Šaldantis purškalas raumenims ir sąnariams PERSKINDOL COOL , 250 ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Šaldantis purškalas raumenims ir sąnariams PERSKINDOL COOL , 250 ml

Medicinos priemonė
8,45 €
9,29 € (su PVM) 7,68 € (be mok.)
  • <p>Klauskite vaistininko <a href="tel:869703000">8 697 03000</a> (I-V 8:00-17:00)</p> Klauskite vaistininko 8 697 03000 (I-V 8:00-17:00)
  • <p>Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę </p> Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę 
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje. Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Aprašymas

   PERSKINDOL® Cool Spray, 250 ml

   Greitas šaldomasis poveikis

   Padeda malšinti sporto traumų sukeltą skausmą

 

Perskindol® Cool Spray sukelia greitą šaldomąjį poveikį, kuris padeda malšinti ir mažinti skausmą bei apriboja tinimo plotą. Šį purškalą labai patogu vartoti fizinio krūvio ir treniruočių metu, kai gali prireikti greito ir stipraus šaldomojo poveikio.

 

Perskindol® Cool Spray ypač rekomenduojamas kaip dalis pirmosios pagalbos gavus sporto traumą, pvz., atsiradus patempimui, kraujosruvai, išnirimui ar sumušimui.

 

Naudojimas

Suaugusiems žmonėms ir vyresniems kaip 5 metų vaikams: švelniai paspaudžiant užpurkšti apskritimą ant pažeistos vietos. Purkšti galima iš ne mažesnio kaip 15 cm atstumo.

 

Perspėjimai

Nevartoti su tvarsčiais, papurškus neuždengti. Stengtis, kad nepakliūtų į akis.

Nevartoti, jeigu yra padidėjęs jautrumas ar alergija bet kuriai sudedamajai medžiagai. Nevartoti ant atvirų žaizdų, gleivinės ar veido.

Po nuolatinio vartojimo ilgiau kaip 21 dieną rekomenduojama daryti 3 dienų pertrauką.

Negalima vartoti jaunesniems kaip 5 metų vaikams. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Atsargumo dėlei nevartoti nėštumo ir žindymo laikotarpiu.

Pasireiškus bet kokiam šalutiniam poveikiui nutraukti vartojimą. Jeigu būklė negerėja, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

Laikyti kambario (15-25°C) temperatūroje. Nevartoti netoli ugnies ar liepsnos.

  

Ypač degus. Talpyklė yra slėginė, todėl būtina saugoti nuo saulės šviesos ir nelaikyti aukštesnėje kaip 50°C temperatūroje. Nepradurti ir nedeginti net tuščios talpyklės. Nepurkšti į ugnį ar ant įkaitusios medžiagos. Nelaikyti prie ugnies šaltinio. Vartojimo metu nerūkyti. Vartoti taip, kaip nurodyta. Tyčinis netinkamas vartojimas išpurškiant daug turinio gali būti žalingas. Neįkvėpti. Vartoti tik ventiliuojamose patalpose.

 

Sudėtis: Propanas/butanas, dimetilo eteris, metilalis, denat. alkoholis, mentolis, dirvinė mėta.

Procentinė propelento sudėtis: 79,5% propanas/butanas, 17,5% dimetilo eteris.

 

Pagaminta Šveicarijoje

Gamintojas:  Vifor SA, CH-1752 Villars-sur-Glâne

Platintojas Lietuvoje: UAB Norameda, Meistrų 8a, Vilnius LT 02189, Lietuva.