RENU skystis kontaktiniams lęšiams MultiPlus, 100 ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

RENU skystis kontaktiniams lęšiams MultiPlus, 100 ml

Medicinos priemonė
5,12 €
5,69 € (su PVM) 4,70 € (be mok.)
  • Klauskite vaistininko 8 697 03000 (I-V 8:00-18:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę 
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Aprašymas

ReNu MultiPlus® universalus tirpalas
 
NURODYMAI: Kad kasdien nuvalytumėte, dezinfekuotumėte ir pašalintumėte baltymus, atlikite šiuos paprastus veiksmus.
1              VEIKSMAS:
Ant kiekvienos lęšio pusės užlašinkite 3 ReNu MultiPlus universalaus tirpalo lašus ir kiekvieną pusę švelniai trinkite po 20 sekundžių.
2              VEIKSMAS:
Kiekvieną lęšio pusę 5 sekundes kruopščiai plaukite ReNu MultiPlus universaliu tirpalu.
3              VEIKSMAS:
Nuvalytus kontaktinius lęšius įdėkite į lęšių dėžutę ir pripilkite šviežio ReNu MultiPlus universalaus tirpalo. Mirkykite bent 4 valandas. Neužmirškite visada naudoti tik šviežią tirpalą – tirpalo niekada nenaudokite pakartotinai.
Dabar jūsų lęšiai paruošti naudoti. Nereikia plauti druskos tirpalu. Jei ant jūsų lęšių liko nuosėdų, galite nuplauti ReNu MultiPlus universaliu tirpalu.
Visada laikykitės akių priežiūros specialistų instrukcijų. Priklausomai nuo jūsų asmeninės ašarų cheminės sudėties ir lęšių dėvėjimo įpročių jūsų akių priežiūros specialistas gali rekomenduoti naudoti papildomus produktus arba papildomas procedūras.
LAIKYMAS:
Lęšius neatidarytame dėkliuke galima laikyti iki tol, kol juos panaudosite, daugiausiai iki 30 dienų.
SUDĖTIS:
Sterilus izotoninis tirpalas, kurio sudėtyje yra HYDRANATE® (hidroksialkilfosfonatas) 0.03%, boro rūgštis, dinatrio edetatas, poloksaminas 1%, natrio boratas ir natrio chloridas; konservantas DYMED™ (poliaminopropilo biguanidas) 0.0001%
VEIKSMAI:
Valo, atpalaiduoja bei pašalina plėveles, baltymus, medžiagų dalelyčių ir nuosėdų sankaupas nuo minkštų kontaktinių lęšių. Sunaikina ant lęšio esančius kenksmingus mikroorganizmus. Skalauja, saugo ir drėkina lęšius prieš užsidėjimą.
INDIKACIJOS (naudojimas):
BAUSCH + LOMB ReNu MultiPlus universalus tirpalas yra skirtas kasdien valyti, pašalinti baltymų nuosėdas, skalauti, chemiškai dezinfekuoti (nekaitinant) ir laikyti minkštus (hidrofilinius) kontaktinius lęšius, įskaitant silikono hidrogelio lęšius, kaip rekomenduoja jūsų akių priežiūros specialistas.
KONTRAINDIKACIJOS (kada naudoti negalima):
Nenaudokite šio produkto, jei esate alergiški kuriai nors jo sudėtinei daliai.
ĮSPEJIMAI: PROBLEMOS SU KONTAKTINIAIS LĘŠIAIS IR LĘŠIŲ PRIEŽIŪROS PRODUKTAIS GALI SUKELTI RAGENOS UŽDEGIMĄ IR (ARBA) OPĄ, DĖL KURIOS GALIMA NET APAKTI. Labai svarbu, kad laikytumėtės visų ant pakuočių pateiktų instrukcijų dėl tinkamo naudojimosi lęšiais ir lęšių priežiūros produktais, įskaitant lęšių dėkliuką.
