po karpa kartais susidaro pūslė (gali būti su krauju). Ji išlieka kelias dienas. Pūslė ne visada būna matoma.
 • Šaldymo paveikta karpos oda nukrenta maždaug po 10-14 dienų. Per tą laiką po pūsle susiformuoja nauja oda.

 

Ką reikėtų žinoti prieš naudojant Wortie® Cool paprastųjų ir pėdų karpų šalinimo priemonę?

 • Priemonės negalima naudoti veido, pažastų ar krūtų odai, apgamams, karpoms su įaugusiais plaukais, genitalijų karpoms (varpos ar makšties sričiai), gleivinei (pvz., burnos ar nosies ertmei, išangei, genitalijoms, lūpoms ir ausims, akių sričiai).
 • Priemonės nenaudokite, jeigu gydomos karpos aiškiai nematote.
 • Priemonės nenaudokite, jeigu negalite aiškiai perskaityti ant talpyklos arba šiame lapelyje pateiktos informacijos.
 • Priemonės nenaudokite vaikams iki 4 metų amžiaus.
 • Priemonę naudojant vaikams, saugumo sumetimais procedūrą visada turi atlikti suaugusieji.

 

Kaip naudoti Wortie® Cool paprastųjų ir pėdų karpų šalinimo priemonę?

Wortie® Cool paprastųjų ir pėdų karpų šalinimo priemone vieną kartą nušaldykite paprastąją arba pėdų karpą.

Svarbu tiksliai vadovautis informaciniame lapelyje pateiktais nurodymais. Neatsakingas vartojimas gali sukelti negrįžtamų odos pažeidimų: dėl šalčio arba nutekėjusių suskystintųjų dujų gali atsirasti randų arba nervų pažeidimų.

 • Daugeliu atvejų vienai karpai pakanka vienos procedūros. Jeigu tris kartus atlikę procedūrą nepastebite pagerėjimo, pasitarkite su šeimos gydytoju.
 • Atlikus Wortie® Cool paprastųjų ir pėdų karpų šalinimo procedūrą, karpa nukrenta per 14 dienų. Jeigu per šį laikotarpį karpos išvaizda nepasikeitė, galite antrą kartą atlikti Wortie® Cool paprastųjų ir pėdų karpų šalinimo procedūrą.
 • Procedūros negalima kartoti anksčiau nei po 14 dienų.
 • Kaskart panaudoję aplikatorių nuvalykite alkoholiu suvilgyta servetėle.
 • Prieš naudodami priemonę kitai karpai, leiskite metaliniam antgaliui pasiekti kambario temperatūrą. 

 

Šalutinis poveikis

 • Po procedūros odos spalva gali pakisti – nuo baltos iki raudonos. Po karpa gali susidaryti pūslelė, įprastai kelias valandas po procedūros jaučiamas skausmas / gėlimo pojūtis. Jeigu skausmas, gėlimo pojūtis nepraeina iki kitos dienos (per 24 val.) arba atsiranda kitų odos problemų (pavyzdžiui, didesnis už karpos dydį nušalusios odos plotas ar jautrumo sumažėjimas), kreipkitės į šeimos gydytoją. Normalu, jei kelias dienas gydyta sritis yra jautresnė.
 • Pašalinus paprastąją karpą ar pėdų karpą, jos vietoje gali pakisti odos spalva ar susiformuoti mažas randas.
 • Po kelių dienų gydytos karpos centre gali atsirasti juodų taškelių.
 • Karpoms šaldyti naudojant krioterapijai skirtus preparatus pasiekiama žema šaldanti temperatūra, todėl galimos mažos nudegimo žaizdos. 

 

Kontraindikacijos:

 • Nenaudokite, jeigu sergate diabetu arba turite prastą kraujotaką. Wortie® Cool paprastųjų ir pėdų karpų šalinimo priemonė karpas nušaldo. Sergantiems diabetu ir turintiems prastą kraujotaką paveiktos odos sritys gali negyti taip greitai arba neužgyti iki galo.
 • Nenaudokite, jeigu laukiatės arba žindote kūdikį.
 • Nenaudokite sudirgusiai arba infekcija užkrėstai, paraudusiai, uždegiminei (tai gali rodyti niežulys arba patinimas) odai. Gali būti, kad odos dariniai nėra karpos, ir juos turėtų apžiūrėti šeimos gydytojas.