OCUFLASH akių lašai Blue, be konservantų, 10 ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

OCUFLASH akių lašai Blue, be konservantų, 10 ml

Medicinos priemonė
5,84 €
6,35 € (su PVM) 5,25 € (be mok.)
  • Klauskite vaistininko 8 697 03000 (I-V 8:00-18:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę 
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Aprašymas

1. Kas yra OCUflash blue ir kam jis naudojamas
OCUflash blue yra akių lašai (tirpalas) be konservantų, jų sudėtyje yra pievinių akišveičių (Euphrasia officinalis) ekstrakto. OCUflash blue skirtas lašinti į akis, praplauti akis ar daryti jų kompresus. Pievinių akišveičių ekstraktas slopina uždegimą, dezinfekuoja ir sukelia sutraukiamąjį poveikį. Dėl šių savybių pievinės akišveitės yra seniai naudojamos akims raminti kaip profilaktinė ir pagalbinė priemonė esant neinfekciniam junginės ir akių vokų uždegimui.
OCUflash blue naudojamas kaip akių plovimo tirpalas dirginančioms dalelėms iš akių išplauti bei akių diskomfortui, pvz., deginimui, dirginimui, niežėjimui ir svetimkūnio pojūčiui panaikinti.
OCUflash blue sudėtyje nėra konservantų, todėl šie akių lašai ypač tinka žmonėms, kurie nešioja akių kontaktinius lęšius ir kurių akys yra jautrios.

OCUflash blue galima naudoti:
- akiai praplauti po tonometrijos ir gonioskopijos tyrimo;
- svetimkūniams, dulkėms ir chloruotam vandeniui pašalinti;
- fluoresceino tirpalo likučiams išplauti;
- gleivėms ir pūlinėms išskyroms išplauti;
- akims plauti po kontaktinių lęšių nešiojimo;
- kaip pirmosios pagalbos priemonę esant lengvam junginės nudegimui rūgštimis arba bazėmis (pvz., dėl kalkių ar jų mišinio poveikio);
- kaip pagalbinę priemonę esant konjunktyvitui;
- aplink akis esančiai kosmetikai pašalinti (nuo vokų, blakstienų).

OCUflash blue gali naudoti suaugusieji, paaugliai ir vaikai. Šie akių lašai yra labai saugūs, todėl jų galima naudoti naujagimiams, kūdikiams, nėščioms ir krūtimi maitinančioms moterims.

2. Kas žinotina prieš naudojant OCUflash blue
OCUflash blue negalima naudoti, jei yra alergija bet kuriai akių lašų sudedamajai medžiagai. Jei tuo pat metu naudojate kitokių akių preparatų, paprastai rekomenduojama, kad tarp jų lašinimo praeitų ne mažiau kaip 5 minutės.

3. Kaip naudoti OCUflash blue
Naudojant akims nuraminti ir kaip pagalbinę priemonę esant neinfekciniam junginės ir akių vokų uždegimui, rekomenduojama 1-4 kartus per dieną lašinti 1-2 lašus. Plaunant akis, tirpalas lašinamas tol, kol pašalinamas teršalas arba svetimkūnis. OCUflash blue galima naudoti ilgai.
Kontaktinius lęšius nešiojantys žmonės
OCUflash blue galima naudoti įsidėjus kontaktinius lęšius.

Rekomenduojamos prekės