POTASSIUM-U akių lašai be konservantų, 10 ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

POTASSIUM-U akių lašai be konservantų, 10 ml

Medicinos priemonė
6,90 €
7,26 € (su PVM) 6,00 € (be mok.)
  • Klauskite vaistininko 8 697 03000 (I-V 8:00-18:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę 
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Aprašymas

1. Kas yra POTASSIUM-U preservative free ir kam jis naudojamas
POTASSIUM-U preservative free yra drėkinamasis izotoninis akių tirpalas, kuriame yra pagalbinės medžiagos kalio jodido. Jis skirtas lašinti ant akių. Pagalbinė medžiaga kalio jodidas akyje veikia kaip laisvuosius deguonies radikalus sujungianti medžiaga. Minėtos kalio jodido savybės panaudojamos akies eksudacijos ir hemoragijos profilaktikai ir palaikomajam gydymui.
Nepasitarus su akių gydytoju, šį tirpalą galima naudoti įprastam akių drėkinimui (lašinti ant akių arba naudoti darant kompresus vokams). Be to, ši priemonė kaip pagalbinė medžiaga naudojamas akiai drėkinti skatinant tam tikrus rezorbcijos procesus akyje (ypač esant eksudatui, kraujavimui stiklakūnyje ar įvairių priežasčių sukeltai kataraktai).
POTASSIUM-U preservative free galima naudoti suaugusiesiems, paaugliams ir vaikams.
POTASSIUM-U preservative free sudėtyje nėra konservantų, todėl tai yra tinkama priemonė žmonėms, kurių akys yra jautrios.
2. Kas žinotina prieš naudojant POTASSIUM-U preservative free
POTASSIUM-U preservative free naudoti negalima, jeigu yra alergija bet kuriai sudedamajai šio preparato medžiagai (žr. 6 skyrių).
POTASSIUM-U preservative free akių lašų negalima naudoti ir šiais atvejais:
- nėštumo ir žindymo laikotarpiu;
- jeigu yra lėtinė veido odos piodermija;
- jeigu yra hemoraginė diatezė;
- jeigu yra sutrikusi skydliaukės funkcija;
- jeigu naudojama naujagimiui.
Jei tuo pat metu naudojate bet kokių kitokių preparatų akims, tarp kiekvieno preparato naudojimo rekomenduojama daryti ne mažiau kaip 5 minučių pertrauką.
3. Kiti preparatai ir POTASSIUM-U preservative free
POTASSIUM-U preservative free ir kiti tuo pat metu naudojami preparatai gali keisti vienas kito poveikį. Dėl šios priežasties gydytojas turi būti informuotas apie visus naudojamus, neseniai naudotus ar planuojamus naudoti receptinius ir nereceptinius preparatus akims.
4. Kaip naudoti POTASSIUM-U preservative free
Tikslią dozę ir naudojimo trukmę nustato gydytojas. Paprastai 2-4 kartus per dieną į akies junginės maišelį lašinami 1-2 lašai.
Nešiojantiems kontaktinius lęšius
Jei nešiojate kontaktinius lęšius, prieš POTASSIUM-U preservative free naudojimą juos turite išsiimti. Kontaktinius lęšius vėl galima įsidėti po POTASSIUM-U preservative free panaudojimo praėjus 20 minučių.

Rekomenduojamos prekės