Tvarstis MEPILEX Border Sacrum 22x25cm N5
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Tvarstis MEPILEX Border Sacrum 22x25cm N5

Kompensuojamoji medicinos priemonė
-30%
47,03 €
67,19 € (su PVM) 55,53 € (be mok.)
  • Klauskite vaistininko 8 697 03000 (I-V 8:00-18:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę 
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Aprašymas

„Mepilex® Border Sacrum“ „viskas viename“ tvarstis yra vienintelis penkių sluoksnių kryžkaulio putų poliuretano tvarstis su patentuota „Deep Defense TechnologyTM“ – įrodyta, kad jis apsaugo nuo pragulų, kai naudojamas kartu su kitomis standartinio prevencijos protokolo priemonėmis.
Tvarstis taip pat sukuria optimalią gijimo aplinką, skirtą vidutiniškai ir gausiai eksuduojančių žaizdų gydymui kryžkaulio srityje. Jis efektyviai sugeria ir išlaiko eksudatą ir subalansuoja drėgmę, siekiant išvengti maceravimo rizikos.
Šis neseniai patobulintas tvarstis turi naujus laikymo skirtukus ir storesnius kraštus, todėl jį galima lengviau uždėti pacientams ir patikrinti. Naudojant pragulų prevencijai, tvarsčio forma buvo patobulinta, kad būtų galima tinkamai uždengti didelės rizikos kryžkaulio sritį, užtikrinant maksimalią apsaugą.
Patobulintas tvarstis yra su „Safetac“ – originaliu mažiau skausmo sukeliančiu kontaktiniu silikono sluoksniu. Taip tvarstis minkštai prilimpa prie odos, bet neprilimpa prie drėgnos žaizdos. Jį galite lengvai nuimti nepažeisdami odos. Tai reiškia, kad pacientai patirs mažiau skausmo.
  • Įrodyta, kad apsaugo nuo pragulų – iki 88% mažiau pragulų – kai naudojamas su kitomis standartinio prevencijos protokolo priemonėmis 
  • Patentuota „Deep Defense Technology*“ apsaugo nuo išorinių jėgų – spaudimo, šlyties ir trinties; subalansuoja mikroklimatą, pagrindinius veiksnius, sukeliančius pragulas
  • „Mepilex® Border“ su „Safetac“ technologija sumažina skausmą tvarsčių keitimo metu 
  • Puikus skysčių sugėrimas ir retencija
  • Mažina maceravimo riziką 
 
Kada naudoti „Mepilex Border Sacrum“

Gydymas:

Naudokite „Mepilex Border Sacrum“ vidutiniškai ir gausiai eksuduojančių kryžkaulio žaizdų, pvz.: pragulų arba chirurginių pjūvių, cistų pašalinimo žaizdų tvarstymui. Tvarsčiai palaiko drėgną žaizdų aplinką, kuri užtikrina jų valymąsi, todėl iš pradžių žaizda gali padidėti. Tai yra normalu ir to galima tikėtis.

Pragulų prevencija:

Neseniai atliktas atsitiktinių imčių kontroliuojamasis tyrimas JAV parodė statistiškai reikšmingą „Mepilex Border Sacrum“ poveikį mažinant ligoninėje įgytų pragulų skaičių – 88%. Tvarstį galite profilaktiškai uždėti pacientams, kuriems kyla rizika, tokiems kaip nevaikštantys pacientai, turintys odos perfuziją ir odos būklės sutrikimų, greitosios pagalbos skyriuose, intensyvios terapijos skyriuose arba prieš ilgalaikes chirurgines intervencijas. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad „Mepilex Border Sacrum“ veikia keturis išorinius veiksnius, kurie įtakoja pragulų susidarymą: sumažinant ir perskirstant šlytį, perskirstant spaudimą, mažinant trintį ir išlaikant optimalų mikroklimatą.

Pastaba: Tvarsčių profilaktinis naudojimas nesumažina poreikio laikytis išsamaus pragulų prevencijos protokolo.