Akių problemos, įskaitant ragenos opą, gali susiformuoti labai greitai ir dėl to galima net apakti. Dieninio nešiojimo lęšiai nėra skirti dėvėti per naktį, todėl prieš užmiegant juos reikia išsiimti. Klinikiniai tyrimai įrodė, kad šiuos lęšius dėvint per naktį padidėja sunkių pašalinių poveikių pavojus. Nepertraukiamo nešiojimo lęšius reikia periodiškai išimti, nuvalyti ir dezinfekuoti arba pakeisti naujais pagal grafiką, rekomenduotą jūsų akių priežiūros specialisto. Klinikiniai tyrimai parodė, kad dėvint nepertraukiamo nešiojimo kontaktinius lęšius sunkių pašalinių poveikių pavojus yra didesnis nei naudojant dieninius kontaktinius lęšius. Tyrimai taip pat parodė, kad sunkių pašalinių poveikių pavojus didėja, kuo ilgiau nepertraukiamo nešiojimo kontaktiniai lęšiai yra dėvimi neišimant nuvalyti ir dezinfekuoti arba nepakeičiami naujais. Tyrimai taip pat parodė, kad rūkantys asmenys pašalinius poveikius patiria dažniau. Jei jaučiate akių suerzinimą, akys smarkiai ašaroja, pasikeičia matomumas, akys parausta, iš karto išsiimkite lęšius ir kreipkitės į akių priežiūros specialistą. Rekomenduojama kontaktinius lęšius nešiojantiems asmenims tikrinti regą pas akių priežiūros specialistą du kartus per metus arba, jei taip yra nurodoma, dažniau.
Kiekvieną kartą dėdami lęšius į dėkliuką į jį pripilkite šviežio tirpalo. Nepilkite jo per daug ir nenaudokite jo kelis kartus. Išėmę lęšius iš lęšių dėkliuko tirpalą iš karto išpilkite. Nepalikite ir nelaikykite lęšių bei neplaukite lęšių dėkliuko tokiu vandeniu kaip vanduo iš čiaupo, iš butelio, distiliuotas vanduo ar kokiu nors kitu nesteriliu tirpalu.
Kiekvieną kartą išsiėmus lęšius iš dėkliuko, jį nuvalykite, išskalaukite ir išdžiovinkite ore. Norėdami išdžiovinti tirpalo likutį ore, galite apversti lęšių dėkliuką. Lęšių dėkliuką keiskite kas mėnesį.
Įspėjimas: Neišpylus tirpalo iš lęšių dėkliuko kiekvieną kartą po naudojimo ar lęšių priežiūrai naudojant vandenį galima sukelti užkrėtimą, dėl kurio galima sužaloti akis ir net apakti. Svarbios saugos informacijos žr. pridedamose instrukcijose.
SVARBI SAUGOS INFORMACIJA:
•             Visada laikykitės produkto naudojimo instrukcijų. Jų nesilaikymas gali sąlygoti regėjimo praradimą.
•             Reguliariai lankykitės pas akių priežiūros specialistą.
•             Prieš liesdami lęšius visada nusiplaukite ir sausai išdžiovinkite rankas.
•             Lęšiams ar lęšių dėkliukui nenaudokite vandens iš čiaupo, iš butelio ar seilių.
•             Kontaktiniams lęšiams valyti ir dezinfekuoti naudokite tik šviežią tirpalą.
•             Po kiekvieno dezinfekavimo išpilkite lęšių dėkliuke likusį tirpalą.
•             Seilės ar drėkinamieji lašai jūsų lęšių nedezinfekuos.
•             Visada keiskite tirpalą, lęšius kaip yra nurodoma.
•             Lęšių dėklą keiskite kas mėnesį.
•             Kad išvengtumėte užkrėtimo, nelieskite buteliuko viršumi jokio paviršiaus. Panaudoję vėl užsukite dangtelį.
•             Nenaudokite jokių akių vaistų kartu su šiuo tirpalu, nebent prižiūrint medikams.
•             Nenaudokite šiluminei dezinfekcijai (karščiu).
•             Nenaudojamą buteliuką laikyti tvirtai uždarytą.
•             Laikyti kambario temperatūroje.
•             Sunaudoti prieš galiojimo pabaigos datą, nurodytą ant dėžutės ir buteliuko.
•             Praėjus 90 dienų po atidarymo likusį tirpalą išpilti.
•             Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
•             Laikyti kambario temperatūroje
SVARBU: Jei jaučiate akių suerzinimą, akys smarkiai ašaroja, pasikeičia matomumas, akys parausta, iš karto išsiimkite lęšius ir kreipkitės i akių priežiūros specialistą.
 

Rekomenduojamos prekės